Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [IV kolejka] Pogoń Szczecin - Wisła Kraków, 10-08-2019, 15:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10200)

St Yabol 10.08.2019 14:55

To ciągłe granie przez bramkarza jeszcze podając mu w światło bramki w końcu się źle skonczy...

Kamson 10.08.2019 16:01

4 mecze, 1 gol zdobyty.

To co my gramy w tym sezonie to jest parodia futbolu. Nie da się na to patrzeć.

Skawa Wadowice 10.08.2019 16:02

To jest dramat. Pomijam juz koncowke drugiej polowy przy sytuacjach Pogoni bo sie otworzylismy, a wiekszosc nie miala sily wracac, ale goniac wynik grac tak wolno?! Nie mam slow... Dramat...

czaro 10.08.2019 16:09

Remis był w naszym zasięgu. Szkoda, dużo tych punktów gubimy.

Mimo wszystko fajnie pokazał się dziś Szot. Brożek kolejną kolejkę biega i co by nie mówić - gra. Błaszczykowski to nasz najlepszy piłkarz.

Mak słabo, Niepsuj słabo, Sadlok słabo. Środkowi obrońcy raz lepiej, raz gorzej. Przykre, zwłaszcza w przypadku Sadloka.

To zupełnie inna drużyna niż w poprzednim sezonie.

Lepimy od nowa, jedziemy dalej.

wolfy 10.08.2019 16:17

W czterech meczach straciliśmy dwie bramki. Ekstra, problem w tym że strzeliliśmy jedną.
Sytuacje są, brakuje jednak zrozumienia, precyzji i (nie oszukujmy się) jakości.

Dobry mecz Szot, dobry Brożka, Mak musi usiąść na ławce, Sadloka ratuje to że jakoś ogarnia defensywę.

Stolarczyk o wiele za długo czeka ze zmianami.

Przydałby się nam dobry napastnik do gry z Brożkiem, jako typowy środkowy napastnik, oj bardzo by się przydał.

Żal, bo mecz do zremisowania.

Patryko 10.08.2019 16:25

To "klepanie" piłki od obrony przyprawia o migotanie przedsionków. Do takiej gry trzeba mieć odpowiednich piłkarzy, których my nie mamy.

bridgeburner 10.08.2019 16:26

Sadlok jest w dramatycznie słabej formie, rozkojarzony juz drugi sezon
jak wróci Basha to za Sadloka mlodziezowiec powinien wejsc, Szota gral na MS u20 na lewej obronie, jest tez Grabowski
mecz na remis(obraz zaciemnia troche koncowka gdzie sie odkrylismy)
No ale jak sie nie wykorzystuje zadnej z 5 100% sytuacji(3x Boguski, slupek Brozka i rugby-strzał Kuby) to sie punktów nie zdobywa

Pepinho 10.08.2019 16:29

Żal to słowo jak się wydaje będzie nam towarzyszyło w tym sezonie bardzo często. Obiektywnie tak słabej Wisły nie widziałem od czasów gdy graliśmy na zapleczu ekstraklasy a i moim zdaniem zbyt wiele ostatnio Stolarczyk kombinuje z ustawieniem i chyba niestety przywiązuje się do nazwisk a to nic nie daje.

For_FuN_ 10.08.2019 16:30

11 porażka w 21 meczach w tym roku. Dbamy o tą statystykę.

Takiego wyniku się spodziewałem, ale zawsze można było ambitniej powalczyć(zwłaszcza w Iszej połowie). Pogoń gra pewnie o puchary, a my do ostatniej kolejki o utrzymanie, więc dziwić się nie można. Boję się o ten mecz z ŁKSem, bo my u siebie musimy wygrywać żeby na koniec sezonu zająć bezpieczne miejsce.

O słabych punktach nie ma co pisać, bo tych było od groma(Niepsuj, Mak, Janicki, itd.).

bocian23 10.08.2019 16:55

A ja zwrócę uwagę na jeszcze jedną sprawę i chyba otworzę puszkę pandory. Mianowicie panuje tutaj absolutny brak krytyki wobec Stolara, ja wiem że wszyscy patrzymy na niego jak na bożka bo mamy świeże jeszcze wspomnienie 2:5 na Lechu i 5:2 z Lechią chociażby, ale spójrzmy prawdzie w oczy. W tym sezonie i na wiosnę 18/19 to to co my wyprawiamy to jest kabaret.
Porażek mamy tyle, że to jest ponad 50% wszystkich rozegranych meczów.
W obronie jest taki burdel, że nawet Miedź Legnica nam strzeliła 5 bramek przy R22.
Nie istnieje u nas coś takiego jak wyprowadzenie piłki od bramki, większość tego typu akcji kończy się w najlepszym razie palpitacjami serca.
Kondycyjnie piłkarze wyglądają jakby mieli za sobą kolonię karną na Syberii a nie obóz przygotowawczy.
Skuteczność i wykończenie to dramat (tylko w tym sezonie jedną bramką na cztery mecze).
Żeby nie było, ja bardzo doceniam to co Stolar dla nas zrobił, ale obawiam się, że sam już się trochę pogubił w tym wszystkim.

wolfy 10.08.2019 17:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bocian23 (Post 1542171)
A ja zwrócę uwagę na jeszcze jedną sprawę i chyba otworzę puszkę pandory. Mianowicie panuje tutaj absolutny brak krytyki wobec Stolara, ja wiem że wszyscy patrzymy na niego jak na bożka bo mamy świeże jeszcze wspomnienie 2:5 na Lechu i 5:2 z Lechią chociażby, ale spójrzmy prawdzie w oczy. W tym sezonie i na wiosnę 18/19 to to co my wyprawiamy to jest kabaret.
Porażek mamy tyle, że to jest ponad 50% wszystkich rozegranych meczów.
W obronie jest taki burdel, że nawet Miedź Legnica nam strzeliła 5 bramek przy R22.
Nie istnieje u nas coś takiego jak wyprowadzenie piłki od bramki, większość tego typu akcji kończy się w najlepszym razie palpitacjami serca.
Kondycyjnie piłkarze wyglądają jakby mieli za sobą kolonię karną na Syberii a nie obóz przygotowawczy.
Skuteczność i wykończenie to dramat (tylko w tym sezonie jedną bramką na cztery mecze).
Żeby nie było, ja bardzo doceniam to co Stolar dla nas zrobił, ale obawiam się, że sam już się trochę pogubił w tym wszystkim.

Nie otworzysz puszki pandory sfrustrowanym .......eniem. Obronę mamy akurat dobrą, blędy popełnia każda defensywa ale u nas są bardzo rzadkie. Straciliśmy dwa gole, z czego jeden po strzale życia zawodnika Śląska, drugi po ewidentnym błędzie w kryciu, ale też po pięknym dośrodkowaniu i strzale z bliska. Nie wiem czego Ty oczekujesz? Każdego meczu na zero? Patrząc na tabelę nie graliśmy z jakimiś pionkami jak na razie, a wszyscy się męczą próbując strzelić nam gola. Brożek nie ma z kim grać i to jedno zdanie pokazuje jak jest źle z napastnikami.

Problemy w ofensywie to już inna broszka, ale wynikają one ze zgrania i jakości kadry jaką mamy. Taki Mak gra na tym samym poziomie co w tamtym sezonie, dlatego trafił do nas, reszta kontuzjowana albo bez formy, ale sytuacje stwarzamy.


Ludzie zwracają uwagę na późne zmiany i decyzje personalne Stolarczyka, ale generalnie większość tutaj jest dorosła i wie jaka sytuacja jest w klubie, a przez to w kadrze. Ja bym wcześniej wpuścił Drzazgę za Boguskiego, ale czy to dałoby nam gola? Pieniędzy bym na to nie postawił.

Levis88 10.08.2019 17:43

90min +4, ostatni aut, sędzia czeka z gwizdkiem na dzidę w pole karne a my elegancko do tyłu spokojnie rozgrywamy atak...
Szkoda setek Boguskiego, Brożka i Kuby.

Kac 10.08.2019 17:45

nie rozumiem czemu zmienilismy taktyke... to sie nie uda

bocian23 10.08.2019 17:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1542172)
Nie otworzysz puszki pandory sfrustrowanym .......eniem. Obronę mamy akurat dobrą, blędy popełnia każda defensywa ale u nas są bardzo rzadkie. Straciliśmy dwa gole, z czego jeden po strzale życia zawodnika Śląska, drugi po ewidentnym błędzie w kryciu, ale też po pięknym dośrodkowaniu i strzale z bliska. Nie wiem czego Ty oczekujesz? Każdego meczu na zero? Patrząc na tabelę nie graliśmy z jakimiś pionkami jak na razie, a wszyscy się męczą próbując strzelić nam gola. Brożek nie ma z kim grać i to jedno zdanie pokazuje jak jest źle z napastnikami.

Problemy w ofensywie to już inna broszka, ale wynikają one ze zgrania i jakości kadry jaką mamy. Taki Mak gra na tym samym poziomie co w tamtym sezonie, dlatego trafił do nas, reszta kontuzjowana albo bez formy, ale sytuacje stwarzamy.


Ludzie zwracają uwagę na późne zmiany i decyzje personalne Stolarczyka, ale generalnie większość tutaj jest dorosła i wie jaka sytuacja jest w klubie, a przez to w kadrze. Ja bym wcześniej wpuścił Drzazgę za Boguskiego, ale czy to dałoby nam gola? Pieniędzy bym na to nie postawił.

Wiesz co, to nie jest frustracja jak to ująłeś tylko raczej chłodne spojrzenie na rzeczywistość.
To że my nie tracimy bramek to raczej kwestia tego, że przeciwnicy też grają piach i nie potrafią nam zagrozić.
Co do Mąka to dla postronnego obserwatora wygląda on tak jakby problem był w głowie a nie w jego umiejętnościach.
A powiedz mi proszę co ma sytuacja w klubie do nie wpuszczania na boisko zmienników nieco wcześniej jeżeli są zdrowi?

PS. Nie oczekuję każdego meczu na zero, ale z tą kadrą i trenerem spokojnego utrzymania, co może nie być wcale takie oczywiste przy punktowaniu jak dotychczas.

dzollo 10.08.2019 17:52

Trzeba sobie jasno powiedzieć, że jesteśmy głównym kandydatem do spadku, więc tym bardziej szkoda tego punktu, który w tym meczu był do wyjecia z trudnego terenu w Szczecinie.
Stolarz chyba musi przeprosić Wasyla, bo obecność Janickiego na boisku, kosztuje nas zbyt wiele.

regan 10.08.2019 18:07

Sprawa wygląda następująco:
Skład mamy w dalszym ciągu w rozsypce. Jak już jedni wracają po kontuzjach to drudzy je łapią. Co mecz inny skład -> brak zgrania -> brak automatyzmów. Większość drużyny w związku z takim obrotem spraw jest poniżej optymalnej formy. Ci co przyszli (Mak, Niepsuj, Janicki) raczej są wartością ujemną w porównaniu z tym co było rundę temu na tych pozycjach. Brak techniki u Maka i Janickiego aż razi. Nie nadają się do gry w Wiśle. Młodzieżowca niestety nie mamy sensownego, ten chłopak co grał dziś mam wrażenie, że raczej uciekał od gry by nie pokazać swoich argumentów w grze. Jeśli chodzi o potencjał mamy nawet spory. Druga linia wygląda na papierze nieźle. Modlić się, żeby tam zdrowie dopisywało. Chuca od następnego meczu powinien już Maka wygryźć ze składu. Chłopak ma potencjał, ale rozumiem, że dziś w tych okolicznościach przyrody mogło mu się trudno grać, choć i tak miał kilka fajnych piłek bądź prób zagrań. Zanim wróci Kuba do formy minie kilka meczy jeszcze. Vukan wygląda całkiem ok, tak samo ten drugi Hiszpan. Basha do nich Wojo i wygląda to ok. Brakuje nam kogoś z przodu co nie będzie się kompromitował sytuacjami jakie miał Drzazga z Górnikiem Boguś czy Brozio dzisiaj. Ja rozumiem, raz można nie trafić czasem jak nie idzie to 2 razy. Ale nie że w jednym meczu marnujemy 3 setki, w drugim nie mamy sytuacji, w 3 meczu marnujemy 3 setki a w 4 meczu - 4 setki.
Tak nie może być. Potrzebna jakość z przodu. Obecni zawodnicy lata świetności mają dawno za sobą. Drzazga to zawodnik na Stal Mielec, Bałaniuk nie lepszy.

guardian_angel 10.08.2019 18:11

Ja tam zawiedziony nie jestem, równie dobrze moglismy strzelić 2-3 bramki, Kuba coś takiego musi skończyć, biorę poprawkę, że to pierwszy mecz po dłuższej przerwie. Nie graliśmy z jakąś tam Legią ;) tylko z Pogonią, która w tej chwili jest topowym zespołem w najlepszej lidze świata. Chuca wszedł, fajnie się pogibał, ale niestety zgasł, pokazał natomiast że ma wystarczająco techniki by coś z niego było.

Jestem spokojny o przyszłość, skoro bez Bashy nie było w sumie katastrofy. A skuteczność w końcu przyjdzie.

Jedyne co mi doskwiera to brak Wasyla. Z formą z tamtego sezonu to z Klemenzem byliby nie do przejścia. Czy aż tak słabo wypada przed Stolarczykiem podczas zajęć?

Oceniajmy Wisłę po meczach z łajzami a nie z ekipami, które celują w puchary. Z wyjątkiem Śląska, który może faktycznie jest teraz taki mocny.

regan 10.08.2019 18:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez guardian_angel (Post 1542178)
Ja tam zawiedziony nie jestem, równie dobrze, moglismy strzelić 2-3 bramki, Kuba coś takiego musi skończyć, biorę poprawkę, że to pierwszy mecz po dłuższej przerwie. Nie graliśmy z jakąś tam Legią ;) tylko z Pogonią, która w tej chwili jest topowym zespołem w najlepszej lidze świata. Chuca wszedł, fajnie się pogibał, ale niestety zgasł, pokazał natomiast że ma wystarczająco techniki by coś z niego było.

Jestem spokojny o przyszłość, skoro bez Bashy nie było w sumie katastrofy. A skuteczność w końcu przyjdzie.

Też to widzę optymistycznie pod 3 warunkami:
1) Zdrowie
2) Napastnik
3) Czas

Sylwus1988 10.08.2019 18:22

Ja też uważam ze Stolarczyk kilka swoich decyzji powinien przemyśleć niestety :/ 4 mecz 4 raz te same błędy. Mam nadzieje że za kilka kolejek będę sobie pluł w brode za błędne i pochopne wnioski ale jak po kolejnych 4 kolejkach będziemy tak punktowac i grać jak po dotychczasowych to może nam naprawde zabraknąć na koniec sezonu punktow do celu i nie myślę o górnej 8.

AS82 10.08.2019 18:30

Drugą połowe zaczynamy od cofania sie we własne pole karne, rzut rożny z niczego i tracimy głupią bramkę.
Mak to jest dno a nie skrzydłowy , dobrze ,że nie przyszedł jeszcze jego brat , bo było by dodatkowe drewno w drużynie. Boguś dziś w swoim stylu marnował setki,szkoda sytuacji Kuby bo powinien być gol.Słabo dziś Silva.
I jak wyżej napisano, to wyprowadzanie na siłe piłki od bramkarza ,źle się dla nas skonczy...

regan 10.08.2019 18:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Sylwus1988 (Post 1542180)
Ja też uważam ze Stolarczyk kilka swoich decyzji powinien przemyśleć niestety :/ 4 mecz 4 raz te same błędy. Mam nadzieje że za kilka kolejek będę sobie pluł w brode za błędne i pochopne wnioski ale jak po kolejnych 4 kolejkach będziemy tak punktowac i grać jak po dotychczasowych to może nam naprawde zabraknąć na koniec sezonu punktow do celu i nie myślę o górnej 8.

Weź pod uwagę jakie Stolarczyk ma pole manewru, bo na wymaganie zmian to trzeba mieć plan B C itd. a u nas nawet plan A sie sypie ;)

Patryko 10.08.2019 18:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1542177)
Tak nie może być. Potrzebna jakość z przodu. Obecni zawodnicy lata świetności mają dawno za sobą. Drzazga to zawodnik na Stal Mielec, Bałaniuk nie lepszy.

Za jakość z przodu trzeba zapłacić, właśnie dlatego grają u nas takie tuzy ofensywy jak Mak, Drzazga czy schyłkowy Boguski :)

Nie ma co psioczyć na skład złożony z ligowych odpadów, budowany bez żadnego budżetu transferowego.

Brozinho_23 10.08.2019 18:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan
Chuca od następnego meczu powinien już Maka wygryźć ze składu. Chłopak ma potencjał, ale rozumiem, że dziś w tych okolicznościach przyrody mogło mu się trudno grać, choć i tak miał kilka fajnych piłek bądź prób zagrań. Zanim wróci Kuba do formy minie kilka meczy jeszcze. Vukan wygląda całkiem ok, tak samo ten drugi Hiszpan.


Przecież Silva to Brazylijczyk, w C+ też tego nie wiedzą. :D

Karherop 10.08.2019 19:11

Postawa Wisły mnie rozczarowała , ale trzeba powiedzieć że przegraliśmy z drużyną lepsza. Oczywiście w tej fazie sezonu...

Mak ława. Chuca gra dużo bardziej drużynowo, ma ciekawe przerzuty, rozegranie... Zresztą śmiało cała nasza ofensywa poza Brożkiem nadaje się do wymiany. Silva słaby mecz, choć i tak o niebo lepiej od Boguskiego, czy wspomnianego Maka.
Savicevic fatalne zawody. Masa strat i niedokładności.
Szot z kolei zagra poprawnie. Posiada dużo więcej spokoju niż Plewka. Nie podpala się, ale również podejmuje mało.ryzykownych decyzji. Nie zawiodl.

Kuba myślę że mógłby zacząć kolejny mecz od początku. Wyglądał dzisiaj zaskakująco dobrze.

Nad obrona nie ma co się pastwić, bo nie tam mamy na teraz problemy.

Z LKSem będzie inny mecz. A jeśli do gry wróci Basha i Wojtkowski to powinniśmy mieć cała kadre wreszcie zdrowa. W tym widzę optymizm.

Danielek1906 10.08.2019 19:52

Bardzo słaba gra. Silva tragicznie dzisiaj... Miejmy nadzieję, że stolar to poukłada do piątku, noi do cholery, 4-4-2, a nie jakieś wydziwianie nie wiadomo coś z wahadłowym niepsujem

wolfy 10.08.2019 20:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kac (Post 1542174)
nie rozumiem czemu zmienilismy taktyke... to sie nie uda

Nakrócej rzecz ujmując - ponieważ zmieniliśmy skład. Na gorszy.
Nasza ofensywa aktualnie wygląda jak wygląda, nie możemy już grać na zasadzie "nie ważne ile stracimy, strzelimy więcej" i iść na wymianę ciosów.

Nasza aktualna taktyka to "na zero z tyłu, a z przodu może jakimś cudem coś wpadnie", no ale niestety większa jest szansa że ktoś z drużyny przeciwnej wciśnie swojaka niż na to że strzeli Drzazga albo Boguski.

Pepinho 10.08.2019 20:33

Z całym szacunkiem dla trenera ale zmiana taktyki spowodowana tym że mamy gorszych zawodników to tego nikt po 4 kolejkach nie kupi. Gramy bez ładu i składu im prędzej Stolar to zrozumie tym lepiej bo gra idzie o być albo nie być klubu tyle tylko że widzę że to kibicom chyba bardziej zależy na klubie niż wladzom vide transfery takich ogórków jak Mak, Niepsój czy Janicki.

bridgeburner 10.08.2019 20:50

Kuba zagral pierwszy mecz od 4 miesiecy
Vukan pierwszy mecz w pierwszej 11 od zeszlego sezonu
Mak, Niepsuj byli rezerwowymi w zeszlym sezonie, Silva widac ze nie jest gotowy fizycznie na ekstraklase i ze mial byc stopniowo wprowadzany a musi grac w pierwszym składzie
Cudów nie ma, tutaj potreba czasu
Widac ze Stolar zmienił podejscie i wie ze grajac gung-ho w tym sezonie i z tym potencjalem za wiele nie ugra
to jest znowu nowa druznya i tak jak w koncu zaskoczyla w poprzedniej rundzie i jeszcze wczesniejszej tak wierze ze zaskoczy teraz, tylko wymagac mozemy zaczac kolo 8-9 kolejki,po przerwie na kadre, jak spokojnie potrenuja i pograja w pelnym skladzie

Szneka 10.08.2019 20:58

Mecz tragedia. Z jednej i drugiej strony. Bardzo dużo niechlujności i niedokładności u nas. Słabiutki Savicevic dziś.
Natomiast od początku sezonu zawodzą mnie póki co Mak i Silva. Silva człapie po boisku a Mak okazuje czemu Lechia oddała Go bez żalu. Dziś grał na Bartkowskiego, który od 39min grał z żółtą kartką.Aż prosiło się grać z Nim 1 na 1 ale czemu nie grał?
Na ŁKS wyszedłbym składem Buchalik-Grabowski Klemenz Wasilewski Niepsuj (Burliga jeśli jest zdrowy) Chuka Savicevic Szot Błaszczykowski Brożek Drzazga.
Z ŁKS musimy wygrać więc trzeba będzie atakować. Mak Janicki póki co odpoczynek od gry.

Wehrmacht 10.08.2019 21:11

Ja sie zastanawiam skad wy te wszystkie wnioski bierzecie? Czy Wisła gra na zasadzie nie wychodzenia z polowy i nie tworzenia absolutnie zadnych szans na bramke? Cos jak z Gornikiem w lutym? Bo nie wydaje mi sie. Kompletnie nie rozumiem narzekania na zmiane ustawienia i tego, ze nowe jest ch*jowe, albo ze sie nie uda. Czy gdybysmy grali tak jak napisalem powyzej, kompletnie beznadziejnie, nie tworzac sytuacji, ale ze zdobyciem ze 2 bramek wiecej niz obecnie, bo ktos by sobie strzelil je tak jak Piast w meczu z Ryga, to wszyscy by tu wieszczyli nam mistrzostwo i byli zachwyceni?

W obecnym ustwieniu, gdyby utrzymac ilosc traconych bramek, to powinnismy ich stracic jakies 30 mniej niz w zeszlym sezonie. Jedyne czego brakuje, to bramek strzelonych, ale co tu ma ustawienie do rzeczy? Ustawienie kazalo Drzazdze walic w Putnockiego? Ustawienie kazalo Drzazdze walic w slupki i nad bramka tego grubasa z Gornika? Wreszcie ustawienie kazalo Boguskiemu byc tradycyjnie 12 zawodnikiem przeciwnika dzisiaj? A moze to wina Stolarczyka, ze sa takimi parodystami? W sumie jedyna jego wina, to ze ich dyscyplinarnie nie wy*ierdolil do rezerw. Tworzymy sytuacje, ale niestety nie ma kto strzelac. Dzis nawet Kuba jakims cudem z 7 metrow walnal 10 nad bramka. Mamy ch*jowych rezerwowych, do natychmiastowego wyjebania gdy znow bedziemy mieli troche gotowki, wiec dopoki nie wyzdrowieja podstawowi zawodnicy, a nowi sie nie wprowadza to niestety bedziemy na łasce Boguskiego z Drzazga.

Proste cwiczenie wyobrazni - jaki bylby wynik z Korona gdyby Drzazga strzelal tak jak teraz? A w derbach? A jaki bylby meczow ze Slaskiem i Gornikiem gdyby strzelal jak w Kielcach i z parchami? To samo tyczy sie dzis i mega gwiazdy Boguskiego. Mielibysmy teraz 10 ptk i 90% tutaj wieszczyloby mistrzostwo i geniusz Stolarczyka i nowego ustawienia, mimo, ze gra bylaby identyczna.

Czekam na pelen mecz z pomoca Basha, Savicevic - Chuca, Wojtkowski, Kuba, bo juz nawet nie mowie o meczu kiedy oni beda wszyscy zgrani. Ewentualnie z racji na pseudoforme Sadloka, za niego Grabowskiego, a za Wojtkowskiego Silve. Jest sporo wariantow, ale zanim dojdziemy do optymalnego troche czasu minie. Na chwile obecna priorytetem jest wyjebanie sabotazystow Boguskiego i Drzazgi, niech wchodza przy 2, 3 - 0, na 10 minut. Moze uda sie im niczego nie spieprzyc.

Na koniec jeszcze raz - nie jest wina Stolarczyka ani ustawienia, ze ktos idac sam na sam wali nad poprzeczka, albo glowkuje na sasiedni stadion majac czysta pozycje.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:43.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl