Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XXI kolejka]Górnik Zabrze - Wisła Kraków, poniedziałek 11 II, godzina 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10099)

Boracik86 06.02.2019 09:19

Część z tych nowych piłkarzy Górnika to tylko wypożyczenia, dlatego ich stać.

St Yabol 06.02.2019 10:04

Jest w ogóle wyjazd do Zabrza? SKWK strzeliło focha czy jakiś zakaz jest?

heoij 06.02.2019 10:38

"Bilety do Zabrza zamawia klub i to klub poinformuje o terminie zapisów. Transport nie jest organizowany".

"Bilety są zamówione tylko Górnik robi problemy".

Informacja z profilu Ultra Wisła. Komentarze pod zdjęciem o sprzedaży vlepek: https://pl-pl.facebook.com/ultrawisla/

Danielek1906 06.02.2019 11:03

Kiedy ma być ogłoszony Kuba? To prawda, że są jakieś problemy z papierami od Niemców? żeby tylko zdążyli go zgłosić

TommyTSW 06.02.2019 11:44

chodzi chyba bardziej o ich opieszałość niż jakieś przeszkody.

crux.a 06.02.2019 13:27

Bardzo ważny mecz.

To na pewno nie czas na ogrywanie młokosów na tak newralgicznych pozycjach jak stoperzy i środek pomocy. Dlatego Wasilewski, Sadlok, Basha na ławkę, a od pierwszej minuty Stolar, Jop Sobol i jest moc!

alborn1 06.02.2019 14:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez SlawekS (Post 1532913)
Skąd oni mają tyle kasy? Miasto dosypało?

Klub byl przez lata mocno zadluzony , teraz ostroznie wydaja pieniedze, a za transferami stoi ich dyrektor sportowy Artur Platek, ktory jest tez skautem Borussi Dortund na Europe srodkowo wschodnia. Jesli Gornik sie utrzyma nie wykluczone ze rezerwowi gracze z Dortmundu zasila klub z Zabrza. Taka ciekawostka.

AntyMod 06.02.2019 19:20

gdyby sie w 2 pierwszym meczach udalo zdobyc 6 pkt - to dopiero bedzie szal na Wisle - to bardzo wazne mecze

TommyTSW 06.02.2019 19:36

walka o pierwszą ósemkę jest dosyć zacięta także frekwencja powinna dopisać i tak(nie licząc karnetowców) rywalizacja miejsc 3-9 jest bardzo wyrównana.

Danielek1906 07.02.2019 12:45

Jak wgl widzicie powrót Kuby do ekstraklasy, w sensie jakości? Piłkarz z innego wymiaru, będzie dobrze grał ale bez cudów czy żurawski v2? Ja osobiście wyczuwam coś pomiędzy pierwszą, a drugą opcją, bo trzecia to przypadek piłkarza z innej półki. Byle tylko kontuzje go omijały

Enigmovsky 07.02.2019 12:50

Kuba powinien być najbardziej wyróżniającym się zawodnikiem.
Ivica Iliev w podobnym wieku nie grzeszył techniką, myślę że będzie dobrze ale bez jakiś fajerwerków.

alborn1 07.02.2019 13:05

jest wiele przykladow ze powrot do polskiej ligi nie wyszedl na dobre , przyklad Zurawski , Kozminski, Irek Jelen, Brzeczek, Hajto , Radomski czy Smolarek, tak wiec nie oczekiwalbym od Blaszczykowskiego cudow

alborn1 07.02.2019 13:41

Gornik nie robi problemow to Wisla odcina sie od tego meczu wyjazdowego
Mecz Górnik Zabrze - Wisła Kraków bez kibiców gości

W rundzie jesiennej za organizację wyjazdów odpowiadało Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków. Nowe władze klubu postanowiły się jednak od niego odciąć. W poniedziałek sektor gości w Zabrzu będzie więc świecić pustkami, bo na razie nie znaleziono nikogo kto mógłby przejąć te obowiązki.
Za doping na meczach domowych dalej odpowiadać będzie za to grupa Ultras Wisła. - Jesteśmy z Wisłą na dobre i na złe. Nasze działania są zawsze kierowane w pełni dobrem Wisły i zawsze to było, jest i będzie naszym priorytetem. Wierzymy, że razem, jako kibice Białej Gwiazdy pomożemy wyjść klubowi z zakrętu, jak również sobie wzajemnie – w powrocie do pełnej kibicowskiej chwały ABG. Będziemy ku temu dążyć niezależnie od tego ile czasu ma to zająć - czytamy w oświadczeniu grupy.
Do pierwszego spotkania z udziałem kibiców Wisły dojdzie zatem 18 lutego (godz. 18:00) przy Reymonta. Wtedy to drużyna zagra ze Śląskiem Wrocław w ramach 22. kolejki Lotto Ekstraklasy.

mitmichael 08.02.2019 11:51

Mamy z Gornikiem rachunki do wyrownania za poprzedni sezon gdzie porazka w Zabrzu pozbawiła nas mozliwosci gry w europejskich pucharach. Pilkarze mimo, ze przez pol roku musieli grac za darmo i tak zrobili bardzo duzo za co wdziecznosc sie nalezy. Teraz jednak sa juz po wypłatach (nie całych ale reszte niedługo dostana), Wisła po mału wychodzi z problemow wiec pozostaje robic to co potrafia najlepiej, to co pokazywali m.in w meczach z Lechia i Lechem wygranych 5-2 czy w meczu na łazienkowskiej zremisowanym 3-3. Odeszło paru kluczowych pilkarzy ale wczesniej mielismy podobna sytuacje a i tak bylismy w stanie sobie dobrze radzic. Teraz dodatkowo jestesmy wzmocnieni Kuba Błaszczykowskim na ktorego powrot tak długo czekalismy oraz wypozyczonym Sławkiem Peszko, ktory ma wszystkim cos do udowodnienia. Oby tylko omijały nas kontuzje a jestem swiecie przekonany, ze mozemy jeszcze namieszac w tej lidze, oczywiscie w gornej czesci tabeli.

Karherop 08.02.2019 11:58

Tutaj nie ma winy Wisły w tym, że nie będzie wyjazdu do Zabrza. Niestety ale klimat w piłce mamy taki a nie inny że w zasadzie nie da się kupić w kasie obcego klubu biletu na trybunę gości i zarówno wejść jak i wyjść z niej jak człowiek .

Ktoś musi taka grupe ogarnąć, zapisać, zorganizować transport, współpracować z policja (?). Klub teraz ma na głowie milion innych problemów w tym egzystencjalne i przekracza to nawet możliwości Królewskiego.
A że SKWK robiło co robiło... Piłeczka jest po stronie kibiców , nie klubu aby się zorganizować .

_ukoL 08.02.2019 12:07

Kluczowym jest stan zdrowia Kuby. Jeżeli kontuzje będą go omijać, sportowo się obroni. W piłkę grać umie.

Karherop 08.02.2019 12:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _ukoL (Post 1533233)
Kluczowym jest stan zdrowia Kuby. Jeżeli kontuzje będą go omijać, sportowo się obroni. W piłkę grać umie.

Przepracował cały okres przygotowawczy , w sparingach wyglądał podobno dobrze. W Zabrzu zakręci kilkoma rywalami, wrzucić kilka dobrych piłek, gole będą strzelać inni.
Mój typ wygrana 3-1 gole Peszko, Kolar, Drzazga

_ukoL 08.02.2019 12:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1533234)
Przepracował cały okres przygotowawczy , w sparingach wyglądał podobno dobrze. W Zabrzu zakręci kilkoma rywalami, wrzucić kilka dobrych piłek, gole będą strzelać inni.

Tego mu z całego serca życzę. Optymistycznie i do przodu. Po walce ale z trzema punktami do autokaru.

kbr 10.02.2019 21:09

Po pierwsze - bardzo się cieszę, że ten mecz się odbędzie. W grudniu nie byłem tego taki pewien :)

Jak chodzi o stronę sportową, to kiedyś Lenczyk powiedział, że pierwszy mecz po przerwie zimowej można wygrać 3-0, ale tez i przegrać 0-3. To zawsze jest duża niewiadoma, a po tych zmianach w naszym składzie to trudno cokolwiek prorokować. Remis wziąłbym w ciemno z pocałowaniem ręki.

Blixa 10.02.2019 21:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _ukoL (Post 1533233)
Kluczowym jest stan zdrowia Kuby. Jeżeli kontuzje będą go omijać, sportowo się obroni. W piłkę grać umie.

O jakosc jego gry sie nie martwie jak dlugo jak bedzie zdrowy. Podobnie mysle o Peszko jezeli bedzie mial chlodna glowe.

Szneka 10.02.2019 22:53

dajcie Pany meczową osiemnastkę

pawlozm 11.02.2019 01:29

Co do składu, mam 1 niewiadomą - prawą obrone.
Lis - Palcic (Burliga), Wasilewski, Sadlok, Pietrzak - Kuba, Basha, Plewka, Peszko - Drzazga, Kolar.

Levis88 11.02.2019 05:47

Żabole po słabej rundzie muszą na gwałt robić punkty. Obstawiam że mocno będą chcieli wejść od początku spotkania. Jak wytrzymamy fizycznie to nie będzie źle.

wiesniak842 11.02.2019 06:15

O ile nasza gra w obronie raczej nie ulegnie wielkiej zmianie (czyli bez szału), o tyle gra z przodu będzie jedną wielką niewiadomą. Górnik wygrał do tej pory całe trzy spotkania, u siebie jedno, grając całą drugą połowę z przewagą jednego zawodnika. Liczę na to, że nie przegramy żeby nie zmniejszyć "dystansu" do drużyn strefy spadkowej i żeby wszedł mi kupon, który zamyka mi x2:D

!!IRIVER!! 11.02.2019 08:55

Co tu taka cisza :) miesiąc temu mieliśmy nie wystartować a tu gramyyyyy, dzisiaj! :D Can't wait!

power1928 11.02.2019 09:25

Obstawiam 2.1 dla Wisły. Mamy mocna drużynę a pierwszy mecz dodatkowo nakręci sprzedaż biletów i gadżetów. Mam nadzieje ze zagrają swoje i walka zapewnia nam 3 punkty. Górnik nie odpuści bo mają nóż na gardle ale nasi wiedzą o co grają.

Karherop 11.02.2019 09:51

Nikt w tej lidze nie odpuszcza (może poza Sosnowcem), każdy ma swoje cele , ambicje. Pierwsze kolejki zawsze są duża niewiadomą.

Zapowiada się natomiast na to że bez solidnego punktowania o 8 będzie ciężko.

it 11.02.2019 10:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Charlie (Post 1532549)
Proszę:
Wisła Kraków 1-0 Zagłębie Lubin 17 kwietnia 2017, 18:00 (12 411)
Patryk Małecki 62

Dzięki.
Tyle, że jest to mecz rozgrywany wprawdzie w poniedziałek, ale w przedostatniej kolejce, kiedy rozgrywano ich 4.
Chodziło mi o "zwykłe" mecze w poniedziałki o 18.00, kończące kolejkę, puszczane w Eurosporcie.

Sprawdziłem dane w sezonach 2016/17, 2017/18 i bieżący.
Niestety, nie wygląda to dobrze.
W tym okresie graliśmy w poniedziałki na zakończenie kolejki 7 razy.
Zanotowaliśmy 3 porażki, 4 remisy, zwycięstw - 0.

Przed nami 2 mecze z rzędu w poniedziałek.
Oby ta passa się odwróciła :(

wiertar 11.02.2019 10:59

Musimy wygrać, myślę że zawodnicy są tak nakręceni tym wszystkim że będą zapierdalac aż miło!

pan_premier 11.02.2019 11:23

Bardzo obawiam się tego meczu. w pewnym sensie balon jest pompowany, ja już mam dość tych historii o wspaniałej atmosferze. Górnik z nożem na gardle, koniec lizania się po fiutach czas na weryfikację na boisku.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:07.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl