![]() |
Cytat:
Tu jest sedno - 70%/30% . Niestety zaniedbania sprzed lat. Byłbym skołonny nawet zaryzykować 60%/40%. Ale tej sytuacji nie zmienimy. Jestem może troszkę oderwany od rzeczywistości, ale jak rzekł inny klasyk- słowo droższe od pieniądza. Ktoś ( to jest GOSĆ) nie bał się pożyczyć niemałej kasy parę miesięcy temu klubowi, wiedząc więcej niż my wszyscy razem wzieci na tym forum o jego sytuacji finansowej. Dlaczego - bo ma w sercu swoją drużynę. Kończymy te rozważania w tym temacie, bo miejsce nie to. Puentując- dzisiejszy mecz niech przejdzie do historii bez komentarza. |
A może grali tym razem za prawdziwą kasę a nie wirtualną z Wisły?
Jakoś nie chce mi się wierzyć żeby przy takiej przewadze w polu nie byli w stanie oddać choćby jednego strzału który mógłby przynieść gola. Ani jednego słupka czy poprzeczki, ani jednej nadzwyczajnej obrony bramkarza Miedzi. Nawet jak wychodzili na czystą pozycję to na ewidentnych spalonych. Szybkie 2:0. W drugiej minucie tracimy gola po naszym ewidentnym błędzie przy biernej postawie obrońców. Strzelają go goście którzy nie byli w stanie strzelić gola w czterech kolejnych meczach. Drugi gol strzelony Sadlokiem. Wygrali z nami klienci którzy NIC nie prezentowali |
.....łudźcie sie dalej i wierzcie w romantycznych wojownikow Wisły ...dzis tez beda powitania pod halą ??/ oj , bo sie kurde zawodowcy obrażą noooo ...
|
[QUOTE=aso;1519733]Tu jest sedno - 70%/30% .
Dlaczego - bo ma w sercu swoją drużynę. /QUOTE] Nie zyjmy mitami o milosci do klubu, jestesmy doroslymi ludzmi i taka naiwnosc to dziecinada. Tzw "swoi" tez musza za cos żyć. Jak nie będą dostawali pieniedzy albo beda mieli szanse na zdecydowanie lepsze pieniadze gdzie indziej to odejdą. Jesli mowimy o profesjonalnym prowadzonym klubie (nawet jak na polskie standardy) to radze zachować rozsądek. Stabilność w polityce klubu i stabilnosc w finansowanu: to warunki konieczne by byla szansa na cokolwiek wiecej niz loteria i chaos. |
miloscia do klubu za mieszkanie nie zaplacisz, a zus to nie nauczycielka od wf ze dasz zwolnienie napisane przez mame i wszystko gra.
pilkarze graja przede wszystkim dla siebie, tak naprawde takie wytyczne tez dostali, takie sygnaly poszly w kilku rozmowach dzieki ktorym dalej mamy cala kadre. meczu szkoda, jak kazdego w dupe. (nie dziwie sie tez ze niektorzy nie graja w zimie na 100% - latwiej o kontuzje, a kontuzja dla takiego X czy Y dzisiaj to katastrofa, bo nikt inwalidy nie podpisze.) |
a z ilu wypłat WY jako kibice zrezygnowaliście na rzecz klubu?
|
Jak czytam ten hejt na piłkarzy to jednam mam prze oczami słowa Stnowskiego który miał racje , "dumni po zwyciestwie , wierni po porażce , ale maksymalnie drugiej..."
ja przecierałem oczy ze zdumienia , że Imaz , Kort tak walczyli , w zaistniałej sytuacji !!! Szacunek Panowie ! na drugim biegunie mamy takiego Wojtkowskiego , który po prostu kategorycznie odmówił już dalszego grania Basha w bonarce w piątek też na kontuzjowanego nie wyglądał |
To już do galerii nie można pójść ?
|
Mi też taka myśl a propos tych dwóch przemknęła. Wiadomo, że to przykre, ale nie mam pretensji.
Proponuję dojrzeć. Każdy człowiek w życiu myśli przede wszystkim o sobie i bliskich. Jest to coś normalnego i nie ma w tym nic niemoralnego. Jeżeli to prawda, to mogli dać jeszcze trochę od siebie i (w perspektywie rozwiązania kontraktu i podpisania nowego) zaryzykować uraz podczas spotkania, mogli wyjść i pozorować grę na boisku, ale wybrali nie dawać nic od siebie i nie pozorować. |
Statystyki mówiły, że Miedź musi się przełamać. Szkoda że akurat z nami. Statystyki mówią, że z Jagą nie przegramy.
|
statystyki mają odniesienie do układów o mniej-więcej stalych parametrach
podobnie było z liczeniem średniej przez Pepe itp tutaj nastąpił krach , w przeciwnym wypadku spokojnie liczylibysmy sie w walce o mistrza , teraz na zadne punkty nie licze , realniejsze dywagacje to czy te mecze wogle dojdą do skutku... |
Znów załatwili Nas Sadlok z Pietrzakiem - to co oni grają to kabaret!
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Halilović Pietrzak Sadlok za wczorajszy mecz ława ez gadania. Kort wszedł i od razu gra się ruszyła?
Poza Boguskim reszta średniawo. |
Cytat:
Co prawda za granie jest chyba dożywotny zakaz grania w piłkę ale jak się ma konto za granicą to ciężko wykryć. Poza tym skoro 2-3 zawodników przed meczem wystąpiło z wezwaniem do zapłaty, to znaczy, że coś już pękło. Z tego co piszą w sieci Sarapata miała być spóźniona na spotkaniu z piłkarzami, a co gorsze nie miała żadnej informacji o możliwej spłacie długów zawodnikom. |
Cytat:
To nie było hucznego powitania piłkarzy po tym meczu?.... 1-4 było fetowane jak zwycięstwo, to piłkarze pomyśleli, że tak ma być i jadą dalej w tym samym tonie. Ci którzy im dziękowali, dali im do zrozumienia, że możemy teraz już przegrać wszystko, a piłkarze i tak będą usprawiedliwieni. Składka na pensje, a oni grają piach. Taki wynik to i juniorzy by przywieźli.... jaka gra taka kasa. 0 gry to i 0 na koncie |
Przeszliśmy obok meczu niestety. Siedziałem wśród kibiców gospodarzy i sami kręcili głowami że łatwo przyszło. Za łatwo
|
Panowie, trzeba docenić że chłopakom się tyle chciało grać, ale pamiętajmy też o jednym: w tej sytuacji ucieczka przez nich z klubu przez wezwania do zapłaty możne doprowadzić do upadku spółki. Kto im wtedy zapłaci? Będą ścigać Marzenę?
We wspólnym interesie wszystkich wierzycieli jest uratowanie spółki- piłkarze o tym wiedzą i jedyną metoda na odzyskanie zaległych pieniędzy jest dogranie tej rundy by jakikolwiek inwestor się zdecydował wejść. W przeciwnym razie klub upadnie i nie dostaną nic. Tym bardziej dziwi postawa Krakowa i Tele-Foniki |
Cytat:
A to że nie wysyłają wezwań do zapłaty... Ludzie. Tajemnica poliszynela jest ze prawie w kazdym klubie są opóznienia (mityczne premie niektorzy dostaja nawet po roku dwoch,) wiec gdy klub sonduje pozyskanie pilkarza, rowniez włacza filtr pt "czy będzie robił problemy, czy pojdzie na ręke jak trzeba itp itd.,) to że w jednym meczu wujek basza i imaz odmowili gry to moze być np. pokłosiem gry menadzerów --> np. dobra, bierzemy Cie od stycznia ale nie zrob sobie kontuzji. Wiec pilkarz co zrobie? Grzecznie zgłosi kontje lub odmówi wejscia na plac. Raczej za wielu za ten klub nie bedzie umierać, to że teraz razem grają do jednej bramki ....a do ilu mają grać? Co da wysłanie wezwania do zapłaty?Na dziś nic, prócz tego ze ktoś szybciej rozwiąze kontrakt, ale nie wierze by piłkarz sam z siebie to zrobił (imho jest nacisk menadzera ktorego naciska klub i tyle) |
Cytat:
Ludzie, aż się przykro robi co Wy tu wypisujecie. Mamy drużynę która przez pół roku grała za darmo, albo za półdarmo. Płakał ktoś w mediach, że nie dostaje pensji? Czy ktoś rozwiązał kontrakt przez ten czas? To jakim ....a prawem jeden z drugim jedziecie po nich jak po najgorszych? Przecież to normalne, że chcą załapać się do klubu w którym się płaci, a nikt nie weźmie ich gdy będą połamani. Skoro nie ma żadnego problemu w tym, żeby nie otrzymywać wynagrodzenia to może oddacie pół rocznej pensji dla Wisły? Przecież to o miłość chodzi, przywiązanie, nie żeby cyferki na koncie się zgadzały ;) Najemnicy, zarobkowicze, trzeba na swoich stawiać! No właśnie ....a widać - Boguski jest w klubie 12 lat, nie przypominam sobie żeby kiedyś odwalił jakąś akcję, cały czas można na nim polegać, i co? Co niektórzy jadą po nim jak po burej suce. Co trzeba zrobić, żeby być "naszym"? Już był jeden taki, co nawet kibiców na drugą stronę wysyłał. A teraz po raz kolejny się obraził i siedzi na wypożyczeniu :D |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:10. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl