Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXX kolejka] Zagłębie Lubin - Wisła Kraków, Sobota 13 IV, godzina 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10154)

Arkadiusz.Czerepach 12.04.2019 02:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez POIUYT (Post 1537945)
Eurosport 1

https://www.teleman.pl/tv/Pilka-Nozn...aklasa-1868342

fansorina 12.04.2019 05:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1537947)

https://ekstraklasa.org/rozgrywki/te.../ekstraklasa-2

Tak na przyszłość to lepiej brać za źródło oficjalną stronę rozgrywek, niż wszystkie strony z programem telewizyjnym.

maxipiter 12.04.2019 10:20

Coś mi się zdaje, że może być bardzo ciężko!

Mintokur 12.04.2019 17:18

Będzie masakrycznie ciężko .................:help:

Mnie bardziej przeraża perspektywa pustego stadionu gdy będziemy grali o "pietruszkę" w dolnej ósemce :>

Karherop 12.04.2019 21:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mintokur (Post 1537970)
Będzie masakrycznie ciężko .................:help:

Mnie bardziej przeraża perspektywa pustego stadionu gdy będziemy grali o "pietruszkę" w dolnej ósemce :>

Ponad 15 tys ma karnety więc już to więcej niż frekwencja na 90% meczach ekstraklasy

Gubernator 13.04.2019 00:50

Nie ma się co czarować... Jutro niestety przegramy... Możecie mnie teraz obijać komentarzami ale bez Kuby i Wasyla nas
jutro zmiażdżą...

Karherop 13.04.2019 07:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Gubernator (Post 1537998)
Nie ma się co czarować... Jutro niestety przegramy... Możecie mnie teraz obijać komentarzami ale bez Kuby i Wasyla na jutro zmiażdżą...

Kuba dziś zagra od początku

Voytecbarry 13.04.2019 10:07

To bedzie bardzo trudne spotkanie
Mam nadzieje ze uda sie wygrac I pejsy przejebia z lechia
Jzs zawsze nad wami

leszekpw 13.04.2019 10:26

A ja dla odmiany czuję, że gładko pojedziemy Zagłębie. Zobaczycie.

Eberk 13.04.2019 11:08

Jak wyjdziemy jak na derby to jestem spokojny o wynik. Zaglebie niezle punktuje, ale gra bez fajerwerkow. Chociaz na nas moga sie akurat spiac. No coz, zobaczymy.

stawski 13.04.2019 12:11

Zagłębie na pewno nie "odpuści" tego meczu, niestety spodziewam się.max remisu..., Amica przegra, Ale Pogoń nie zapunktuje... i tylko punkciku nam braknie...

szprotson 13.04.2019 16:36

niezależnie od tego jakim wynikiem skonczy sie ten mecz..

PANOWIE piłkarze, szacunek za tą.rundę.

Stelio 13.04.2019 18:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stelio (Post 1537870)
Remis max, realnie 3:2/3:1 dla Zagłębia

Tak jak mówiłem, mogłem postawić ;p

Kamson 13.04.2019 18:42

Ale w takim meczu zagrać taką pytę to naprawdę szacun chlopaki. Nie mogę się doczekać tej niesamowitej końcówki sezonu i walki o 9 miejsce.

Teraz na majka wjeżdża Peszkin i zarzuca "...będzie się działo!..."

Ten sezon już odfajkowany, mam nadzieję, że przed następnym pojawi się konkretny inwestor bo naprawdę rzygam już coroczną walka o ósemkę do ostatniej kolejki.

PS. Tak, wiem że prawie byliśmy w 4. lidze

AntyMod 13.04.2019 18:43

2 x derby wygrane - utrzymamy sie w lidze ....dla mnie sezon wypelniony w 100 %

Arronax 13.04.2019 18:45

Szacun. Chociażby problemy z kontuzjami, że do końca walczymy o 8. To jest sport.

Stelio 13.04.2019 18:47

No biorąc pod uwagę ta dekadę to cracovia jeśli utrzyma miejsce będzie grała w pucharach więcej razy od nas...

Wojtas 13.04.2019 18:49

Ale czego wyscie sie spodziewali? bylo co bylo,druzyna nie byla zgrana od poczatku,zaprzepaszczony okres przygotowawczy

jest smutek ale tak na chlodno patrzac to nie ma co wymagac ,awans pogrzebany zostal duzo wczesniej w Sosnowcu albo nawet u nas po porazce z Pogonią.

max TS 13.04.2019 19:01

Widac ze Wasyl to jakos trzymal w kupie. Sadlok totalnie oblal test jako lider obrony.

Patryko 13.04.2019 19:01

Awans do grupy mistrzowskiej został pogrzebany w meczach z Sosnowcem i Piastem. Oby teraz nie było zjazdu formy i 7 przegranych do końca sezonu, w dalszym ciągu walczymy o kasę z C+.

wolfy 13.04.2019 19:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stelio (Post 1538021)
No biorąc pod uwagę ta dekadę to cracovia jeśli utrzyma miejsce będzie grała w pucharach więcej razy od nas...

Może dlatego że mają stabilną sytuację właścicielsko - finansową?

Skawa Wadowice 13.04.2019 19:02

Zagłębie ty kur.. w czaku o

brylant17 13.04.2019 19:03

Krótka ławka zrobiła swoje niestety

doktor granat 13.04.2019 19:03

gdyby fajtłapa zrobił jednego klopsa mniej z piastem..

fansorina 13.04.2019 19:03

Weinezettel (Broda), Szot, Kumah, Grabowski, Plewka, Balicki, Buksa to powinien być teraz ich czas...ale nie będzie.

Eberk 13.04.2019 19:05

Co za gowniany mecz. Myslalem, ze to Wisla walczy o osemke, a nie Zaglebie. A wygladalo to tak, jakby bylo na odwrot. Zero agresji, doskoku. Robili z nami co chcieli. I trudno cos stworzyc jak sie ma Drzazge i Kolara z przodu. Coz, trzeba sie cieszyc z tego, co sie udalo osiagnac w tych warunkach. Koniec sezonu.

Coglin 13.04.2019 19:06

Płock (d), Sosnowiec (w), Śląsk (d), Zabrze (w), Korona (d), Gdynia (w), Miedź (d)

AntyMod 13.04.2019 19:07

tez uwazam ze teraz czas na gre zmiennikow i przeglad kadry - szlak trtafil pieniadze za gorna 8 ( Lis) ale trudno - trzeba dac pograc innym

Szneka 13.04.2019 19:13

dzisiejszy mecz dramat. dwa tygodnie temu mecz życia z Legią a dziś?
gramy o życie a chłopaki człapią po boisku. Drzazga niewidoczny Kolar nieskuteczny dryblingi Peszki przeczytane Basha niedokładny. Liczyłem, że rzucimy się jak na Legię a tu granie w chuja i zasłużona porażka. Mam pretensje że akurat dziś przeszli zawodnicy obok meczu.
ale to co pisałem wcześniej awans do 8 przegraliśmy z Sosnowcem AGKŚ Miedzią i Płockiem

DeadOrAlive 13.04.2019 19:21

Nie Lis zapieprzył nam grę w pierwszej ósemce, a cała drużyna wcześniej meczem w Sosnowcu.

Sosnowiec był kluczowy, a zbagatelizowany.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:21.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl