Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Zasponsoruje karnet / nie stać mnie na karnet. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10088)

grzesiek632 04.02.2019 09:25

Kupię komuś bon na karnet - najlepiej osoba do 20 roku życia - bo uważam, że osoby powyżej tego wieku, pracujące stać na wydatek zakupu karnetu.

Tak więc jeśli jest tutaj osoba która chce chodzić na mecze naszej Wisełki to proszę o napisanie wiadomości priv.

wściekłe pięści węża 04.02.2019 09:52

Ja wpłaciłem kaskę na tę "ogólną" zbiórkę na fb:


https://www.facebook.com/events/5933...49232199349813


organizator jest wiarygodny, więc polecam.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 13:06.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl