Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXVII kolejka] Wisła Kraków - Legia Warszawa, niedziela 31 III, godzina 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10136)

Szneka 28.03.2019 15:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1536676)
Sędziował nasze wygrane spotkanie w Warszawie 2-0. Średni poziom ligowy, ale nie ma dramatu jak w przypadku Gila.


Oby taki sam wynik był w niedzielę.

Arkadiusz.Czerepach 28.03.2019 15:43

napewno lepszy sędzia niż rozjemca derbów, o którego "klasie" chyba najlepiej świadczy że zarówno my jak i żydy uważamy się za pokrzywdzonych :D

Karherop 28.03.2019 15:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1536679)
napewno lepszy sędzia niż rozjemca derbów, o którego "klasie" chyba najlepiej świadczy że zarówno my jak i żydy uważamy się za pokrzywdzonych :D

Rozjemca derbów byłby dobrym sędzią gdyby nie gwizdał wszystkiego jak leci. A to że nie podyktował karnego wynikało tylko z szybkiego tempa gry i małego wpływu na akcję. Zresztą, gdyby nie nagonka Węgrzyna i drugiego komentatora to by całej dyskusji o faulu nie było.

Frankowski patrząc na wyniki ostatnich spotkań - umiarkowanie szczęśliwy dla nas

21.10.2018 r., 12. kolejka LOTTO Ekstraklasy: Legia Warszawa 3-3 Wisła Kraków
25.08.2018 r., 6. kolejka LOTTO Ekstraklasy: Wisła Kraków 3-0 Górnik Zabrze

18.03.2018 r., 28. kolejka LOTTO Ekstraklasy: Legia Warszawa 0-2 Wisła Kraków
10.12.2017 r., 19. kolejka LOTTO Ekstraklasy: Wisła Kraków 0-1 Wisła Płock
22.10.2017 r., 13. kolejka LOTTO Ekstraklasy: Wisła Kraków 0-1 Legia Warszawa
08.09.2017 r., 8. kolejka LOTTO Ekstraklasy: Arka Gdynia 3-1 Wisła Kraków
04.08.2017 r., 4. kolejka LOTTO Ekstraklasy: Wisła Płock 0-1 Wisła Kraków

03.12.2016 r., 18. kolejka LOTTO Ekstraklasy: Wisła Kraków 3-0 Lechia Gdańsk
22.08.2016 r., 6. kolejka LOTTO Ekstraklasy: Korona Kielce 1-0 Wisła Kraków

28.08.2015 r., 7. kolejka Ekstraklasy: Wisła Kraków 4-2 Śląsk Wrocław

piotek 29.03.2019 17:43

Po TT chodzą jakieś ploty o kontuzji Bashy. Jak ktoś tu jest wierzący, to proszę o modlitwę w intencji jego kolana.

Coglin 30.03.2019 19:42

Wygramy 3:0.

sandomingo 30.03.2019 21:03

Nic odkrywczego, ale tutaj każdy wynik jest możliwy. No może oprócz 0:0.

Karherop 31.03.2019 11:53

Ostatni typ przed meczem.
Powtórka z ostatniego meczu Kuby z Legią czyli 3-1 dla naszych.

brylant17 31.03.2019 12:22

Wygrać nawet i 1:0 potrzeba nam pkt jak tlenu

marjan 31.03.2019 12:36

cieżki mecz, obie drużyny bez większego pomysłu na grę - tym bardziej stylu, więc zaważą wolicjonalne.
Kto pierwszy strzeli zwiększy szanse

Arkadiusz.Czerepach 31.03.2019 12:37

na poprawę morale - z ich forum:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Legionista1 (Post 1536766)
Przecież po tych zimowych rewolucjach to Wisła jest zlepkiem przeciętnych piłkarzy bez ładu. Ja sobie nie wyobrażam, żebyśmy tam nie wygrali.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Legionista2 (Post 1536766)
(odpowiedz do 1) Może obejrzyj sobie jakichś ich mecz, a potem jeśli już musisz, to się wypowiedz.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Legionista3 (Post 1536766)
(odpowiedz do 1) A ja wyobrażam to sobie z łatwością. Przypominam, że Wisła wygrała z Cracovią, która wcześniej wygrała bez jednego 8 spotkań i z którą była skazywana na pożarcie. Poza tym my, generalnie, ***** gramy.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Legionista4 (Post 1536766)
Przejebanie trudne wyzwanie przed nami, Wisła ma niesamowity ciąg na bramkę (lecz dziury w obronie), moim zdaniem obecnie najlepszy w lidze, w ostatnich 3 meczach strzelili 11 bramek (!!!). Najtrudniejszy mecz jaki nam pozostał w rundzie zasadniczej.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Legionista5 (Post 1536766)
Bazując na formie z ostatnich meczów to remis jest maks co stamtąd wywieziemy niestety.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Legionista6 (Post 1536766)
Mecz z drużyną której bez Leśnego mogło już nie być, mecz z drużyną, która nie miała się jak przygotować do sezonu, która wyprzedała największe gwiazdy zespołu. Mimo to gra ładny, ofensywny futbol. Może być naprawdę ciężko.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Legionista7 (Post 1536766)
Jakby nie patrzeć gramy bez 3 podstawowych Cafu, Kuchy, Nagy. Szczególnie na skrzydle może być problem.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Legionista8 (Post 1536766)
Patrząc na naszą ostatnią grę serio trudno obstawiać inaczej niż wygraną Wisły. Remis będzie sukcesem, wygrana miła niespodzianką.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Legionista9 (Post 1536766)
(odpowiedz do 8) Niestety dokładnie takie zaczynam mieć podejście do tego meczu. Każdy z ostatnich meczy naszy miszczów to męczarnie (a graliśmy ostatnio raczej z słabszymi ekipami). Aż strach co może z nimi zroibć ekipa co ma ciąg do przodu. A Wisła taką ekipą w ostatnich meczach jest. Aż dziw bierze że tak poukładali ten zespół. Byłem przekonany że będą walczyć aby nie spaść a jak widać to utrzymają się spokojnie.



ogólnie to 90% postów na ich forum to nasze zwycięstwo , a ci co wierzą w pkt na Reymonta , swoich szans upatrują wyłącznie w tzw "logice ekstraklasy" :D

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Legionista10 (Post 1536766)
Po tych wszystkich negatywnych ocenach jak i szansach naszego zespołu na wywiezienie z Krakowa choćby tylko kilku bramkowego wpjerdolu, z pełną premedytacją, przekorą jak i pewną dozą optymizmu postawię na zwycięstwo Legii.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Legionista11 (Post 1536766)
(odpowiedz do 10) I nie bedziesz bez szans. Patrzac na to jak sie gra w tej lidze nie zdziwie sie ani troche jak wygramy z Wisla, potem z Jaga, a nastepnie dostaniemy lomot z Gornikiem i Pogonia. Przewidzenie czegokolwiek w ekstraklapie graniczy z cudem.


For_FuN_ 31.03.2019 14:33

Gładkie zwycięstwo, tj. 3 : 1. Legia gra fatalnie, a dodatkowo przyjeżdża bez trenera(a pełniący funkcję ma na pieńku z kilkoma piłkarzami). Dodatkowo na bramce pewnie Cierzniak, czyli jeden z największych, bramkarskich parodystów w ekstraklapie.

regan 31.03.2019 14:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 1536770)
Gładkie zwycięstwo, tj. 3 : 1. Legia gra fatalnie, a dodatkowo przyjeżdża bez trenera(a pełniący funkcję ma na pieńku z kilkoma piłkarzami). Dodatkowo na bramce pewnie Cierzniak, czyli jeden z największych, bramkarskich parodystów w ekstraklapie.

Pewnie, bo w polskiej lidze najważniejszym wyznacznikiem jest to jak drużyna grała ostatni mecz a nawet kilka. Bo nie pamiętamy takich sytuacji, że ktoś wygrywał w niesamowitym stylu z niesamowitą ilością goli z liderem by na następny tydzień przegrać u siebie z outsiderem nie robiąc sztycha ;)

Już nie wspominając ile razy jechaliśmy do nich na pożarcie a tu robiliśmy remisy lub udało się nawet raz wygrać po dobrych grach.
A u siebie jak to nie mieliśmy wygrać, bo przecież słabi byli i było benc ;)

Lodu na głowy owieczki ;) będzie co będzie

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 1536747)
Wygramy 3:0.

Nie przegramy, to uszanuję wynik i będę zadowolony

Sky Is Over 31.03.2019 15:06

Wynik nie do przewidzenia. Ale jestem przekonany, że będzie kilka bramek.
Nie zdziwi mnie jakieś 3:3/ 3:2 dla nas.
Legia gra piach, ale my też mamy swoje problemy. Zwłaszcza w obronie. Coś tam na pewno dostaną w prezencie.
Ogólnie jestem dobrej myśli, ale bramkowy remis wezmę bez narzekania.

FraMat 31.03.2019 15:24

Obawiam się, że Legia zagra nadspodziewanie dobrze, a Stolarczykowi przestanie się szczęścić.
Remis byłby na plus

For_FuN_ 31.03.2019 15:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez regan (Post 1536771)
Pewnie, bo w polskiej lidze najważniejszym wyznacznikiem jest to jak drużyna grała ostatni mecz a nawet kilka. Bo nie pamiętamy takich sytuacji, że ktoś wygrywał w niesamowitym stylu z niesamowitą ilością goli z liderem by na następny tydzień przegrać u siebie z outsiderem nie robiąc sztycha ;)

Już nie wspominając ile razy jechaliśmy do nich na pożarcie a tu robiliśmy remisy lub udało się nawet raz wygrać po dobrych grach.
A u siebie jak to nie mieliśmy wygrać, bo przecież słabi byli i było benc ;)

Lodu na głowy owieczki ;) będzie co będzie

Od tego jest chyba forum żeby dzielić się swoją opinią? Nie wiem o co Ci chodzi. Moje przeczucia są takie, że wygramy ten mecz(jest wiele przesłanek). Patrząc twoją logiką to Legia właśnie dzisiaj przegra(zaczęła odrabiać stratę punktową do Lechii, więc najwyższa pora żeby powiększyć ten dystans :D). Jakoś się tego przeciwnika w ogóle nie obawiam(oglądałem chyba 90% spotkań Legii i to jest piach totalny... nie jest to na pewno Cracovia, jeśli chodzi o poziom gry, zespołowość, itd., a Ci mieli u nas "drobne problemy" ;)).

Arkadiusz.Czerepach 31.03.2019 18:00

na razie jest dobrze !

Jay jay 31.03.2019 18:36

byloby dobrze gdyby byly europejskie puchary.

Arronax 31.03.2019 18:42

Po prostu ... kto w Esie tak gra?

Kto?

Kto :D ?

Widać pasję, energię ....

fansorina 31.03.2019 18:56

Brawo! Teraz tylko nie s.......ić tego wszystkiego z Zagłębiem Sosnowiec.

brylant17 31.03.2019 19:02

Brawo Panowie Legia nie istniała dzisiaj

https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/co...jrBywXQew7.gif


DZIĘKUJE!!!!

Peszko K.O :lol:

Skawa Wadowice 31.03.2019 19:04

COŚ PIĘKNEGO!

Wynik, Legła na kolanach, ofensywna gra....
Atmosfera, oprawa.. w końcu!!
Nagłośnienie!
Flaga WSH nikomu nie przeszkadzała, nikt nie gwizdał. Jedynie zli ludzie z Weszło będą to dmuchać dalej.
kibicowsko wracamy na właściwe tory, każdy niech robi swoje tak jak za Telefoniki.

nAJpiękniejszy dzień w tym roku.

Bartii 31.03.2019 19:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skawa Wadowice (Post 1536781)
COŚ PIĘKNEGO!

Wynik, Legła na kolanach, ofensywna gra....
Atmosfera, oprawa.. w końcu!!
Nagłośnienie!
Flaga WSH nikomu nie przeszkadzała, nikt nie gwizdał. Jedynie pedały z Weszło będą to dmuchać dalej.
kibicowsko wracamy na właściwe tory, każdy niech robi swoje tak jak za Telefoniki.

nAJpiękniejszy dzień w tym roku.

Tylko te race... Kara finasowa czeka Wisle, kurla.. Sharksi zaplaca?

Wiślak709 31.03.2019 19:17

Wasyl - gracz meczu.


Brawo Panowie, to było piękne!!

:TS:

pepe72 31.03.2019 19:20

4:0

dziękuję!

Blixa 31.03.2019 19:32

Przepiekny mecz. Szczenka na podlodze.

KOALIK 31.03.2019 19:33

Szacunek.

Wreszcie prawdziwy trener, a nie śmieć z obory z czwartej ligi hiszpańskiej i jakiś tam trenerek z ligi węgierskiej za 100 tys.

Oby to był trener na lata.

Stolar, dziękuję.

Za ponowne stworzenie drużyny z tożsamością Wiślacką.

Choć należy podkreślić rolę prawdziwych piłkarzy: Kuba - wiadomo - żywa Legenda, Wasyl - profesjonalista (mógłby nauczyć wszystkich obcokrajowców podejścia do gry.

A Legia?

Kolejny zagraniczny błazen na ławce trenerskiej (po Bergu, Hasim), stado zagranicznych parodystów i to nie tędy droga.

Sheriff, Astana, Trnava i Dudelange was nic nie nauczyły, a to nie nasz problem.

Ten mecz pokazał, że Wisła ma największy potencjał w tym kraju i celem Wisły nie jest gra w czwartej lidze, tylko regularna walka o MP i sukcesy w europejskich pucharach.

masada 31.03.2019 19:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 1536747)
Wygramy 3:0.

Tego właśnie nie lubię najbardziej, minimalizmu :D

ciacho 31.03.2019 19:51

Całkowita dominacja. Legia nawet nie pierdnęła.

PS. Savicevic to jest gość. Do kiedy ma kontrakt?

kreseq 31.03.2019 19:54

Świetny mecz Wisły na tle zblazowanej Legii. W Legii dzisiaj nie działało nic. Absolutna dominacja drużyny z grodu Kraka. W Legii dzisiaj jedynie machanie łapami, holowanie piłki, dyskusje z sędziami.
Do tego dramatyczne dziury w środku pola.
Siedząc na stadionie czekałem na 70 minute licząc, że Wisła spuchnie, i Legia zagra lepiej niż Cracovia w meczu z Wisłą.
Z minuty na minute było z Legią coraz gorzej. Zero pomysłu, zero taktyki, zero jakości.
Wygraliście zasłużenie, i życzę Wam, byście zagrali w tabeli mistrzowskiej.
W pucharach nie zagracie, ale zaoracie te wszystkie minimalistyczne ....y.
Lechia,Jaga,Legia z tymi klubami macie fajne statystyki indywidualne.
PS: Sa Pinto jest debilem, i obawiam się, że Miodek za chwilę zechce Nawałkę i zacznie się kolejny cyrk.
Gratulacje z Warszawy.

Kryniu 31.03.2019 19:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Skawa Wadowice (Post 1536781)
COŚ PIĘKNEGO!

Wynik, Legła na kolanach, ofensywna gra....
Atmosfera, oprawa.. w końcu!!
Nagłośnienie!
Flaga WSH nikomu nie przeszkadzała, nikt nie gwizdał. Jedynie pedały z Weszło będą to dmuchać dalej.
kibicowsko wracamy na właściwe tory, każdy niech robi swoje tak jak za Telefoniki.

nAJpiękniejszy dzień w tym roku.

Mi ta flaga przeszkadzała. Nie identyfikuję się z złodziejami.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:05.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl