Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XIX kolejka] Wisła Płock - Wisła Kraków, piątek 14.12, godzina 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10055)

El'kabat 14.12.2018 08:58

Szansa, żeby się pokazać ? Teraz niestety najważniejsze dla nich, to nie złapać kontuzji.
Cześć pewnie już jest dogadana, reszta nawet jak czekała lojalnie to w przyszłym tygodniu zacznie rozmowy z innymi klubami.

Cudów nie ma co oczekiwać.

pepe72 14.12.2018 16:28

Bardzo ciekaw jestem jak zagrają. W sumie możliwe są oba rozwiązania, że wk...ą się i przejdą koło meczu albo zagrają na luzie i nakopią w Płocku.

Pytanie też, czy to jest ostatni mecz Wisły w ekstraklasie w najbliższych 4-5 latach.

brylant17 14.12.2018 18:50

Odszczekuję to co mówiłem o Lisie można hejtować

maxx304 14.12.2018 19:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1521791)
Odszczekuję to co mówiłem o Lisie można hejtować

Co prawda to prawda. Wolnego Furmana wyjął jak profesor.

Swoją drogą, to całkiem sympatycznie się Strejlaua słucha. Ma chłop pojęcie o piłce i umie się wypowiedzieć. Przydałby się w C+.

Kamson 14.12.2018 19:28

To jest najlepsza DRUŻYNA od czasów złotej drużyny Kasperczaka. Nie mówię tu o umiejętnościach ale o ich charakterach. Dla mnie są Mistrzami tego sezonu. Pozostaje wiara, że to nie może się skończyć w taki sposób. Ta drużyna na to nie zasługuje.


Dziękuje panowie PIŁKARZE za walkę do końca, za serce do gry.


Jesteście wielcy.

ciacho 14.12.2018 19:56

Brawo Panowie.

s1mone 14.12.2018 19:57

Brawo drużyno!

Grzegorz z Sanoka 14.12.2018 19:57

Cóż więcej powiedzieć... dziękuję!

AVE WISŁA!

maxx304 14.12.2018 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 1521800)
To jest najlepsza DRUŻYNA od czasów złotej drużyny Kasperczaka. Nie mówię tu o umiejętnościach ale o ich charakterach. Dla mnie są Mistrzami tego sezonu. Pozostaje wiara, że to nie może się skończyć w taki sposób. Ta drużyna na to nie zasługuje.


Dziękuje panowie PIŁKARZE za walkę do końca, za serce do gry.


Jesteście wielcy.

Również dziękuję.

"Zostały nam dwa mecze. Powiedzieliśmy sobie w szatni, że czekamy na dobre wieści z klubu, jesteśmy zespołem i walczymy" - Rafał Pietrzak

I to jest męska postawa. Zobowiązaliśmy się do czegoś i dotrzymujemy słowa.
Henryk Reyman nie miałby żadnych obaw przed podaniem ręki.

wolfy 14.12.2018 19:59

Piłkarze pokazali charakter i jaja. Nikt nie miałby prawa mieć pretensji gdyby przegrali, klub traktuje ich niepoważne, ale pokazali jaja i fair play.
W sumie dawno nie byłem naprawdę dumny z postawy naszych piłkarzy, ale dziś zapisali się w historii Wisły.

Brawo i dziękuję.

graficiarz 14.12.2018 20:00

Dla prawdziwego Wiślaka odpowiedź jest jasna. Wszyscy na ostatni mecz. Najgorsze jest to że mamy teraz chłopaków z jajami. A wszytko runęło jak domek z kart

brylant17 14.12.2018 20:02

Panowie piłkarze !!!

spirit 14.12.2018 20:02

Chciałem bez zbędnego patosu, ale się nie da.

Panowie, tak z głębi serca - wielki szacunek i podziękowania za walkę, ambicję, charakter, wyrozumiałość i cierpliwość. Za kilkanaście / kilkadziesiąt lat zapewne nie będę pamiętał o części (większej lub mniejszej) piłkarzy, ale o Was będę pamiętał na pewno.

Wynik sportowy oczywiście ważny, ale w takich chwilach schodzi do drugi plan.

Wojtas 14.12.2018 20:03

Szacunek,poprostu szacunek za dziś!

Bene Nati 14.12.2018 20:09

Teraz czas na naszą odpowiedź.

Dochód ze sprzedaży biletów na mecz z Lechem powinien pójść do podziału na drużynę i sztab jeśli nie da się juz tego uratowac.

Wszyscy na mecz!

LucjuszWielki 14.12.2018 20:13

Widać było to co Stolar mówił w poprzednim meczu: mieli serce na dłoniach, heroiczna walka.. pięknie.

Szkoda, że nie będzie okazji pożegnać sympatycznego Czecha...

Jakby do tych piłkarzy dołączył Kuba to pudło byłoby wielce prawdopodobne.

Garret 14.12.2018 20:14

Oczy się pocą, gdy się widzi chłopaków.

Ogromny żal, że tak charakterny zespół mamy w momencie widma (pewności?) bankructwa. Z drugiej strony... Ogromne szczęście, że tak charakterny zespół mamy w momencie widma (pewności?) bankructwa. Inni goście, inna drużyna przy tej sytuacji po prostu by się zesrała, a oni walczą na całego.

Radość po pierwszej bramce chwytająca za serce.

Po prostu, kurva, DZIĘKUJĘ.

bridgeburner 14.12.2018 20:16

Panowie piłkarze i sztab szkoleniowy
Bije pokłony i dziekuje
Szacunek i miejsce w sercach kibiców na zawsze

buczo1985 14.12.2018 20:25

Słowa uznania dla tych ludzi za dzisiejszy mecz! Szacunek Panowie!

mitmichael 14.12.2018 20:30

I nawet jeśli będzie źle My nigdy nie poddamy się! Szacunek dla naszych pilkarzy za to co zrobili dzisiaj w Plocku przy takich problemach jakie obecnie mamy. Moze czegos sie dowiedzieli przed meczem kto wie. Fajnie jakbysmy zobaczyli jeszcze Ondraska w naszych barwach
:tsw_wielkaflaga:

Wiślak709 14.12.2018 20:32

Dziękuję Panowie
Po prostu dziękuje...

FraMat 14.12.2018 20:32

Panowie, za to, co robicie w tym sezonie, nigdy więcej złego słowa na Was.
Jesteście wielcy.

heoij 14.12.2018 20:33

To jest prawdziwa drużyna! Pokazaliście dzisiaj swój charakter!

Szacunek- gramy do końca!

David. 14.12.2018 20:43

Pierwszy raz od dawna mamy drużynę z prawdziwego zdarzenia jak na nasze możliwości.
Brawo Panowie Pilkarze, brawo sztab.

Kurewsko mi szkoda, że w takich okolicznościach.

Dzięki za walkę!

Jam55 14.12.2018 20:44

To był piękny mecz, piękna walka. Dziękuje całej drużynie! Gdyby ktoś inny tak walczył o klub jak zawodnicy bylibyśmy w zupełnie innym miejscu. Należy wam się mega szacunek!!!

bódyń 14.12.2018 20:45

Brawo brawo brawo. Niespodziewalem sie wygranej. Czapki z głow.

Na nastepnym meczu trzeba pdoziekowac pilkarza bo oni zasluzyli na oklaski i szacunek

efekt 14.12.2018 20:47

Szacun!!!!!!!!!!!!!!!


Brakuje nam tylko 10 pkt do utrzymania !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

LucjuszWielki 14.12.2018 20:47

Zapomniałem wspomnieć cieszynki Ondraska przy drugiej bramce: amok, inwektywy, pokazanie na białą gwiazdę i znak serduszka :] piękna

ktoś rozszyfrował co mówił do kamery?

Proud 14.12.2018 20:47

Kurde, płakać się chce, jak się ogląda cieszynkę Zdenka z Zoranem...

W wyjątkowo tragicznych czasach doczekaliśmy się wyjątkowo charakternej drużyny.

heoij 14.12.2018 20:55

To zdjęcie pasuje dzisiaj idealnie do postawy naszych piłkarzy na boisku.
http://skwk.pl/images/galeria/2018j/...n/img_9162.jpg


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 05:59.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl