Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXVIII kolejka] Zagłębie Sosnowiec - Wisła Kraków, Środa 3 IV, godzina 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10146)

brylant17 03.04.2019 15:55

Ciężko będzie oj ciężko Zagłębie na fali tak jak i my...remis będzie sukcesem

TSWojtas 03.04.2019 16:07

Myślę że informacja o lekkim urazie Kuby to fake news - po prostu Boguś King wrócił do zdrowia i naturalnie wraca do składu :)

Arkadiusz.Czerepach 03.04.2019 16:12

mam pytanie (na serio) , bo każdy tutaj stawia znak równości pomiedzy grą Klemenza a dramatem w obronie , czy faktycznie gość jest tak tragiczny ?

czy ktoś z komentujących pofatygował się oglądać go na treningach w gierkach , albo uważnie oglądał mecze Jagielloni z nim w składzie ?

czy cała ta opinia bierze sie z tego że Jaga go odpaliła ? bo to jeszcze o nizcym nie świadczy (patrz Bury, PeszkiN)

AntyMod 03.04.2019 17:03

NIE MA MECZU NA C+ ani EUROSPORT ???

pchelas 03.04.2019 17:08

Gramy o 20:30, mecz na Eurosporcie (polecam wyszukiwarkę Google)

AntyMod 03.04.2019 17:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pchelas (Post 1537164)
Gramy o 20:30, mecz na Eurosporcie (polecam wyszukiwarkę Google)

wiem - po prostu popieprzylem godiny - i szukam a tu nic nie ma

Książę Palownik 03.04.2019 17:12

@AntyMod

Mecz jest na Eurosport1 - tak przynajmniej pisze w programie TV.

brylant17 03.04.2019 18:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1537162)
mam pytanie (na serio) , bo każdy tutaj stawia znak równości pomiedzy grą Klemenza a dramatem w obronie , czy faktycznie gość jest tak tragiczny ?

czy ktoś z komentujących pofatygował się oglądać go na treningach w gierkach , albo uważnie oglądał mecze Jagielloni z nim w składzie ?

czy cała ta opinia bierze sie z tego że Jaga go odpaliła ? bo to jeszcze o nizcym nie świadczy (patrz Bury, PeszkiN)

Czytałem na forum Jagi,że jak odchodził to się cieszyli, że wypychają drewno....

JudasPriest 03.04.2019 18:41

W Pogoni cieszyli się, jak Stolar przechodził do nas. Kibice to żaden wyznacznik

Sylwus1988 03.04.2019 19:27

O Klemensie nie wiem nic. Dał dobrą zmiane chyba z Pogonią czy ze Śląskiem. Kiedyś ponoć był dobry i dalej jest młody więc licze na to że będzie chciał się pokazać. Palcic nie raz pokazał ze umie grać. Solidny z niego grajek wiadomo ze to nie Kuba ale powinien nie odstawac. Będzie dobrze coś czuje.

Griszka30KR 03.04.2019 19:55

Klemenz powinien chyba...Ja nie wiem gdzie widziałeś tą dobrą zmianę ,bo ja widzę od czasu gry w Wiśle,straty złe podania,złe ustawienia i zero startu do piłki

bridgeburner 03.04.2019 19:58

Ciężko obrońcę oceniać jak nie gra regularnie
Aczkolwiek brak ogrzania widoczny, przy drugim golu dziecko we mgle bez bazy czy do piłki iść czy kryć napastnika

nero 03.04.2019 20:12

Ta nasza liga taka ciekawa, najpierw lejesz 4:0, potem dostajesz od najgorszej drużyny.

Wojtas 03.04.2019 20:18

Jest jak przewidywalem czyli Ekstraklasy nie przewidzisz......kuriozum ale prawda.

panowie wezcie sie za jajca i zacznijcie cos grac,niech bedzie choc ten remis.

brylant17 03.04.2019 20:18

Nie ta liga jest żałosna

El'kabat 03.04.2019 20:20

Klemenz to jak widać parówa pierwszorzędna.

Mecz do zapomnienia, radośnie w obronach - może uda się chociaż zremisować.

bridgeburner 03.04.2019 20:22

Momentami to wygląda jak mecz 5a z 5b, raz jedni lecą za piła raz drudzy
Dysproporcja w organizacji gry względem meczu z Legia ogromna
Obawiałem się tego że po meczach u nas, przy pełnym stadionie pojadą na ten kurnik i z podejściem do meczu będzie problem

Kamson 03.04.2019 20:38

Potrzeba nam ze trzech nowych stoperów. Klemenz poziom okręgówki. Sadlok dzisiaj zjechał do jego poziomu.

Szneka 03.04.2019 21:16

dramat Maćka Sadloka. z 7egią profesor dziś amator. Dwie bramki Jego

fansorina 03.04.2019 21:25

Gratulacje! Stracić 5 punktów z Zagłębiem Sosnowiec to coś fantastycznego. Chapeau bas panie Stolarczyk i panowie piłkarze.

LucjuszWielki 03.04.2019 21:26

Bramka na 1:0 - Vukan idzie na raz, spoznia sie o centymetr, aktywny Pawłowski strzela prosto, Lis asysta pod nogi przeciwnika. Brama Lisa, choć koles na spalonym mógł absorbowac jego uwagę gdyż mógł wypluć przed siebie, a przez niego tego nie zrobił. W każdym razie To powinno być parowane na róg.

Bramka na 2:0 po kontrze, Klemenz nieudacznie wraca , czarny zagrywa tam gdzie powinien być Klemenz, bramka Klemenza 50%

Bramka na 2:1 Drzazga zrobił akcję, pieknie ograł obrońcę... Podanie już prawie nieudaczne, gdyż mało brakło... Marko dostaje piłkę, układa ją 5 sekund, stoi...serce w gardle i gol...

Sadlok międzyczasie 2 potworne straty, Klemenz ograny jak dziecko, generalnie prezentuje sie bardzo słabo.

Szkoda kontry gdzie Drzazga podał nie w tempo do Kolara w sytuacji kiedy obrońca gospodarzy pokracznie przewrócił się...

Pawłowski póki co MOTM, robi co chce. Grajek wysokich umiejętności jak na naszą lige, przed amiką bardzo go ceniłem. Po transferze trochę się zeszmacił coś tam chyba psioczył kiedyś na nas - bez względu na formę sportową nie chę go u nas, precz, tpfuuu. Mentalny Trałka.
==========

2 Połowa: Siadamy na przeciwniku, patelnia Drzazgi tutaj nie ma prawa być kozla ino czyste mocne i soczyste uderzenie... Szkoda.. W zamian i w myśl "niewykorzystane sytuacje" dostajemy bramę 100% Sadloka. 3 BABOL, 3 strata, pokraczna, nieudaczna... aż szkoda słów...

3:2 szybko łapiemy kontakt, bramka komiczna, Bury potwierdza swoją wartośc, gra to co przed odejściem.

57min Drzazga bez szczęścia, to co fart mu dał asyste (bramkarz był o włos od zbicia piłki) tak drugi strzał głową minimalnie niecelny.

Odsłaniamy się i ostro ciśniemy.

Peszko aktywny ze względu na swe gabaryty, ale bardzo niecelny, chaotyczny w prawie każdej akcji.

62' ciekawa akcja, zblokowany Kolar

63' chaotyczny Peszko daje karnego. Drżę przed egzekucją, nie ma Kuby są obawy. JAkby Brożek lub Boguski strzelali to na 90% byłbym pewien, że bramki nie będzie
64' Pietrzak....gol... jest piękne, powstrzymuję darcie japy (żona usypia dziecko, łapy telepią mi się podczas pisania...).

Zagłębie próbuje się przeciwstawić, ale widać gołym okiem, że siły zeszły. Fajnie podłącza się Burliga, aktywny Kolar coś tam próbuje. Palcica nie widziałem. Sadlok strasznie niepewny, co kontakt z piłką to zawał.

Remis brałbym w ciemno, choć liczyłem po cichu, że mecz nie okaże się typowo ekstraklasowy, czyli golimy mistrza 4:0 i przegrywamy pare dni później ze zbieraniną odrzutów. Szkoda Kuby i Wasyla z nimi zwycięstwo murowane :/

75' lekki chaos na boisku, mam obnawy, że zaglebie wcisnie jakiegos fartownego farfocla, mimo naszej zdecydowanej przewagi.
76' Brutalny faul na Burym bez kartki ??wtf??

81' wchodzi Plewka, obawy co do babola jeszcze większe, krążą myśli o głupiej stracie i kolejnej łatwo straconej bramce.

82' obawy się potwierdzają... akcja z dupy, karny Burego... Scenariusz raczej łatwy do przewidzenia. Karny raczej z tych komicznych, noga zostawiona, przeciwnik celowo pada, choć znając Burego mógł mieć taki zamysł. Uja... Lis ręcznik ani raz nie wyratuje...

3 minuty stracone na targowanie, szkoda spotkania, tracimy brami w kuriozalnych sytuacjach raczej błędy indywidualne.

Dramatyczny dramat, mieliśmy trochę więcej szczęścia w poprzednich spotkaniach, dziś szczęście ewidentnie nie jest z nami.

Niewiarygodne... Najpierw Drzazga dogrywa i Peszko cm mija się z piłką.. Powinien być remis.

Pare chwil później kolejna bramkowa sytuacja... Peszko urywa się ładnie strzela... i ??? Drzazga paraczy, już mógł to zostawić. Pisałem wcześniej o dwóch zmaszczonych piłkach Drzazgi.. teraz dowalił lepiej :/

Nic... uj strzela w chwili gdy klepiemy top 8 a tu nagle kelnerzy wbijają nam bramki z dupy i finalnie przegrywamy.

Wola walki ogromna, byliśmy zdecydowanie lepsi, remis to max na co zaglebie zasłużyło, trudno gramy dalej i walczymy o 3 punkty w sobotę... Ósemka jest blisko, dojdzie Kuba będzie dobrze, głowy do góry, krótka ławka dała się we znaki. Zagłębie po tym jak spuchło nagle złapało drugi oddech :/

Partaczami spotkania: Sadlok, Klemenz może trochę Drzazga za 3 patelnie gdzie powinien strzelic choć jedną.

Patryko 03.04.2019 21:27

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/co...wxRsaAWg0t.jpg

Kamson 03.04.2019 21:27

Obrona dno.
Czemu var nie interweniował przy karnym dla gospodarzy?
Drzazga hattrick w zje*anych setkach.

Mam nadzieję, że w następnym sezonie Sosnowca już w ekstraklasie nie będzie bo wstyd patrzeć na ten ich kurnik :D

swiety37 03.04.2019 21:28

Boguski dzisiaj nie godny podania ręki.

squax 03.04.2019 21:28

Sadlok po raz kolejny udowodnił, że nie nadaje się na środkowego obrońcę. Strasznie elektryczny. Niestety, dziś nie zagrali zgodnie ze Stolarczykową zasadą, że jeśli stracą 4, to strzelą co najmniej 5... Jak można stracić 4 bramki z ostatnią drużyną ligi?

Patryko 03.04.2019 21:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez squax (Post 1537193)
Sadlok po raz kolejny udowodnił, że nie nadaje się na środkowego obrońcę. Strasznie elektryczny. Niestety, dziś nie zagrali zgodnie ze Stolarczykową zasadą, że jeśli stracą 4, to strzelą co najmniej 5... Jak można stracić 4 bramki z ostatnią drużyną ligi?

Mając na stoperze dwóch graczy, którzy zagrali tragiczny mecz?

Stelio 03.04.2019 21:29

Ale lamenty... :D słuchajcie, nie wiem czy wyście się przenieśli w czasie z 2008 roku bezpośrednio do teraz? Nasi piłkarze to żadni wirtuozi dlatego grają u nas i dlatego od 8 lat zdobywamy max 6 miejsce, bo wiecie co ce..... dobrego piłkarza? POWTARZALNOŚĆ. Raz w roku to się i garbaty wyprostuje, dlatego my też przeplatamy wspaniałe mecze z mega żałosnymi jak ten dzisiejszy i radzę się przywyczajać. Kompletnie się nie zdziwie jak z Piastem i Zagłębiem ugramy góra 1pkt. Od 8 zasranych lat nie było żadnego pozytywnego przebłysku i nie mam podstaw szczególnie po zawirowaniach jakie miały miejsce w zimie, żeby liczyć na to w tym roku.

TSWojtas 03.04.2019 21:30

Sadlok 80% sędzia 20%.Przyczyny porażki

Olivarez 03.04.2019 21:30

Kabaret. Obrona to jacyś parodyści którzy bez Wasilewskiego nie istnieją. To co zrobili Peszko i Drzazga w dogrywce to jest jakiś dramat. Drzazga okradł Peszkę z gola, którym ten by się zrehabilitował za wcześniejszą akcję. Bez Błaszczykowskiego nie istniejemy.

Barti 03.04.2019 21:31

Lis..spędzając więcej czasu na robienie parad niż na robieniu przedziałka i żelowaniu łba zdobędziesz więcej dup niż teraz nie idź tą drogą


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl