Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Ekstraklasa 2009/2010 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=5997)

konrad1991tsw 15.05.2010 21:04

Lech jaki jest to jest, ale mimo wszystko gratuluję im tego mistrzostwa. Byli nieco lepsi od nas, choć z pewnością naszego drugiego miejsca nie rozpatruję w kategoriach porażki, bo to był dla Nas trudny sezon. Teraz ciekawe jak lech sobie poradzi z tym sukcesem, czy rzeczywiście mają tam jakiś pomysł na drużynę czy to tylko jest pompowane przez media.

someonewisp 15.05.2010 21:12

Ja szczerze powiem, że patrzę entuzjastycznie na naszą przyszłość.
Jak odejdzie tylko Juszczyk i Jop a przyjdzie Onyszko i 2 free transfery, oraz jak zostanie Kasperczak, to na nowy sezon, na nowym stadionie, będzie lepiej. Okres przygotowawczym solidnie przepracują, Garguła wróci, nikt nie będzie kontuzjowany, powoli zacznie się wszystko budować. Głowa do góry - 2 miejsce po takim sezonie to nie jest porażka. Za rok odbijemy to co nasze a Lech niech ma i się cieszy póki może.
A w eLM życzę im wszystkiego najgorszego.
:)

murray 15.05.2010 21:19

Kiedyś w GW był felieton w którym padły słowa, że w polskiej piłce rządzi piłkarz. Nie Pan Piłkarz, ale byle piłkarz. To niestety jest prawda patrząc na to, co dał kibicom ten sezon. Nie mogę sobie przypomnieć meczu, w którym obie drużyny pokazały determinację i chęć zwycięstwa, a wynik skończył się w granicach 3:3. Najgorszy był minimalizm, gdzie grano na 1:0, a najczęściej kończyło się na 0:0 i z dumą obwieszczano mecz walki w którym bloki obronne obu drużyn spisały się na medal. Miejmy nadzieję, że jak będą nowe stadiony, to będzie lepiej. I na końcu wygra lepszy. Czyli Wisła :)

Areo 15.05.2010 21:27

Ja też gratuluję Lechowi mimo pomocy sędziów. Wytrzymali presję lidera, wykorzystali nasze wpadki i skutecznie odrobili 11 punktów straty. Trzeba to docenić i zaakceptować naszą porażkę z klasą. Mają pierwszy sukces od 17 lat to niech się nim nacieszą.
Za rok liczę na Powrót Króla. :)

Niezatapialna Odra wylatuje a Legia poza pucharami. Jednak ta kolejka nie była taka tragiczna.

mariuszbasiaga 15.05.2010 22:16

Ja tez gratuluje i potrzebuje stronki z ktorej mozna sciagac bramki :P:P

mitmichael 15.05.2010 22:19

Ja tez im gratuluje bo zasłuzyli. Ale w przyszlym sezonie wracamy na R22 - a Mistrz wroci do Krakowa :D

1q2 15.05.2010 22:26

Ja też przyłączam się do szczerych gratulacji.Byliście o ten punkt lepsi, mieliście kupę farta w przed ostatniej kolejce+sędziowski prezencik ale prawda jest taka że ta główka Jopa powinna jedynie nas w****ić że nie spuściliśmy parchów tam gdzie ich miejsce.
Pomimo wielu wcześniejszych wtop, mecz z Koroną był kluczowy - tam to akurat nam sędzia postanowił ułatwić sprawę bo zamiast karnego i gry 10 na 11 = graliśmy w pełnym składzie a i tak go przegraliśmy.Ten mecz ot było nasze frajerstwo niestety a parchy i Jop to tylko konsekwencje tego.

I ostatnia sprawa - przecierałem oczy jak czytałem co tu się wyprawiało gdy wiadome było że najpewniej zdobędziecie tego mistrza.Takiej żenady w wykonaniu takiej ilości ponoć naszych kibiców - to nie widziałem nigdy wcześniej.
Mogę sobie wyobrazić jak fajnie się to Wam czytało bo sam lubię od czasu do czasu wpaść do parchów, gdy coś grubo im się s*******i, szczególnie jeśli to jest za nasza przyczyną i czytać jak wyładowują przed monitorem te swoje kompleksy.
Tu było inaczej bo musiałem czytać jak 'nasi' się kompromitują - ale tez sporo osób których lubię czytać dało radę.

Musicie jednak pamiętać że szwindlu który zaakceptowaliście - nie da się zaakceptować.Po trupach do celu, po trupach do celu...tak to niestety wygląda - chcąc czy nie chcąc, sprzedaliście swój klub i swoją tradycję - a dokładniej rzecz biorąc - pozwoliliście sprzedać i tu nie wystarczy napisać że 'mi to też nie pasuje'.Był przykład z Bydgoszczy, był przykład z Wrocławia.

Dziś macie sukces ale każdy z Was powinien się zastanowić czy warto było...kupić puchary, kupić nazwę, kupić historię(ale bez korupcji :lol:)

Ogryzek 15.05.2010 22:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 899830)
Ja tez im gratuluje bo zasłuzyli. Ale w przyszlym sezonie wracamy na R22 - a majster wroci do Krakowa :D

Do Krakowa to wróci MISTRZ, żadem majster!

Proud 15.05.2010 22:30

Gratulację dla Lecha i Ruchu.

ps: za rok Mistrz wraca pod Wawel. :P

Wojtas 16.05.2010 00:54

Komu wy chciecie gratulowac?????

Jakby ten klub dzialał na prawdziwych i równch zasadach to nawet bym i sam pogratulował gdyz tak sie robic powinno.

Ale ze nikt nie moze tolerowac tego zeby przekrętem zdobyc okreslony cel ,a tak wlasnie postapili dzialacze Amiki.
Wszytscy jakos mogli pokutowac za przekrety ale swiete krowy z Poznania tego unikneły.

majac nadzieje ze w przyrodzie nic nie ginie wierze ze oni jeszcze odpokutują i to 10 razy mocniejszą karą niz taka jaka by ich spotkała .

For_FuN_ 16.05.2010 01:08

http://www.weszlo.com/news/4973 - widac Brosz rozmawial juz z Piechniczkiem...ciekawe kogo wyrzuca z ligi? Rok temu po znajomosci zalatwili utrzymanie Cracovii, czas na ukochane dziecko Antoniego. Alez ta nasza liga jest "wspaniala" ;).

Szarny 16.05.2010 01:20

To jest chore.. Ten Brosz czy jak mu tam wydał na siebie wyrok w mediach. Patologia.

7 kotów 16.05.2010 01:25

Zaraz sie okaze ze Widzew znow nie awansowal <lol2>

wolfy 16.05.2010 01:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 899927)
Zaraz sie okaze ze Widzew znow nie awansowal <lol2>

To by było coś. Świadectwo w jak nienormalnym kraju żyjemy.

MatMario 16.05.2010 02:53

Ja się pytam kto nie powiedział temu młodemu z Bełchatowa że ma gola nie strzelić Legii żeby grała w pucharach?!

Tak ładnie to przypilnowali w kilku meczach a tu zonk. Niestety w tej lidze nie zmienia się nic mimo lat. Wszsytko się kręci jak się kręciło. Nie mówię że za kasę, ale coś było kombinowane, tyle kolejek ułożonych jak trza i tu o jeden gol za dużo po akcji młodego...

Co do słów Brosza to popełnił wielki błąd. Ciszej jedziesz, dalej zajedziesz. Ale i tak się nie zdziwie jak tak się skończy jak mówi. Tu jest wszsytko możliwe.

mitmichael 16.05.2010 07:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ogryzek (Post 899839)
Do Krakowa to wróci MISTRZ, żadem majster!

Mistrz Mistrz, nie majstr :P Z tym Widzewem to juz jest w ogole smiech na sali. Jak tu mozna normalnie funkcjonowac jak głupie układy sa w lidze. To jest nie do opisania, zeby taka sytuacja wydarzyla sie np. w Premiership czy LaLiga. To jest polska - oczekujemy wiele ale przez to bagno nie mamy nic. Niestety raczej sie to w przyszłosci nie zmieni i nasz kraj pozostanie na etapie ułomnosci. Fryzjer działa nadal

mcovalski 16.05.2010 08:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 899940)
Ja się pytam kto nie powiedział temu młodemu z Bełchatowa że ma gola nie strzelić Legii żeby grała w pucharach?!

Tak ładnie to przypilnowali w kilku meczach a tu zonk. Niestety w tej lidze nie zmienia się nic mimo lat. Wszsytko się kręci jak się kręciło. Nie mówię że za kasę, ale coś było kombinowane, tyle kolejek ułożonych jak trza i tu o jeden gol za dużo po akcji młodego...

Co do słów Brosza to popełnił wielki błąd. Ciszej jedziesz, dalej zajedziesz. Ale i tak się nie zdziwie jak tak się skończy jak mówi. Tu jest wszsytko możliwe.

To samo Woś mówił w wywiadzie po meczu.

Bik 16.05.2010 09:03

Przynajmniej spadły drużyny które mają najbrzydsze obiekty piłkarskie. A sportowo chyba też sprawiedliwie...

Pablo84 16.05.2010 09:21

Mam pytanie.i
Kiedy roztrzygnie się, za czyje "grzechy" odpowiada aktualny mistrz Polski? Wkońcu są Amicą Wronki czy Lechem Poznań?Nie pytam się przez złośliwość, tylko ciekawość.

SkMk 16.05.2010 09:24

Ciekawe na co focha strzelili piłkarze Legii.

flamengista 16.05.2010 09:31

Pisząc o ośrodku treningowym miałem na myśli Lechię - z Gdańska:-D

http://www.lechia.pl/24716

Jeszcze jedna uwaga dotycząca minionego sezonu. Amika jako jedyny zespół (może oprócz Zagłębia, ale to nie klub z czołówki) miała strzelca z prawdziwego zdarzenia. Robert Lewandowski (18 goli) był z pewnością ligowcem sezonu i w nim należy upatrywać źródeł wronieckich sukcesów. Do tego doszedł Sławek Peszko, który oprócz 8 goli miał sporo asyst.

To żadne wielkie odkrycie, ale do dobrych wyników w lidze potrzebna jest dobra formacja ofensywna. W Wiśle najskuteczniejszy Paweł Brożek miał ledwo 10 goli. Tyle samo, co Artur Sobiech. Tymczasem w Legii najskuteczniejszy był... duet Grzelak-Pączek, razem strzelili po 6 goli. Ja się pytam: z czym do ludzi?

W zeszłym, mistrzowskim sezonie mogliśmy liczyć na Pawła Brożka (19 goli), wspieranego przez Rafała Boguskiego (9 goli). Walcząca z nami do końca o tytuł Legia miała Chinyamę (19 goli), a trzecia Amika Lewandowskiego (14).

Z kolei dwa lata temu mieliśmy superduet: Paweł Brożek (23) i Marek Zieńczuk (16).

Nie ma napastników, nie ma gry ofensywnej, nie ma goli, nie ma punktów. Reguła tak stara, jak sama piłka nożna:-D

Pablo, 84: wiadomo, że Amika Poznań powstała w wyniku niepokalanego poczęcia. Akuszerem był słynący z cnót wszelakich Ryszard F., pseudonim Fryzjer.

Takie małe przypomnienie słów Jacka Rutkowskiego, właściciela i prezesa Amiki Poznań:

Cytat:

Ależ my gramy na licencji Amiki, a obecna Amika jest czysta. My nie jesteśmy starym Lechem. Nasz Lech funkcjonuje dopiero od półtora roku i za ten okres oczywiście odpowiadamy. Prawnicy Wydziału Dyscypliny musieliby się mocno nagimnastykować, żeby nas przejechać. To jest zupełnie inna sytuacja, od tej, w której jest Widzew, Zagłębie Lubin, Arka, czy Górnik Łęczna i inne kluby, które już zostały ukarane za stare grzechy.

- Pewnych faktów nie da się zmienić - na przykład tego, że klub Amica urodził się w zakładzie fryzjerskim u Ryszarda F. Uwierzcie mi, że wtedy do głowy mi nie przyszło, że może się stać taka znaną postacią w Polsce, bo on wtedy był tylko zwykłym fryzjerem we Wronkach.
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32288,t...a2ca&_ticrsn=3

Pablo84 16.05.2010 09:46

Dlatego nie chcę mi się wierzyc, że zespół Amica -dziecko "fryzjera" akurat jest czysta.Mam nadzieję, że prokuratura we Wrocławiu nie śpi .

Mamba 16.05.2010 10:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 899940)
Ja się pytam kto nie powiedział temu młodemu z Bełchatowa że ma gola nie strzelić Legii żeby grała w pucharach?!

Kij z nim, samobój dla Lecha - to dopiero ciekawie wyglądało :p

Fuks 16.05.2010 10:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez flamengista (Post 899978)
Pisząc o ośrodku treningowym miałem na myśli Lechię - z Gdańska:-D

http://www.lechia.pl/24716

no wlasnie, czyli moje pytanie bylo zasadne, bo przyznales Lechii "najlepszą" druzyne, argumentując to m.in baza treningową , ktorej nie ma :D . To tak jak i nasza baza, ktora miala powstac juz 100 razy a dalej nic nie ma.

WISŁAZWE 16.05.2010 10:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 7 kotów (Post 899927)
Zaraz sie okaze ze Widzew znow nie awansowal <lol2>


http://ekstraklasa.wp.pl/kat,77154,t...wiadomosc.html

Cytat:

W trwającym obecnie sezonie Widzew prawdopodobnie po raz drugi z rzędu zapewni sobie awans do Ekstraklasy. Wiele wskazuje jednak na to, że ... znów zostanie zdegradowany. TA cofnął bowiem sprawę do Wydziału Dyscypliny PZPN a ten właśnie otrzymał od prokuratury materiały w sprawie korupcji w klubie.

- Są one dużo mocniejsze niż te, na podstawie których PZPN zdegradował Widzew ponad dwa lata temu - mówi "Gazecie Wyborczej" Jerzy Kasiura z wrocławskiej prokuratury.
Więc jak widać wszystko się może zdarzyć, nie przypadkowo Odra jest 15 a nie 16 i nie przypadkowo Brosz mówi, że wierzy w utrzymanie ''niezatapialnej'' Odry Wodzisław.

Takie rzeczy tylko w Polsce, przy zielonym stolik, najpierw Cracovia, teraz Odra, pogratulować i jak w naszej piłce ma być normalnie.

witeq 16.05.2010 10:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 899980)
Dlatego nie chcę mi się wierzyc, że zespół Amica -dziecko "fryzjera" akurat jest czysta.

Ze przypommę tylko final Pucharu Polski z Aluminium Konin. I ostatni mecz "sędziowany" przez Marka Kowalczyka, ktory pozniej notabene pełnił funkcję nauczyciela i egzaminatora polskich sędziów. Jak widac uczył ich sprawnie.
Cytat:

Został nominowany na szefa komisji szkolenia sędziów jako były, wspaniały, międzynarodowy arbiter i jeden z najlepszych nauczycieli sędziów, jakich miałem do dyspozycji. A poza tym jest dyrektorem szanowanej średniej szkoły w Lublinie. Ma ogromną wiedzę, co udowodnił, prowadząc kursy w Warszawie i Spale - szef Kolegium Sędziów Janusz Hańderek
Cytat:

To był jeden z większych skandali sędziowskich w polskiej piłce. W czerwcu 1998 roku Amica grała finał Pucharu Polski z Aluminium Konin. Już przed meczem zespół z Wronek rozesłał zaproszenia na fetę z okazji zdobycia trofeum. I rzeczywiście po dogrywce Amica wygrała 5:3. Arbiter główny Marek Kowalczyk nie podyktował ewidentnego karnego dla zespołu z Konina, dał za to "jedenastkę" dla Amiki i wyrzucił piłkarza Aluminium z boiska. Zagwizdał też spalonego, gdy jeden z graczy Aluminium wychodził na czystą pozycję, choć ten dostał podanie będąc kilka metrów przed obrońcami. Na znak protestu siedem tysięcy fanów zespołu z Konina wyszło ze stadionu przed końcem spotkania
Nam jako kibicow Wisly powinno zapaśc w pamięci spotkanie ze Ślęzą Wrocław, przekręcone przez pana Kasierskiego. Co ma wspólnego z Amicą nie musze mówic, wystarczy wspomnieć ze do I ligi awansowała wtedy Wroniecka protoplastka Lecha.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pablo84 (Post 899980)
Mam nadzieję, że prokuratura we Wrocławiu nie śpi

Było wiele razy. Dlatego się otwarcie przyznają do Amici bo jej czyny korupcyjne się przedawniły. Nie sadzisz chyba, że Rutkowski mówił by o tych korzeniach gdyby im nic nie groziło, wtedy by wprost wpierali że dalej są Lechem. Teraz przynajmniej możemy mieć bekę z kibicow Lecha mówiących co innego niz ich zarząd i prawnicy :-)

Żmijka 16.05.2010 10:56

Jest gdzieś w necie transmisja z rozdania medali (co na OS leci)?

Krissu 16.05.2010 11:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 900015)
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,77154,t...wiadomosc.html



Więc jak widać wszystko się może zdarzyć, nie przypadkowo Odra jest 15 a nie 16 i nie przypadkowo Brosz mówi, że wierzy w utrzymanie ''niezatapialnej'' Odry Wodzisław.

Takie rzeczy tylko w Polsce, przy zielonym stolik, najpierw Cracovia, teraz Odra, pogratulować i jak w naszej piłce ma być normalnie.

Ten artykuł to takie pitu pitu pod tytułem "może".

Cytat:

- Degradacja formalnie jest możliwa. Choć od lipca 2009 kluby nie mogą być degradowane za korupcję, to w przepisach jest punkt dopuszczający ją w przypadku korupcji ciągłej. Z tym, że w przypadku Widzewa należałoby przyjąć, że klub odbył już karę w kończącym się sezonie - nieco uspokaja fanów Jędrych.
Nawet jeśli, w co nie wierzę, Widzew nie awansuje to Odra i tak leci a awansuje 3. drużyna drugiej ligi.

Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę, ale wydaje mi się, że dwie drużyny muszą polecieć.

mitmichael 16.05.2010 11:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Krissu (Post 900029)
Nawet jeśli, w co nie wierzę, Widzew nie awansuje to Odra i tak leci a awansuje 3. drużyna drugiej ligi.

Niech mnie ktoś poprawi jeśli się mylę, ale wydaje mi się, że dwie drużyny muszą polecieć.

A jak bylo rok temu z Cracovia. Pozostali przez to w lidze, ze Widzew zdegradowali - a powinna własnie 3 druzyna z 2 ligi awansowac. Niestety fryzjer + PZPN nadal działa. Jeszcze bedzie tak, ze Odra zostanie. Rok temu pod stolikiem utrzymanie zapewniła sobie Cracovia, teraz moze byc podobnie z Odra własnie.

Krissu 16.05.2010 11:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mitmichael (Post 900045)
A jak bylo rok temu z Cracovia. Pozostali przez to w lidze, ze Widzew zdegradowali - a powinna własnie 3 druzyna z 2 ligi awansowac. Niestety fryzjer + PZPN nadal działa. Jeszcze bedzie tak, ze Odra zostanie. Rok temu pod stolikiem utrzymanie zapewniła sobie Cracovia, teraz moze byc podobnie z Odra własnie.

Rok temu spadł Górnik i ŁKS, który został przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli.

bridgeburner 16.05.2010 11:43

Po co sie wypowiadasz jak nie wiesz o czym piszesz
za Widzew awans wywalczyła trzecia w 1 lidze Korona
Cracovia została bo nie dali licencji ŁKS
(tyczy sie postu mitmichael oczywiście)

Dżołkmen 16.05.2010 11:50

http://www.youtube.com/watch?v=zLGNUnDc6_Y pierwsze 2 minuty.

For_FuN_ 16.05.2010 12:04

LKS nie dostal licencji na gre w ekstraklasie w sezonie 2009/2010, a nie w sezonie 2008/2009, wiec decyzja PZPN byla bezprawna. Zreszta chyba tocza sie sprawy w sadzie, podobnie jak Widze sadzi sie z PZPNem. Na jakiej zasadzie LKS zostal wtedy przesuniety na ostatnie miejsce? Nie mam pojecia, przeczy to wszelkim zasadom logiki. Szkoda, ze dziennikarze nie potrafili wywrzec odpowiedniej presji. Zasady sa jasne...sportowo spadaja 2 ekipy, a jesli ktos nie dostaje licencji na nastepny sezon, to awansuje kolejna ekipa z I ligi. Sprawy licencyjne powinny byc wyjasnione do 27 kolejki danego sezonu, zeby potem nie bylo podejrzen o mataczenie, a takze zeby po zakonczeniu sezonu sklad ekstraklasy powinien byc znany.

Areo 16.05.2010 12:33

Po tym jak Ruch został przekręcony przez sędziów z Jagą i Lechem widać, że PZPN robił co mógł by Legia grała w pucharach. Nic to nie dało bo gracze Legii prowadzili własną gierkę skierowaną przeciw właścicielowi kładąc lachę na ostatnie mecze. Jak pisał Wyspiański: "A to Polska właśnie". :)

7 kotów 16.05.2010 13:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 900076)
jakby Widzew wyruchali po raz drugi, to Cacek rozdupcy caly Pzpn

Cacek to sobie moze rozdupcyc co najwyzej talerze o sciane.

MatMario 16.05.2010 13:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 900102)
Znaczy co? Legia była w jakimś spisku, który miał ją wprowadzić do pucharów? :lol:

Mówię że byliście w takiej pozycji, że taka sytuacja mogła mieć miejsce, przy czym piłkarzom Legii się nie chciało zbytnio skorzystać z tej okazji.

Jeśli uważasz że ta liga jest ok, lodów nie kręcą ci co kręcili i nie działają stare układy to zazdroszczę ci dobrego samopoczucia. Tak jak dziś oglądam jakiegoś dziennikarza i on mówi w podobnym tonie, że może wierzyć że to tylko zwykłe ludzkie błędy. Zaklinajmy rzeczywistość.

0 22 16.05.2010 14:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 900158)
Mówię że byliście w takiej pozycji, że taka sytuacja mogła mieć miejsce, przy czym piłkarzom Legii się nie chciało zbytnio skorzystać z tej okazji.

Jeśli uważasz że ta liga jest ok, lodów nie kręcą ci co kręcili i nie działają stare układy to zazdroszczę ci dobrego samopoczucia. Tak jak dziś oglądam jakiegoś dziennikarza i on mówi w podobnym tonie, że może wierzyć że to tylko zwykłe ludzkie błędy. Zaklinajmy rzeczywistość.

Pewnie, że kręcą, ale czytając niektórych można by odnieść wrażenie, że kręca tylko Wasi rywale. Po zeszłotygodniowych tekstach o Ruch/Lech i pół roku temu GKS/Legia jestem pewny, ze gdyby to nie w meczu Piast/Wisła padły dwa gole ze spalonych, lecz Piast/Legia-Lech to byłby to w tym miejscu koronny dowód na układziki, na które przeciez nie ma rady. Na tej samej zasadzie komentarze do interwencji obrońców z Lubina zapewne zostałby użyte do Przyrowskiego, gdyby taka wtope zaliczył z Legia czy Lechem. Bo przecież na układy nie ma rady i PZPN dba o przyjaciół :)

Areo 16.05.2010 15:17

Takie spalone puszczają w co drugiej kolejce, a kiks Przyrowskiego to zasługa murawy i fuks. To tak jak z golem Jopa gdzie wiadomo, że chłopak nie sprzedał meczu tylko miał pecha. Czym innym jest błąd lub szczęście, a czym innym przekręt.

Zobacz sobie to: http://ekstraklasa.tv/ekstraklasa/10,91849,7856816,Sedzia_przerywa_grozna_akcje_Ruch u.html

Jeśli to nie jest sędziowski wałek to co musi gwizdnąć sędzia żebyś przyznał, że przekręcił mecz?
Niezła była też żółta kartka dla Niedzielana za to, że dostał łokciem w twarz i mu się to nie podobało. Oczywiście kartka wykluczała go z meczu z Lechem gdzie też gwizdano przeciw Ruchowi.
Za dużo ewidentnych i jednostronnych błędów żeby wierzyć w przypadek.

gigant 16.05.2010 15:24

Dziwne że jeszcze nikt nie obwinia katastrofy w Smoleńsku, bo Amica zdążyła rozegrać swoje spotkanie w piątek i nie musiała grać co 3 dni, więc sił im starczyło.

maTyS. 16.05.2010 15:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dżołkmen (Post 900066)

tak się zastanawiam , od kiedy My jesteśmy "KS" ? :lol: w przyśpiewce "Wisła to ..."


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl