![]() |
Nie wiem jak zacząć bo to ciężko wytłumaczyć...ano napisałam prace na kompie,strony są ponumerowane, teraz chce napisać wstęp.Noi własnie za cholere nie wiem jak wbić moją kartke ze wstępem na początek,żeby to była strona nr1.Jak ktoś zrozumiał to bardzo proszę o odpowiedź:)
|
W jakiej cenie ok moglbyc SEAT CORDOBA 1.4 , benzyna, w 2008r., nowy ??
|
Cytat:
|
DZięki:)))))
|
Panowie zna ktoś jakiś sklep (tanio i pewnie) z używanymi cześciami do komputerów w Krakowie? potrzebuję RAM-u 256 MB DDR do starego komputera i to dość pilnie a zanim zamówie z Allegro to zejdzie. Chyba że ktoś ma odsprzedać to z checią, jak coś to priv.
|
http://www.wisla.krakow.pl/ czy na stronce Wisly jest jakas podstrona po angielsku?
poszukuje jakiegoś materiału po angielsku o tym jak wyruchano Krakow bez mydła... |
Wklejalem to w temacie o pracy ale chyba mlao osob czyta tamten wątek, wiec wkleje jeszcze raz tu otóż
Potrzebuję informacji o tym ile może zarobić osoba, ktora ma ofertę pracy jako profesjonalny przedstawiciel handlowy.Chodzi konkretnie o : branżę budowlaną(sprzedaż kostki brukowej), ochrona mienia i profesjonalne sprzątanie oraz spożywcza(soki itp). Jak mają się do takiej pracy pory roku, tzn czy np. występuje jakiś zastój w czasie okolic wakacyjnych?Jak w obecnej sytuacji prezentuję się rynek budowlany? Problem polega na tym, że moja znajoma ma oferty pracy właśnie z takich trzech branż, wszystkie w charakterze przedstawiciela handlowego, która oferta wydaje się być najpewniejsza i teoretycznie najlepsza? |
Na którym meczu była prezentowana oprawa: "Własny dom złota wart" (czy jakoś tak :P ) ? I jeśli mogę prosić to niech ktoś wrzuci fotkę.. :)
|
Cytat:
|
|
Poszukuje bluzy pumy takiej hmmm gąbkowatej (nie wiem jak to lepiej nazwać) , jeżeli ktoś wie o jaką mi chodzi to prosiłbym o jakieś info dotyczące np modelu albo jakiegoś linka,bo na allegro nie mogę coś znaleźć
|
Jak sciagnac jakis skrot z ekstraklasa.tv?
kokrys dziala, dzieki:) |
Cytat:
I od razu pytanie ode mnie. Czy ktoś orientuje się w lekarzach w Krakowie ? Popytam jeszcze w klubie, ale sobie uszkodziłem przed wczoraj kolano i diagnozy specyficznej na pogotowiu mi nie dali bo za świeża kontuzja. Jedynie podejrzenia. Tutaj przechodzimy do meritum. Mianowicie czy ktoś zna jakichś dobrych lekarzy specjalizujących się w kolanach ? Najlepiej jakby miałby owy lekarz jeszcze umowy z NFZ bo wiadomo że leczenie tanie nie jest u prywaciarzy. |
jeśli Ci zależy na zdrowiu, to wydasz 100zł chyba?
Artromed w starej hali Wisły. Chyba najlepsi w małopolsce |
Posiada ktoś soundtrack z filmu "Dziennik nimfomanki"? Nie mogę go nigdzie znaleźć.
|
Cytat:
W nowej hali Wisły otwarta jest przychodnia m.in dla sportowców, pracuje tam doktor Kukiełka, jak dla mnie bardzo dobry lekarz od kolan. Również kolano leczył mi lekarz Wisły, p. Urban. Polecam ich oboje, razem poskładali mi kolano i nie mam żadnych z nim problemów. |
Cytat:
|
Wie Ktos moze jakie "wymogi" trzeba spelniac, aby dostac cos takiego jak karte, dzieki ktorej mozesz parkowac autem we wszystkich miejscach (typu strefy, itd) bez niczego? Bo kolega mi wczoraj powiedzial,ze stara sie o to. Jego rodzice nie pracuja np w policji, strazy miejskiej, itp, nie maja grupy "Inwalidzkiej" itp... MOZLIWE TO WOGOLE?
|
Cytat:
Co Ci sie stało z kolanem ?? ?? |
Cytat:
|
Potrzebuje link na Justin.TV na dzisiejszy mecz Legi - z góry dziękuje !!!
Pozdro ... |
Cytat:
http://www.soccer-live.pl/ na tych stronach zawsze sa linki, tak trudno zapamiętać? |
Cytat:
|
Potrzebuje link do meczu Borussi z Arminia.
|
jaja sobie robisz?
|
ma ktoś foty z dzisiejszego marszu pedałów ?
na mmkrakow.pl piszą, że obyło się bez boruty, ale na super stacji mówili że latały jaja i krzesła :D poproszę o jakieś linki do relacji foto / video |
Cytat:
przestań ****a spamować linkiem do gry dla dzieci z podstawówki !! Dostajesz nową maczugę w tej zjebanej grze, za każde kliknięcie w tego linka ? Wypierdalaj stąd ! |
oglada ktos mecz Legii na necie jesli tak niech zapoda linkiem bede wdzieczny
|
haha przeciez jest stale jedna stronka z transmisjami 5 postow wyzej masz linki wybierasz i tyle...
|
Cytat:
Trochę przycina, przynajmniej mi. |
Gdzie w Krakowie napije sie bardzo dobrej czekolady ?:) Jest pijalnia Wedla na Rynku,ale moze cos jeszcze,tez do spotkania z plcia przeciwna ?:)
|
Cytat:
|
Nie wiecie kto nam jutro w Łodzi po sędziuje ??
|
Cytat:
|
Cytat:
|
na czym polega zakład Duel Piłka Nożna w Tipsport
np takie cos(dzisiejsze): Chelsea-Sparta Praga i na to jest 1 lub X lub 2 |
Ktorego wypada w tym roku Odpust na Bielanach???
|
Czemu na Grzeska Piechne mowiono kielbasa? :D
|
Bo pracował w zakładach mięsnych.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl