Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [IX kolejka] Wisła Płock - Wisła Kraków, 22-09-2019, 12:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10213)

Kurz 22.09.2019 13:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1543298)
Miejmy nadzieję że nie spadniemy. Reszta bez znaczenia, bo nic nie wywalczymy z takimi problemami jskie mamy.

Stolarczyk musi coś zrobić ze stałymi fragmentami, zwłaszcza z asekuracją, bo to są po prostu jaja.

To stała cecha Wisły. Jak rozdawanie prezentów. Nie wiem czy z takim materiałem ludzkim to się uda.

Kurz 22.09.2019 13:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 1543301)
Ja nie zwalnam,ale nie widze jakiś postępów na + tej pracy...wręcz -,ale to dopiero 9 kolejka.... :D
I tak "po ligowemu PL" jak był kryzys ,to chłopcy grali ,wkładali w to serce,a teraz po opanowniu w jakimś tam stopniu sytuacji, tego nie widzę.

Jakich postępów się spodziewasz? Wisła ma dosyć wąską i mało wartościową sportowo ławkę. Gra wygląda nieźle, gdy kilku kluczowych zawodników jest zdrowych i w formie. Jeśli coś na tym polu zaczyna kuleć, kuleje również gra Wisły. Jeśli nastąpi poprawa, to tylko dlatego, że wróci zdrowie i podniesie się forma. Poza tym postępów nie będzie. tak to wygląda od lat. Wisła ze Stiliciem, z Wolskim czy Carlitosem miały dokładnie te same problemy i wahania formy.

Griszka30KR 22.09.2019 14:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1543304)
Jakich postępów się spodziewasz?

Chociażby jakieś wypracowane schematy....które przynoszą efekty.
I tak nawiązując do poprzedniego mojego postu ,zastanawiam sie czy to "serce do gry" u zawodników na wiosne ,nie zwdzięczaliśmy m.in. p.Soboleskiemu...

Szneka 22.09.2019 14:56

Savicevic Chuca i Jean Carlos dziś dramat. liczyłem, że będą ciągną nasz klub w górę a tu c mecz to co raz słabiej

Książę Palownik 22.09.2019 15:22

Chuca to nie tylko dziś grał dramat.
Mam wrażenie, że gościu był dobry do tiki-taka 50 metrów od bramki grając z jakimiś dzieciakami w Hiszpanii, gdzie miał przed każdym zagraniem miał 5 metrów miejsca i minutę czasu - a jak trafił do fizycznej ligi, to zgasł.

Nawiasem mówiąc, to ten Chuca chyba sobie zaczyna uświadamiać w co się wpakował podpisując tu kontrakt.

Jay jay 22.09.2019 15:56

tak po glowach jeszcze ich glaszczcie. To jest dojmujace smutne, ze kilkunastokrotny mistrz Polski zostaje rozkladany po raz 4 w sezonie przez bledy wlasnych obroncow. Jest jeszcze jakas odpowiedzialnosc w tym klubie czy to dzialania trenera na zasadzie ''a kim innym mam grac?''

wolfy 22.09.2019 16:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jay jay (Post 1543313)
tak po glowach jeszcze ich glaszczcie. To jest dojmujace smutne, ze kilkunastokrotny mistrz Polski zostaje rozkladany po raz 4 w sezonie przez bledy wlasnych obroncow. Jest jeszcze jakas odpowiedzialnosc w tym klubie czy to dzialania trenera na zasadzie ''a kim innym mam grac?''

Dziecko, to że sobie napiszesz "14 krotny mistrz Polski" nie zmieni sytuacji w klubie. Jak jesteś głupi i oczekujesz cudów to sam sobie jesteś winny. Wiesz ile mistrzostw Polski ma Ruch? A że Widzew grał w Lidze Mistrzów? I co? I gówno, zbankrutowały.

Mamy obrońców jakich mamy bo są tani i nikt lepszy ich nie chciał. Klemenz jest u nas bo go Jagiellonia z ulgą kopnęła w dupę, Janickiego kibice Amiki żegnali z radością, Pogoń nie rozważała nawet przedłużenia kontraktu Niepsuja, Grabowski odszedł z Amiki żyjącej ze sprzedawania wychowanków bo nie rokował a Wasyl i Sobol są po prostu starzy. Zwłaszcza pierwszy z nich.

A przykra prawda jest taka, że tylko z niesamowitym fartem wyciągnęlibyśmy kogoś lepszego, bo zwyczajnie płacimy za mało i nie jesteśmy stabilni finansowo.

speedfashion 22.09.2019 16:32

Druga polowa to bylo cos strasznego. Jeszcze ta pora i otoczka plockiego stadionu - prawie jak spelnienie koszmarnych snow o grze w nizszej klasie.

Co do samej gry - wydaje mi sie, ze sa schematy, nawet jakies ich modyfikacje. Boje sie natomiast, ze mamy na boisku stado owieczek, ktore robi cos bez wiekszego zrozumienia, a juz na pewno nie wyciaga wnioskow i nie probuje dopasowac stylu pod przeciwnika. Zupelnie z innej planety wydaje sie byc Savicevic...

Kurz 22.09.2019 16:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Griszka30KR (Post 1543306)
Chociażby jakieś wypracowane schematy....które przynoszą efekty.
I tak nawiązując do poprzedniego mojego postu ,zastanawiam sie czy to "serce do gry" u zawodników na wiosne ,nie zwdzięczaliśmy m.in. p.Soboleskiemu...

Nie ma problemów z "sercem do gry". Po prostu od początku sezonu wiele spraw nie idzie po naszej myśli. Błaszczykowski, Basha, Burliga, Savicević, którzy mieli stanowić o naszej sile nie grają, albo weszli do gry po kontuzjach, co odbija się na ich dyspozycji. Wzmocnienia w postaci Silvy czy Chucy na razie wzmocnieniami nie są. Paweł Brożek zabłysnął formą, ale mamy właśnie, niestety, pierwszy uraz.

Ogólnie w poprzednim sezonie graliśmy w grupie spadkowej, obecnie nie jesteśmy silniejsi i tyle.

gizmowisla 22.09.2019 17:45

OD 2 LAT - I NA NAJBLIZSZE WIELE LAT JEDYNE CELE SEZONU : WYGRAC 2 X Z PARCHATYM SCIERWEM ( albo chociaz nie przegrac) I UTRZYMAC SIE W LIDZE ....takie sa cele Wisly na najblizsze dlugie lata .....kolejny mecz ktory moze wkoncu pokaze prawde tym wszystkim fantastom co widza gorne 8 , puchary albo miejsce na podium

ciacho 22.09.2019 18:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez speedfashion (Post 1543317)
.... Zupelnie z innej planety wydaje sie byc Savicevic...

Dokładnie.. dziś wyglądał jakby przyleciał z Marsa i nie wiedział gdzie wylądował.

Ma_niek 22.09.2019 18:16

Eh niestety prawda... i predko to sie chyba juz nie zmieni. Co nie zmienia faktu ze postepu w grze naszym nie widac zadnego.Stylu brak plus te stale fragmenty...dramat.

guardian_angel 22.09.2019 18:36

Jakby tak wyjąć samą pierwszę połowę to byście pisali, że gramy o mistrzostwo.

Nie rozumiem co się stało po przerwie. Jakby ktoś im kazał tego nie wygrać. Nie chce mi się wierzyć, że brak Brożka sprawił nagle, że Mak czy Savicevic przestali biegać.

No i Klemenz jako skrzydłowy obrońca, Stolarczyka tutaj poniosła fantazja.

Liczę, że PP wyłoni nam nowych zawodników, może Kumah się rozegra.

wolfy 22.09.2019 18:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez guardian_angel (Post 1543326)
Jakby tak wyjąć samą pierwszę połowę to byście pisali, że gramy o mistrzostwo.

Nie rozumiem co się stało po przerwie. Jakby ktoś im kazał tego nie wygrać. Nie chce mi się wierzyć, że brak Brożka sprawił nagle, że Mak czy Savicevic przestali biegać.

No i Klemenz jako skrzydłowy obrońca, Stolarczyka tutaj poniosła fantazja.

Brożek to jest centralna postać, przez niego przechodzi większość akcji ofensywnych. Zgrywa, absorbuje obrońców, przyjmuje dalekie piłki, w końcu strzela. Dużo znajdziesz naszych akcji bramkowych w których nie brał udziału?
Drzazga to jest zjazd na mordę pod względem jakości. Oby się Paweł na derby wykurował...

bódyń 22.09.2019 18:56

Frekwencja po zakonczeniu kolejki
https://i.ibb.co/3zdjR3b/Zrzut-ekran...2-19-54-34.png

Arkadiusz.Czerepach 22.09.2019 20:05

dziwny ten defetyzm

niezły mecz , pechowo przegrany

Ogryzek 22.09.2019 20:11

My mamy same niezłe mecze pechowo przegrane. Na razie "bezstylowcy" lepsi od naszych asów posiadających "styl".

Nie ma Pawła i wszystko siada. Mak dobre zawody.


btw
Gdzie ten Chuca co to ma posadzić na ławce Maka? Na razie słabiutko. Mam nadzieje ze się przebudzi.

Coglin 22.09.2019 20:13

Przegrany może pechowo. Ale w B klasie też pechowo przegrywają, a taki był mniej więcej poziom naszej gry.

Arkadiusz.Czerepach 22.09.2019 20:36

nie no przecież akcje z klepki i rozegrania na fantazji przez Vukana , powinny mile łechtac wszystkich zwalniających Kiko , ach jakieś to epistoły pisali wtedy Simone i inni , jak to ważniejsza jest piekna ofensywna "krakowska piłka" , nawet kosztem przegrywania meczów

Ma_niek 22.09.2019 20:37

Pechowo przegrany :D jak inne 13 meczy z 18 na wyjezdzie :D

czaro 22.09.2019 20:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1543333)
...

Nie rozumiem ironii. Punktujemy niewiele gorzej, a gramy ładniej i zmierzamy w jakimś kierunku. Jest nadzieja, że trener będzie się rozwijał, a drużyna z nim. Nie gramy o puchary, tylko utrzymanie. To raczej zagrożone nie jest. Pozwólmy trenerowi budować zespół, może za rok będziemy mieli niezagrożoną pierwszą ósemkę i wciąż ładną grę.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jay jay (Post 1543313)
...smutne, ze kilkunastokrotny mistrz Polski zostaje...

Historia nie gra. Dawne sukcesy nie sprawiają, że Wiśle się cokolwiek należy. Kolejne sukcesy trzeba wywalczyć na boisku, a do tego potrzebny jest progres w klubie i szatni. Warunki do tego nie są najlepsze.

Cierpliwości. Dopóki nie dostajemy w beret co tydzień, proponuję dyskusje o sensie dalszej pracy trenera prowadzić w przerwach między rundami, a nie meczami.

Jay jay 22.09.2019 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1543315)
Dziecko, to że sobie napiszesz "14 krotny mistrz Polski" nie zmieni sytuacji w klubie. Jak jesteś głupi i oczekujesz cudów to sam sobie jesteś winny. Wiesz ile mistrzostw Polski ma Ruch? A że Widzew grał w Lidze Mistrzów? I co? I gówno, zbankrutowały.

Mamy obrońców jakich mamy bo są tani i nikt lepszy ich nie chciał. Klemenz jest u nas bo go Jagiellonia z ulgą kopnęła w dupę, Janickiego kibice Amiki żegnali z radością, Pogoń nie rozważała nawet przedłużenia kontraktu Niepsuja, Grabowski odszedł z Amiki żyjącej ze sprzedawania wychowanków bo nie rokował a Wasyl i Sobol są po prostu starzy. Zwłaszcza pierwszy z nich.

A przykra prawda jest taka, że tylko z niesamowitym fartem wyciągnęlibyśmy kogoś lepszego, bo zwyczajnie płacimy za mało i nie jesteśmy stabilni finansowo.

to bardzo ciekawe co piszesz ale w 13/14 mozna bylo 5 miejsce zajac na zakonczenie sezonu. Z Czekajem Bunoza i Jovanovicem w obronie.

Arkadiusz.Czerepach 22.09.2019 21:04

Czaro , nie pije do Ciebie , tylko do sierot po Cupiale , którzy wylewają pomyje na Stolara i naszą grę w tych okolicznościach jakie mamy.

Przeczytaj sobie posty od dzisiaj od godziny 14...

mi sie mecz podobał

czaro 22.09.2019 21:06

Ok, myślałem, że to ironia. Pozdrawiam.

Szneka 22.09.2019 21:42

Mecz przegrany na własne życzenie. Wyszliśmy w bardzo dziwnym ustawieniu. Bramka dla Płocka z niczego- czaił się Savicevic żeby wyjść do Furmana i skończyło się gole. Po stracie gola zagraliśmy najlepsze 30 minut w sezonie. W tym okresie mogliśmy spokojnie strzelić nie jedną a 4 bramki i zamknąć mecz. po przerwie bez Brożka w ataku nie istnieliśmy. Drzazga nie dostał żadnej piłki. Savicević i Chuca przeszli obok meczu, obaj nadawali się do zmiany ale pewnie urazy Brożka i Sadloka wymusiły inne rozwiązania. Wszedł Jean Carlos i nie zagrał żadnej dobrej piłki. Kiepsko to wygląda przed derbami,

Arkadiusz.Czerepach 22.09.2019 22:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1543339)
Ok, myślałem, że to ironia. Pozdrawiam.

to była ironia tylko w zupełnie innym kierunku

Karherop 23.09.2019 06:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kurz (Post 1543297)
Nie dramatyzowałbym po tym meczu. Będzie takich więcej. Będą również zdecydowanie lepsze. Ten scenariusz powtarza się corocznie od czasów ostatniego Smudy. Jak zwykle ani nie spadniemy, ani nie odegramy istotniejszej roli. Cieszmy się, że jesteśmy i mamy możliwość grania w ekstraklasie.

I dodalbym że jeszcze brakuje nam jednego sezonu, by się wygrzebać z cesji na kasie od ekstaklasy. Ludzie nawet nie zdają sobie sprawy jaki to balast dla klubu.
Jesteśmy ligowym średniakiem i mimo aspiracji kibiców nie zmieni się to w kilka miesięcy.

Pierwsza połowa świetna. Były dwa momenty gdzie Płock przycisnął ale 30 min czasu gry pod naszą totalna kontrola. 2 połowa jaka była jazdy widział.

Teraz przyszło tyle kontuzji że około 8 graczy może pauzować w derbach.

wolfy 23.09.2019 07:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Jay jay (Post 1543337)
to bardzo ciekawe co piszesz ale w 13/14 mozna bylo 5 miejsce zajac na zakonczenie sezonu. Z Czekajem Bunoza i Jovanovicem w obronie.

Można było, bo wtedy taka była konkurencja, do tego i Brożek, i Boguski byli młodsi, a Bunoza miałby teraz u nas pewny skład. I przede wszystkim nie było aż tak krucho z pieniędzmi jak teraz.

Od lat czytam dokładnie te same płacze, pora się wreszcie obudzić i przestać histeryzować po każdym przegranym meczu.

Kordel. 23.09.2019 09:50

Na dużym minusie Chuca, Savicević i mimo wszystko Basha. Klemenz słabo albo gorzej. Zastanawia mnie jak piłkarz w E-klasie nie potrafi złożyc się do piłki na woleja mając hektar czasu w polu karnym? Nawet gdy jest to stoper.
Ogólnie Stojanov.




Na plus Wojtkowski, Brożek, i Mak.





PS. Sobol przy ławce nabił więcej kilometrów niż nie jeden piłkarz w tym niedzielnym spektaklu...

Armin 23.09.2019 10:55

Wisa Płock dostaje piątkę od Zagłębia, potem wygrywa z Legia i teraz. Ta sama legia wygrywa u sąsiadki po dwa razy lepszej grze niz w Płocku. dziwne to wszystko...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 16:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl