Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Bilet dla potrzebującego (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10026)

PSYCHOLTSW 21.11.2018 07:45

z tego co zrobiłem wywiad, to ciężka sprawa z taką akcją. mam za to inny pomysł ale chcę go skonsultować z Socios, zanim go wrzucę tutaj. w każdym razie, na pewno będzie trzeba zrobić jakąś akcję, tylko lepiej przygotowaną, bo tą zaproponowałem trochę za późno a logistyka takiego przedsięwzięcia jest bardzo ważna.

Socios Wisła Kraków 21.11.2018 23:37

Drogie Wiślaczki, drodzy Wiślacy!

Dla naszej młodej organizacji znalezienie odbiorców na bilety dla kilkuset dzieciaków i osób, których nie stać na ich zakup to niestety wyczyn ponad nasze siły. Nie chcemy podejmować się rzeczy, których nie zrealizujemy. Wiarygodność i odpowiedzialność to dla nas zbyt ważne słowa, byśmy mogli ryzykować utratę Waszego zaufania.

Gorąco jednak namawiamy wszystkich do zrobienia komuś prezentu i zaproszenia go na najbliższe mecze - na pewno łatwiej będzie każdemu z Was z osobna znaleźć osobę, którą moglibyście wziąć na mecz ze sobą, oraz opłacić tej osobie bilet.

Chcemy jednak byście wiedzieli, że jeśli macie jakiś pomysł na pomoc klubowi, to jesteśmy otwarci na każdą nową inicjatywę, której celem będzie pomoc Wiśle w tym trudnym momencie.

Jednocześnie mamy dla Was propozycję wspólnej akcji. Jeśli tylko wyrazicie taką wolę, to naszym wspólnym celem może być zebranie środków, które trafią tylko i wyłącznie do piłkarzy. Stowarzyszenie Socios Wisła Kraków posiada subkonto, na które można wpłacać darowizny. Możemy wszystkie Wasze wpłaty darowizn przeznaczyć na zakup reklam Socios, które mogłyby być wyświetlane na meczach Wisły. Podejmiemy też rozmowy z klubem, by otrzymane od nas z tego tytułu środki zostały w całości przeznaczone na spłatę zaległości wobec piłkarzy Wisły.

Niech słowa o "Najwspanialszym Klubie Na Świecie" - "My Kibice Pomożemy" nabiorą wymiernej wartości. Pokażmy, że to nie są dla nas tylko puste slogany!

PSYCHOLTSW 22.11.2018 06:44

to jest dobry pomysł. ja postawię w takim wypadku 3 pakiety zamiast 5 biletów :) i wpłacę kasę chociaż tej to mi za szybko ubywa ostatnio ;-)

Wit.Ek. 22.11.2018 07:31

Rozważamy rozpoczęcie akcji na zasadzie Jeśli planowaliśmy kupno biletu za 30 zl albo kilka biletów to zamiast biletu jest darowizna w tej wysokości. My za to kupimy reklamy. Tak jest prościej szybciej a ze względu na wydzielone subkonto łatwo możemy się też z tego rozliczyć.Co Wy na to?

PSYCHOLTSW 22.11.2018 07:35

@Wit.Ek. to jest najlepsza opcja?

Wit.Ek. 22.11.2018 07:52

My na razie rozważamy ten pomysł. Chcemy to też skonsultować tu na forum

Ronaldo 22.11.2018 16:02

Dobry pomysł ze zbiórką dla piłkarzy.Warto pomysleć nad filmikiem motywacyjnym: zebrać najlepsze momenty z tego sezonu typu mecze derby Legia Lechia Lech,dodać jakiś odpowiedni tekst w stylu ,oni dawali z siebie wszytko mimo przeciwności,teraz Ty możesz im podziękować.

sndr 22.11.2018 16:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wit.Ek. (Post 1518472)
Rozważamy rozpoczęcie akcji na zasadzie Jeśli planowaliśmy kupno biletu za 30 zl albo kilka biletów to zamiast biletu jest darowizna w tej wysokości. My za to kupimy reklamy. Tak jest prościej szybciej a ze względu na wydzielone subkonto łatwo możemy się też z tego rozliczyć.Co Wy na to?

Jestem za. Reklama to obustronna korzyść. O Socios usłyszy więcej kibiców a i klub nie poniesie jakiś wielkich kosztów w związku z taką formą pomocy.

regan 22.11.2018 16:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wit.Ek. (Post 1518476)
My na razie rozważamy ten pomysł. Chcemy to też skonsultować tu na forum

Z biletów jest 8% VAT a ile jest z reklamy? Sprawdzaliście?

Mateo1990 22.11.2018 22:00

Kupię 2 bilety komus w gorszej sytuacji finansowej. Ale proszę uczcici2e podejsc

czaro 22.11.2018 23:11

Na pewno przekażę darowiznę.

R33 25.11.2018 10:08

Cytat:

Wiele osób dopytywało o taką możliwość, więc jest.
Jeśli ktoś za naszym pośrednictwem chciałby kupić komuś bilet na najbliższe mecze (i wesprzeć przy okazji klub) to informujemy, że jest taka możliwość. Bilety będą kupione dzieciom z placówek opiekuńczych.
53 1910 1048 2116 9532 4744 0003
Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków, ul. Reymonta 22, 30-059 Kraków
z dopiskiem: "Wpłata na cele statutowe, bilet" .
Wpłat można dokonywać do środy (28.11), tutaj oraz na naszym Twitterze będziemy publikować listę wpłat.
Po zakupie biletów opublikujemy dowód zakupu w postaci faktury.



https://www.facebook.com/SKWK1906/po...27455717308942

R33 27.11.2018 19:42

Cytat:

Na zakup biletów dla dzieci na najbliższy mecz wpłacono dotychczas
2 147,41 zł, na akcje świąteczne 635 zł.
Dziękujemy.
53 1910 1048 2116 9532 4744 0003
Stowarzyszenie Kibiców Wisły Kraków, ul. Reymonta 22, 30-059 Kraków
Pamiętajcie by w tytule przelewu wpisywać " wpłata na cele statutowe" oraz bilet lub święta.

https://www.facebook.com/SKWK1906/po...30842090303638

R33 07.12.2018 20:32

Cytat:

Za fundusze, które wpłaciliście na konto SKWK zakupiliśmy dokładnie 110 biletów ( po normalnej cenie, zwykle dla grup są promocyjne ceny). Dziękujemy wszystkim wpłacającym!
Jutro z sektora MABG Wisłę dopingować będzie ponad 400 dzieci.
https://www.facebook.com/SKWK1906/po...44133115641202


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:55.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl