Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   [XII kolejka] Legia Warszawa - Wisła Kraków, niedziela 21 październik, godzina 18:00 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=10016)

FraMat 16.10.2018 09:05

w meczach z nami ktoś prawie zawsze się odblokowuje. Stawiam, że tym razem będzie to Carlitos

Cygan82 16.10.2018 09:09

A ja mam nadzieję że Wasyl wybije szybko z głowy carlitosowi udział w meczu,stawiam 2:1 dla nas

szprotson 16.10.2018 09:25

licze na fajny mecz do 65 minuty.
potem może wyjśc brak ławki

rokfor 16.10.2018 09:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1516415)
licze na fajny mecz do 65 minuty.
potem może wyjśc brak ławki

I na to liczysz, tak? :-D

szprotson 16.10.2018 09:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rokfor (Post 1516417)
I na to liczysz, tak? :-D

no licze na fajny mecz do 65 minuty :) no moze 70.
pózniej jedni i drudzy padną i bedzie kupa. a dryfował po niej bedzie lepiej ten ktorego ławka zagra lepiej imho.
E: ja w kazdym meczu do ostatniego gwiazdka licza na wygrana :)

rokfor 16.10.2018 10:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1516418)
no licze na fajny mecz do 65 minuty :) no moze 70.
pózniej jedni i drudzy padną i bedzie kupa. a dryfował po niej bedzie lepiej ten ktorego ławka zagra lepiej imho.

Ok, wolno Ci, ja tam liczę że jednak te 93 minuty wytrzymamy i wygramy mecz.

Szneka 16.10.2018 10:14

gol z dużego palca w 94 minucie najlepiej jeszcze po odbiciu od nogi Carlitosa lub judasza

Cygan82 16.10.2018 11:54

Marzą mi się 3 brameczki Imaza:)tak na poważnie to czeka nas ciężki mecz,legła zepnie mocno pośladki na nas,dużo w tym meczu zależy od naszej pomocy,to będzie klucz do sukcesu,jeśli zagramy na poziomie z meczu z Lechem i Lechia to o wynik jestem spokojny

Kocur 16.10.2018 12:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez sandomingo (Post 1516337)
Lis coś zawali, Carlitosik strzeli i skończy się 1:0 dla gospodarzy


0:1 do szatni po samobóju Carlitosa
W ostatniej minucie 0:2 po samobóju mączki (wiem wiem, rezerwy ale na strzelenie swojaka przez tego #$^## nie mogę się doczekać)

Guzik 16.10.2018 12:47

Ewentualnie 90 minuta carlitos wybija piłkę w polu karnym nabija piłką w mąkę a ta wpada do bramki :)

Arkadiusz.Czerepach 16.10.2018 13:03

lepiej:

93 minuta 0:0 , Carlitos leci sam na sam z Lisem oddaje bardzo silny strzał , pilka odbija sie mocno od slupka i wraca w okolice polowy boiska do Mączyńskiego, ten jest zaskoczony obrotem spraw wiec wycofuje pilke do Cierzniaka ale ciut za mocno , Cierzniak źle oblicza lot piłki , zdąży tylko troche zmienić jej trajektorie ale za mało , i ta wpada do bramki dając nam 3pkt , a eksperci w lidze + ekstra dyskutują czy samobója zaliczyć Mące czy Cierzniakowi :alleluja:

tommiyacht 16.10.2018 13:30

widzę niektórzy za dużo Tsubasy sie na oglądali :)

s1mone 16.10.2018 14:49

Ja tam bym wolał klasyczne 5:2 :D ze stylem jak w poprzednich meczach z drużynami na L 8-)

dziki 16.10.2018 15:43

a możemy zagrać taktyką Diablo, a im ściągnąć bramkarza do obrony?

Tak to się kiedyś robiło ...

Guzik 16.10.2018 16:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arkadiusz.Czerepach (Post 1516431)
lepiej:

93 minuta 0:0 , Carlitos leci sam na sam z Lisem oddaje bardzo silny strzał , pilka odbija sie mocno od slupka i wraca w okolice polowy boiska do Mączyńskiego, ten jest zaskoczony obrotem spraw wiec wycofuje pilke do Cierzniaka ale ciut za mocno , Cierzniak źle oblicza lot piłki , zdąży tylko troche zmienić jej trajektorie ale za mało , i ta wpada do bramki dając nam 3pkt , a eksperci w lidze + ekstra dyskutują czy samobója zaliczyć Mące czy Cierzniakowi :alleluja:

Na koniec i tak to nie miało znaczenia gdyż rozwścieczony SaPinto chcąc ratować wynik, wpuścił na murawę za mąkęcwks Konrada Handzlika. Jednak nikt mu wcześniej nie powiedział, że już nie jest graczem 7 i mecz zakończył się walkowerem :)

brylant17 16.10.2018 16:46

Dobra dorzucam swoje trzy grosze chcę 2:5 :D why not ?

PSYCHOLTSW 17.10.2018 06:18

ja rozumiem, że można mieć poczucie humoru i bogatą fantazję ale panowie temat meczowy a nie bajki i opowiastki dziwnej treści, w sumie nierealne do zrealizowania. przestańcie brać dopalacze!

silver03 17.10.2018 08:27

Znając życie to Carlitos przełamie się w tym meczu.

Proud 17.10.2018 09:40

No niestety, też tak czuję.
Ale liczę, że pomimo wszystko chociaż zremisujemy. Legia gra coraz lepiej, jednak jak dotąd dobrze się nam grało z drużynami będącymi w tak zwanym gazie. Zobaczymy jak będzie.

funkykoval 17.10.2018 10:02

Drużyny na L w lidze lejemy 5:2 nieważne czy u siebie czy na wyjeździe - proszę o kontynuacje ....

markowywislak 18.10.2018 20:53

Mam nadzieję że nikt się od nas nie wydurni i nie będzie wrzutek na Carlitosa. Nie zapominajmy że dzięki temu zawodnikowi wygraliśmy w Warszawie od x lat, to on uchronił nas przed porażką w derbach na jesień 2017,to on pogrążył żydków na ich własnym boisku, oraz dostarczał bam emocji... najważniejsze to dzięki niemu zapłaciliśmy trochę miastu(wiadomo gdyby nie marudzenie ze chce do ległej to byłaby to większa kwota) ale nie jest to wychowanek który deklarował że nigdy do legi nie przejdzie. Zwykły najemnik. Jednak trochę szacunku mu się należy

funkykoval 19.10.2018 08:29

Jakoś wszyscy piłkarze obecnej Wisły (włącznie z Imazem) specjalnie za Carlitosem nie tęskni.....

Ogryzek 19.10.2018 08:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez markowywislak (Post 1516522)
Mam nadzieję że nikt się od nas nie wydurni i nie będzie wrzutek na Carlitosa. Nie zapominajmy że dzięki temu zawodnikowi wygraliśmy w Warszawie od x lat, to on uchronił nas przed porażką w derbach na jesień 2017,to on pogrążył żydków na ich własnym boisku, oraz dostarczał bam emocji... najważniejsze to dzięki niemu zapłaciliśmy trochę miastu(wiadomo gdyby nie marudzenie ze chce do ległej to byłaby to większa kwota) ale nie jest to wychowanek który deklarował że nigdy do legi nie przejdzie. Zwykły najemnik. Jednak trochę szacunku mu się należy

???? Taaaa jak chcesz to mozesz sie jeszcze cieszyć po golach Cwelitosa stojac na sektorze gospodarzy w białej koszulce.

Kordel. 19.10.2018 09:27

Racja, dobra sławą sie nie cieszy w szatni i nikt po nim nie płacze.
Ale w pełni zgadzam się z @markowywislak że dał Nam masę radochy i jeszcze zarobiliśmy na Nim.

FraMat 19.10.2018 10:08

Na forum Nauki jazdy w zapowiedzi meczowej takie oto cusik:

Cytat:

5 ostatnich spotkań Wisły:
5-2 Lechia Gdańsk (d, liga) - Ondrášek, Bartkowski, Kort, Wojtkowski, Boguski
1-2 Pogoń Szczecin (w, liga) - Imaz
1-5 Lechia Gdańsk (d, PP) - Ondrášek
0-1 Korona Kielce (d, liga)
2-0 Cracovia (w, liga) - Imaz x2

Ogryzek 19.10.2018 10:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kordel. (Post 1516532)
Racja, dobra sławą sie nie cieszy w szatni i nikt po nim nie płacze.
Ale w pełni zgadzam się z @markowywislak że dał Nam masę radochy i jeszcze zarobiliśmy na Nim.

Aha - a to że nas wyruchał i zarobilismy na nim 3 razy mniej bo wybrał najmniej opłacalna oferte dla Wisły to nie ma znaczenia? Jakby legia dała za niego 5 zł to też bys sie cieszył no bo przecież zarobilismy na nim?

Dariook 19.10.2018 10:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez markowywislak (Post 1516522)
Mam nadzieję że nikt się od nas nie wydurni i nie będzie wrzutek na Carlitosa. Nie zapominajmy że dzięki temu zawodnikowi wygraliśmy w Warszawie od x lat, to on uchronił nas przed porażką w derbach na jesień 2017,to on pogrążył żydków na ich własnym boisku, oraz dostarczał bam emocji... najważniejsze to dzięki niemu zapłaciliśmy trochę miastu(wiadomo gdyby nie marudzenie ze chce do ległej to byłaby to większa kwota) ale nie jest to wychowanek który deklarował że nigdy do legi nie przejdzie. Zwykły najemnik. Jednak trochę szacunku mu się należy

Poczekaj do rozgrzewki. Jak mu kvrwa po rajtach polecimy to z kopa zabukuje samolot do Alicante.

swiety37 19.10.2018 11:07

Przegląd Sportowy podaje, że Cierzniak w niedzielę nie zagra.

Kordel. 19.10.2018 14:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 1516540)
Aha - a to że nas wyruchał i zarobilismy na nim 3 razy mniej bo wybrał najmniej opłacalna oferte dla Wisły to nie ma znaczenia? Jakby legia dała za niego 5 zł to też bys sie cieszył no bo przecież zarobilismy na nim?

Obaj dobrze wiemy jak było. Poleciał w ch ostro i nikt tego nie neguje. Mogliśmy zarobić dużo, dużo więcej. Smród pozostał, sympatia przemineła, drugiego TAKIEGO sezonu już nie zrobi. Lecz dzięki niemu nie prze#!baliśmy derbów u siebie, pokonaliśmy krawaciarzy na ich terenie. Za to będę go pamiętał.

Był gość i nie ma gościa.
1-2 Imaz, Sadlok.

Kocur 19.10.2018 15:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez swiety37 (Post 1516544)
Przegląd Sportowy podaje, że Cierzniak w niedzielę nie zagra.

Na środowym treningu doznał kontuzji łydki i nie będzie zdolny do gry przez miesiąc.


Karma wraca - jeszcze się Carlitos wypierdzieli na schodach a na Mączyńskiego przewróci się szafa w szatni


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl