![]() |
@Dariook poruszył ważny aspekt i ja pamiętam dopiero czasy nowej fali przerzutów (2004) i to jakie miałem obrzydzenie do nich. kochamy Wisłę ale pamiętamy kto jest naszym wrogiem. miasto Derbowe ma to do siebie, że trzeba być zawsze czujnym i gotowym. dlatego zawsze i wszędzie mamy działać aby ich niszczyć, aby nigdy nie urośli w taką siłę jaką mieli kiedyś...teraz czas nastał dla nas i warto go odpowiednio wykorzystać, nie każdy musi biegać ale wystarczy że wrzuci do puchy, namaluje grafa i będzie pilnował by Wisła rosła w siłę. z wiślackim pozdrowieniem Jżs!
|
pościk fajny , ten późniejszy ( cytowany na k.net ) tez niezły , nie zmienia to faktu że wojowanie za pomocą nazwy tematu meczowego jest raczej śmieszne
no i przypominam że jak pozwoliłem sobie na hejt w meczowym zaraz dostawałem bana , więc ciężko wszystkim dogodzić :) chciałem nadrobić emotkami ale jest limit 20 |
Rozjemncą derbow bedzie Paweł Raczkowski. Ostatni mecz jaki nam sedziował wygralismy z Lechem w Poznaniu 5-2
|
Cytat:
Dobra, mialem nic nie pisac. Pozdro! Jzs |
Dariook
Właśnie powinieneś więcej pisać. Masz lekkie pióro i sporą wiedzę w temacie, powinieneś w wolnym czasie spisać swoje wspomnienia z tamtych lat. Myślę, że cieszyłyby się dużym zainteresowaniem. |
oczywiście ze pozostawiam innym
tutaj natomiast apeluje: AD REM, AD REM tutaj tytułem zajawki: https://ekstraklasa.tv/skroty/cracov...wa-2017/1vpmjw a tutaj najnowsze TSW http://weszlo.fm/audycje/tego-sluchaj-wislaku-27/ |
Jak się komuś temat nie podoba to pisać nie musi.
Ten temat zawsze był ostro moderowany i będzie . To wyróżniało i mam nadzieją że będzie wyróżniało nadal Wisłę od Cracovii że my bez nich możemy żyć że nie boimy się pisać Wisła :Cracovia a nie derby . Że u nas naprawdę liczy się tylko Wisła |
Cytat:
A teraz się brać za je.banie zydów na mieście a nie chuliganienie na forach leszcze jedne :P |
@regan nie leszczuj kolegom po szalu, bo kiedyś Ci ich może braknąć. w Świętej Wojnie oby było jak u młodych wczoraj, 4:1 dla Wisełki!
|
Paweł Brożek na ostatnie 15 minut i mamy trzy punkty. Nie widzę innego scenariusza (szczerze powiedziawszy).
|
Cytat:
|
zabawne ile osób jeszcze wierzy w mitycznego rycerza na białym koniu Brożka :D
|
Wobec kontuzji Kolara tylko to nam pozostało - ja mimo wszystko wierzę.
|
Cytat:
Cytat:
|
Przed słynnym pożegnalnym meczem z Pyrami też w cuda nie wierzyłem.
|
Ale przecież jest Ondrasek, więc na niego najbardziej liczę, no i na Imaza
|
Ja wierzę w Jezusa - zwłaszcza w tym meczu :)
|
E tam przypomnijcie sobie Pawła z ostatnich derbów, gdy przed zdobyciem bramki na 3:0 był faulowany w polu karnym - nie położył się jak większość parodystów grających na polskich boiskach tylko walczył dalej o piłkę i szczęśliwie zaliczył piękną asystę przy bramce Imaza.....
|
W nawiązaniu do wcześniejszych postów...nie sądzę, żeby było coś takiego jak ruch kibicowski u sąsiadki w latach 80...byłem raz jedyny w życiu na Kałuży na ich 3-ligowym z moją chrzestną, która mnie chciała uchronić przed fanatyzmem...tam młyn zaczął się robić jak skrzyknęło się kilku gości...u nas X to był regularny młyn
|
Cytat:
Mala rada. Nastepnym razem napisz, ze to twoje zdanie i ze to Ty nie boisz sie pisac C.... :D i takie tam. Nie pisz - MY, Wisla itp bo wiele ludzi sie z Toba nie zgadza. Nie ma sensu tego rozwijac. http://historiawisly.pl/wiki/images/...via_plakat.jpg |
Cytat:
To nie był, nie jest i nigdy nie będzie zwykły mecz !!! JŻS !!! |
Dariook, Ty i Tobie podobni macie problem z napisaniem nazwy Cracovii z uwagi na pewne zaszlosci, przewiny, ktore sam przedstawiles, czy jak to rozumiec?
|
Bo Dariook i osoby popierające jego wypowiedź mają z Wisłą więcej wspólnego niż pewna część tego forum jak i innych kibiców, którzy na meczu pojawiają się dwa razy w ciągu roku.
|
Cytat:
|
Dobry chłopczyna. Kibicuje Wiśle z sektora "niebo".
|
Cytat:
|
Halo, halo ludzie, bo zaczyna się robić jakieś sztuczne wartościowanie kibiców!
Wyluzujcie... Rozumiem postawę Kominka, który chce to forum uczynić odwrotnością pasiastego rynsztoka, czyli forum starozakonnych. Ale! niech Kominek też zrozumie, że niektórych użytkowników np. mnie, czy jak sądzę Dario, nazwa tego skurviałego szmaciska razi w oczy i nie potrafi nam normalnie przejść przez gardło. Proszę nas zrozumieć ;-) A teraz wróćmy do meczu |
Cytat:
Dariook, musiala Cie ta Cracovia widocznie bardzo skrzywdzic. Nie widze innego wyjscia. Nawet polskich znakow uzyles. No no. Szkoda, ze nawet wprost nie potrafisz odpisac. |
Co tu duzo pisać to jest i zawsze był jak graliśmy na tym samym sczeblu rozgrywek najwazniejszy mecz w rundzie.
Kto tego nie rozumie - cóż ale do wódki by ze mną nie usiadł. |
Mordy sobie Reymanem nie wycieraj, marny zydowski prowokatorze.
. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 00:55. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl