![]() |
Lech jaki jest to jest, ale mimo wszystko gratuluję im tego mistrzostwa. Byli nieco lepsi od nas, choć z pewnością naszego drugiego miejsca nie rozpatruję w kategoriach porażki, bo to był dla Nas trudny sezon. Teraz ciekawe jak lech sobie poradzi z tym sukcesem, czy rzeczywiście mają tam jakiś pomysł na drużynę czy to tylko jest pompowane przez media.
|
Ja szczerze powiem, że patrzę entuzjastycznie na naszą przyszłość.
Jak odejdzie tylko Juszczyk i Jop a przyjdzie Onyszko i 2 free transfery, oraz jak zostanie Kasperczak, to na nowy sezon, na nowym stadionie, będzie lepiej. Okres przygotowawczym solidnie przepracują, Garguła wróci, nikt nie będzie kontuzjowany, powoli zacznie się wszystko budować. Głowa do góry - 2 miejsce po takim sezonie to nie jest porażka. Za rok odbijemy to co nasze a Lech niech ma i się cieszy póki może. A w eLM życzę im wszystkiego najgorszego. :) |
Kiedyś w GW był felieton w którym padły słowa, że w polskiej piłce rządzi piłkarz. Nie Pan Piłkarz, ale byle piłkarz. To niestety jest prawda patrząc na to, co dał kibicom ten sezon. Nie mogę sobie przypomnieć meczu, w którym obie drużyny pokazały determinację i chęć zwycięstwa, a wynik skończył się w granicach 3:3. Najgorszy był minimalizm, gdzie grano na 1:0, a najczęściej kończyło się na 0:0 i z dumą obwieszczano mecz walki w którym bloki obronne obu drużyn spisały się na medal. Miejmy nadzieję, że jak będą nowe stadiony, to będzie lepiej. I na końcu wygra lepszy. Czyli Wisła :)
|
Ja też gratuluję Lechowi mimo pomocy sędziów. Wytrzymali presję lidera, wykorzystali nasze wpadki i skutecznie odrobili 11 punktów straty. Trzeba to docenić i zaakceptować naszą porażkę z klasą. Mają pierwszy sukces od 17 lat to niech się nim nacieszą.
Za rok liczę na Powrót Króla. :) Niezatapialna Odra wylatuje a Legia poza pucharami. Jednak ta kolejka nie była taka tragiczna. |
Ja tez gratuluje i potrzebuje stronki z ktorej mozna sciagac bramki :P:P
|
Ja tez im gratuluje bo zasłuzyli. Ale w przyszlym sezonie wracamy na R22 - a Mistrz wroci do Krakowa :D
|
Ja też przyłączam się do szczerych gratulacji.Byliście o ten punkt lepsi, mieliście kupę farta w przed ostatniej kolejce+sędziowski prezencik ale prawda jest taka że ta główka Jopa powinna jedynie nas w****ić że nie spuściliśmy parchów tam gdzie ich miejsce.
Pomimo wielu wcześniejszych wtop, mecz z Koroną był kluczowy - tam to akurat nam sędzia postanowił ułatwić sprawę bo zamiast karnego i gry 10 na 11 = graliśmy w pełnym składzie a i tak go przegraliśmy.Ten mecz ot było nasze frajerstwo niestety a parchy i Jop to tylko konsekwencje tego. I ostatnia sprawa - przecierałem oczy jak czytałem co tu się wyprawiało gdy wiadome było że najpewniej zdobędziecie tego mistrza.Takiej żenady w wykonaniu takiej ilości ponoć naszych kibiców - to nie widziałem nigdy wcześniej. Mogę sobie wyobrazić jak fajnie się to Wam czytało bo sam lubię od czasu do czasu wpaść do parchów, gdy coś grubo im się s*******i, szczególnie jeśli to jest za nasza przyczyną i czytać jak wyładowują przed monitorem te swoje kompleksy. Tu było inaczej bo musiałem czytać jak 'nasi' się kompromitują - ale tez sporo osób których lubię czytać dało radę. Musicie jednak pamiętać że szwindlu który zaakceptowaliście - nie da się zaakceptować.Po trupach do celu, po trupach do celu...tak to niestety wygląda - chcąc czy nie chcąc, sprzedaliście swój klub i swoją tradycję - a dokładniej rzecz biorąc - pozwoliliście sprzedać i tu nie wystarczy napisać że 'mi to też nie pasuje'.Był przykład z Bydgoszczy, był przykład z Wrocławia. Dziś macie sukces ale każdy z Was powinien się zastanowić czy warto było...kupić puchary, kupić nazwę, kupić historię(ale bez korupcji :lol:) |
Cytat:
|
Gratulację dla Lecha i Ruchu.
ps: za rok Mistrz wraca pod Wawel. :P |
Komu wy chciecie gratulowac?????
Jakby ten klub dzialał na prawdziwych i równch zasadach to nawet bym i sam pogratulował gdyz tak sie robic powinno. Ale ze nikt nie moze tolerowac tego zeby przekrętem zdobyc okreslony cel ,a tak wlasnie postapili dzialacze Amiki. Wszytscy jakos mogli pokutowac za przekrety ale swiete krowy z Poznania tego unikneły. majac nadzieje ze w przyrodzie nic nie ginie wierze ze oni jeszcze odpokutują i to 10 razy mocniejszą karą niz taka jaka by ich spotkała . |
http://www.weszlo.com/news/4973 - widac Brosz rozmawial juz z Piechniczkiem...ciekawe kogo wyrzuca z ligi? Rok temu po znajomosci zalatwili utrzymanie Cracovii, czas na ukochane dziecko Antoniego. Alez ta nasza liga jest "wspaniala" ;).
|
To jest chore.. Ten Brosz czy jak mu tam wydał na siebie wyrok w mediach. Patologia.
|
Zaraz sie okaze ze Widzew znow nie awansowal <lol2>
|
Cytat:
|
Ja się pytam kto nie powiedział temu młodemu z Bełchatowa że ma gola nie strzelić Legii żeby grała w pucharach?!
Tak ładnie to przypilnowali w kilku meczach a tu zonk. Niestety w tej lidze nie zmienia się nic mimo lat. Wszsytko się kręci jak się kręciło. Nie mówię że za kasę, ale coś było kombinowane, tyle kolejek ułożonych jak trza i tu o jeden gol za dużo po akcji młodego... Co do słów Brosza to popełnił wielki błąd. Ciszej jedziesz, dalej zajedziesz. Ale i tak się nie zdziwie jak tak się skończy jak mówi. Tu jest wszsytko możliwe. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Przynajmniej spadły drużyny które mają najbrzydsze obiekty piłkarskie. A sportowo chyba też sprawiedliwie...
|
Mam pytanie.i
Kiedy roztrzygnie się, za czyje "grzechy" odpowiada aktualny mistrz Polski? Wkońcu są Amicą Wronki czy Lechem Poznań?Nie pytam się przez złośliwość, tylko ciekawość. |
Ciekawe na co focha strzelili piłkarze Legii.
|
Pisząc o ośrodku treningowym miałem na myśli Lechię - z Gdańska:-D
http://www.lechia.pl/24716 Jeszcze jedna uwaga dotycząca minionego sezonu. Amika jako jedyny zespół (może oprócz Zagłębia, ale to nie klub z czołówki) miała strzelca z prawdziwego zdarzenia. Robert Lewandowski (18 goli) był z pewnością ligowcem sezonu i w nim należy upatrywać źródeł wronieckich sukcesów. Do tego doszedł Sławek Peszko, który oprócz 8 goli miał sporo asyst. To żadne wielkie odkrycie, ale do dobrych wyników w lidze potrzebna jest dobra formacja ofensywna. W Wiśle najskuteczniejszy Paweł Brożek miał ledwo 10 goli. Tyle samo, co Artur Sobiech. Tymczasem w Legii najskuteczniejszy był... duet Grzelak-Pączek, razem strzelili po 6 goli. Ja się pytam: z czym do ludzi? W zeszłym, mistrzowskim sezonie mogliśmy liczyć na Pawła Brożka (19 goli), wspieranego przez Rafała Boguskiego (9 goli). Walcząca z nami do końca o tytuł Legia miała Chinyamę (19 goli), a trzecia Amika Lewandowskiego (14). Z kolei dwa lata temu mieliśmy superduet: Paweł Brożek (23) i Marek Zieńczuk (16). Nie ma napastników, nie ma gry ofensywnej, nie ma goli, nie ma punktów. Reguła tak stara, jak sama piłka nożna:-D Pablo, 84: wiadomo, że Amika Poznań powstała w wyniku niepokalanego poczęcia. Akuszerem był słynący z cnót wszelakich Ryszard F., pseudonim Fryzjer. Takie małe przypomnienie słów Jacka Rutkowskiego, właściciela i prezesa Amiki Poznań: Cytat:
|
Dlatego nie chcę mi się wierzyc, że zespół Amica -dziecko "fryzjera" akurat jest czysta.Mam nadzieję, że prokuratura we Wrocławiu nie śpi .
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,77154,t...wiadomosc.html Cytat:
Takie rzeczy tylko w Polsce, przy zielonym stolik, najpierw Cracovia, teraz Odra, pogratulować i jak w naszej piłce ma być normalnie. |
Cytat:
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Jest gdzieś w necie transmisja z rozdania medali (co na OS leci)?
|
Cytat:
Cytat:
Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę, ale wydaje mi się, że dwie drużyny muszą polecieć. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Po co sie wypowiadasz jak nie wiesz o czym piszesz
za Widzew awans wywalczyła trzecia w 1 lidze Korona Cracovia została bo nie dali licencji ŁKS (tyczy sie postu mitmichael oczywiście) |
http://www.youtube.com/watch?v=zLGNUnDc6_Y pierwsze 2 minuty.
|
LKS nie dostal licencji na gre w ekstraklasie w sezonie 2009/2010, a nie w sezonie 2008/2009, wiec decyzja PZPN byla bezprawna. Zreszta chyba tocza sie sprawy w sadzie, podobnie jak Widze sadzi sie z PZPNem. Na jakiej zasadzie LKS zostal wtedy przesuniety na ostatnie miejsce? Nie mam pojecia, przeczy to wszelkim zasadom logiki. Szkoda, ze dziennikarze nie potrafili wywrzec odpowiedniej presji. Zasady sa jasne...sportowo spadaja 2 ekipy, a jesli ktos nie dostaje licencji na nastepny sezon, to awansuje kolejna ekipa z I ligi. Sprawy licencyjne powinny byc wyjasnione do 27 kolejki danego sezonu, zeby potem nie bylo podejrzen o mataczenie, a takze zeby po zakonczeniu sezonu sklad ekstraklasy powinien byc znany.
|
Po tym jak Ruch został przekręcony przez sędziów z Jagą i Lechem widać, że PZPN robił co mógł by Legia grała w pucharach. Nic to nie dało bo gracze Legii prowadzili własną gierkę skierowaną przeciw właścicielowi kładąc lachę na ostatnie mecze. Jak pisał Wyspiański: "A to Polska właśnie". :)
|
Cytat:
|
Cytat:
Jeśli uważasz że ta liga jest ok, lodów nie kręcą ci co kręcili i nie działają stare układy to zazdroszczę ci dobrego samopoczucia. Tak jak dziś oglądam jakiegoś dziennikarza i on mówi w podobnym tonie, że może wierzyć że to tylko zwykłe ludzkie błędy. Zaklinajmy rzeczywistość. |
Cytat:
|
Takie spalone puszczają w co drugiej kolejce, a kiks Przyrowskiego to zasługa murawy i fuks. To tak jak z golem Jopa gdzie wiadomo, że chłopak nie sprzedał meczu tylko miał pecha. Czym innym jest błąd lub szczęście, a czym innym przekręt.
Zobacz sobie to: http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10,91849,7856816,Sedzia_przerywa_grozna_akcje_Ruch u.html Jeśli to nie jest sędziowski wałek to co musi gwizdnąć sędzia żebyś przyznał, że przekręcił mecz? Niezła była też żółta kartka dla Niedzielana za to, że dostał łokciem w twarz i mu się to nie podobało. Oczywiście kartka wykluczała go z meczu z Lechem gdzie też gwizdano przeciw Ruchowi. Za dużo ewidentnych i jednostronnych błędów żeby wierzyć w przypadek. |
Dziwne że jeszcze nikt nie obwinia katastrofy w Smoleńsku, bo Amica zdążyła rozegrać swoje spotkanie w piątek i nie musiała grać co 3 dni, więc sił im starczyło.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl