![]() |
Cytat:
|
Nie rozumiem jak Wiślak może zagłosować na Majchrowskiego po tym wszystkim co nam ostatnio zrobił, ale widocznie niektórzy mają syndrom sztokholmski :D Powyżej mamy taki przykład :D
|
Ja pójdę na drugą turę i narysuję co myślę o obu kandydatach.
|
to współczuję - głupota ;)
|
Proponuję poczytać temat o naszym stadionie i wydarzeniach z ostatnich kilku miesięcy.
Naprawdę, kompletnie nie rozumiem jak można zagłosować na kogoś kto celowo niszczy nasz klub ?!!?!?!?!!? |
Można nie przepadać za Majchrowskim,ale trzeba pamiętać,że uratował nam dupy.Gdyby nie zgodził się na raty od ekstraklasy (a miał ku temu podstawy) gralibyśmy w Gliwicach.Zero zarobku z dnia meczowego,z tego powodu nie byłoby kasy nawet na część wypłat (wnioski do pzpn o rozwiązanie kontraktu z winy klubu.I najgorsze sponsorzy klubu+użytkownicy skyboxów mogliby oczekiwać zwrotów pieniędzy.To mogłoby wiązać się z naszym bankructwem.
Ja osobiście pozostanę neutralny,nie zagłosuję na Majchrowskiego,nie zagłosuję na Wassermann która przy aferze ze stadionem schowałą głowę w piasek,a teraz przejmuje się jakimś klubikiem z Olszy. |
Cytat:
Podkreślam tylko, że nikt nie neguje tego, że majchrowski to menda. |
Nie mam gwarancji.
Ale mam gwarancję że Majchrowski zrobi wszystko żeby tereny TS Wisły wyszarpać. Więc jeśli mam 100% pewności że ktoś nam szkodzi za plecami i gdybanie że może ktoś inny też będzie szkodził wybór jest prosty. Wasserman może robić wszystko ale na 100% nie jest umoczona konszachtami z deweloperami jak Jacuś. Cytat:
|
Cytat:
Jeśli chodzi o Polskę to pis i tak może wprowadzić praktycznie co chce, bo mają w sejmie większość. Czekam nadal na informację od Ciebie, co takiego stanie się w Krakowie po ew. wygranej Wasserman. |
Cytat:
czyli popierasz status quo. Super pomysł :lol: Kraków to jednak stan umysłu :D |
Tak samo można powiedzieć, że głos nieważny to głos za PiS-em. Świadomy wyborca głosuje "na" a nie "przeciw komuś", więc jeśli nie popiera nikogo to albo nie głosuje albo oddaje głos nieważny.
|
Nie można tak powiedzieć, bo to Majchrowski wygrał pierwszą turę i on też jest faworytem w drugiej. Czasami trzeba w życiu wybrać między złem, a mniejszym złem.... Jeżeli ktoś ma pójść oddać głos nieważny to lepiej niech w ogóle nie idzie i nie traci swojego i komisji czasu.
|
Jest bardzo dobrze,Pis ma już 6 sejmików w których rządzi samodzielnie.Jest blisko przejęcia województwa mazowieckiego (niektórzy twierdzą,że jest już wygrana) więc mamy 7 województw.Jest realna szansa na koalicję w innych sejmikach np na śląsku/dolnym sląsku brakuje jednego głosu.Biorąc pod uwagę,że przed wyborami było jedno województwo,jest mega sukces.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Oficjalnie 46:32 dla Majchra. Wynik 2 tury raczej przesądzony . |
Ktoś kto chodzi na Wisłę i głosuje na tego żydowskiego sk.urwysyna, kurdupla co nie potrafi "R" powiedzieć, człowieka, który Wisłą gardzi i pomiata to powinien dyscyplinarnie ale z kodeksem honorowym dostać w pysk.
TYLE W TEMACIE https://www.youtube.com/watch?v=j-asrNdZbdw Jebać jego i wszystkich jego zwolenników!!!!!!!!!!!!! I tych wszystkich co razem z nim nie zejdą na psy. P.S i kutas w ryj tym, którzy biernie będą patrzyć jak ta kreatura dalej siedzi u steru miasta. p.s 2. Radykalnie, ale trudno. Nie ma co obijać w bawełnę, tylko trzeba sobie jasno powiedzieć parę spraw. Dobranoc p.s 3. Jeb.ac zyydów i majchrowskiego! |
Zgłaszam to do prokuratury.
|
Cytat:
Gratuluje samopoczucia i wiary w ludzi. |
W drugiej turze tylko Wassermann.
|
W pierwszej turze głosowałem na Wassermann. W drugiej również to zrobię. Tylko problem polega na tym, że jej program w ogóle mnie nie przekonuje. W Krakowie nic się nie zmienia i raczej nie zmieni.
Teraz stają po stronie ludzi, którzy swego czasu głosowali na PO aby odsunąć PiS od władzy. Mam teraz podobnie. Głosuje na Wassermann bo mam dość Majchrowskiego.. Szkoda, że Kraków nie ma kandydata z prawdziwego zdarzenia, na którego głos oddałaby zdecydowana większość mieszkańców. Jacek to pewność, że w Krakowie powstaną kolejne apartamentowce, biurowce, galerie i inne ..... muje.. Z drugiej strony, wybór Wassermann może miastu wyjść na plus. Porażka w Warszawie, porażka pewnie w Gdańsku i większości miast może spowodować, że Kraków zyska z dotacji budżetowych. Jarek i jego świta, powinni jakoś przekonać mieszkańców co do wyboru w II turze a jak na razie nic się nie dzieje w tym temacie.. Szkoda! |
Mnie też ona nie przekonuje, ale teraz jest ogolnie szansa wziac ja na kolano i przepytac co sadzi w sprawach Wisly, terenow, stadionu, czynszu za stadion itd. To byloby napewno nowe rozdanie i przewietrsenie układow w miescie i jedyny prezysent PIS w 2 najwiekszym miescie w Polsce co nawet marketingowo na ten moment dobrzeby wygladalo.
Mamy ministra Infrastruktury z Krakowa. Zobaczcie jak szybko sie posunela S7 i S52. Jeszcze 3 lata temu nie bylo decyzji srodowiskowych ani wpisanych tych tras na liste priorytetowych. Dzis juz koncowe etapy przetargowe. Warto miec swoich ludzi powiazanych z wladza na górze. Natomiast Wasermanowna niech zacznie cos dzialac bo na razie nie widze w jej dzialaniach koncepcji a pogonic tego zydowskiego cw.ela nie jest wcale trudno. Ludzie w Krakowie maja go dosc! |
Cytat:
|
@WISŁAZWE
Ani Kraków, ani Wrocław, ani Łódź, Warszawa, Poznań nie mają kandydatów na Prezydenta, o których można powiedzieć coś bardzo pozytywnego. |
Cytat:
Nie wiem ilu z was było na Ruczaju(ok osiedla europejskiego, lubostroń, ul. zachodniej, pychowickiej, czy na osiedlu Złotej Jesieni w hucie v/v szpt. Rydygiera i wielu wielu innych miejsc w Krakowie? Idąc chodnikiem ul. Sosnowiecką dochodzimy do miejsca w którym chodnik kończy się na płocie, dalej trzeba iść ulicą.) Tak buduje się dzisiaj w Krakowie pod rządami komitetu tego błazna żydowskiego, a ludzie jakby nic nie chcą zauważyć. Porównajcie sobie te miejsca do Nowej Huty czy to starej czy to Blokowisk od pl. Bieńczyckiego na Zachód. Każde osiedle planowane, każde ma park, zieleń, przestrzeń, chodniki, parkingi, nic nie grodzone, drzewa, trawa, przyjemnie iść. Ale to budowali komuniści. A za rządów w demokracji, mamy betonowe getta, bez chodników, zieleni, infrastruktury. Bardzo źle! A nawiązując jeszcze do słów WiZŁAZWE, to za Wasermann też w Krakowie będzie się budować. Jak Pis dochodził do władzy to też straszyli, że w Polsce nie będzie się budować, a budują na potęgę w tym momencie. Chodzi o to w jaki sposób będzie się budować, czy będzie jakaś wizja i koncepcja, czy po prostu za łapówki dalej będzie wydawać się WZtki po to, żeby developer zarobił jak najwięcej a to jak będzie wyglądać nasze miasto nie będzie mieć żadnego znaczenia. poza tym dziwi mnie też, że ktoś, kto tak otwarcie wspiera żydowski klub, może mieć poparcie na Wiśle. Ktoś kto mówił, że "nigdy nie zejdźmy na psy" ku uciesze żydowskiej gawiedzi. Nie mówiąc już po ostatnich zawirowaniach ze stadionem. To jest smutne. |
Cytat:
bo chodzi o lokalizację a nie obiekt wszystko się wpieprza do centrum albo kompletnie bez planów: 5 biurowców przy Politechnice, 3 biurowce przy Placu Imbramowskim, biurowiec przy 29tej naprzeciwko Cmentarza, biurowce przy Matecznym i Wadowickiej, zabudowany osiedlem zabytkowy pas startowy w Czyżynach infrastruktury zero, pozwolenia często niezgodnie z planem zagospodarowania itp itd |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:48. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl