![]() |
Cytat:
|
Cytat:
Tak na przyszłość to lepiej brać za źródło oficjalną stronę rozgrywek, niż wszystkie strony z programem telewizyjnym. |
Coś mi się zdaje, że może być bardzo ciężko!
|
Będzie masakrycznie ciężko .................:help:
Mnie bardziej przeraża perspektywa pustego stadionu gdy będziemy grali o "pietruszkę" w dolnej ósemce :> |
Cytat:
|
Nie ma się co czarować... Jutro niestety przegramy... Możecie mnie teraz obijać komentarzami ale bez Kuby i Wasyla nas
jutro zmiażdżą... |
Cytat:
|
To bedzie bardzo trudne spotkanie
Mam nadzieje ze uda sie wygrac I pejsy przejebia z lechia Jzs zawsze nad wami |
A ja dla odmiany czuję, że gładko pojedziemy Zagłębie. Zobaczycie.
|
Jak wyjdziemy jak na derby to jestem spokojny o wynik. Zaglebie niezle punktuje, ale gra bez fajerwerkow. Chociaz na nas moga sie akurat spiac. No coz, zobaczymy.
|
Zagłębie na pewno nie "odpuści" tego meczu, niestety spodziewam się.max remisu..., Amica przegra, Ale Pogoń nie zapunktuje... i tylko punkciku nam braknie...
|
niezależnie od tego jakim wynikiem skonczy sie ten mecz..
PANOWIE piłkarze, szacunek za tą.rundę. |
Cytat:
|
Ale w takim meczu zagrać taką pytę to naprawdę szacun chlopaki. Nie mogę się doczekać tej niesamowitej końcówki sezonu i walki o 9 miejsce.
Teraz na majka wjeżdża Peszkin i zarzuca "...będzie się działo!..." Ten sezon już odfajkowany, mam nadzieję, że przed następnym pojawi się konkretny inwestor bo naprawdę rzygam już coroczną walka o ósemkę do ostatniej kolejki. PS. Tak, wiem że prawie byliśmy w 4. lidze |
2 x derby wygrane - utrzymamy sie w lidze ....dla mnie sezon wypelniony w 100 %
|
Szacun. Chociażby problemy z kontuzjami, że do końca walczymy o 8. To jest sport.
|
No biorąc pod uwagę ta dekadę to cracovia jeśli utrzyma miejsce będzie grała w pucharach więcej razy od nas...
|
Ale czego wyscie sie spodziewali? bylo co bylo,druzyna nie byla zgrana od poczatku,zaprzepaszczony okres przygotowawczy
jest smutek ale tak na chlodno patrzac to nie ma co wymagac ,awans pogrzebany zostal duzo wczesniej w Sosnowcu albo nawet u nas po porazce z Pogonią. |
Widac ze Wasyl to jakos trzymal w kupie. Sadlok totalnie oblal test jako lider obrony.
|
Awans do grupy mistrzowskiej został pogrzebany w meczach z Sosnowcem i Piastem. Oby teraz nie było zjazdu formy i 7 przegranych do końca sezonu, w dalszym ciągu walczymy o kasę z C+.
|
Cytat:
|
Zagłębie ty kur.. w czaku o
|
Krótka ławka zrobiła swoje niestety
|
gdyby fajtłapa zrobił jednego klopsa mniej z piastem..
|
Weinezettel (Broda), Szot, Kumah, Grabowski, Plewka, Balicki, Buksa to powinien być teraz ich czas...ale nie będzie.
|
Co za gowniany mecz. Myslalem, ze to Wisla walczy o osemke, a nie Zaglebie. A wygladalo to tak, jakby bylo na odwrot. Zero agresji, doskoku. Robili z nami co chcieli. I trudno cos stworzyc jak sie ma Drzazge i Kolara z przodu. Coz, trzeba sie cieszyc z tego, co sie udalo osiagnac w tych warunkach. Koniec sezonu.
|
Płock (d), Sosnowiec (w), Śląsk (d), Zabrze (w), Korona (d), Gdynia (w), Miedź (d)
|
tez uwazam ze teraz czas na gre zmiennikow i przeglad kadry - szlak trtafil pieniadze za gorna 8 ( Lis) ale trudno - trzeba dac pograc innym
|
dzisiejszy mecz dramat. dwa tygodnie temu mecz życia z Legią a dziś?
gramy o życie a chłopaki człapią po boisku. Drzazga niewidoczny Kolar nieskuteczny dryblingi Peszki przeczytane Basha niedokładny. Liczyłem, że rzucimy się jak na Legię a tu granie w chuja i zasłużona porażka. Mam pretensje że akurat dziś przeszli zawodnicy obok meczu. ale to co pisałem wcześniej awans do 8 przegraliśmy z Sosnowcem AGKŚ Miedzią i Płockiem |
Nie Lis zapieprzył nam grę w pierwszej ósemce, a cała drużyna wcześniej meczem w Sosnowcu.
Sosnowiec był kluczowy, a zbagatelizowany. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:21. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl