Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXIII kolejka] Lechia Gdańsk - Wisła Kraków, Sobota 23 II, godzina 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10115)

kulek 22.02.2019 17:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Enigmovsky (Post 1534255)
Niestety zdecydowanie wszystko przemawia za Lechią w tym meczu, żeby troszkę "umilic" sobie ten mecz polecam zagrać u buka na Gdańszczan, przynajmniej gorycz nie będzie aż tak duża

Nigdy nie zrozumiem jak można grać u buka przeciwko swojemu ukochanemu Klubowi

Enigmovsky 22.02.2019 17:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kulek (Post 1534256)
Nigdy nie zrozumiem jak można grać u buka przeciwko swojemu ukochanemu Klubowi

A co w tym złego?
Uwierz mi się że bardziej ucieszę jak przegram u buka :>

kulek 22.02.2019 17:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Enigmovsky (Post 1534257)
A co w tym złego?
Uwierz mi się że bardziej ucieszę jak przegram u buka :>

Nic złego, tylko dla mnie niezrozumiałe, ja tylko jak grałem to ewentualnie na podpórce nigdy, że Wisła przegra. W związku z faktem, iż to jest temat meczowy to w mojej opinii mecz będzie bardzo ciężki i przeczuwam remis 1 do 1 . My jako zespół mamy swoje problemy - brak zmienników, brak zgrania itp. co widać było w poprzednich dwóch meczach, a Lechia wszyscy wiemy w jakiej jest formie i wiemy kto jest faworytem.

guardian_angel 22.02.2019 17:53

Pisałem to przed Śląskiem, powtórzę i teraz, trzymajmy się Logiki Ekstraklasy. Lechia w końcu musi przegrać, a dwie wygrane pod rząd to nie jest jeszcze nic zbereźnego w naszej lidze, tak więc spokojnie wygrana Wisełki, w porywach remis. Na pewno Lechia tego meczu nie wygra. Tak samo w ciemno można obstawiać przegraną cracovii.

brylant17 23.02.2019 13:16

Remis będzie sukcesem, to nie będzie łatwy mecz

Gunner1906 23.02.2019 21:14

Dawać obrońców Patryka Plewki. Średnio w 2/3 meczach ,, strzela samoboja"

Revolver 23.02.2019 21:16

Plewka jak do tej pory z największą liczbą asyst w Wiśle. Szkoda, że ku*wa nie w tę stronę, co trzeba.

El'kabat 23.02.2019 21:27

Plewka gra swoje. Albo stanie się piłkarzem, albo świat o nim zapomni.

Póki co jeden z wielu chłopaków

Patryko 23.02.2019 21:44

O Plewce zostało wyżej powiedziane już wszystko, ale tak naprawdę prawdziwą tragedię to my mamy w ataku :[ Na chwilę obecną Drzazga powinien stracić miejsce w składzie na rzecz Wojtkowskiego, gość jest po prostu za słaby na grę w Ekstraklasie.

LucjuszWielki 23.02.2019 22:17

Chce się wyć z bezsilności i tego, że graliśmy z... ??Liderem? To jest lider? Poważnie? Lider z NALEPĄ w składzie? Tym co u nas grał? Strasznie nisko upada Polska piłka, niesamowity zjazd i w reprze i w lidze..

LIDER, który gra taką padakę, że Górnik Zabrze sprzed dwóch tygodni był drużyną z innej galaktyki, ale mniejsza z tym.

Abstrahując od tego jakie mamy problemy kadrowe. Wiadomo, że z Imazem czy choćby Boguskim zamiast Drzazgi ten mecz wygralibyśmy.

W 1 połowie w miare fajnie broniliśmy się, cały trud zespołu niweczył niestety Drzazga, który w konfrontacji z przeciwnikiem zawsze przegrywał i tak było do końca spotkania. Straty, przepchnięty, spóźniony... wszystko beznadziejne do granic wycia i płaczu. Z zawodnikiem w takiej dyspozycji nie można myślec o czymkolwiek w przodzie.

To, że Wojtkowki i Drzazga byli pod grą to nie oznacza, że grali dobrze, bo Wojtkowski prócz bezmyślnego biegania nie wykminił zupełnie nic, zero kiwki, zero wyprzedzenia.. Najlepszy u nas.. heh nie ma takiego słowa jak NAJLEPSZY GRACZ w tym meczu - nie ma.

Plewka wiadomo strata, szkoda, że zagrał dużo słabiej niż w poniedziałek, zupełnie niewidoczny, a jak już był przy piłce to... niestety brama.


Kuba rozczarowuje, niestety gaz sprzed 13 lat znikł :D Czekam, czekam i czekam na jakąś jedyną akcję Kuby, jakiś przebłysk magii z zagranicy. No nic czekam dalej i wierzę, że się doczekam.

Aha obecność Peszki w składzie nie zmieniłaby zupełnie nic - byłaby głowa w dół i na szybkości wjazd w aut lub babol górny na wysokości 10 metrów przy dośrodkowaniu :/

Szkoda, tego meczu bo Lechia nie zasłużyła niczym, choćby nawet na remis, ale zadanie wykonali, padaczka, na trybunach druga sracovia pod wzgledem liczebnosci i atmosfery, punkty są, bramka babol w środek jest.

Miejmy nadzieję, że mistrzem będzie kto inny bo z takim tworem wypuścić się w Europę to większy obciach niż białe skarpetki do sandałów ....


EDIT: Drzazge to Boguski przepchałby nawet... ile on waży ? 50 czy 55kg?

EDIT2: Wojtkowskiego jako najlepszego podsumowuje ostatnia akcja: pełno miejsca, piłka w miejscu, 100 chłopa w polu karnym, a ten wrzuca piłke na 1 metr w ręce bramakrza.. BRAWO ! MOTM!

EDIT3:Trza się modlić o tych nowych graczy, że coś wniosą, niestety zostaliśmy kompletnie rozbici, mielismy super zespół, wlaczymy o wykreowanie czegokolwiek, jakiś zalążek fundamentu :) Spaść raczej nie spadniemy, bo coś tam wymęczymy jak ze śląskiem, ale nie uśmiecha mis ię być zadowolonym z tego, że nie gramy w 4 lidze bo to już było i jedziemy dalej.

EDIT$: NALEPA udziela wywiadu po meczu... Chłop nie nadaje się do tarcia chrzanu (ona ma mature, podstawówke skończył?) a Drzazge nakrył tak czapką, że płakac się chce.

maxx304 23.02.2019 22:27

Ech... Wynik gorszy niż gra.
Strzał Lechii chujowy, ale co chciał z tym zrobić Lis, to tylko on wie.
Komentatorzy wspominali że mu noga uciekła, oglądam i oglądam te powtórki i nic tam nie widzę.
Wniosek - zajebał nam bramkę która moim zdaniem była do wyciągnięcia.
Cóż, można się było spodziewać, gramy dalej.
Jest progres, ale nie ma co się spodziewać cudów.
Utrzymanie i będziemy myśleć co dalej.

wolfy 23.02.2019 22:28

Wstydu nie było, ale szału też nie. Lechia wygrała na stojąco, grała swoje, kunktatorsko i bez ryzyka. U nas obrona jest OK, ale kiedy przychodzi do ataku, to na razie razi niedokładność.

mr_kwolf 23.02.2019 22:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1534308)

EDIT$: NALEPA udziela wywiadu po meczu... Chłop nie nadaje się do tarcia chrzanu (ona ma mature, podstawówke skończył?) a Drzazge nakrył tak czapką, że płakac się chce.

Roberto Carlos nie umiał pisać. Co to ma do umiejętności stricte piłkarskich?

skarabeus 23.02.2019 22:33

Trzeba na to spojrzec optymistycznie. Duzo lepiej wyglada organizacja gry obronnej, przemieszczanie sie formacji, odleglosci pomiedzy pomoca i obrona. Napastnicy pierwszymi broniacymi.

Ja powiem tak. Nie widzialem roznicy pomiedzy Lechia i Wisla w tym meczu. Lechia zdobyla mimo wszytko dosc przypadkowa/szczesliwa bramke. A Wisle tego szczescia ze dwa razy zabraklo.


Ale jakis postep jest.
Bardziej martwi, ze kompletnie wylaczony zostal Plewka. On tak z Basha na zmiane. Jeden zagra dobrze, drugi dno. Drugi zagra dobrze, pierwszy dno. Pora ustabilizowac forme.

fqqs 23.02.2019 22:33

Kolar, Drzazga, Plewka natychmiast na ławę

Szelu_BRW 23.02.2019 22:35

Moim zdaniem graliśmy dużo lepszy mecz niż z Górnikiem czy Śląskiem. Cały czas starali się być przy piłce i gonili kopaczy Lechii.
Wojtkowski super mecz. W mojej opinii zasłużył na podstawową jedenastkę.
Atak (a raczej jego brak) dramat. Widać że Kolar mimo tego że gra jako napastnik to mentalnie i pozycyjnie dalej na pomocy.
Widać że trener Stolarczyk wyciąga wnioski.
Basha jak to Basha, ale i tak ciut lepiej.
Wynik boli, ponieważ Lechia grała straszną padake.
Ale tak jak mówiłem, jest to tylko moje zdanie :D

wolfy 23.02.2019 22:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fqqs (Post 1534314)
Kolar, Drzazga, Plewka natychmiast na ławę

:rotfl:

Ty masz w ogóle pojęcie jaką mamy kadrę?

LucjuszWielki 23.02.2019 22:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1534312)
Roberto Carlos nie umiał pisać. Co to ma do umiejętności stricte piłkarskich?

Nic :D obrazuję tylko sytuację, że parapiłkarz nakryła naszego czapką.. a to oznacza min totalne upokorzenie

fqqs 23.02.2019 22:39

gorszych odn ich nie ma


dawać Bogusia, Vukana, Peszkę i tego czarnoskórego

Arek95 23.02.2019 22:40

Po co Plewkę mamy ogrywać, żeby go sprzedać z czasem z zyskiem jeżeli on podstaw piłki nie zna i kiwa się na środku boiska bądź wchodzi z piłką w 3 pomocników? Gość mam nadzieję, że straci miejsce jeśli wróci Savicević do gry. Klemenz ostatnio wszedł i nawet spoko, dzisiaj... jakoś takoś drętwo. Brakowało Peszki na skrzydle bo Wojtkowskiemu też sie jakoś ta piłka nie klei. Oby z czasem się nie okazało że to będzie nasz wieczny rezerwowy.
Lechia była dzisiaj do ogrania. Remis to minimum, można się było pokusić o wygraną. Inna sprawa, że sędzia też wałek zrobił nie mały bo gdańsk w ogóle nie dostawał kartek za na prawdę ostre faule. Do przerwy to powinny być 3 żółte, Mladenović powinien wylecieć za te wszystkie przewinienia.

El'kabat 23.02.2019 22:40

Kadra jest jaka jest. Nie ma nawet pewności, że jeszcze klub jest uratowany.

Ten sezon tak będzie wyglądał - wyniki na krzyż i bujanie się o 8-10 miejsce.
Terminarz w marcu jest ciężki i cudów nie będzie.

sandomingo 23.02.2019 22:41

Brakuje nam jakości, tylko i aż tyle. Chłopaki dają ile mogą a że mogą niewiele to wygląda to tak, jak wygląda.
Trzeba walczyć w każdym meczu, raz na czas uda się wygrać!

bridgeburner 23.02.2019 22:43

Cieszy ze poprawie uległa gra obronna
Nie ma już dziur między formacjami
Martwić musi potencjał ofensywny, palców jednej ręki starczy żeby policzyć nasze składane akcje, o strzałach w światło bramki nie wspominając
I mam tu na myśli 3 ostatnie mecze razem wziete

Pepinho 23.02.2019 22:48

Sportowo to zespół już nie ekstraklasowy i nie ma co się oszukiwać. Kuba na boisku nam nie pomaga.

LucjuszWielki 23.02.2019 22:49

Nie ma mowy o jakimkolwiek cieszeniu się z "postępu" bo lechia zagrała taką padakę, że zagłębie sosnowiec pyknełoby ich dziś trójke, więc o czym piszecie? Względem ostatnich spotkań jest regres, ale to nic nie oznacza, bo równie dobrze możemy z Pogonią zagrać magicznie jak i... dostać oklep.

wolfy 23.02.2019 22:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pepinho (Post 1534324)
Sportowo to zespół już nie ekstraklasowy i nie ma co się oszukiwać. Kuba na boisku nam nie pomaga.

Jest, jak najbardziej, ale na środek tabeli. A graliśmy z liderem.

pepe72 23.02.2019 22:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fqqs (Post 1534314)
Kolar, Drzazga, Plewka natychmiast na ławę

Ziemia do fqqs:
Mamy początek 2019 roku i urwaliśmy się ze stryczka.

Ale zawsze możesz podać kto powinien ich zastąpić.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fqqs (Post 1534319)
gorszych odn ich nie ma


dawać Bogusia, Vukana, Peszkę i tego czarnoskórego

Peszko nie mógł zagrać, Boguś chyba też nie.
Weź nie ...l

Karherop 23.02.2019 22:58

Mecz z gatunku tych po których złość jest największą , czyli mecz przegrany z drużyną która wcale nie była od nas zdecydowanie lepsza. 2 połowę się zamurowali i tyle było z gry.
Jeśli Lechia zdobędzie mistrza w tym roku to odpadnie z mistrzem Watykanu, oczywiście jak się chłopaki zdążą zorganizować.
Dramatyczny poziom z obu stron.
Niestety u nas formacji ofensywnej nie odnotowano.

Na plus dzisiaj nasza obrona + ogarnął się Basha.
Klemenz dramat. Może jeszcze zdąży się przebranżowić do sekcji kosza lub siatkówki? Inna sprawa że krzywdę mu robi Stolarczyk wystawiając go w środku pola .
Plewka dramat. Unikał gry, o stracie nawet nie pisze. Zupełnie inny piłkarz niż tydzień temu. Może powinien grać tylko na Reymonta?
Reszty nawet nie wymieniam, bo szkoda się już pastwić nad chłopakami.

wolfy 23.02.2019 23:12

To co mi się podobało to że gramy piłką. Wychodzimy podaniami dpod pressingu, z przodu też rozgrywamy. Aktualnie dużo niedokładności i strat, co zrozumiałe na tym etapie.
Nie było źle ale Lechia była lepsza. Nie zmusiliśmy ich do wysiłku.

ślimak 23.02.2019 23:22

Lucjusz w pierwszym poście napisał już wszystko w temacie.
Świadomi dawno już Drzazgę skreślili, mniej świadomi, którzy opierają się na jego statach w Puszczy, nigdy nie byli na meczu w Niepołomicach. Ale rozumiemy dlaczego gra teraz w Wiśle.
To miał być mecz Wojtkowskiego. Nie był. Ale może gdyby nie miał koło siebie Drzazgi, Kolara i Kuby bez formy wyglądałoby to inaczej. On i Kolar muszą jeszcze bardzo dużo pracować.
Nad Plewką nie powinniśmy się jeszcze pastwić. Ma czas, żeby popracować nad techniką i głową.
Basha wskoczył na poziom wyżej.
Solidnie obrona, w pomocy też jest postęp, mniej miejsca rywalowi, szybszy doskok, mniej dziur (być może to kwestia - mimo wszystko - przeciętnego rywala w tym meczu), tylko ciągle za dużo strat.
Z przodu... nie ma o czym mówić/pisać. Ile celnych strzałów było w 3 meczach? 2? Naprawdę fajnie zapowiadające się akcje, dużo miejsca i takie reakcje... Może jednak ktoś wartościowy się jeszcze pojawi. I tak jak Lucjusz pisał... tęsknimy za Boguskim... (OMG).

Mecz absolutnie do co najmniej zremisowania. Akcja błędów i gól.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl