![]() |
Część z tych nowych piłkarzy Górnika to tylko wypożyczenia, dlatego ich stać.
|
Jest w ogóle wyjazd do Zabrza? SKWK strzeliło focha czy jakiś zakaz jest?
|
"Bilety do Zabrza zamawia klub i to klub poinformuje o terminie zapisów. Transport nie jest organizowany".
"Bilety są zamówione tylko Górnik robi problemy". Informacja z profilu Ultra Wisła. Komentarze pod zdjęciem o sprzedaży vlepek: https://pl-pl.facebook.com/ultrawisla/ |
Kiedy ma być ogłoszony Kuba? To prawda, że są jakieś problemy z papierami od Niemców? żeby tylko zdążyli go zgłosić
|
chodzi chyba bardziej o ich opieszałość niż jakieś przeszkody.
|
Bardzo ważny mecz.
To na pewno nie czas na ogrywanie młokosów na tak newralgicznych pozycjach jak stoperzy i środek pomocy. Dlatego Wasilewski, Sadlok, Basha na ławkę, a od pierwszej minuty Stolar, Jop Sobol i jest moc! |
Cytat:
|
gdyby sie w 2 pierwszym meczach udalo zdobyc 6 pkt - to dopiero bedzie szal na Wisle - to bardzo wazne mecze
|
walka o pierwszą ósemkę jest dosyć zacięta także frekwencja powinna dopisać i tak(nie licząc karnetowców) rywalizacja miejsc 3-9 jest bardzo wyrównana.
|
Jak wgl widzicie powrót Kuby do ekstraklasy, w sensie jakości? Piłkarz z innego wymiaru, będzie dobrze grał ale bez cudów czy żurawski v2? Ja osobiście wyczuwam coś pomiędzy pierwszą, a drugą opcją, bo trzecia to przypadek piłkarza z innej półki. Byle tylko kontuzje go omijały
|
Kuba powinien być najbardziej wyróżniającym się zawodnikiem.
Ivica Iliev w podobnym wieku nie grzeszył techniką, myślę że będzie dobrze ale bez jakiś fajerwerków. |
jest wiele przykladow ze powrot do polskiej ligi nie wyszedl na dobre , przyklad Zurawski , Kozminski, Irek Jelen, Brzeczek, Hajto , Radomski czy Smolarek, tak wiec nie oczekiwalbym od Blaszczykowskiego cudow
|
Gornik nie robi problemow to Wisla odcina sie od tego meczu wyjazdowego
Mecz Górnik Zabrze - Wisła Kraków bez kibiców gości W rundzie jesiennej za organizację wyjazdów odpowiadało Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków. Nowe władze klubu postanowiły się jednak od niego odciąć. W poniedziałek sektor gości w Zabrzu będzie więc świecić pustkami, bo na razie nie znaleziono nikogo kto mógłby przejąć te obowiązki. Za doping na meczach domowych dalej odpowiadać będzie za to grupa Ultras Wisła. - Jesteśmy z Wisłą na dobre i na złe. Nasze działania są zawsze kierowane w pełni dobrem Wisły i zawsze to było, jest i będzie naszym priorytetem. Wierzymy, że razem, jako kibice Białej Gwiazdy pomożemy wyjść klubowi z zakrętu, jak również sobie wzajemnie â w powrocie do pełnej kibicowskiej chwały ABG. Będziemy ku temu dążyć niezależnie od tego ile czasu ma to zająć - czytamy w oświadczeniu grupy. Do pierwszego spotkania z udziałem kibiców Wisły dojdzie zatem 18 lutego (godz. 18:00) przy Reymonta. Wtedy to drużyna zagra ze Śląskiem Wrocław w ramach 22. kolejki Lotto Ekstraklasy. |
Mamy z Gornikiem rachunki do wyrownania za poprzedni sezon gdzie porazka w Zabrzu pozbawiła nas mozliwosci gry w europejskich pucharach. Pilkarze mimo, ze przez pol roku musieli grac za darmo i tak zrobili bardzo duzo za co wdziecznosc sie nalezy. Teraz jednak sa juz po wypłatach (nie całych ale reszte niedługo dostana), Wisła po mału wychodzi z problemow wiec pozostaje robic to co potrafia najlepiej, to co pokazywali m.in w meczach z Lechia i Lechem wygranych 5-2 czy w meczu na łazienkowskiej zremisowanym 3-3. Odeszło paru kluczowych pilkarzy ale wczesniej mielismy podobna sytuacje a i tak bylismy w stanie sobie dobrze radzic. Teraz dodatkowo jestesmy wzmocnieni Kuba Błaszczykowskim na ktorego powrot tak długo czekalismy oraz wypozyczonym Sławkiem Peszko, ktory ma wszystkim cos do udowodnienia. Oby tylko omijały nas kontuzje a jestem swiecie przekonany, ze mozemy jeszcze namieszac w tej lidze, oczywiscie w gornej czesci tabeli.
|
Tutaj nie ma winy Wisły w tym, że nie będzie wyjazdu do Zabrza. Niestety ale klimat w piłce mamy taki a nie inny że w zasadzie nie da się kupić w kasie obcego klubu biletu na trybunę gości i zarówno wejść jak i wyjść z niej jak człowiek .
Ktoś musi taka grupe ogarnąć, zapisać, zorganizować transport, współpracować z policja (?). Klub teraz ma na głowie milion innych problemów w tym egzystencjalne i przekracza to nawet możliwości Królewskiego. A że SKWK robiło co robiło... Piłeczka jest po stronie kibiców , nie klubu aby się zorganizować . |
Kluczowym jest stan zdrowia Kuby. Jeżeli kontuzje będą go omijać, sportowo się obroni. W piłkę grać umie.
|
Cytat:
Mój typ wygrana 3-1 gole Peszko, Kolar, Drzazga |
Cytat:
|
Po pierwsze - bardzo się cieszę, że ten mecz się odbędzie. W grudniu nie byłem tego taki pewien :)
Jak chodzi o stronę sportową, to kiedyś Lenczyk powiedział, że pierwszy mecz po przerwie zimowej można wygrać 3-0, ale tez i przegrać 0-3. To zawsze jest duża niewiadoma, a po tych zmianach w naszym składzie to trudno cokolwiek prorokować. Remis wziąłbym w ciemno z pocałowaniem ręki. |
Cytat:
|
dajcie Pany meczową osiemnastkę
|
Co do składu, mam 1 niewiadomą - prawą obrone.
Lis - Palcic (Burliga), Wasilewski, Sadlok, Pietrzak - Kuba, Basha, Plewka, Peszko - Drzazga, Kolar. |
Żabole po słabej rundzie muszą na gwałt robić punkty. Obstawiam że mocno będą chcieli wejść od początku spotkania. Jak wytrzymamy fizycznie to nie będzie źle.
|
O ile nasza gra w obronie raczej nie ulegnie wielkiej zmianie (czyli bez szału), o tyle gra z przodu będzie jedną wielką niewiadomą. Górnik wygrał do tej pory całe trzy spotkania, u siebie jedno, grając całą drugą połowę z przewagą jednego zawodnika. Liczę na to, że nie przegramy żeby nie zmniejszyć "dystansu" do drużyn strefy spadkowej i żeby wszedł mi kupon, który zamyka mi x2:D
|
Co tu taka cisza :) miesiąc temu mieliśmy nie wystartować a tu gramyyyyy, dzisiaj! :D Can't wait!
|
Obstawiam 2.1 dla Wisły. Mamy mocna drużynę a pierwszy mecz dodatkowo nakręci sprzedaż biletów i gadżetów. Mam nadzieje ze zagrają swoje i walka zapewnia nam 3 punkty. Górnik nie odpuści bo mają nóż na gardle ale nasi wiedzą o co grają.
|
Nikt w tej lidze nie odpuszcza (może poza Sosnowcem), każdy ma swoje cele , ambicje. Pierwsze kolejki zawsze są duża niewiadomą.
Zapowiada się natomiast na to że bez solidnego punktowania o 8 będzie ciężko. |
Cytat:
Tyle, że jest to mecz rozgrywany wprawdzie w poniedziałek, ale w przedostatniej kolejce, kiedy rozgrywano ich 4. Chodziło mi o "zwykłe" mecze w poniedziałki o 18.00, kończące kolejkę, puszczane w Eurosporcie. Sprawdziłem dane w sezonach 2016/17, 2017/18 i bieżący. Niestety, nie wygląda to dobrze. W tym okresie graliśmy w poniedziałki na zakończenie kolejki 7 razy. Zanotowaliśmy 3 porażki, 4 remisy, zwycięstw - 0. Przed nami 2 mecze z rzędu w poniedziałek. Oby ta passa się odwróciła :( |
Musimy wygrać, myślę że zawodnicy są tak nakręceni tym wszystkim że będą zapierdalac aż miło!
|
Bardzo obawiam się tego meczu. w pewnym sensie balon jest pompowany, ja już mam dość tych historii o wspaniałej atmosferze. Górnik z nożem na gardle, koniec lizania się po fiutach czas na weryfikację na boisku.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl