Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XIII kolejka] Wisła Kraków - Zagłębie Sosnowiec, poniedziałek 29 X, godzina 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10020)

Levis88 29.10.2018 19:38

Paweł po co Ci to było?.

fansorina 29.10.2018 19:54

Frajerstwo trenera i piłkarzy. Jesteśmy dziadami, dziękuję.

bridgeburner 29.10.2018 19:56

Zenada
To co zagraliśmy w defensywie, szczególnie mam na myśli linie pomocy, pozwalając takiemu przeciwnikowi na oddanie takiej ilości strzałów to jest kompromitacja

mitmichael 29.10.2018 19:58

Problemy z wyplatami potrafia ich zmobilizowac wyłacznie na derby i na mecz z Legią w Warszawie i to na jedna połowe. Nie liczac tych spotkan jest Porazka z Pogonia, porazka z Korona i teraz remis z najgorszymi dziadami w lidze z Sosnowca. To jest frajerstwo pierwszego stopnia

silver03 29.10.2018 19:59

Widzę, że już niektórym palma odpier.dala.

krzaq12 29.10.2018 20:03

Nie odpier. dala, tylko patrząc na ich grę to mega chujowo wyglądało. Zero gry bez piłki, krycie też było mega słabe, spokojnie mogliśmy stracić jeszcze ze dwa gole.

Revolver 29.10.2018 20:03

To byłby naprawdę zajebisty mecz do oglądania w naszym wykonaniu, gdyby zdarzył się w Lidze Europy przeciwko jakiemuś Monchengladbach albo innemu Evertonowi. Ale z Sosnowcem u siebie, to szczyt frajerstwa. Zarówno kopaczy, jak i trenera.

Mixu 29.10.2018 20:04

Grali jakby byli naćpani. Cieszmy się z remisu bo nie zasłużyliśmy na zwycięstwo.

AS82 29.10.2018 20:05

Mieliśmy wynik 2-1 , trzeba było gryzc trawe zeby to dowieźć do konca , a zagrali jak ostatnie ....y...
Brożek kaleka sam na sam w bramkarza i Lis totalny sabotaz

wiesniak842 29.10.2018 20:08

Cóż, nie było to trudne do przewidzenia. Sam sobie się dziwię, że nie zagrałem x2:D
Nie rozumiem tylko jednej rzeczy. Czemu od początku nie grał Imaz i Ondrasek. Meczów w tej lidze grają tyle co kot napłakał, co chwila przerwy na reprezentację i zamiast szukać w miarę pewnych punktów to kombinujemy i sami sobie komplikujemy sprawę. Nie zdziwię się, jak zagramy w piątek z Piastem najlepszym składem i dostaniemy w cymbał.

s1mone 29.10.2018 20:08

Czułem to w gaciach, że będzie trudny mecz i był.

Trener też to czuł, więc dał zagrać Wojtkowskiemu i Brożkowi myśląc, że będą chcieli coś udowodnić. I w sumie jakby Brozio wykorzystał patelnię z drugiej połowy to mogło się to spełnić.

Środek pola dziś bez walki i werwy, kupę głupich niewymuszonych strat. Do momentu straty gola na 2:2 to praktycznie stojanov w środkowej strefie. Zagłębie miało autostradę do bramki po obu skrzydłach i multum miejsca w środku pola.

Mecz był fajny pod względem emocji i ładnych akcji. Szkoda, że Imaz się machnął w samej końcówce - bo pewnie bym był zachwycony walką do końca.

Z drugiej strony szkoda, że stać na dobrą grę tylko przez jakiś czas, a przez resztę meczu śpimy. Niezależnie czy to Lech, Lechia, Legia czy Zagłębie Sosnowiec.


Generalnie w 5 meczach 5 punktów. To już chyba dołek ewidentny po świetnym początku sezonu. Szkoda, że nie utrzymali tego szaleńczego tempa i poziomu - ale wiadomo, to była jedynie sfera marzeń:D

krzywy 29.10.2018 20:08

Do usunięcia

funkykoval 29.10.2018 20:10

Stolar trochę przekombinował ze składem i mamy remis.
Pietrzak - przy drugiej bramce w polu karnym krył powietrze
Sadlok - słabe wybory blad w kryciu przy drugiej bramce
Kort - kilka strat takich ze żeby bolały
Boguski - mam wrażenie ze miał 10 kontaktów z piłka w meczu
Brożek - dostał łatwego przeciwnika i zmarnował 2 setki
Kostal - dokładnie pilnowany nie miał miejsca do gry i niewidoczny
Basha - w pewnym momencie wracał za kontra z prędkością słonia maharadzy - dostojnie
Wasyl - widać zmęczenie i wiek
Bartkowski - w miarę przyzwoicie w obronie ale tez odpuszczał miejsce w obronie
Lis - jak zwykle co mógł obronić obronił co miał puścić puścił

Jedyny jasny punkt to Wojtkowski - powinien mieć miejsce w składzie za Boguskiego. Z Imazem robiliby spore zamieszanie

Imaz dobre wejście
Ondraszek dramat

Patryko 29.10.2018 20:22

Po tym meczu mam tylko jedno pytanie: ile jeszcze wody w Wiśle upłynie zanim zakończymy eksperyment na lewej obronie pt. brak obrońcy? Na lewą Sadlok, do środka Arsenić, może skończy się autostrada na skrzydle Pietrzak/Kostal.

Cała drużyna zagrała dziś słabo (może poza Wojtkowskim), można powiedzieć że na stojąco, bez dynamiki w rozegraniu, nie ma co się znęcać nad pojedynczymi zawodnikami.

wiertar 29.10.2018 20:33

Nie wiem co wy chcecie od Lisa. W pierwszej połowie wyciągnął świetnie stuprocentową sytuacje, przy pierwszej bramce bez szans. Przy drugiej też trudno zeby w ciemno wychodził na 5 metr. Imo nie jego błąd tylko Bartkowskiego

FraMat 29.10.2018 20:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Patryko (Post 1517135)
Po tym meczu mam tylko jedno pytanie: ile jeszcze wody w Wiśle upłynie zanim zakończymy eksperyment na lewej obronie pt. brak obrońcy? Na lewą Sadlok, do środka Arsenić, może skończy się autostrada na skrzydle Pietrzak/Kostal.

Cała drużyna zagrała dziś słabo (może poza Wojtkowskim), można powiedzieć że na stojąco, bez dynamiki w rozegraniu, nie ma co się znęcać nad pojedynczymi zawodnikami.

w pełni się zgadzam:
- Pietrzak na lewej stronie to proszenie się o autostradę dla rywala (czyżbyśmy na siłę starali się go sprzedać? w końcu reprezentant)
- Sadlok w środku to utrata połowy wartości przez tego piłkarza
- brak Arsenicia przez cały mecz, zamiast posadzenia go z Wasylem w środku to szukanie kwadratowych jaj

- Wojtkowski powinien grac z Imazem - obydwaj mają inklinację do grania krótką piłką po ziemi, a tu widać było, że emeryt Brożek nie jarzył, co mu Wojtkowski chce podać.
- Brożek nie powinien rozmieniać się na drobne
- Kort chyba już się "odbudował" i osiadł na laurach. Jak dla mnie pierwszy na ławę

Karny na Brożku to chyba z litości nad tym zasłużonym zawodnikiem.
Lisa bym się nie czepiał - pierwsza bramka Sadloka, drugi gol - nie miał szans.

Swoją drogą, żeby bramki przeciwko Wiśle strzelał największy kaleka na boisku, mudzina, który od Boguskiego mógłby uczyć się techniki, któremu piłka przy każdym odbiorze odskakiwała nie na 3 metry jak Bogusiowi, ale na 10?
To było upokarzające: zupelnie jakby ten rumuński student wyszedł na boisko i strzelił gola

Levis88 29.10.2018 21:00

Oczywiście najwięcej krytycznych uwag zaraz po meczu mają najwierniejsi kibice prosto ze stadionu obowiązkowo z ważnym karnetem.

Karherop 29.10.2018 21:04

Przecież wszystko wskazywało na to że stracimy dziś punkty . My przecież nie możemy grać o."coś". Presja 2.miejsca nas sparaliżowała. Eh...

Fatalny mecz w naszym wykonaniu. Na stojąco to nawet z 3 ligowcem nie wygramy. Wstyd Wiślacy.
Kostal dramat ani jednej akcji. Fatalnie grał dzisiaj też w obronie.
Kort fatalnie! Co ten gość gra to kryminał . Niezliczoną ilość strat. W każdym innym klubie już byłby na ławce .
Reszta slabo, albo bardzo słabo.
Tylko Wojtkowski zasługuje na wyróżnienie. Imaz brawa za bramke.

czaro 29.10.2018 21:16

Nie oglądałem meczu, bo dopiero wróciłem z pracy i za chwilę zaczynam to samo w domu, ale Wisła ma trenera na dorobku i bez sukcesów, piłkarzy emerytów/odbudowujących się/bez sukcesów/młodych i do tego wszystkich nieopłaconych, a przy tym co drugi mecz gra super. Patrzę na tabelę i jest naprawdę znacznie lepiej niż mogło, a może nawet powinno było być. Brożek nie jest kaleką, a piłkarze nie są frajerami. Grają, jak mogą, przecież meczu nie sprzedali. Nie rozumiem tego krzyku.

mr_kwolf 29.10.2018 21:18

Ściągnięcie najlepszego na boisku Wojtkowskiego kosztem beznadziejnego Kostala to kryminał. Nie kojarzę jego żadnego dobrego zagrania, a chciałbym zauważyć, że przy bramce na 2-2 dał się objechać jak junior. Bramka na 1-1 również padła po jego stracie. Najlepszym podsumowaniem jego występu był strzał w sytuacji sam na sam.

Duży minus dla Stolarczyka. Wyglądało jakby zmiany były wypisane przed meczem.

Gra słaba, wynik średni.

FraMat 29.10.2018 21:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mr_kwolf (Post 1517145)
Ściągnięcie najlepszego na boisku Wojtkowskiego kosztem beznadziejnego Kostala to kryminał.

Wojtkowski przez cały mecz dawał z siebie bardzo dużo.
Pod koniec już oddychał rękawami. W przeciwieństwie do Kostala.
Ciekaw jestem statystyk młodego.

bridgeburner 29.10.2018 21:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1517140)
...
Tylko Wojtkowski zasługuje na wyróżnienie. Imaz brawa za bramke.

Tylko z Wojtkowskim jest taki problem że widowisko jego gra wygląda ale jak ma dalej prowadzić piłkę to podaję, jak ma strzelać to się kiwa a jak ma podawać to strzela, 90% decyzji blednych
Z nim po jednej, Kostalem po drugiej stronie i bez walczącego Ondraska to wyglądało tak jak wyglądało : czerwony dywan rozłożony po bokach dla skrzydłowych przeciwnika

Karherop 29.10.2018 21:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Levis88 (Post 1517139)
Oczywiście najwięcej krytycznych uwag zaraz po meczu mają najwierniejsi kibice prosto ze stadionu obowiązkowo z ważnym karnetem.

Wrzucić skan karnetu? Zdjecia ze stadionu nie mam bo sweet focie mnie nie bawią

pepe72 29.10.2018 21:35

Jest punkt, jeszcze tylko 18 punktów do utrzymania się i ...
... i tyle o tym meczu.

Niech mi ktoś napisze jakie są zaległości wobec piłkarzy, bym wiedział czy się obrażać.

Pulpet 29.10.2018 22:36

Wojtkowski powinien grać z Piastem. Widać u niego głód gry, jakiś fajny błysk i zupełnie nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że podejmuje złe decyzje w sprawie podania/strzału. Dziś najjaśniejszy punkt.

Ponieważ Boguski jest nie do ruszenia (w sumie słusznie, dzisiaj najwięcej kilometrów), niech Kamil zastąpi Kostala, który zaczyna wkurzać na równi z Kortem. Imaz oczywiście obowiązkowo w pierwszym składzie.

Pietrzak - sprzedać przy pierwszej okazji i wysłać Brzęczkowi dobre whisky za wypromowanie reprezentanta.

Paweł - ehhh....

fansorina 29.10.2018 22:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pulpet (Post 1517164)
Ponieważ Boguski jest nie do ruszenia (w sumie słusznie, dzisiaj najwięcej kilometrów)

Pietrzak - sprzedać przy pierwszej okazji.

Nie no jeśli takim kryterium się kierujemy to ja proponuję ściągnąć Marcina Lewandowskiego nawet w niezłym tempie biega długie odległości. Naszym problemem jest, że na skrzydłach wogóle nie ma konkurencji, pochopna była decyzja o wypożyczeniu Małego (i nie interesuje mnie to, że on chciał). Kostal zagrał trzy fajne mecze (Lech, Górnik, Legia) i ma immunitet do końca rundy, zresztą Boguś z niewiadomych przyczyn też.
Nasi skrzydłowi: Kostal, Boguś, i dwaj farbowani Bartosz i Wojo. Mało.


Pietrzak może w styczniu podpisać z kim chce, zatem jak już to w zimę jakieś grosze albo grosik by wpadł.
Dawać Sadloka albo Grabowskiego nie ma na co czekać.

paralaksa 29.10.2018 22:57

Sadlok gra mizerie od kilku spotkan.
Pietrzak ... szkoda gadac.
Kostal odpala sie tylko na najwiekszych (gra z beniaminkiem go nie interesuje)
Wojtkowski niby super, ale skurcze w 60min(!!!) 20 letni chlopak?
Brozek dinozaur
Imaz jedyny pozytyw

ashkeczup 29.10.2018 23:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pulpet (Post 1517164)
Wojtkowski powinien grać z Piastem. Widać u niego głód gry, jakiś fajny błysk i zupełnie nie zgadzam się ze stwierdzeniem, że podejmuje złe decyzje w sprawie podania/strzału. Dziś najjaśniejszy punkt.

Ponieważ Boguski jest nie do ruszenia (w sumie słusznie, dzisiaj najwięcej kilometrów), niech Kamil zastąpi Kostala, który zaczyna wkurzać na równi z Kortem. Imaz oczywiście obowiązkowo w pierwszym składzie.

Pietrzak - sprzedać przy pierwszej okazji i wysłać Brzęczkowi dobre whisky za wypromowanie reprezentanta.

Paweł - ehhh....

Rzecz jasna tak samo śpiewałeś tydzień temu po Legii? :>

Levis88 30.10.2018 07:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez paralaksa (Post 1517166)
Wojtkowski niby super, ale skurcze w 60min(!!!) 20 letni chlopak?

To samo pomyślałem. Profesjonalnego piłkarza, trenującego dziennie pod opieką trenerów itp stać na 60 min gry z beniaminkiem ligi. Ale co się dziwić, wystarczy zobaczyć wyniki Rafała z pomiarów tkanki tłuszczowej i masy mięśniowej...
Szkoda, że kolejny raz późno wchodzimy w mecz.

tas de fleia 30.10.2018 07:34

Co do Wojtkowskiego, to też mam wrażenie, że bardzo często podejmuje złe decyzje. Wydaje mi się, że on gra tak jak się nauczył z Lopezem grać w tamtym sezonie, tylko że tamtego już nie ma i generalnie to partnerzy nie bardzo wiedzą czego się spodziewać po Wojtkowskim. Ale jak się przystosuje to mogą z niego ludzie być bo jedyny chyba obok Kostala z dryblingiem (choć nie zawsze efektywnym) facet.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:16.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl