Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XVIII kolejka] Wisła Kraków - Jagiellonia Białystok, sobota 8 XII, godzina 20:30 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10049)

Karherop 09.12.2018 12:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1520631)
PS. Od kilkunastu lat jestem na forum i śledzę je w miarę regularnie i pierwszy raz widzę sytuacje żeby tak długi czas po zakończeniu meczu nie pojawił się żaden komentarz.

To mówi samo za siebie.
Ostatnim meczem który jeszcze emocjonował kibiców był wg mnie ostatni z Zagłębiem Lubin. Przed Arka wypłynęło tyle negatywnych komentarzy informacji że kibice nie potrafią żyć spotkaniem ..

Osobiście nie oglądałem spotkania, ale remis brałem w ciemno przed spotkaniem i raczej rozczarowania nie możemy czuć (po relacji znajomych ).

lucker 09.12.2018 12:27

Trochę szkoda tych dwóch punktów, ale patrząc na drugą połowę to trzeba się cieszyć z tego 1. Myślę, że Jagiellonia mogła nas trochę zlekceważyć i to dla nich źle się skończyło w I połowie. W drugiej już był inny obraz gry.
Moim zdaniem na plus pokazał się Lis, który miał kilka udanych interwencji. Faktycznie może z czasem wskoczy na stałe poziom wyżej.
Co do frekwencji. Prawie 14 tys. nie jest złym wynikiem, ale w obecnej sytuacji klubu byłoby fajnie jakby jednak kibice bardziej się zmotywowali. Może będzie tak na Lechu, aczkolwiek termin jest trochę niefortunny.

Szneka 09.12.2018 12:28

Pierwsza połowa przewaga Jagi ale bramki nasze. Druga połowa wyszliśmy na boisko około 85 minuty, wcześniej nie było nas a Jaga robiła co chciała.Obrona tragiczna. Wasyl wolny Bartkowski zdechł około 50 minuty.Arsenić sporo błędów.
Co się dzieje z Kortem? Pierwsza połowa dobra w drugiej statysta na boisku.Jakub Bartosz wszedł i............. jakbyśmy grali jednego zawodnika mniej. Zmiana tragiczna.
Ogólnie cenny punkt , chociaż po pierwszej połowie lekki niedosyt.

wolfy 09.12.2018 12:44

Kolar bardzo ładnie się pokazał, ma czucie piłki w polu karnym. Widać że pierwsza bramka wiele mu dała.

Remis to dobry wynik, nasi piłkarze pięknie walczyli. W pierwszej połowie po dwóch gongach Jagiellonia nie istniała, dopiero w szatni się ogarnęli. Ewidentnie dopisali sobie trzy punkty przed meczem.

Szkoda że strzał Ondraska nie wpadł, po nim Jagiellonia była już nastawiona bardziej na wywiezienie remisu.

!!IRIVER!! 09.12.2018 12:55

Pierwszy raz w tym sezonie mogliśmy przejść z wyniku 2:0 do 2:5 i nikt nie mógłby mieć pretensji. Pierwsza połowa z gry de facto na remis, nam się mocno poszczescilo, w drugiej natomiast totalna dominacja Jagi. Brawo dla Lisa i Kolara.

wolfy 09.12.2018 12:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez !!IRIVER!! (Post 1520673)
Pierwszy raz w tym sezonie mogliśmy przejść z wyniku 2:0 do 2:5 i nikt nie mógłby mieć pretensji. Pierwsza połowa z gry de facto na remis, nam się mocno poszczescilo, w drugiej natomiast totalna dominacja Jagi. Brawo dla Lisa i Kolara.

W pierwszej połowie postracie gola Jagiellonia siadła psychicznie a my mądrze kontrowaliśmy. W drugiej doszliśmy do głosu koło 85 minuty.
Myślę że remis jest sprawiedliwym wynikiem.

Arkadiusz.Czerepach 09.12.2018 21:03

kurde ale był moment że poczułem sie jak w Nikozji :) na szczęście Lis wyczyniał cuda w bramce

btw czy on kiedys zacznie te piłki łapać ?

refleks ma genialny i wybrania cuda , ale tu wybijanie przed siebie w końcu chłopaka zgubi

szprotson 09.12.2018 21:25

w drugiej połowie Nas nie bylo. Brawa dla Lisa, brawa dla Plewki, brawa dla Kolara, Ondraszka i Baszy.

Fatalny mecz Kostala, jakby glowa byl gdzie indziej. Kolejny bardzo slaby mecz Bartkowskiego
ale przede wszystkim katastrofalne zmiany.
Bartosz wchodzi i wyglada po jednej akcji jakby nie dość że nie czuł piłki, to był zajechany.
Alen S.......ić cały czas gra swoje czyli .......i.
Brożek jak dostał pierwszą piłke na dobieg, wyglądał jakby zapomniał jak sie biega, akcja z Klemenzem na koniec co go skasowal ciałem też wygladała jak starcie na orliku pomiedzy stary wyjadaczem ktory nie gra juz X lat a mlodym jurnym drwalem. Paweł wieku nie przeskoczy, ale i tak szacunek ze mu się chce.

Karherop 09.12.2018 21:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1520742)
kurde ale był moment że poczułem sie jak w Nikozji :) na szczęście Lis wyczyniał cuda w bramce

btw czy on kiedys zacznie te piłki łapać ?

refleks ma genialny i wybrania cuda , ale tu wybijanie przed siebie w końcu chłopaka zgubi

Jeśli w pierwszej rundzie gry na tym poziomie poprawiłby wszystkie swoje defekty to byłby ewenement . Dużo od niego wymagamy bo swoje kosztował ale i tak wg mnie rozwija się prawidłowo .

LucjuszWielki 09.12.2018 22:20

Ostatnio takie coś co miało miejsce między 45 a 75 minutą widziałem we wronkach jak Buchalika nam obijali (a Wy pisaliście, że to piękne robinsonady). Dawno takiej dominacji przeciwnika nie widziałem.

Jestem trochę zawiedziony, bo przecież apetyt przy 2:0 wzrósł.

MaLk 09.12.2018 22:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1520742)
btw czy on kiedys zacznie te piłki łapać ?

refleks ma genialny i wybrania cuda , ale tu wybijanie przed siebie w końcu chłopaka zgubi

Malarz przez całą karierę ma dokładnie taką samą charakterystykę i nie przeszkodziło mu to zostać wybranym najlepszym bramkarzem ligi i przez kilka sezonów "wozić" na sobie Legii w najważniejszych momentach ;)

wolfy 09.12.2018 23:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1520742)
kurde ale był moment że poczułem sie jak w Nikozji :) na szczęście Lis wyczyniał cuda w bramce

btw czy on kiedys zacznie te piłki łapać ?

refleks ma genialny i wybrania cuda , ale tu wybijanie przed siebie w końcu chłopaka zgubi

Miał łapać silnie bite z małej odległości piłki? Który niby bramkarz tak robi?

Piotr777 09.12.2018 23:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1520766)
Miał łapać silnie bite z małej odległości piłki? Który niby bramkarz tak robi?

Jest taki jeden - Wielki Bo z Supa Strikas.
http://pl.supastrikas.wikia.com/wiki/Wielki_Bo

kbr 11.12.2018 13:56

Nie oglądałem spotkania z Miedzią i muszę powiedzieć, ze naprawdę dobre wrażenie zrobił na mnie Plewka. Zawsze podchodzę z dystansem do chwalenia młodych, bo wiadomo, że trudno u nich o stabilizację, ale tym razem trudno przejść koło tego obojętnie. Nie boi się brać na siebie ciężaru gry, wszędzie go pełno, pewność siebie taka jak u starego wygi. W drugiej połowie trochę zgasł, podobnie jak cały zespół, ale to może kiedyś być kawał piłkarza. Nie przypominam sobie, kiedy ostatni raz młody zawodnik zrobił na mnie takie wrażenie. Tak trzymaj Patryk!

Karherop 11.12.2018 14:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kbr (Post 1520942)
Nie oglądałem spotkania z Miedzią i muszę powiedzieć, ze naprawdę dobre wrażenie zrobił na mnie Plewka. Zawsze podchodzę z dystansem do chwalenia młodych, bo wiadomo, że trudno u nich o stabilizację, ale tym razem trudno przejść koło tego obojętnie. Nie boi się brać na siebie ciężaru gry, wszędzie go pełno, pewność siebie taka jak u starego wygi. W drugiej połowie trochę zgasł, podobnie jak cały zespół, ale to może kiedyś być kawał piłkarza. Nie przypominam sobie, kiedy ostatni raz młody zawodnik zrobił na mnie takie wrażenie. Tak trzymaj Patryk!

To oglądałeś czy nie oglądałeś ? :D

Ja widząc mecz dopiero z powtórki muszę powiedzieć że zaliczył pozytywne spotkanie. To co się rzuca w oczy to fakt że lepiej czuje się w ofensywie oraz że brakuje mu pewności siebie . Miał 2-3 rajdy w których rywale zatrzymywali go dopiero faulem. Przyneiekszej pewności siebie częściej powinien decydować się na takie zagrania. Stylem mi trochę Zielińskiego przypomina (wersje klubowa, nie kadrowa). Myślę również że stawianie go na pozycji nr 6 to robienie mu krzywdy . Nie ma warunków na te pozycję . Na 8 zdecydowanie lepiej wygadał.

wolfy 11.12.2018 14:23

Na mnie też zrobił bardzo pozytywne wrażenie. Nieprzypadkowo to on od początku dostawał minuty w tym sezonie.

Arkadiusz.Czerepach 11.12.2018 14:47

popieram powyższe posty

a i widze że a'propos mojego posta o Lisie , jakies podśmiechujki sie zaczęły, faktem jest że remis nam uratował w tym meczu a odbite strzały były bardoz mocne , więc nie czepiałbym się , ale w perspektywie całego sezonu , nie zaprzeczycie że można już zaobserwować taka prawidłowość

brylant17 11.12.2018 15:27

Na 18 kolejek zagrał może 3 mecze dobre....

Arkadiusz.Czerepach 11.12.2018 15:43

:rotfl:

kto ?

kbr 11.12.2018 16:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1520946)
To oglądałeś czy nie oglądałeś ? :D

Ja widząc mecz dopiero z powtórki muszę powiedzieć że zaliczył pozytywne spotkanie. To co się rzuca w oczy to fakt że lepiej czuje się w ofensywie oraz że brakuje mu pewności siebie . Miał 2-3 rajdy w których rywale zatrzymywali go dopiero faulem. Przyneiekszej pewności siebie częściej powinien decydować się na takie zagrania. Stylem mi trochę Zielińskiego przypomina (wersje klubowa, nie kadrowa). Myślę również że stawianie go na pozycji nr 6 to robienie mu krzywdy . Nie ma warunków na te pozycję . Na 8 zdecydowanie lepiej wygadał.

Nie oglądałem meczu z Miedzią, a ten temat jest poświęcony meczu z Jagiellonią. O spotkaniu z Miedzią wspomniałem, bo już wtedy Plewka wystąpił w podstawowym składzie i zebrał dobre recenzje.

pepe72 11.12.2018 17:49

Lis z Pietrzakiem i Kolarem w 11 kolejki, a tu ktoś narzeka. :rotfl:

Arkadiusz.Czerepach 11.12.2018 18:01

nie na te trójke napewno

pepe72 11.12.2018 18:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1520981)
nie na te trójke napewno

Taaaak? :>

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1520742)
kurde ale był moment że poczułem sie jak w Nikozji :) na szczęście Lis wyczyniał cuda w bramce

btw czy on kiedys zacznie te piłki łapać ?

refleks ma genialny i wybrania cuda , ale tu wybijanie przed siebie w końcu chłopaka zgubi

:haha::-D:rotfl:

Arkadiusz.Czerepach 11.12.2018 20:37

aj, tam zaraz narzekam ;)

wystarczy inaczej Bolda użyć:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1520742)
kurde ale był moment że poczułem sie jak w Nikozji :) na szczęście Lis wyczyniał cuda w bramce

btw czy on kiedys zacznie te piłki łapać ?

refleks ma genialny i wybrania cuda , ale tu wybijanie przed siebie w końcu chłopaka zgubi

:)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl