![]() |
Ja już dobrych kilka lat nie mam polsatu sport nie oglądam ligi szkockiej.
Nie do wiary co zostało z tej druzyny. Oczywiście, nie ma co umniejszać zasług Legii bo była zdecydowanie lepsza. Napisałem, że cudów nie ma, a tutaj kapitan Legii, który w lidze każdą jedenastkę zamieniał pewnie na gola w tym meczu spartaczył dwa karne. Niezłe jaja. I jeszcze jedna sprawa; jakiś koncert i mecz w Edynburgu? Cytat:
|
Legia zagrala mecz zycia- chyba najleopszy od kilku lat ..... to co pokazal dzis Celtic to zenada, brak mi slow jak mozna miec takich pajacow w obronie, tlukli ich jak w kacza d..e ....sprawa awansu rozwiazana ... teraz fuks w losowaniu 4 rundy i Legia ucieka polskiej pilce na kilkanascie lat .....panie syndyku Bednarz i panie pozyczkodawco ( nie myslic ze sponsorem ) Cupiale ....tak sie tworzy druzyne
|
Jakiej IV? Przecież jak wyeliminują Celtic to już są w LM. Czy coś się zmieniło?
|
Cytat:
|
No to mi ulżyło:)
(Mam nadzieje że tam już nie ma żadnych Szkotów i trafią a na jakąś poważną ekipę) |
Legia po Celticu jest rozstawiona?
|
Podbeskidzie zagrałoby lepiej niż Celtic
|
Z tym ze teraz jesli wyeliminuja Celtik to przejma po nim rozstawienie?
|
Cienki ten Celtic, wystarczyło wyjść wyżej pressingiem i leżeli i kwiczeli. Gdyby do tego dodać, że nie będą grać rewanżu na swoim stadionie, to Legia no niemal na pewno w kolejnej rundzie, gdzie też na straconej pozycji nie będzie.
Oczywiście na rozstawienie tam szans nie mają, ale dziś takie ekipy jak Salzburg, Maccabi czy BATE też dostawały w pałę od niżej rozstawionych... Cóż, pojadą na Cypr pewnie do APOELu i podobnie jak my - przegrają z upałem :P Up - nie, nie przejmują żadnych rozstawień. |
Cytat:
Chyba, ze kosmici porwa Radovicia wtedy L niema. |
Brawa dla Legii. Rzadko oglądamy takie wyniki w wykonaniu polskich drużyn.
|
Czy teraz zabierzecie Bednarza z powrotem?
Przepaść chyba aż nadto widoczna. Chociaż cuda się zdarzają. ;) |
Cytat:
Ad. 2 zapomniałeś dodać, że z tą samą Petrzałką przegrali w pierwszym meczu 0:5 i odpadli... co do karnych wykonywanych przez kapitana Legii: przypomniała mi się sytuacja jak kiedyś Baszczu się spalił w trakcie meczu z Saragossą, i potem podszedł do karnego jak... kto widział ten wie... jak dla mnie (C) Legii nie powinien podchodzić do takich spraw po raz drugi... Ogólnie solidny mecz Legii i nie mogę się teraz doczekać Ligi+ Extra i "ekspertów", którzy jeszcze tydzień temu jechali po Bergu i krytykowali jego myśl szkoleniową :) |
no chyba najlepszy mecz Legii w pucharach od meczów ze Spartakiem sprzed 3 lat.
Vrdoljakowi chyba peruka bramke zasłoniła. |
1. Sprawa awansu nadal otwarta, chociaż Celtic będzie musiał tam się otworzyć i ruszyć do przodu, a to akurat Legia Berga bardzo lubi. Dobrze, że do rewanżu mają tylko tydzień, bo to mało czasu aby się pozbierać po takim laniu. Do tego, stracili środkowego obrońcę, a drugi w kolejce jest dwie klasy niżej.
2. Natomiast dlaczego piszę to na Waszym forum? Bo starajcie się myśleć inaczej niż większość naszych rodaków, może to Cupiałowi otworzy oczy: że zatrudniając odpowiednie osoby na stołach i budując odpowiednio drużynę (wcale nie z wychowanków, bo którzy z nich grali dzisiaj w L. ?), również stawiając na dobre trenera (Smudy do takich nie zaliczam), może odbudować Wisłę. Tego Wam życzę, co w naszym interesie też jest - mocniejsza liga, więcej takich wieczorów jak dzisiaj! |
Królestwo za Leśnego.
|
Cytat:
|
Wyszedł im dzis ten mecz niesamowicie. Ciężko będzie Celticowi zrobić 3:0 u siebie bez problemu i nie narażając się na kontrę.
Ale coś mi mówi,że tam będzie jeszcze ciekawie....Nic mnie nie ździwi,czy to 3:0 ,czy 4:1 i dogrywka :) Od początku siądą na nich i jak strzelą w pierwszych 15min to będzie zajebisty mecz. |
Nadzieją się na jakąś kontrę Legii przy tak dziurawej obronie.
Moze Legia przegra tam nawet, ale awans ma w kieszeni. |
Cytat:
Jest tu taki jeden co się uporczywie pyta "co zyskała Legia na konflikcie z kibicami" :-) - ma odpowiedź |
Cytat:
|
Budzę się na urlopie, kolejny piękny poranek, odpalam livesports i świat chyba stanął na głowie (L)osersi przeszli samych siebie wrócili i jeszcze raz przeszli samych siebie i ograli Celtic. Pewien komentator powiedziałby do mnie szkoda że pan tego nie widział a ja powiem jakież to ja miałem szczęście…
Widzę jednak, że urlop shaggy’ego i jego mała aktywność na forum boli zarówno wiślaków jak i legionistów: Cytat:
Cytat:
Przekaz dla obydwu cytując klasyka: „Pies wam mordę lizał…” Dzisiaj ciąg dalszy eurokopania ciekawe czy z podobnym skutkiem:) PS: Info dla dwóch chłopców którzy przebierali wczoraj nóżkami, sikając po nóżkach i oczekując mojego komentarza za tydzień też będę na urlopie więc troszkę więcej cierpliwości… PS 2: Tak w ogóle to naprawdę doceniam wynik (L)osersów choć meczu nie widziałem… |
Brawo legia ! Ciekawe co teraz powie Wojciech Kowalczyk na temat tego - kto tu kogo " zgwałcił",hehe, a tak na poważnie, legia tym meczem zagwarantowała sobie europejskie puchary na jesień. Teraz trzeba mieć nadzieje ze jeszcze lech oraz ruch przejdą tę rundę i bedziemy mieli 3 drużyny z 4 rundzie, ojjj dawno tak nie było :)
|
Wynik jak dla mnie szokujący. Mogło być i 8-1, a powinno 6-1. Do rywala podchodzę z szacunkiem, bo w rewanżu może być i 3-0. To Szkoci, zagrają na 110% przez 90% meczu będzie huraganowe bombardowanie bramki itp. Zresztą osobiście jak ich widziałem przez pierwsze 20-30 minut to drużyna o kulturze gry dawno nie widzianej na polskich boiskach. A potem się po prostu zesrali wydarzeniami na boisku.
Oni zagrali słabo, my nieziemsko. Pytanie co będzie jak oni zagrają bardzo dobrze, a my średnio. Jak na loosersów - może być :) |
Obraz meczu...
Bardzo slaby Celtic... |
Jak to miło czytać te ohy i ahy po wygranej Legii z Celticiem :)
W gruncie rzeczy ten wynik jest korzystny dla... Celticu. Mogło być już po zabawie, gdyby nie zezy Vrdoljaka i Żyro, a tak Celtom wystarczy szybko strzelić brameczki i pozamiatane. |
Cytat:
|
Nie dość że Legia w Q4 to za chwilę zlecą się kluby po Dudę, Żyrę oferując sumy o których Wisła może tylko marzyć.
Leśnodorski ma dobre relacje z kibicami więc może zając się sprawami marketingowymi i sportowymi. Jeśli ktoś w miarę szybko Jacka nie wyjebie to Legia nam s.......i jak Celtic innym zespołom w lidze szkockiej o ile już tego zrobiła |
Czy Legia przejmuje rozstawienie po Celticu?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Jeden z meczów, który zapadnie mi w pamięci chyba do końca życia to Wasz z Lazio w Rzymie...Kuzba ? Nie pamiętam, ktoś miał tam taką setkę. To też wtedy trzeba było strzelić, a się nie udało. Jak pamiętam ten mecz, to też można powiedzieć: Lazio słabe. Przecież, jak to możliwe że Wisła - drużyna z Polski ogrywa jeden z bardziej znanych europejskich klubów na ich stadionie (strzela im 3 bramy) ? Tak powinniście pomyśleć, skoro piszecie że Celtic słaby; a teraz szczerze: tak myśleliście w czasie meczu, czy może że Wisła jest mocna ? Piłka nożna to gra błędów. |
brawa dla Ivica Vrdoljak za nie wykorzystane dwóch 11 brawo!!! mogliście jechać z wynikiem 6-1 a jedziecie z 4-1 wszystko się może zdarzyć.Bez Rado i Kuciaka nie istniejecie
|
Seeded teams coef. Unseeded teams coef.
------------------------ --- ---------------- ------------------------ --- ---------------- FC Salzburg *3 Aut 46.185 Sparta Praha ** Cze 28.870 Steaua Bucuresti ** Rom 39.451 Dinamo Zagreb ** Cro 23.925 APOEL Nicosia *3 Cyp 37.650 Ludogorets Razgrad ** Bul 18.125 Celtic ** Sco 36.813 Maccabi Tel-Aviv ** Isr 17.875 BATE Borisov ** Bls 33.725 Sheriff Tiraspol ** Mol 17.075 Gdyby nie było niespodzianek i rozstawione drużyny zawsze wygrywały swoje dwumecze to takby to wyglądało w 4 rundzie. Legia ma współczynnik 15 z kawałkiem więc na rozstawienie tutaj nie ma szans, ale patrząc na dotychczasowe wyniki w elimiacjach tegorocznej LM to warszawiacy żadnego z tych zespołów nie muszą się obawiać. |
Cytat:
@brylant17 4-1 |
Cytat:
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 01:07. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl