Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

Kibicka 16.05.2009 07:33

Nie wiem jak zacząć bo to ciężko wytłumaczyć...ano napisałam prace na kompie,strony są ponumerowane, teraz chce napisać wstęp.Noi własnie za cholere nie wiem jak wbić moją kartke ze wstępem na początek,żeby to była strona nr1.Jak ktoś zrozumiał to bardzo proszę o odpowiedź:)

Zola 16.05.2009 08:29

W jakiej cenie ok moglbyc SEAT CORDOBA 1.4 , benzyna, w 2008r., nowy ??

pio 16.05.2009 08:35

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kibicka (Post 728391)
Nie wiem jak zacząć bo to ciężko wytłumaczyć...ano napisałam prace na kompie,strony są ponumerowane, teraz chce napisać wstęp.Noi własnie za cholere nie wiem jak wbić moją kartke ze wstępem na początek,żeby to była strona nr1.Jak ktoś zrozumiał to bardzo proszę o odpowiedź:)

daj stronie "dopisanej" nr 1, a całą resztę pracy zacznij numerować od "2"(jest taka opcja) i powinno być git ;)

Kibicka 16.05.2009 08:44

DZięki:)))))

impreza 16.05.2009 09:07

Panowie zna ktoś jakiś sklep (tanio i pewnie) z używanymi cześciami do komputerów w Krakowie? potrzebuję RAM-u 256 MB DDR do starego komputera i to dość pilnie a zanim zamówie z Allegro to zejdzie. Chyba że ktoś ma odsprzedać to z checią, jak coś to priv.

radomato 16.05.2009 10:18

http://www.wisla.krakow.pl/ czy na stronce Wisly jest jakas podstrona po angielsku?

poszukuje jakiegoś materiału po angielsku o tym jak wyruchano Krakow bez mydła...

Kolumbus 16.05.2009 10:51

Wklejalem to w temacie o pracy ale chyba mlao osob czyta tamten wątek, wiec wkleje jeszcze raz tu otóż

Potrzebuję informacji o tym ile może zarobić osoba, ktora ma ofertę pracy jako profesjonalny przedstawiciel handlowy.Chodzi konkretnie o : branżę budowlaną(sprzedaż kostki brukowej), ochrona mienia i profesjonalne sprzątanie oraz spożywcza(soki itp).

Jak mają się do takiej pracy pory roku, tzn czy np. występuje jakiś zastój w czasie okolic wakacyjnych?Jak w obecnej sytuacji prezentuję się rynek budowlany?
Problem polega na tym, że moja znajoma ma oferty pracy właśnie z takich trzech branż, wszystkie w charakterze przedstawiciela handlowego, która oferta wydaje się być najpewniejsza i teoretycznie najlepsza?

Aro1234 16.05.2009 10:55

Na którym meczu była prezentowana oprawa: "Własny dom złota wart" (czy jakoś tak :P ) ? I jeśli mogę prosić to niech ktoś wrzuci fotkę.. :)

wisl@k_TS 16.05.2009 10:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 728401)
W jakiej cenie ok moglbyc SEAT CORDOBA 1.4 , benzyna, w 2008r., nowy ??

Koło 44 tys., np. http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8424539

Kolumbus 16.05.2009 11:08

z Odrą W. http://www.legialive.pl/zdjecia/09ns19_wisla.jpg

WiślakNH 16.05.2009 11:43

Poszukuje bluzy pumy takiej hmmm gąbkowatej (nie wiem jak to lepiej nazwać) , jeżeli ktoś wie o jaką mi chodzi to prosiłbym o jakieś info dotyczące np modelu albo jakiegoś linka,bo na allegro nie mogę coś znaleźć

wislak_92 16.05.2009 11:59

Jak sciagnac jakis skrot z ekstraklasa.tv?
kokrys dziala, dzieki:)

kokrys 16.05.2009 12:26

Cytat:

Jak sciagnac jakis skrot z ekstraklasa.tv?
Plugin do Firefoxa "Download Helper" Ściągasz wszystkie pliki video z ekstraklasy, wrzuty, youtube'a itp.



I od razu pytanie ode mnie. Czy ktoś orientuje się w lekarzach w Krakowie ? Popytam jeszcze w klubie, ale sobie uszkodziłem przed wczoraj kolano i diagnozy specyficznej na pogotowiu mi nie dali bo za świeża kontuzja. Jedynie podejrzenia. Tutaj przechodzimy do meritum. Mianowicie czy ktoś zna jakichś dobrych lekarzy specjalizujących się w kolanach ? Najlepiej jakby miałby owy lekarz jeszcze umowy z NFZ bo wiadomo że leczenie tanie nie jest u prywaciarzy.

szprotson 16.05.2009 12:29

jeśli Ci zależy na zdrowiu, to wydasz 100zł chyba?

Artromed w starej hali Wisły. Chyba najlepsi w małopolsce

Etiop 16.05.2009 12:30

Posiada ktoś soundtrack z filmu "Dziennik nimfomanki"? Nie mogę go nigdzie znaleźć.

Nitrox 16.05.2009 12:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kokrys (Post 728526)
Plugin do Firefoxa "Download Helper" Ściągasz wszystkie pliki video z ekstraklasy, wrzuty, youtube'a itp.



I od razu pytanie ode mnie. Czy ktoś orientuje się w lekarzach w Krakowie ? Popytam jeszcze w klubie, ale sobie uszkodziłem przed wczoraj kolano i diagnozy specyficznej na pogotowiu mi nie dali bo za świeża kontuzja. Jedynie podejrzenia. Tutaj przechodzimy do meritum. Mianowicie czy ktoś zna jakichś dobrych lekarzy specjalizujących się w kolanach ? Najlepiej jakby miałby owy lekarz jeszcze umowy z NFZ bo wiadomo że leczenie tanie nie jest u prywaciarzy.


W nowej hali Wisły otwarta jest przychodnia m.in dla sportowców, pracuje tam doktor Kukiełka, jak dla mnie bardzo dobry lekarz od kolan. Również kolano leczył mi lekarz Wisły, p. Urban. Polecam ich oboje, razem poskładali mi kolano i nie mam żadnych z nim problemów.

kokrys 16.05.2009 12:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nitrox
W nowej hali Wisły otwarta jest przychodnia m.in dla sportowców, pracuje tam doktor Kukiełka, jak dla mnie bardzo dobry lekarz od kolan. Również kolano leczył mi lekarz Wisły, p. Urban. Polecam ich oboje, razem poskładali mi kolano i nie mam żadnych z nim problemów.

Dzięki wielkie! A nie orientujesz się może ile trzeba wyłożyc za wizytę ?

Zola 16.05.2009 12:47

Wie Ktos moze jakie "wymogi" trzeba spelniac, aby dostac cos takiego jak karte, dzieki ktorej mozesz parkowac autem we wszystkich miejscach (typu strefy, itd) bez niczego? Bo kolega mi wczoraj powiedzial,ze stara sie o to. Jego rodzice nie pracuja np w policji, strazy miejskiej, itp, nie maja grupy "Inwalidzkiej" itp... MOZLIWE TO WOGOLE?

Nitrox 16.05.2009 12:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kokrys (Post 728535)
Dzięki wielkie! A nie orientujesz się może ile trzeba wyłożyc za wizytę ?

U p. Kukiełki i Urbana wizyta gdzie masz postawiona diagnoze i robione USG kosztuje chyba 100 złotych.
Co Ci sie stało z kolanem ?? ??

kokrys 16.05.2009 12:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nitrox (Post 728540)
U p. Kukiełki i Urbana wizyta gdzie masz postawiona diagnoze i robione USG kosztuje chyba 100 złotych.
Co Ci sie stało z kolanem ?? ??

Skręciłem w trakcie bójki i mi strzeliło coś w prawym kolanie. Lekarz na pogotowiu powiedział że albo pęknięta torebka stawowa (OBY!!) albo łękotka uszkodzona bo wiązadła wyglądają na całe. Odczuwam ból z boku stawu a boczne rzadko strzelają więc do końca nie wiadomo. Zależy mi na dobrej diagnozie, bo rok temu miałem uszkodzone oba krzyżowe w drugim kolanie i przez złą diagnozę to zamiast 2 miesiące leczyłem się 6 i mi cały sezon poszedł się paśc. Trenuję sport siłowy więc kolano musi byc w 100% sprawne żeby wytrzymywało przeciążenia ;]

Suszanin 16.05.2009 15:28

Potrzebuje link na Justin.TV na dzisiejszy mecz Legi - z góry dziękuje !!!

Pozdro ...

szprotson 16.05.2009 15:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Suszanin (Post 728640)
Potrzebuje link na Justin.TV na dzisiejszy mecz Legi - z góry dziękuje !!!

Pozdro ...

http://meczyki.pl/
http://www.soccer-live.pl/


na tych stronach zawsze sa linki, tak trudno zapamiętać?

mic 16.05.2009 15:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 728642)
http://meczyki.pl/
http://www.soccer-live.pl/


na tych stronach zawsze sa linki, tak trudno zapamiętać?

Jak widac dla niektorych to wielki problem i co tydzien przed meczem pytania w 10 roznych tematach :/

Kordel 16.05.2009 15:55

Potrzebuje link do meczu Borussi z Arminia.

Jelon 16.05.2009 16:00

jaja sobie robisz?

kaftan 16.05.2009 16:38

ma ktoś foty z dzisiejszego marszu pedałów ?

na mmkrakow.pl piszą, że obyło się bez boruty, ale na super stacji mówili że latały jaja i krzesła :D

poproszę o jakieś linki do relacji foto / video

kaftan 16.05.2009 16:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hees (Post 728689)


przestań ****a spamować linkiem do gry dla dzieci z podstawówki !!

Dostajesz nową maczugę w tej zjebanej grze, za każde kliknięcie w tego linka ?

Wypierdalaj stąd !

_KRIS_ 16.05.2009 16:49

oglada ktos mecz Legii na necie jesli tak niech zapoda linkiem bede wdzieczny

Kolumbus 16.05.2009 16:58

haha przeciez jest stale jedna stronka z transmisjami 5 postow wyzej masz linki wybierasz i tyle...

ja_ka_ 16.05.2009 17:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _KRIS_ (Post 728694)
oglada ktos mecz Legii na necie jesli tak niech zapoda linkiem bede wdzieczny

http://www.justin.tv/tomcio1/popout

Trochę przycina, przynajmniej mi.

El'kabat 16.05.2009 19:09

Gdzie w Krakowie napije sie bardzo dobrej czekolady ?:) Jest pijalnia Wedla na Rynku,ale moze cos jeszcze,tez do spotkania z plcia przeciwna ?:)

rafiABG 16.05.2009 19:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 728816)
Gdzie w Krakowie napije sie bardzo dobrej czekolady ?:) Jest pijalnia Wedla na Rynku,ale moze cos jeszcze,tez do spotkania z plcia przeciwna ?:)

ul.Bracka - Prowincja.

dymek_nhs 16.05.2009 20:32

Nie wiecie kto nam jutro w Łodzi po sędziuje ??

Kibicka 16.05.2009 21:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 728816)
Gdzie w Krakowie napije sie bardzo dobrej czekolady ?:) Jest pijalnia Wedla na Rynku,ale moze cos jeszcze,tez do spotkania z plcia przeciwna ?:)

Najlepsza zdecydowanie w Restauracji u Wiślaków! poooolecam

wroobel88 16.05.2009 22:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dymek_nhs (Post 728905)
Nie wiecie kto nam jutro w Łodzi po sędziuje ??

Łódzki KS - Wisła Kraków, godz. 17:00, sędzia: Dawid Piasecki (Słupsk).

kamilll1906 16.05.2009 23:22

na czym polega zakład Duel Piłka Nożna w Tipsport
np takie cos(dzisiejsze):
Chelsea-Sparta Praga i na to jest 1 lub X lub 2

Wojtas 17.05.2009 00:17

Ktorego wypada w tym roku Odpust na Bielanach???

klusek106 17.05.2009 09:55

Czemu na Grzeska Piechne mowiono kielbasa? :D

Bobus17 17.05.2009 10:03

Bo pracował w zakładach mięsnych.

DominoForza 17.05.2009 10:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez klusek106 (Post 729087)
Czemu na Grzeska Piechne mowiono kielbasa? :D

pracowal chyba w tej branzy (wedliniarskiej) :D prosze mnie poprawic jak sie myle


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:24.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl