![]() |
Do końca tej rundy bawmy się, testujmy i pilnujmy żeby się utrzymać. I dalej budować solidne podstawy.
A utrzymać się powinniśmy bo mamy dobrą zaliczkę. Ale następny sezon nie wiemy jaki będzie trzeba ogrywać młodych i krystalizować skład bo nie wiadomo jak transfery i w jakiej sytuacji będzie Klub. Liczę na dobry mecz :). |
Cytat:
Tez średnio widzę ósemkę, ale jakos nie mam niewiadomo jakiego hopla na nią ,ba..... miesiac temu nawet nikt nie zaprzatał sobie nią głowy. Ustalmy tez jedno -ciagle naszym głównym celem jest przetrwać ,i choc duzo rzeczy zostało poukładane ciagle jescze sporo potrzeba .Jesli na spokojnie popatrzymy na los klubu to mysmy sie powinni cieszyc z kazdego meczu . ot taka sytuacja nastała,idziesz na R22 i cieszysz sie ze jestes tam w domu na meczu Ekstraklasy a nie w Zabierzowie na meczu z Pcimianką. Walczmy ,ale jak nie awansujemy nikt nie bedzie mial o nic pretensjii . |
Ja się na ósemkę nie napalam, w tym sezonie wystarczy mi spokojne utrzymanie ze sporym zapasem.
|
Buksa w 18. Czyżby jutro debiut?
|
Cytat:
Ew. do czasu, aż nie będzie szansy na awans. |
Cytat:
W każdym meczu chcę zwycięstwa, po cichu na nie liczę. Ale nie zakładam go i nie wylewam żółci na piłkarzy jeśli go nie ma. Jesteśmy słabi i biedni. |
Cytat:
|
Bez przesady. Taki Piast nie ma ani kibiców, ani za wiele pieniędzy nie mówiąc już o jakiś gwiazdach a co sezon walczą o podium, teraz mają realną szansę nawet na 1-2 miejsce. Ja nie mówię że mamy wszystko wygrywać ale patrząc na kluby typu Koroną, Piast, czy Cracovia to na pewno nie są to kluby z większym potencjałem od nas. Największy problem obecnie to brak napastnika typu Ondrasek który potrafi przytrzymać piłkę i ściągnąć na siebie przeciwników. A jeśli chodzi o grę w ósemce to jest to o tyle istotne że zarobimy dużo więcej pieniędzy grając u siebie na przykład z Legią, Lechem, czy Lechią bo zejdzie 25-28 tys biletów, niż mecze na przykład z Sosnowcem czy Plockiem gdzie sprzedamy biletów na pokrycie wynajmu stadionu i nic nie zostanie. Do tego premie od c+ itd. Dzisiaj kluczowy mecz każdy wynik jest mozliwy bo Pogoń podobnie jak my gra w kratkę. Korona i Cracovia zagrały pod nas więc mamy szansę dogonić całą trójkę jednym meczem.
|
Nie brakuje napastnika typu Ondrasek. Brakuje plynnosci w grze ofensywnej, a wiec zgrania, zrozumienia, wypracowania schematow. Na to potrzeba czasu i z kazdym meczem bedzie lepiej.
|
nie ma znowu co popadać w pesymizm. Mentalnie i trenersko jesteśmy w top tej ligi. Mamy sponsorów (wliczam w to Kubę), którzy powodują, że jesteśmy pozyskiwać przyzwoitych jak na Polskę zawodników przy zerowym obciążeniu dla klubu. Regularne wsparcie kibiców. Straciliśmy drużynę z zeszłej rundy, ale pozyskaliśmy wielu ciekawych piłkarzy. Złożyć to do kupy i możemy się w tej buraczanej lidze liczyć. Nikt nie wie, na co nas finalnie stać, ale awans do 1 ósemki na pewno nie byłby wielką niespodzianką.
Wszyscy już znają ten banał, ale i tak go powtórzę: z każdym meczem powinno to wyglądać coraz lepiej. |
Jednak bez Buksy
|
Jazda Wisło po 3 pkt !!!!!!!
|
Jak na grę 11/8 to całkiem fajny wynik do przerwy...
|
Fantazje o top 8 mozemy sobie wybic z glowy. Trzeba teraz dopelzac sie do 40 pkt.
|
Czy wygrywasz czy nie ja i tak kocham cię!!!
W czym Buchalik jest gorszy od Lisa ? |
Nie kosztowal 500 tys zlotych i nie trzeba go promowac.Lis,Peszko,Plewka,Kolar lawka na Korone bo gorzej sie chyba nie da grac.Zmiana Plewki na Vuko to niebo a ziemia w drugiej linii. Ogolnie to 9 pkt nad strefa spadkowa juz....
|
No, tyle dobrego, że Vukan w pół godziny zrobił więcej niż Plewka przez wszystkie mecze w których grał.
|
Savicević kosmos, gość jakby z innego świata przyszedł grać. Plewka na dłuuugi czas na ławkę! Tak samo Sadlok za te nieudolne rozegranie na krótko i Lis! Ale za tydzień skład będzie taki sam i nic się nie zmiani...
|
To samo chciałem napisac
Od razu inaczej zaczęliśmy grać w 11 Burliga też powinien grać w pierwszym składzie, może za Peszke, który jest slabiutki |
Jestem w szoku, Vukan w 30 minut przypomniał mi, że w naszym zespole może istnieć jednak kreatywność, prostopadłe zagrania, myślenie. Jak dla mnie najbardziej brakujące ogniwo, po jego totalnie inna gra. Razem z Bashą mogą stworzyć naprawdę świetny duet.
Co do samego meczu... Dziwne to było spotkanie. Pogoń silna, ale do gola praktycznie bez zagrożenia. Później karny z kosmosu i już grało się bardzo trudno. |
Cytat:
|
Czemu caly moj post zostal usuniety? Gdzie moze 1/6 bylo o cweluchach a reszta o meczu? Widze, ze tutaj dalej sie starego ukladu broni i dba zeby zle nie pisac :D
|
Chujnia na boisku, chujnia na trybunach. Najgorszy mecz od dłuższego czasu.
|
Nie będę oryginalny. Vukan wszedł i zaczęła się gra. Przypomina mi Brleka.
Zdecydowanie nasz najlepszy mecz w tej rundzie. Wyniku szkoda, ale gra daje podstawy do optymizmu. Widzę, że po Starych Bywalcach teraz Ultra Wisła postanowiła rozpocząć protest. |
Nie bardzo rozumiem posty o dobrej grze Wisły.
Jak dla mnie Pogoń była o klasę lepsza, wynik nie odzwierciedla tego, co było na boisku. Na dzień dzisiejszy jesteśmy mocnym kandydatem do spadku, mamy bardzo mało argumentów i gramy bez bramkarza. Z perspektywy rodzinnego Lis mógł zachować się lepiej. Powodów do optymizmu nie ma zbyt wielu-Pogon przestała grać po 3 bramce, stąd lepsza postawa naszych. Nie odmawiam ambicji ani zaangazowania, brakuje po prostu potencjału. |
Cytat:
Kuba ma doświadczenie,pomysł,ale niestety już chyba nie ta noga i szybkość.Sławek Peszko coś tam szarpie ,Wojtkowski się stara,ale teraz widać brak Boguckiego.Napastnika 0.Dzięki Bogu ,że został Basha ,bo nie wyobrażam sobie teraz gry Wisły. Utrzymać się utrzymamy,ale 8 nie dla nas.Najważniejsze wygrać derby(których się obawiam) i budować w lecie dalej zespół. |
Wisła troszke lepiej zaprezentowała sie po zmianach ktorych dokonał Stolarczyk, moze teraz uswiadomi sobie ze jednak Plewka czy Kolar nic nie wnosza do gry, moze to wygładało troche lepiej ale zwrocic nalezy uwage ze było to od momentu 0-3 gdy Pogon juz raczej była pewna swegoi troszke dała pograc Wisle, na plus napewno zmiany i tego sie trzymajmy w najblizszym meczu przeciwko Koronie, plewka , kolar napewno lawa, mało przydatny Peszko,no ale nie bardzo jest kim grac , rowniez Burliga mimo ze łapie kartki , wiecej powinien grac
|
Pogoń dzis o klasę lepsza. Dawno nie widziałem tak poukładanej drużyny w środku pola.
U nas póki co wszyscy jak dzieci we mgle. Co do tego Vukana -gwiazda pokroju Meliksona nie będzie. Cieżko się nie wyróżniać na tle Plewki, do tego jak wchodzisz na zmęczonego przeciwnika. Dla mnie to jest w tej chwili drugi Halilovic - dużo wiatro a konkretów brak, zobaczymy co z niego będzie. Szkoda, że nie udało się wykorzystać końcówki bo widocznie się pogubili...mogli mieć spacerek i 4-0, a tymczasem prawie urwaliśmy punkt. Zwłaszcza, że terminarz marcowy może nas bardzo mocno zweryfikować i ustalić realne nasze miejsce w szeregu ( 9-10) |
Cytat:
Według mnie brakowało trochę szczęścia, bo jakby nie bramka Majewskiego "z niczego" (Pogoń do tego momentu nie zagroziła naszej bramce) to mogłoby się to całkiem inaczej potoczyć. Ósemka nam już odjechała, to oczywiste. Zapunktować coś, wygrać derby i zgrać zespół przed podziałem. To cele na najbliższą przyszłość. PS. Dodam, że Pogoń to według mnie najlepszy zespół w Polsce w tym momencie. Bałem się, że będzie dużo gorzej wyglądać. |
Gdzie jest ULTRAS ....... no gdzie????
Byłem pewien ,że ta grupa kibiców to ostoja "C" sektora . Tak ostoja !!!!!!! Zorganizowany doping oprawy to ich zasługa. A gdzie byli dzisiaj ????? Wisła- Pogoń Obrazili się ... tylko nie wiem na co . Przecież każdy kibic wie , że ULTRAS to doping . Cały sektor "E" zawsze im odpowiadał w dopingu. Ultrasi tworzyli atmosferę , nastrój, moc. Nie ma co się spinać Ultrasi zorganizujcie doping i do przodu dla Wisły na maxa derby blisko. Pozdro dla zagniewanych Ultras :) |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:55. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl