![]() |
Kupię komuś bon na karnet - najlepiej osoba do 20 roku życia - bo uważam, że osoby powyżej tego wieku, pracujące stać na wydatek zakupu karnetu.
Tak więc jeśli jest tutaj osoba która chce chodzić na mecze naszej Wisełki to proszę o napisanie wiadomości priv. |
Ja wpłaciłem kaskę na tę "ogólną" zbiórkę na fb:
https://www.facebook.com/events/5933...49232199349813 organizator jest wiarygodny, więc polecam. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl