Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXIX kolejka] Wisła Kraków - Piast Gliwice, Sobota 6 IV, godzina 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10151)

nero 05.04.2019 21:44

Piast przyjeżdża?

St Yabol 06.04.2019 11:41

Czyli dzisiaj bez Kuby... oj ciężko ciężko

rasel1906 06.04.2019 12:01

Skad info ?

brylant17 06.04.2019 12:14

Brak 18ce meczowej:

Lis, Wienzettel
Klemenz, Sadlok, Palcic, Pietrzak, Słomka, Szot, Boguski, Basha, Savicevic, Peszko, Wojtkowski, Drzazga, Plewka, Brożek, Balicki, Kolar

Karherop 06.04.2019 13:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1537477)
Kurna...
nie ma jakiegoś ogarniętego juniora na ławce?

Szot jest ogarnięty, myślę że zadebiutuje tej wiosny w lidze.
Brakuje mu tylko doświadczenia i warunków fizycznych .

For_FuN_ 06.04.2019 14:01

Tak się wyniki poukładały, że trzeba dzisiaj wygrać(żeby mieć wszystko we własnych rękach).

Karherop 06.04.2019 14:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 1537561)
Tak się wyniki poukładały, że trzeba dzisiaj wygrać(żeby mieć wszystko we własnych rękach).

Trochę się mylisz.

W tej chwili .

Przegrywając z Piastem , wygrywając z Zagłębiem awansujemy na 100%

Wygrywając z Piastem, przegrywając z Zagłębiem musimy patrzęc na wyniki rywali (choć może dac to też awans).

Książę Palownik 06.04.2019 15:03

Prawda jest jednak taka, że wygrać którykolwiek z tych meczów będzie cholernie trudno przy naszej sytuacji kadrowej.

Karherop 06.04.2019 15:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Książę Palownik (Post 1537565)
Prawda jest jednak taka, że wygrać którykolwiek z tych meczów będzie cholernie trudno przy naszej sytuacji kadrowej.

Pełna zgoda.
Jeśli jednak gdzieś wygrywać to dzisiaj, na Reymonta.

bódyń 06.04.2019 15:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1537562)
Trochę się mylisz.

W tej chwili .

Przegrywając z Piastem , wygrywając z Zagłębiem awansujemy na 100%

Jestes tego pewien? Jeśli tylko i Zaglebie bedzie mialo 44 pkt to tak. Przy wiekszej ilosci druzyn majacej 44 pkt mozemy wyleciec. Nie sprawdzalem tego bo za duzo mozliwosci.

Karherop 06.04.2019 15:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bódyń (Post 1537567)
Jestes tego pewien? Jeśli tylko i Zaglebie bedzie mialo 44 pkt to tak. Przy wiekszej ilosci druzyn majacej 44 pkt mozemy wyleciec. Nie sprawdzalem tego bo za duzo mozliwosci.

W małej tabelce Zaglębie Jagiellonia i My jesteśmy na 1 miejscu. Tym bardziej gdyby po wygranej w Lubinie i tym bardziej gdybyśmy się zrównali w punktach poza Zagłębiem z Lechem oraz Pogonią również wyprzedzimy minimum 1 ekipę w pierwszym przypadku Lecha, w drugim Zagłębie.

Niezależnie od dzisiejszego wyniku wszystko jest w 100% w naszych rękach.

Stelio 06.04.2019 15:48

Odnośnie meczu, wystrzelaliśmy się już. Brak Kuby i Wasyla + starcie z przeciwnikiem który nie jest ogórkiem, konkluzja? Wygrana Piasta, max remis.

Boracik86 06.04.2019 15:59

Dzisiaj będzie bardzo ciężko. Można liczyć tylko na to, że nasi będą dużo strzelać, bo bramki stracimy na pewno.

Levis88 06.04.2019 16:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stelio (Post 1537571)
Odnośnie meczu, wystrzelaliśmy się już. Brak Kuby i Wasyla + starcie z przeciwnikiem który nie jest ogórkiem, konkluzja? Wygrana Piasta, max remis.

Daj w nawias, podziel przez ekstraklasę i wyjdzie wygrana:)

michu28 06.04.2019 16:21

Kurde szkoda że Wasyl wypadł przez kontuzję . O 3 punkty będzie trudno .

El'kabat 06.04.2019 16:32

Człowiek na wyjeździe, podrzuci ktoś pls linka ?

edit

dzieki bardzo Judas Priest!!!

Mecz jak ktoś poza Krk to też w tvp2

JudasPriest 06.04.2019 16:35

Dailymotion.com/ekstraklasa

Jeśli jesteś w PL, to musisz mieć zainstalowany w przeglądarce program HOLA VPN i ustawić inny kraj np. Holandia

wolfy 06.04.2019 17:22

Ciężko gra się bez bramkarza.

Stelio 06.04.2019 17:23

Dno i kilometr mułu, dobrze że nie awansujemy do 8 bo zaliczyliby kompromitacje w derbach..

ślimak 06.04.2019 18:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Stelio (Post 1537579)
Dno i kilometr mułu, dobrze że nie awansujemy do 8 bo zaliczyliby kompromitacje w derbach..

Dyjżę spokój z takimi wpisami...
My się żydów nie boimy. Tak z natury.

Knopers 06.04.2019 18:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1537578)
Ciężko gra się bez bramkarza.

Lis ława. Czas na któregoś z młodych. Gorzej chyba być nie może. Proste piłki na niego i jakiś dramat. Koniec taryfy ulgowej. Ale odwalił w tak ważnym meczu.... Konieczny odpoczynek od pierwszego składu.
Ost słuchałem audycji w radiu poznań po zwolnieniu Nawałki. Dużo było głosów ze strony poznańskiej, że to była głupota oddając Lisa lekką reką. Po tym meczu jak i ostatnim chyba jednak nie żałują.....

brylant17 06.04.2019 18:57

Graliśmy ku...a bez bramkarza....czego my zawsze mamy pecha do nich ?

ciacho 06.04.2019 18:58

Lis.. co tu w ogóle komentować. Drzazga dramat. Kolar 2 setki i mógł się 2 razy położyć na karnego. Szkoda, bo spodziewałem się wysokiej porażki a ogólnie źle to nie wyglądało. Jak my mogliśmy przegrać z Sosnowcem to ja nie wiem.

jova 06.04.2019 18:58

Dawno czyjś indywidualny występ mnie tak nie wk*rwił...

fansorina 06.04.2019 19:01

Cały sezon chłop popełnia takie babole, nie wiem jakim prawem on całe rozgrywki jest pierwszym bramkarzem. I te wznowienia!!! Fantastyczne! Dawać Weinezettela albo Brodę na Zagłębie, czy my czymś ryzykujemy?
Tyle kasy na taką gwiazdę. Ech. Teraz dać zawodnikom z trzy dni wolnego, przecież nasi zawodnicy brzydko mówiąc zdychali już w pierwszej połowie.
Fantastyczny debiut Balickiego!

NHitman 06.04.2019 19:06

Mecz z Piastem i wcześniejszy z Zagłębiem pokazał ile znaczy jedna osoba dla tej drużyny. Nie ma Błaszczykowskiego i są okropne męczarnie. Do przerwy Piast mógł już prowadzić 3-0, tylko jakiś cud się stał, że to zremisowaliśmy.


Nie wiem jak idzie szukanie inwestora/sponsora, ale powinno natychmiast przyśpieszyć, bo na niektórych pozycjach są potrzebne wzmocnienia na wczoraj.

Wojtas 06.04.2019 19:07

No nie da sie z takim bramkarzem.To jest juz kpina,ile on nam jeszcze meczy zawali?

to 2;2 to szczerze wynik i tak najlepszy jaki mogl dzis byc,Piast w pierwszej polowie o 3 klasy lepszy...

ale to sie posypapalo w 5 dni......bez Kuby nie ma tego zespolu.

co do Lubina to serce daje nadzieje,ale nie ma co sie nastawiac na zwyciestwo.

El'kabat 06.04.2019 19:08

Lis dziś faktycznie zawalił. Druga sprawa, ze Kolar powinien się kłaść jak tylko jest taka szansa.
Finalnie i tak mieliśmy farta, bo Jodlowiec mógł to na spokojnie wsadzić w końcówce.

Z zagłębiem raczej o 3 pkt bedzie ciężko, do tego KGHM pewnie sypnie im premiami za 8ke i będą zasuwac na 6 biegu....

Eustachy 06.04.2019 19:09

Za zadne skarby nie dam sie nikomu przekonac ze Lis i Drzazga to jest poziom ekstraklasowy. Jeden fajny gol czy kilka udanych interwencji nie moze rzutowac na caloksztalt - w obu przypadkach marny.

Patryko 06.04.2019 19:10

Dwa ostatnie spotkania to wysiłek zespołu niweczony katastrofalnymi błędami indywidualnymi... Pozostaje mecz o wszystko z Zagłębiem - mam nadzieję, że wyleczy się Kuba i dadzą z siebie 200%.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:29.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl