![]() |
Piast przyjeżdża?
|
Czyli dzisiaj bez Kuby... oj ciężko ciężko
|
Skad info ?
|
Brak 18ce meczowej:
Lis, Wienzettel Klemenz, Sadlok, Palcic, Pietrzak, Słomka, Szot, Boguski, Basha, Savicevic, Peszko, Wojtkowski, Drzazga, Plewka, Brożek, Balicki, Kolar |
Cytat:
Brakuje mu tylko doświadczenia i warunków fizycznych . |
Tak się wyniki poukładały, że trzeba dzisiaj wygrać(żeby mieć wszystko we własnych rękach).
|
Cytat:
W tej chwili . Przegrywając z Piastem , wygrywając z Zagłębiem awansujemy na 100% Wygrywając z Piastem, przegrywając z Zagłębiem musimy patrzęc na wyniki rywali (choć może dac to też awans). |
Prawda jest jednak taka, że wygrać którykolwiek z tych meczów będzie cholernie trudno przy naszej sytuacji kadrowej.
|
Cytat:
Jeśli jednak gdzieś wygrywać to dzisiaj, na Reymonta. |
Cytat:
|
Cytat:
Niezależnie od dzisiejszego wyniku wszystko jest w 100% w naszych rękach. |
Odnośnie meczu, wystrzelaliśmy się już. Brak Kuby i Wasyla + starcie z przeciwnikiem który nie jest ogórkiem, konkluzja? Wygrana Piasta, max remis.
|
Dzisiaj będzie bardzo ciężko. Można liczyć tylko na to, że nasi będą dużo strzelać, bo bramki stracimy na pewno.
|
Cytat:
|
Kurde szkoda że Wasyl wypadł przez kontuzję . O 3 punkty będzie trudno .
|
Człowiek na wyjeździe, podrzuci ktoś pls linka ?
edit dzieki bardzo Judas Priest!!! Mecz jak ktoś poza Krk to też w tvp2 |
Dailymotion.com/ekstraklasa
Jeśli jesteś w PL, to musisz mieć zainstalowany w przeglądarce program HOLA VPN i ustawić inny kraj np. Holandia |
Ciężko gra się bez bramkarza.
|
Dno i kilometr mułu, dobrze że nie awansujemy do 8 bo zaliczyliby kompromitacje w derbach..
|
Cytat:
My się żydów nie boimy. Tak z natury. |
Cytat:
Ost słuchałem audycji w radiu poznań po zwolnieniu Nawałki. Dużo było głosów ze strony poznańskiej, że to była głupota oddając Lisa lekką reką. Po tym meczu jak i ostatnim chyba jednak nie żałują..... |
Graliśmy ku...a bez bramkarza....czego my zawsze mamy pecha do nich ?
|
Lis.. co tu w ogóle komentować. Drzazga dramat. Kolar 2 setki i mógł się 2 razy położyć na karnego. Szkoda, bo spodziewałem się wysokiej porażki a ogólnie źle to nie wyglądało. Jak my mogliśmy przegrać z Sosnowcem to ja nie wiem.
|
Dawno czyjś indywidualny występ mnie tak nie wk*rwił...
|
Cały sezon chłop popełnia takie babole, nie wiem jakim prawem on całe rozgrywki jest pierwszym bramkarzem. I te wznowienia!!! Fantastyczne! Dawać Weinezettela albo Brodę na Zagłębie, czy my czymś ryzykujemy?
Tyle kasy na taką gwiazdę. Ech. Teraz dać zawodnikom z trzy dni wolnego, przecież nasi zawodnicy brzydko mówiąc zdychali już w pierwszej połowie. Fantastyczny debiut Balickiego! |
Mecz z Piastem i wcześniejszy z Zagłębiem pokazał ile znaczy jedna osoba dla tej drużyny. Nie ma Błaszczykowskiego i są okropne męczarnie. Do przerwy Piast mógł już prowadzić 3-0, tylko jakiś cud się stał, że to zremisowaliśmy.
Nie wiem jak idzie szukanie inwestora/sponsora, ale powinno natychmiast przyśpieszyć, bo na niektórych pozycjach są potrzebne wzmocnienia na wczoraj. |
No nie da sie z takim bramkarzem.To jest juz kpina,ile on nam jeszcze meczy zawali?
to 2;2 to szczerze wynik i tak najlepszy jaki mogl dzis byc,Piast w pierwszej polowie o 3 klasy lepszy... ale to sie posypapalo w 5 dni......bez Kuby nie ma tego zespolu. co do Lubina to serce daje nadzieje,ale nie ma co sie nastawiac na zwyciestwo. |
Lis dziś faktycznie zawalił. Druga sprawa, ze Kolar powinien się kłaść jak tylko jest taka szansa.
Finalnie i tak mieliśmy farta, bo Jodlowiec mógł to na spokojnie wsadzić w końcówce. Z zagłębiem raczej o 3 pkt bedzie ciężko, do tego KGHM pewnie sypnie im premiami za 8ke i będą zasuwac na 6 biegu.... |
Za zadne skarby nie dam sie nikomu przekonac ze Lis i Drzazga to jest poziom ekstraklasowy. Jeden fajny gol czy kilka udanych interwencji nie moze rzutowac na caloksztalt - w obu przypadkach marny.
|
Dwa ostatnie spotkania to wysiłek zespołu niweczony katastrofalnymi błędami indywidualnymi... Pozostaje mecz o wszystko z Zagłębiem - mam nadzieję, że wyleczy się Kuba i dadzą z siebie 200%.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl