Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Wybory Samorządowe 2018 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10018)

LucjuszWielki 22.10.2018 19:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 1516755)
Możesz napisać jakie to plany ma Jarosław jeśli chodzi o Kraków?
Jeszcze nie wiem na kogo zagłosuję w drugiej turze i może Twoje argumenty przekonają mnie do Majchrowskiego.

A to Kraków nie należy do Polski? To jakaś odrębna autonomia czy jak?

heoij 22.10.2018 20:43

Nie rozumiem jak Wiślak może zagłosować na Majchrowskiego po tym wszystkim co nam ostatnio zrobił, ale widocznie niektórzy mają syndrom sztokholmski :D Powyżej mamy taki przykład :D

LanceTS 22.10.2018 21:31

Ja pójdę na drugą turę i narysuję co myślę o obu kandydatach.

Dean 22.10.2018 22:07

to współczuję - głupota ;)

Kocur 23.10.2018 05:02

Proponuję poczytać temat o naszym stadionie i wydarzeniach z ostatnich kilku miesięcy.

Naprawdę, kompletnie nie rozumiem jak można zagłosować na kogoś kto celowo niszczy nasz klub ?!!?!?!?!!?

roztropny 23.10.2018 08:08

Można nie przepadać za Majchrowskim,ale trzeba pamiętać,że uratował nam dupy.Gdyby nie zgodził się na raty od ekstraklasy (a miał ku temu podstawy) gralibyśmy w Gliwicach.Zero zarobku z dnia meczowego,z tego powodu nie byłoby kasy nawet na część wypłat (wnioski do pzpn o rozwiązanie kontraktu z winy klubu.I najgorsze sponsorzy klubu+użytkownicy skyboxów mogliby oczekiwać zwrotów pieniędzy.To mogłoby wiązać się z naszym bankructwem.

Ja osobiście pozostanę neutralny,nie zagłosuję na Majchrowskiego,nie zagłosuję na Wassermann która przy aferze ze stadionem schowałą głowę w piasek,a teraz przejmuje się jakimś klubikiem z Olszy.

LucjuszWielki 23.10.2018 09:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1516785)
Proponuję poczytać temat o naszym stadionie i wydarzeniach z ostatnich kilku miesięcy.

Naprawdę, kompletnie nie rozumiem jak można zagłosować na kogoś kto celowo niszczy nasz klub ?!!?!?!?!!?

Dlatego prawdopodobnie nie zagłosuje, ale spójrz na problem szerzej: jaką masz gwarancję, że w przypadku wassermanowej nie będzie gorzej dla naszego klubu?

Podkreślam tylko, że nikt nie neguje tego, że majchrowski to menda.

Kocur 23.10.2018 09:32

Nie mam gwarancji.
Ale mam gwarancję że Majchrowski zrobi wszystko żeby tereny TS Wisły wyszarpać.

Więc jeśli mam 100% pewności że ktoś nam szkodzi za plecami i gdybanie że może ktoś inny też będzie szkodził wybór jest prosty.

Wasserman może robić wszystko ale na 100% nie jest umoczona konszachtami z deweloperami jak Jacuś.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez roztropny (Post 1516789)
Można nie przepadać za Majchrowskim,ale trzeba pamiętać,że uratował nam dupy.Gdyby nie zgodził się na raty od ekstraklasy (a miał ku temu podstawy) gralibyśmy w Gliwicach..

Nic nam nie uratował. Zyskał głosy takich właśnie kibiców co łykają wszystko jak pelikany. Decyzja była już podjęta (polecam naprawdę przeczytanie odpowiedniego tematu na forum) tylko potem Rada Miasta i sam Prezio kręcili i straszyli eksmisją.

Coglin 23.10.2018 10:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1516769)
A to Kraków nie należy do Polski? To jakaś odrębna autonomia czy jak?

Chwila moment, rozmawiamy o wyborach prezydenta Krakowa, więc pytam o Kraków.

Jeśli chodzi o Polskę to pis i tak może wprowadzić praktycznie co chce, bo mają w sejmie większość.

Czekam nadal na informację od Ciebie, co takiego stanie się w Krakowie po ew. wygranej Wasserman.

heoij 23.10.2018 11:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LanceTS (Post 1516780)
Ja pójdę na drugą turę i narysuję co myślę o obu kandydatach.

Głos nieważny = głos na Majchrowskiego,
czyli popierasz status quo. Super pomysł :lol:

Kraków to jednak stan umysłu :D

IncognitoTSW 23.10.2018 12:03

Tak samo można powiedzieć, że głos nieważny to głos za PiS-em. Świadomy wyborca głosuje "na" a nie "przeciw komuś", więc jeśli nie popiera nikogo to albo nie głosuje albo oddaje głos nieważny.

heoij 23.10.2018 12:19

Nie można tak powiedzieć, bo to Majchrowski wygrał pierwszą turę i on też jest faworytem w drugiej. Czasami trzeba w życiu wybrać między złem, a mniejszym złem.... Jeżeli ktoś ma pójść oddać głos nieważny to lepiej niech w ogóle nie idzie i nie traci swojego i komisji czasu.

filipowski 23.10.2018 13:26

Jest bardzo dobrze,Pis ma już 6 sejmików w których rządzi samodzielnie.Jest blisko przejęcia województwa mazowieckiego (niektórzy twierdzą,że jest już wygrana) więc mamy 7 województw.Jest realna szansa na koalicję w innych sejmikach np na śląsku/dolnym sląsku brakuje jednego głosu.Biorąc pod uwagę,że przed wyborami było jedno województwo,jest mega sukces.

ciacho 23.10.2018 15:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez heoij (Post 1516803)
Głos nieważny = głos na Majchrowskiego,
czyli popierasz status quo. Super pomysł :lol:

Kraków to jednak stan umysłu :D

Możesz wyjaśnić na podstawie jakich zasad matematycznych twierdzisz, że głos nieważny w przypadku gdy do wyboru jest 2 kandydatów to głos za którymś z nich?

LucjuszWielki 23.10.2018 16:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Coglin (Post 1516802)
Chwila moment, rozmawiamy o wyborach prezydenta Krakowa, więc pytam o Kraków.

Jeśli chodzi o Polskę to pis i tak może wprowadzić praktycznie co chce, bo mają w sejmie większość.

Czekam nadal na informację od Ciebie, co takiego stanie się w Krakowie po ew. wygranej Wasserman.

Co stanie się? Nie chcę wiedzieć dlatego min nie oddam na nią głosu :]

Awe 23.10.2018 17:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1516818)
Możesz wyjaśnić na podstawie jakich zasad matematycznych twierdzisz, że głos nieważny w przypadku gdy do wyboru jest 2 kandydatów to głos za którymś z nich?

Bo głos nieważny liczy się do frekwencji i potem niezależnie kto wygra będzie sobie wycierał gębę tym, że wygrał przy wysokiej frekwencji, a to znaczy, że ma wysokie poparcie społeczne.

ciacho 23.10.2018 17:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Awe (Post 1516820)
Bo głos nieważny liczy się do frekwencji i potem niezależnie kto wygra będzie sobie wycierał gębę tym, że wygrał przy wysokiej frekwencji, a to znaczy, że ma wysokie poparcie społeczne.

Aleś wymyślił:haha:

Coglin 23.10.2018 17:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez LucjuszWielki (Post 1516819)
Co stanie się? Nie chcę wiedzieć dlatego min nie oddam na nią głosu :]

Czyli nie masz żadnych argumentów.

heoij 23.10.2018 19:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 1516818)
Możesz wyjaśnić na podstawie jakich zasad matematycznych twierdzisz, że głos nieważny w przypadku gdy do wyboru jest 2 kandydatów to głos za którymś z nich?

To jest logiczne myślenie ;) W tym przypadku popierasz, żeby było tak jak było, bez żadnych zmian, jeżeli dotychczasowy Prezydent jest faworytem.

ciacho 23.10.2018 20:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez heoij (Post 1516826)
To jest logiczne myślenie ;) W tym przypadku popierasz, żeby było tak jak było, bez żadnych zmian, jeżeli dotychczasowy Prezydent jest faworytem.

No to chyba u Ciebie szwankuje.

Oficjalnie 46:32 dla Majchra. Wynik 2 tury raczej przesądzony .

regan 23.10.2018 20:34

Ktoś kto chodzi na Wisłę i głosuje na tego żydowskiego sk.urwysyna, kurdupla co nie potrafi "R" powiedzieć, człowieka, który Wisłą gardzi i pomiata to powinien dyscyplinarnie ale z kodeksem honorowym dostać w pysk.
TYLE W TEMACIE

https://www.youtube.com/watch?v=j-asrNdZbdw

Jebać jego i wszystkich jego zwolenników!!!!!!!!!!!!! I tych wszystkich co razem z nim nie zejdą na psy.

P.S i kutas w ryj tym, którzy biernie będą patrzyć jak ta kreatura dalej siedzi u steru miasta.

p.s 2. Radykalnie, ale trudno. Nie ma co obijać w bawełnę, tylko trzeba sobie jasno powiedzieć parę spraw. Dobranoc

p.s 3. Jeb.ac zyydów i majchrowskiego!

TIR_DO_SŁUBIC 23.10.2018 20:51

Zgłaszam to do prokuratury.

MatMario 23.10.2018 22:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kocur (Post 1516795)
Nie mam gwarancji.
Ale mam gwarancję że Majchrowski zrobi wszystko żeby tereny TS Wisły wyszarpać.

Więc jeśli mam 100% pewności że ktoś nam szkodzi za plecami i gdybanie że może ktoś inny też będzie szkodził wybór jest prosty.

Wasserman może robić wszystko ale na 100% nie jest umoczona konszachtami z deweloperami jak Jacuś.


Nic nam nie uratował. Zyskał głosy takich właśnie kibiców co łykają wszystko jak pelikany. Decyzja była już podjęta (polecam naprawdę przeczytanie odpowiedniego tematu na forum) tylko potem Rada Miasta i sam Prezio kręcili i straszyli eksmisją.

Ale za lex developer głosowała. ustawą o której się mówiło że przegłosują od pierwszego dnia przy władzy.

Gratuluje samopoczucia i wiary w ludzi.

!!IRIVER!! 24.10.2018 09:40

W drugiej turze tylko Wassermann.

WISŁAZWE 24.10.2018 10:08

W pierwszej turze głosowałem na Wassermann. W drugiej również to zrobię. Tylko problem polega na tym, że jej program w ogóle mnie nie przekonuje. W Krakowie nic się nie zmienia i raczej nie zmieni.


Teraz stają po stronie ludzi, którzy swego czasu głosowali na PO aby odsunąć PiS od władzy. Mam teraz podobnie. Głosuje na Wassermann bo mam dość Majchrowskiego..



Szkoda, że Kraków nie ma kandydata z prawdziwego zdarzenia, na którego głos oddałaby zdecydowana większość mieszkańców.



Jacek to pewność, że w Krakowie powstaną kolejne apartamentowce, biurowce, galerie i inne ..... muje..



Z drugiej strony, wybór Wassermann może miastu wyjść na plus. Porażka w Warszawie, porażka pewnie w Gdańsku i większości miast może spowodować, że Kraków zyska z dotacji budżetowych. Jarek i jego świta, powinni jakoś przekonać mieszkańców co do wyboru w II turze a jak na razie nic się nie dzieje w tym temacie.. Szkoda!

regan 24.10.2018 10:28

Mnie też ona nie przekonuje, ale teraz jest ogolnie szansa wziac ja na kolano i przepytac co sadzi w sprawach Wisly, terenow, stadionu, czynszu za stadion itd. To byloby napewno nowe rozdanie i przewietrsenie układow w miescie i jedyny prezysent PIS w 2 najwiekszym miescie w Polsce co nawet marketingowo na ten moment dobrzeby wygladalo.

Mamy ministra Infrastruktury z Krakowa. Zobaczcie jak szybko sie posunela S7 i S52. Jeszcze 3 lata temu nie bylo decyzji srodowiskowych ani wpisanych tych tras na liste priorytetowych. Dzis juz koncowe etapy przetargowe. Warto miec swoich ludzi powiazanych z wladza na górze.

Natomiast Wasermanowna niech zacznie cos dzialac bo na razie nie widze w jej dzialaniach koncepcji a pogonic tego zydowskiego cw.ela nie jest wcale trudno. Ludzie w Krakowie maja go dosc!

IncognitoTSW 24.10.2018 10:53

Cytat:

Jacek to pewność, że w Krakowie powstaną kolejne apartamentowce, biurowce, galerie i inne ..... muje..
A to źle ?

funkykoval 24.10.2018 11:05

@WISŁAZWE


Ani Kraków, ani Wrocław, ani Łódź, Warszawa, Poznań nie mają kandydatów na Prezydenta, o których można powiedzieć coś bardzo pozytywnego.

regan 24.10.2018 11:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez IncognitoTSW (Post 1516849)
A to źle ?

To jak sie buduje w Krakowie bez kompletnie żadnego ładu urbanistycznego, przestrzennego, bez planu zagospodarowania, gdzie leje sie beton, robi wąskie chodniki, gdzie połowe tych chodników zajmują samochody, wąskie uliczki, gdzie nie da się przejechać bez przepuszczenia kogoś z nad przeciwka(ul. Reduta), gdzie masz grodzone bloki śmiesznym płotkiem, który zaburza przestrzeń, gdzie na siłe upycha się oczywiście grodzony plac zabaw o wymiarach 10x10 m, gdzie likwiduje się zieleń i leje beton nie to powiedziałbym nawet bardzo źle.

Nie wiem ilu z was było na Ruczaju(ok osiedla europejskiego, lubostroń, ul. zachodniej, pychowickiej, czy na osiedlu Złotej Jesieni w hucie v/v szpt. Rydygiera i wielu wielu innych miejsc w Krakowie? Idąc chodnikiem ul. Sosnowiecką dochodzimy do miejsca w którym chodnik kończy się na płocie, dalej trzeba iść ulicą.) Tak buduje się dzisiaj w Krakowie pod rządami komitetu tego błazna żydowskiego, a ludzie jakby nic nie chcą zauważyć.

Porównajcie sobie te miejsca do Nowej Huty czy to starej czy to Blokowisk od pl. Bieńczyckiego na Zachód. Każde osiedle planowane, każde ma park, zieleń, przestrzeń, chodniki, parkingi, nic nie grodzone, drzewa, trawa, przyjemnie iść. Ale to budowali komuniści. A za rządów w demokracji, mamy betonowe getta, bez chodników, zieleni, infrastruktury.

Bardzo źle!

A nawiązując jeszcze do słów WiZŁAZWE, to za Wasermann też w Krakowie będzie się budować.
Jak Pis dochodził do władzy to też straszyli, że w Polsce nie będzie się budować, a budują na potęgę w tym momencie.

Chodzi o to w jaki sposób będzie się budować, czy będzie jakaś wizja i koncepcja, czy po prostu za łapówki dalej będzie wydawać się WZtki po to, żeby developer zarobił jak najwięcej a to jak będzie wyglądać nasze miasto nie będzie mieć żadnego znaczenia.

poza tym dziwi mnie też, że ktoś, kto tak otwarcie wspiera żydowski klub, może mieć poparcie na Wiśle. Ktoś kto mówił, że "nigdy nie zejdźmy na psy" ku uciesze żydowskiej gawiedzi. Nie mówiąc już po ostatnich zawirowaniach ze stadionem. To jest smutne.

Kocur 24.10.2018 11:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez IncognitoTSW (Post 1516849)
A to źle ?

źle
bo chodzi o lokalizację a nie obiekt


wszystko się wpieprza do centrum albo kompletnie bez planów:

5 biurowców przy Politechnice, 3 biurowce przy Placu Imbramowskim, biurowiec przy 29tej naprzeciwko Cmentarza, biurowce przy Matecznym i Wadowickiej, zabudowany osiedlem zabytkowy pas startowy w Czyżynach

infrastruktury zero, pozwolenia często niezgodnie z planem zagospodarowania itp itd


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:48.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl