Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXVI kolejka] Wisła Kraków - Cracovia, niedziela 17 III, godzina 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10130)

Armin 13.03.2019 12:15

Podobno klub nie zgodził się na udostępnienie dodatkowych 500 biletów dla gości. Sektor na 2000 i tak trzeba odciąć a będzie ich tam tylko 1550.
Pieniądze leżały na ulicy - około 20 tysięcy złotych - no cóż Wisła klub chyba bogaty ostatnio się chyba zrobił, takie grosze brać ...

szym_ek 13.03.2019 12:23

Wyobrażam sobie, że trzeba by było zatrudnić więcej ochroniarzy, wieć nie do końca 20 tys

PS też wolałbym, żeby było ich tam 2 tys

Levis88 13.03.2019 12:26

Dziś Wisłocki mówisz na Weszło że najważniejsze jest dla niego bezpieczeństwo kibiców. Smutne, że robią to właśnie kosztem kibiców...

regan 13.03.2019 12:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Levis88 (Post 1535761)
Dziś Wisłocki mówisz na Weszło że najważniejsze jest dla niego bezpieczeństwo kibiców. Smutne, że robią to właśnie kosztem kibiców...

I dlatego jest zakaz flag, bo moga uszkodzic kubicow? :mysli:

Coglin 13.03.2019 12:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Levis88 (Post 1535761)
Dziś Wisłocki mówisz na Weszło że najważniejsze jest dla niego bezpieczeństwo kibiców. Smutne, że robią to właśnie kosztem kibiców...

Otwarcie G2 albo 500 więcej żydków bardzo by temu bezpieczeństwu zagroziło.

Nie mogę takich bredni słuchać. Co za pie.rdo.lenie.

JudasPriest 13.03.2019 12:50

Ja jestem ciekaw, jaki jest prawdziwy powód...

serek.c2 13.03.2019 12:53

Ja tylko czekam na info o nie wpuszczeniu żydków.

szprotson 13.03.2019 13:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Armin (Post 1535759)
Podobno klub nie zgodził się na udostępnienie dodatkowych 500 biletów dla gości. Sektor na 2000 i tak trzeba odciąć a będzie ich tam tylko 1550.
Pieniądze leżały na ulicy - około 20 tysięcy złotych - no cóż Wisła klub chyba bogaty ostatnio się chyba zrobił, takie grosze brać ...

a ile kosztuje dodatkowa ochrona dla tych 5 stówek?
bilet dla zydow jest po 4 dyszki?

tomasz_19 13.03.2019 13:30

Na stadion przychodzi teraz mnóstwo nowych kibiców, Wisłocki pewnie chce utrzymać ten trend i chronić tych nowych przed szukającymi guza i rozróby troglodytami. Gra toczy się o jakieś parę tysięcy kibiców i pewnie o jakieś kilkaset tysięcy złotych więcej w kasie klubu...tak trudno to urwa zrozumieć ? I nie mówię tu o tym sezonie, ale już w kontekście przyszłego sezonu.
Pewne jest również to, że rozróby na stadionie nie pomogą w znalezieniu potencjalnego inwestora.

Levis88 13.03.2019 13:38

G2 to temat poruszany na spotkaniu z wojewodą - obawy oparte na ostatnich derbach.
Flagi mogą wchodzić te, które są zgodne z regulaminem - treści itp
O dodatkowej puli dla gości nic nie mówił.

szym_ek 13.03.2019 13:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1535766)
a ile kosztuje dodatkowa ochrona dla tych 5 stówek?
bilet dla zydow jest po 4 dyszki?

bilet na sektor gości ma cenę najtańszego biletu na stadionie. W naszym przypadku kategoria TOP to 40 zł na sektory B, C, D i G.

Co do ochrony - nie wiem.

Coglin 13.03.2019 13:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tomasz_19 (Post 1535768)
Na stadion przychodzi teraz mnóstwo nowych kibiców, Wisłocki pewnie chce utrzymać ten trend i chronić tych nowych przed szukającymi guza i rozróby troglodytami. Gra toczy się o jakieś parę tysięcy kibiców i pewnie o jakieś kilkaset tysięcy złotych więcej w kasie klubu...tak trudno to urwa zrozumieć ? I nie mówię tu o tym sezonie, ale już w kontekście przyszłego sezonu.
Pewne jest również to, że rozróby na stadionie nie pomogą w znalezieniu potencjalnego inwestora.

Jakby im tak zależało na kasie to dali by żydkom więcej biletów i otwarli sektor G2.
" szukający guza i rozróby troglodyci" już dawno mają bilety i zamknięty sektor G2 ich nie zniechęci. W ogóle co ma piernik do wiatraka?

Weź już przestań z tym inwestorem bo zaczyna to pomału brzmieć równie wiarygodnie jak za poprzedniego zarządu.

Karherop 13.03.2019 14:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Levis88 (Post 1535761)
Dziś Wisłocki mówisz na Weszło że najważniejsze jest dla niego bezpieczeństwo kibiców. Smutne, że robią to właśnie kosztem kibiców...

Smutne to było ostrzelanie Wiślaków w poprzednim sezonie na kałuży.

Jakbyście nie pamiętali jakie bydło robili już kibice parchów wiele razy na naszym stadionie. Że o rozwalonych łazienkach i serwerowniach już nawet nie wspomnę

Jak wyrwanym krzesełkiem oberwie jakiś masz kibic bo miał miejsce zbyt blisko to też tak powiecie?

W końcu osoby w naszym klubie podejmują odpowiedzialne decyzję i nawet jeśli się z nimi nie zgadzam to szanuje takie podejście.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1535765)
Ja tylko czekam na info o nie wpuszczeniu żydków.

Skąd ten wniosek? Wisłocki dzisiaj powiedział że dla kibiców przyjezdnych zawsze będzie miejsce na naszym stadionie.

Arkadiusz.Czerepach 13.03.2019 14:34

:popcorn::popcorn::popcorn:https://www.cracovia.krakow.pl/temat...019-godz-18-00

polecam na rozluźnienie, ale tylko dla osób podchodzących do rzeczywistości z dystansem , w przeciwnym wypadku czytanie grozi rakiem xD

już na pierwszej stronie dobrze się zaczyna

- Michał Miśkiewicz jako stary Wiślak , się specjalnie podłożył w Kielcach , było to dogadane, w ramach ratowania Wisełki itp

a potem już tylko ciekawiej

:popcorn::popcorn::popcorn:

PitM 13.03.2019 14:34

Tylko zwycięstwo

Slash 13.03.2019 14:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1535773)
:popcorn::popcorn::popcorn:https://www.cracovia.krakow.pl/temat...019-godz-18-00

polecam na rozluźnienie, ale tylko dla osób podchodzących do rzeczywistości z dystansem , w przeciwnym wypadku czytanie grozi rakiem xD

już na pierwszej stronie dobrze się zaczyna

- Michał Miśkiewicz jako stary Wiślak , się specjalnie podłożył w Kielcach , było to dogadane, w ramach ratowania Wisełki itp

a potem już tylko ciekawiej

:popcorn::popcorn::popcorn:

O Panie toż to forum to jest kopalnia lolkontentu. Niejacy potter i farciarz to niezłe przykłady przeżarcia miejsca po zwojach mózgowych pasiastą propagandą. Ichnia strona Błoń to ewenementy kliniczne w kibicowskim zakompleksieniu w skali galaktycznej, porównywalne jedynie z ich warszawską funfelą. Mam nadzieję że w niedzielę tradycyjnym zwyczajem forum zostanie zakmnięte poderbowo:D

Co do meczu, obstawiam skromne 1-0 po golu Peszki w 90 minucie i wylocie tegoż za drugą żółtą w 90+1. Róbcie screeny ;)

Vinci 13.03.2019 15:13

Ten scenariusz wyniku, trochę jak za czasów Carlitosa.
Powórka mile widziana :)Od skrajnosci w skrajność :)

Arronax 13.03.2019 15:29

Jakość poprawnej polszczyzny w temacie podanym w linku aż bije po oczach ....

Ale czuć obawy przed meczem z nami :).

silver03 13.03.2019 16:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1535765)
Ja tylko czekam na info o nie wpuszczeniu żydków.

Podejrzewam, że żydki same się nie wpuszczą próbując wnieść nieodpowiedni transparent.

Coglin 13.03.2019 16:38

Nieodpowiedni dla kogo? Królewskiego?

Podejrzewam że dla naszej binarnej władzy 3/4 flag żydów będzie nieodpowiednie. Nie trzeba żadnego transparentu.

goodbay 13.03.2019 16:41

Byle nie z Kolarem w podstawowym skladzie , bo znow bedziemy grac w dziesieciu, a co do parchatych , to calkiem fajny pomysl zeby ich na stadionie nie było.....

goodbay 13.03.2019 16:46

takie bydło jakim sa bez watpienia parchcaci nie powinni miec wstepu na R22 !!!! to nie sa kibice godni uczestniczenia w derbach , to banda przerzutow......

Coglin 13.03.2019 16:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez goodbay (Post 1535784)
takie bydło jakim sa bez watpienia parchcaci nie powinni miec wstepu na R22 !!!! to nie sa kibice godni uczestniczenia w derbach , to banda przerzutow......

Co się porobiło z ludźmi. Kiedyś wszyscy chwalili ten transparent
http://historiawisly.pl/wiki/images/...Warszawa_3.jpg

a teraz piszą takie brednie.

South 13.03.2019 16:56

no Wisła 2.0 bez flag, bez przeklenstw ,bez poszanowania barw, bez kibiców gości...

czaro 13.03.2019 17:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 1535782)
dla naszej binarnej władzy

Nie mam zdania w kwestii omawianej przez Was decyzji. Ostatnio mam mniej czasu, mniej czytam i interesuję się Wisłą. Ale Twój ton mnie poraża.

rasel1906 13.03.2019 18:15

Spokojnie Ci ktorzy tak pisza prawdopodobnie nigdy nie byli na meczu a tym bardziej na wyjezdzie

crux.a 13.03.2019 18:32

Ci którzy tak piszą, nigdy nie byli na wyjeździe. I nigdy nie podziwiali ludzi okradających i zabijających własny klub.

czaro 13.03.2019 18:59

Coglin, zdaje się, na mecze chodzi.

Ja zaangażowałem się tu w obronę poprzedniego zarządu, m.in. dlatego, że raziły mnie wypowiedzi w podobnym tonie na jego temat - a potem okazało się, że wszyscy wiedzieli lepiej ode mnie, co o nim sądzić. Nawet dziennikarze, którzy co innego pisali, a co innego wiedzieli, a później wzięli się za rozliczanie. I nawet cześć użytkowników, która pisała ostrzej ode mnie, a dziś się tego wypiera.

Dlatego chciałbym zapytać, skąd to szyderstwo i niechęć, bo może znowu jest tak, że wszyscy wiedzą lepiej ode mnie.

Now 13.03.2019 19:02

jak chcecie iść na piknik to sobie do niecieczy jeźdźcie janki

MaLk 13.03.2019 19:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez czaro (Post 1535794)
Dlatego chciałbym zapytać, skąd to szyderstwo i niechęć, bo może znowu jest tak, że wszyscy wiedzą lepiej ode mnie.

Masz pecha, ot co! ;)

Ja tam nie mam nic przeciwko temu, żeby weszło więcej kibiców Cracovii, ale jak wejdzie tyle, ile zgodnie z przepisami musi, też mi nie zrobi różnicy :P


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:51.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl