![]() |
Cytat:
|
@up - bez jaj, strzelił jak jakiś paralityk, każdy zawodowy piłkarz takie powinien trafiać 10/10
|
Chyba jeszcze nikt nie napisał, że
A Marcelo z kumplami z PSV nakopali SSC Napoli 3:0 w drugiej kolejce LE. Co ciekawe, "Marcel" przypieczętował zwycięstwo holenderskiej ekipy, strzelając ostatniego gola. :-D
http://wyniki.interia.pl/mecz-psv-ei...-04,mid,466121 Eh, taki zawodnik to u nas dzisiaj byłby cenniejszy i od wiślackich napastników (aktualnie jednego co potrafi strzelać), i od obrońców, których nie boi się już nawet Piast Gliwice. Dlatego Marcelo gra w pucharach, a wiślaccy kopacze są tam... gdzie są, czyli 4 pozycje nad miejscem spadkowym. |
Cytat:
|
Wygląda na to, że nasz były trener Franiu Smuda wyląduje w Arabii Saudyjskiej, gdzie poprowadzi tamtejszą kadrę za poważne pieniądze. I jak pisze onet, ta intratna posada uchroniła nas przed powrotem Franka na R22.
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...wiadomosc.html |
Pudło fatalne, ale który z naszych dojdzie do takiej pozycji strzeleckiej?;)
Niech Smuda siedzi u arabów jak najdłużej. |
Dwie podobne sytuacje Pawła:
http://www.youtube.com/watch?v=YJQTgGMo3nI http://www.youtube.com/watch?v=kMbljlzhreA 2:47 |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
|
Cytat:
|
Występy byłych zawodników ''Białej Gwiazdy''
Junior Diaz (Mainz) - 90 minut w meczu Dusseldorfem i żółta kartka. Dragan Palijć (Heracles) 45 minut w meczu ze Zwolle, pojawił się na boisku w 46 minucie. Filip Kurto( Roda) - 90 minut w meczu z VVV Venlo, czyste konto, Roda wygrywa 3-0. Paweł Brożek (Huelva) - 90 minut w meczu z Alcocron, bez gola. Dariusz Dudka(Levante) - poza kadrą meczową w meczu z Valencią. Tomas Jirsak (Botev) - 90 minut w wygranym meczu z Lokomotivem Sofia 2-0. |
FC Groningen 2 - 2 Feyenoord Rotterdam
Kirm 90 minut. |
Groningen już 8, awans o 6 miejsc w porównaniu do poprzedniego sezonu. Robert Graty :).
|
Zespół Macieja Skorży Ettifaq FC wygrał z Hajer Club 3:1 w Saudi Proffesional Lague. Należy nadmienić, że Skorża obejmował zespół pogrążony w kryzysie, który na 6 spotkań wygrał zaledwie jedno.
|
Cytat:
|
http://www.weszlo.com/news/12252-Mus...racuje_umieram
Bardzo fajny wywiad z Cleberem ! Polecam, np. fragment o tym co w klubie zastał Bednarz .. |
Cytat:
|
|
Cytat:
Nie zwalniać Moskala zastępując go nieudacznikiem Probierzem? Nie .......ić w mediach demoralizując drużynę? Nie ściągać ofiar losu: Quioto, Frederiksena i Sikorskiego? Ja nie mówię o sprowadzeniu jakiś sensownych młodych zawodników, bo przy Bednarzu to abstrakcja. Pewnie Cię zaskoczę, ale gracze tacy jak Adamek czy Milik nie przyszli do naszej ligi z La Masy, żaden też chyba nie kosztował tyle ile wypożyczenie Quioto... Bednarz to chodząca katastrofa. Skoro jednak z uporem godnym lepszej sprawy chcesz go bronić, to odwrócę pytanie: co zrobił dobrze? |
Cytat:
Nie musisz odwracać pytania bo ja nie mam zamiaru Bednarza ani bronić (co mi zarzucasz) ani ganić. Nie ma w klubie na nic pieniędzy, więc nie oczekuję cudów. Trafić takiego Milika to się polskiemu klubowi udaje raz na rok albo i dłużej. Milion razy pisałem, że Bednarza uważam za słabego prezesa/dyrektora. Po pierwsze jednak - widocznie na nikogo innego nas nie stać. Po drugie - obwinianie go za wszystko w obecnej sytuacji finansowej jest dla mnie śmieszne. |
Cytat:
Bednarz zrobił wystarczająco dużo złego sam z siebie, żeby wylecieć na ryj już teraz. Szansa, że zatrudni go potem jakikolwiek inny klub jest znikoma... Łysy (podobno) przyszedł, żeby poprawić sytuację w klubie, stąd moje pytanie jest zasadne. Sam widzisz, ze nie masz jak na nie odpowiedzieć... |
Cytat:
edit. Wysłałem przed Twoim dopiskiem - nigdy Bednarza nie chwaliłem. Z prostej przyczyny - nie mam wglądu w dokumenty finansowe klubu. Nie wiem czy sytuacja się poprawia czy pogarsza. Ze sportowego punktu widzenia jest bardzo źle - ale to akurat nie wina Bednarza. Jak stoimy finansowo nie wiem. |
Cytat:
I tak, za transfery odpowiada Bednarz. Wyrzucił pieniądze w błoto, a podobno mamy problemy finansowe. |
|
Cytat:
Jak sobie radzi Ruch i Korona? na koniec sezonu pewnie się okaże, że gorzej niż my. Tak krawiec kraje jak mu materii staje... Ty myślisz, że Ruch czy Korona mają siatki skautów? To nie działa w taki sposób - jeśli znasz kogokolwiek działającego w futbolu (niższe ligi) powinieneś wiedzieć, że to raczej polecenia znajomych a nie praca siatki skautów... Nieważne - i Ty i ja chciałbym lepszego jutra dla Wisły. Moim zdaniem jednak to nie od Bednarza powinniśmy wymagać cudów a od właściciela rozsądnych decyzji (także w doborze pracowników klubu). |
Cytat:
|
Cytat:
Tu masz wywiad z obecnym DS Cracovii, który wcześniej pracował jako skaut Legii. Jest tam opisane jak buduje się skauting w polskich warunkach (również finansowych). W Koronie, Ruchu czy Zabrzu świetnie wyszukują młodych piłkarzy. To jest fakt. U nas Jacuś się jara, bo mu menedżerowie DVD przysyłają. Widzisz różnicę? Nikt nie spodziewa się cudów, ale Bednarz zamiast próbować rozwiązywać problemy, tylko je pogłębia. Bagatelizowanie środków zmarnowanych przez Bednarza w sytuacji, gdy podobno nie mamy na wypłaty... No fakt, co to jest 200 K $? Tylko jakieś 700 K złotych... Za wypożyczenie Quioto. |
Cytat:
|
Małecki do tego tematu nie pasuje ,bo zaraz wróci.
Bez formy z nadwagą i z frustracją.Ale moze chociaz mentalnie sie zmienił. |
Kuba "Bileter" Błaszczykowski nominowany do złotej piłki
http://sport.wp.pl/kat,1726,title,La...wiadomosc.html |
Cytat:
E:yoda, filozofii tutaj nie potrzeba. Zobaczysz w lipcu. |
Wróci w lipcu, filozofii wielkiej tu nie ma.
|
Michael Lamey w RKC Waalwijk. Co ciekawe, podpisał kontrakt na 3 lata.
Małecki z kolei strzelił dzisiaj bramkę (minutę po wejściu na boisko), podwyższając prowadzenie swojego zespołu na 5:1. |
|
Cytat:
|
Cytat:
|
W kategorii "Były Piłkarz":
Cytat:
|
O której jutro grają oldboje Wisły?
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:18. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl