![]() |
Cytat:
Oby taki sam wynik był w niedzielę. |
napewno lepszy sędzia niż rozjemca derbów, o którego "klasie" chyba najlepiej świadczy że zarówno my jak i żydy uważamy się za pokrzywdzonych :D
|
Cytat:
Frankowski patrząc na wyniki ostatnich spotkań - umiarkowanie szczęśliwy dla nas 21.10.2018 r., 12. kolejka LOTTO Ekstraklasy: Legia Warszawa 3-3 Wisła Kraków 25.08.2018 r., 6. kolejka LOTTO Ekstraklasy: Wisła Kraków 3-0 Górnik Zabrze 18.03.2018 r., 28. kolejka LOTTO Ekstraklasy: Legia Warszawa 0-2 Wisła Kraków 10.12.2017 r., 19. kolejka LOTTO Ekstraklasy: Wisła Kraków 0-1 Wisła Płock 22.10.2017 r., 13. kolejka LOTTO Ekstraklasy: Wisła Kraków 0-1 Legia Warszawa 08.09.2017 r., 8. kolejka LOTTO Ekstraklasy: Arka Gdynia 3-1 Wisła Kraków 04.08.2017 r., 4. kolejka LOTTO Ekstraklasy: Wisła Płock 0-1 Wisła Kraków 03.12.2016 r., 18. kolejka LOTTO Ekstraklasy: Wisła Kraków 3-0 Lechia Gdańsk 22.08.2016 r., 6. kolejka LOTTO Ekstraklasy: Korona Kielce 1-0 Wisła Kraków 28.08.2015 r., 7. kolejka Ekstraklasy: Wisła Kraków 4-2 Śląsk Wrocław |
Po TT chodzą jakieś ploty o kontuzji Bashy. Jak ktoś tu jest wierzący, to proszę o modlitwę w intencji jego kolana.
|
Wygramy 3:0.
|
Nic odkrywczego, ale tutaj każdy wynik jest możliwy. No może oprócz 0:0.
|
Ostatni typ przed meczem.
Powtórka z ostatniego meczu Kuby z Legią czyli 3-1 dla naszych. |
Wygrać nawet i 1:0 potrzeba nam pkt jak tlenu
|
cieżki mecz, obie drużyny bez większego pomysłu na grę - tym bardziej stylu, więc zaważą wolicjonalne.
Kto pierwszy strzeli zwiększy szanse |
na poprawę morale - z ich forum:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
ogólnie to 90% postów na ich forum to nasze zwycięstwo , a ci co wierzą w pkt na Reymonta , swoich szans upatrują wyłącznie w tzw "logice ekstraklasy" :D Cytat:
Cytat:
|
Gładkie zwycięstwo, tj. 3 : 1. Legia gra fatalnie, a dodatkowo przyjeżdża bez trenera(a pełniący funkcję ma na pieńku z kilkoma piłkarzami). Dodatkowo na bramce pewnie Cierzniak, czyli jeden z największych, bramkarskich parodystów w ekstraklapie.
|
Cytat:
Już nie wspominając ile razy jechaliśmy do nich na pożarcie a tu robiliśmy remisy lub udało się nawet raz wygrać po dobrych grach. A u siebie jak to nie mieliśmy wygrać, bo przecież słabi byli i było benc ;) Lodu na głowy owieczki ;) będzie co będzie Cytat:
|
Wynik nie do przewidzenia. Ale jestem przekonany, że będzie kilka bramek.
Nie zdziwi mnie jakieś 3:3/ 3:2 dla nas. Legia gra piach, ale my też mamy swoje problemy. Zwłaszcza w obronie. Coś tam na pewno dostaną w prezencie. Ogólnie jestem dobrej myśli, ale bramkowy remis wezmę bez narzekania. |
Obawiam się, że Legia zagra nadspodziewanie dobrze, a Stolarczykowi przestanie się szczęścić.
Remis byłby na plus |
Cytat:
|
na razie jest dobrze !
|
byloby dobrze gdyby byly europejskie puchary.
|
Po prostu ... kto w Esie tak gra?
Kto? Kto :D ? Widać pasję, energię .... |
Brawo! Teraz tylko nie s.......ić tego wszystkiego z Zagłębiem Sosnowiec.
|
Brawo Panowie Legia nie istniała dzisiaj
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/co...jrBywXQew7.gif DZIĘKUJE!!!! Peszko K.O :lol: |
COŚ PIĘKNEGO!
Wynik, Legła na kolanach, ofensywna gra.... Atmosfera, oprawa.. w końcu!! Nagłośnienie! Flaga WSH nikomu nie przeszkadzała, nikt nie gwizdał. Jedynie zli ludzie z Weszło będą to dmuchać dalej. kibicowsko wracamy na właściwe tory, każdy niech robi swoje tak jak za Telefoniki. nAJpiękniejszy dzień w tym roku. |
Cytat:
|
Wasyl - gracz meczu.
Brawo Panowie, to było piękne!! :TS: |
4:0
dziękuję! |
Przepiekny mecz. Szczenka na podlodze.
|
Szacunek.
Wreszcie prawdziwy trener, a nie śmieć z obory z czwartej ligi hiszpańskiej i jakiś tam trenerek z ligi węgierskiej za 100 tys. Oby to był trener na lata. Stolar, dziękuję. Za ponowne stworzenie drużyny z tożsamością Wiślacką. Choć należy podkreślić rolę prawdziwych piłkarzy: Kuba - wiadomo - żywa Legenda, Wasyl - profesjonalista (mógłby nauczyć wszystkich obcokrajowców podejścia do gry. A Legia? Kolejny zagraniczny błazen na ławce trenerskiej (po Bergu, Hasim), stado zagranicznych parodystów i to nie tędy droga. Sheriff, Astana, Trnava i Dudelange was nic nie nauczyły, a to nie nasz problem. Ten mecz pokazał, że Wisła ma największy potencjał w tym kraju i celem Wisły nie jest gra w czwartej lidze, tylko regularna walka o MP i sukcesy w europejskich pucharach. |
Cytat:
|
Całkowita dominacja. Legia nawet nie pierdnęła.
PS. Savicevic to jest gość. Do kiedy ma kontrakt? |
Świetny mecz Wisły na tle zblazowanej Legii. W Legii dzisiaj nie działało nic. Absolutna dominacja drużyny z grodu Kraka. W Legii dzisiaj jedynie machanie łapami, holowanie piłki, dyskusje z sędziami.
Do tego dramatyczne dziury w środku pola. Siedząc na stadionie czekałem na 70 minute licząc, że Wisła spuchnie, i Legia zagra lepiej niż Cracovia w meczu z Wisłą. Z minuty na minute było z Legią coraz gorzej. Zero pomysłu, zero taktyki, zero jakości. Wygraliście zasłużenie, i życzę Wam, byście zagrali w tabeli mistrzowskiej. W pucharach nie zagracie, ale zaoracie te wszystkie minimalistyczne ....y. Lechia,Jaga,Legia z tymi klubami macie fajne statystyki indywidualne. PS: Sa Pinto jest debilem, i obawiam się, że Miodek za chwilę zechce Nawałkę i zacznie się kolejny cyrk. Gratulacje z Warszawy. |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:05. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl