![]() |
w meczach z nami ktoś prawie zawsze się odblokowuje. Stawiam, że tym razem będzie to Carlitos
|
A ja mam nadzieję że Wasyl wybije szybko z głowy carlitosowi udział w meczu,stawiam 2:1 dla nas
|
licze na fajny mecz do 65 minuty.
potem może wyjśc brak ławki |
Cytat:
|
Cytat:
pózniej jedni i drudzy padną i bedzie kupa. a dryfował po niej bedzie lepiej ten ktorego ławka zagra lepiej imho. E: ja w kazdym meczu do ostatniego gwiazdka licza na wygrana :) |
Cytat:
|
gol z dużego palca w 94 minucie najlepiej jeszcze po odbiciu od nogi Carlitosa lub judasza
|
Marzą mi się 3 brameczki Imaza:)tak na poważnie to czeka nas ciężki mecz,legła zepnie mocno pośladki na nas,dużo w tym meczu zależy od naszej pomocy,to będzie klucz do sukcesu,jeśli zagramy na poziomie z meczu z Lechem i Lechia to o wynik jestem spokojny
|
Cytat:
0:1 do szatni po samobóju Carlitosa W ostatniej minucie 0:2 po samobóju mączki (wiem wiem, rezerwy ale na strzelenie swojaka przez tego #$^## nie mogę się doczekać) |
Ewentualnie 90 minuta carlitos wybija piłkę w polu karnym nabija piłką w mąkę a ta wpada do bramki :)
|
lepiej:
93 minuta 0:0 , Carlitos leci sam na sam z Lisem oddaje bardzo silny strzał , pilka odbija sie mocno od slupka i wraca w okolice polowy boiska do Mączyńskiego, ten jest zaskoczony obrotem spraw wiec wycofuje pilke do Cierzniaka ale ciut za mocno , Cierzniak źle oblicza lot piłki , zdąży tylko troche zmienić jej trajektorie ale za mało , i ta wpada do bramki dając nam 3pkt , a eksperci w lidze + ekstra dyskutują czy samobója zaliczyć Mące czy Cierzniakowi :alleluja: |
widzę niektórzy za dużo Tsubasy sie na oglądali :)
|
Ja tam bym wolał klasyczne 5:2 :D ze stylem jak w poprzednich meczach z drużynami na L 8-)
|
a możemy zagrać taktyką Diablo, a im ściągnąć bramkarza do obrony?
Tak to się kiedyś robiło ... |
Cytat:
|
Dobra dorzucam swoje trzy grosze chcę 2:5 :D why not ?
|
ja rozumiem, że można mieć poczucie humoru i bogatą fantazję ale panowie temat meczowy a nie bajki i opowiastki dziwnej treści, w sumie nierealne do zrealizowania. przestańcie brać dopalacze!
|
Znając życie to Carlitos przełamie się w tym meczu.
|
No niestety, też tak czuję.
Ale liczę, że pomimo wszystko chociaż zremisujemy. Legia gra coraz lepiej, jednak jak dotąd dobrze się nam grało z drużynami będącymi w tak zwanym gazie. Zobaczymy jak będzie. |
Drużyny na L w lidze lejemy 5:2 nieważne czy u siebie czy na wyjeździe - proszę o kontynuacje ....
|
Mam nadzieję że nikt się od nas nie wydurni i nie będzie wrzutek na Carlitosa. Nie zapominajmy że dzięki temu zawodnikowi wygraliśmy w Warszawie od x lat, to on uchronił nas przed porażką w derbach na jesień 2017,to on pogrążył żydków na ich własnym boisku, oraz dostarczał bam emocji... najważniejsze to dzięki niemu zapłaciliśmy trochę miastu(wiadomo gdyby nie marudzenie ze chce do ległej to byłaby to większa kwota) ale nie jest to wychowanek który deklarował że nigdy do legi nie przejdzie. Zwykły najemnik. Jednak trochę szacunku mu się należy
|
Jakoś wszyscy piłkarze obecnej Wisły (włącznie z Imazem) specjalnie za Carlitosem nie tęskni.....
|
Cytat:
|
Racja, dobra sławą sie nie cieszy w szatni i nikt po nim nie płacze.
Ale w pełni zgadzam się z @markowywislak że dał Nam masę radochy i jeszcze zarobiliśmy na Nim. |
Na forum Nauki jazdy w zapowiedzi meczowej takie oto cusik:
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Przegląd Sportowy podaje, że Cierzniak w niedzielę nie zagra.
|
Cytat:
Był gość i nie ma gościa. 1-2 Imaz, Sadlok. |
Cytat:
Karma wraca - jeszcze się Carlitos wypierdzieli na schodach a na Mączyńskiego przewróci się szafa w szatni |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl