Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

Maxior 27.07.2010 11:49

Ja takie coś na dzisiaj:P

Unirea Urziceni-Zenit St.Petersburg over 1.5

Sparta Prague-Lech Poznan over 1.5
Litex Lovech-MSK Zilina 1x
Dynamo Kiev-KAA Gent 1

ako 2,56

pan Dudi 27.07.2010 11:55

Cytat:

Jagiellonia - Aris 1X (Jaga powinna spokojnie wywalczyć remis, kusi dać na 1 )
Dawno chyba nie patrzyliśmy na sytuację w lidze greckiej, co? ;) Skończyła się bezwzględna dominacja Olympiakosu (świadczą o tym wyniki play-offów o LM), a przy okzazji do głosu doszły ekipy z Salonik. Tak Aris, jak i Paok są teraz mocne (PAOK zawsze w zasadzie był) i jak dla mnie Aris obydwa mecze z Jagą wygra. Ajaxowi z PAOKiem też nie pójdzie łatwo.

BRTS39 27.07.2010 11:57

Sparta 1,55
Litex 1,55

ako 2,40

PS: Myślałem na Red Bul bo jest kurs 3,45 ale sie boje:D Moze mam przeczucie a może sie myle.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 945083)
Dawno chyba nie patrzyliśmy na sytuację w lidze greckiej, co? ;) Skończyła się bezwzględna dominacja Olympiakosu (świadczą o tym wyniki play-offów o LM), a przy okzazji do głosu doszły ekipy z Salonik. Tak Aris, jak i Paok są teraz mocne (PAOK zawsze w zasadzie był) i jak dla mnie Aris obydwa mecze z Jagą wygra. Ajaxowi z PAOKiem też nie pójdzie łatwo.

Tez mi sie wydaje że kurs na Aris to smiesznie wysoki jest. Dziwne to dla mnie.

Ale mnie ci z BAHu w****iają. dzis wymyslili ze nie dostali moich 2 ostatnich wpłat ktore były wykonane 4 dni temu( grałem na przedwpłatach) i nie moga mojej kasiory dziś zaksiegować. A chciałem odrobic co straciłem ostatnio. Jakbyście znali buka który uznaje przedwpłaty i nie trzeba sie *******ic z nimi przy wypłacie to dajcie znac. chciałbym zmienic buka.

Kamson 27.07.2010 14:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 944132)
FC Aarau - FC Locarno 1
Dynamo Kiev - Kaa Gent 1
The New Saints - RSC Anderlecht 2

ako: 2,18

AC Sparta Praha - Lech Poznan 1
Ajax Amsterdam - PAOK Thessaloniki (+1) 1

ako: 3,06

Jeszcze dorzuciłem

Olympique Marseille - Paris Saint Germain 1
Ajax Amsterdam - PAOK Thessaloniki 1
BSC Young Boys Bern - Fenerbahce 2

ako: 5,43

Będzie ciężko, ale ako kuszące ;)

Maxior 27.07.2010 14:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez BRTS39 (Post 945084)
Sparta 1,55
Litex 1,55

ako 2,40

PS: Myślałem na Red Bul bo jest kurs 3,45 ale sie boje:D Moze mam przeczucie a może sie myle.



Tez mi sie wydaje że kurs na Aris to smiesznie wysoki jest. Dziwne to dla mnie.

Ale mnie ci z BAHu w****iają. dzis wymyslili ze nie dostali moich 2 ostatnich wpłat ktore były wykonane 4 dni temu( grałem na przedwpłatach) i nie moga mojej kasiory dziś zaksiegować. A chciałem odrobic co straciłem ostatnio. Jakbyście znali buka który uznaje przedwpłaty i nie trzeba sie *******ic z nimi przy wypłacie to dajcie znac. chciałbym zmienic buka.


ja gralem kiedys na bahu i nie narzekalem, zawsze mogly byc przedplaty:P Ale gram teraz na expekt i bet365 i nie narzekam, dobre kursy sa, ale chyba przedplat nie toleruja

MCX 27.07.2010 14:56

Ruch Chorzow - FK Austria Wien (Typ) 2 2,15 [Otwarte] 29-07-10 18:00
Sibir Novosibirsk - Apollon Limassol (Typ) 1 1,55 [Otwarte] 29-07-10 14:00

Kurs 3,33

---

FK Aktobe - Hapoel Tel Aviv (Typ) 2 2,10 [Otwarte] 28-07-10 18:00
Partizan Belgrad - HJK Helsinki (Typ) 1 1,45 [Otwarte] 28-07-10 20:45

Kurs 3,33

---

Jagiellonia Bialystok - Aris Thessaloniki (Typ) 2 3,00 [Otwarte] 29-07-10 20:45

Pancratius 27.07.2010 15:07

Kurs na Austriaków leci w dół.Z 2.00 na 1.85 na Tobet i Unibet nie wiem jak jest w innych bukach.Tym co chcą stawiać radzę się śpieszyć.

Co do Jagiellonii to myślę że padnie remis. Myślę że się zmobilizują...

Donki 27.07.2010 15:35

A co powiecie na typ że Zuraw strzeli w lidze przynajmniej 15 bramek ? kurs 3.50 :D Ja chyba zagram :)

endriu133 27.07.2010 15:52

czemu na Aris i /austrie takie wysokie kursu?? przecież oni naszych rozwalić powinny

JAN ZEMBRZYCKI 27.07.2010 16:25

Cytat:

1poł:Helsinborg - Hacken X2
1poł:Omonia - Red Bull X
over 2.5
1poł:Litex - Zilina X
over 2.5
1poł:Sparta - Lech X
under 2.5
Unirea - Zenit 2
over 2.5
TNS - Anderlecht
zdobędzie gola:TNS
CSKA - Cliftonville
over 2.5


_gilardino_ 27.07.2010 16:53

Brann-Leeds 2 2.30

Brann zagra rezerwami, kurs spadł już sporo ale wg. mnie dalej warte zagrania za większą kase...

bula1010 27.07.2010 17:11

Amica 2 Zenit X2 Anderlecht 2 Ajax 1 Kijow-Gent over 2.5 za 20 zł do wygrania około 340 zł ps sparta wam dziś zrobi psikusa:-D

BRTS39 27.07.2010 21:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bula1010 (Post 945283)
Amica 2 Zenit X2 Anderlecht 2 Ajax 1 Kijow-Gent over 2.5 za 20 zł do wygrania około 340 zł ps sparta wam dziś zrobi psikusa:-D

Psikus był taki ze Sparta grała słabo:P a swoja drogą dobrze że dzis nie mogłem zagrac bo Litex sie nie popisał.
Ale Red bull prawie bym trafił 91 minuta Omonia gol:D

Kamson 27.07.2010 21:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bula1010 (Post 945283)
Amica 2 Zenit X2 Anderlecht 2 Ajax 1 Kijow-Gent over 2.5 za 20 zł do wygrania około 340 zł ps sparta wam dziś zrobi psikusa:-D

Kolejny, który się na Amice przejechał. Nie powiem żebym żałował ;)

Dziś eleganckie wyniki, jutro niech Ajax zrobi to co do niego należy, Fenerbahce wygra w Szwajcarii i Marsylia sięgnie po Superpuchar ;)

bula1010 27.07.2010 21:39

Sory chlopaki wyglupilem sie:-P jak wygladal mecz bo nie ogladalem

konrad1991tsw 27.07.2010 21:50

Pierwsza połowa niezła gra Lecha, kilka okazji. Od 60 minuty z kolei totalna dominacja Sparty i kilka dobrych sytuacji (oprócz gola strzał w słupek po rożnym, minimalnie spudłował Sionko). To tak w telegraficznym skrócie ;)

maro olTSkul 27.07.2010 21:50

:-) wreszcie wszedł jakiś trójniaczek ; Anderlecht, Sparta i CSKA Sofia . Konsekwentnie na czwartek -Wisełka, Maritimo, oraz AZ Alkmaar .

felipe 27.07.2010 21:57

Aktobe - Happoel 2 - Żydzi mają silną ligę. W dodatku klimat Kazachów ani czas podróży w tamte rejony nie zrobi na nich wrażenia, więc powinni powalczyć
Young Boys - Fenerbahce 2 - Turki wprawdzie jeszcze nie grają, ale grają Szwajcarzy - i dwie kolejki wystarcza by stwierdzić, że YB w wysokiej formie nie są. Jesli Fenerbahce zagra co potrafi to spokojnie powinni powieść gospodarzy
Braga - Celtic 1 - Celtowie to już nie ci sami Celtic co parę lat wstecz. Drużyna bez jaj, w lidze ustąpiła mocno Rangersom, w bramce jakiś Załuska... z czym do ludzi :)
Marsylia - PSG 1 - nie wiem jak Olympique, ale wiem, że PSG parę dni temu nie dało rady Maćkowej Legii. I to mi wystarczy.

Kurs przeszło 18, za dychę lub 15 zł, zobaczę. No risk no fun. Ale nie łudzę się zbytnio, bo na żydach i Turkach często wpadałem :>

Maxior 27.07.2010 22:34

Ajax Amsterdam-PAOK Thessaloniki 1
Partizan Belgrad-HJK Helsinki 1
Sporting Braga-Celtic Glasgow 1x
Molde FK-VFB Stuttgart 2
Galatasaray-OFK Belgrade 1
Wisla Krakow-FK Qarabagh1
Olympiakos Pireus-Maccabi Tel Aviv 1
AZ Alkmaar-IFK Goteborg 1
Shamrock Rovers-Juventus Turin 2

ako 11

i drugi

Partizan Belgrad-HJK Helsinki 1
Ajax Amsterdam-PAOK Thessaloniki1
America Mexico-Manchester City x2

ako 2,33

_gilardino_ 28.07.2010 08:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez _gilardino_ (Post 945266)
Brann-Leeds 2 2.30

Brann zagra rezerwami, kurs spadł już sporo ale wg. mnie dalej warte zagrania za większą kase...

3-1 dla Leeds warto było :)

Kto zna jakieś dobre strony z typami zarówno nasze jak i zagraniczne niech wrzuca, stworzymy taką bazę :D
dtypy.com/typy
insidery.pl
blogabet.com
betrush.com
bettingadvice.com
no i kilka ciekawych osób na typujemy.pl :P

BRTS39 28.07.2010 09:29

Aik Rosenborg 2
Ajax (-1)Paok 1
ako : 3,66


Aik ostatnio władował aż 1 bramkę w dwumeczu z Luksemburgiem wiec mam nadziejej ze dzis sie nie popiszą.

maro olTSkul 28.07.2010 10:51

jeszcze takie małe coś na dziś : 20:00:00 Debrecen - Basel1st Half
Football
Champions League Qual.
Zakłady na Połowę Czasu Gry
X


2,00
Śr lip 28 20:45:00 Ajax (0) - PAOK Salonika (1)
Football
Champions League Qual.
1X2 Handicap
1


1,84
Śr lip 28 20:45:00 AIK - Rosenborg
Football
Champions League Qual.
Podwójna Szansa
1X


1,56
Śr lip 28 20:45:00 Marseille - PSG
Football
Supercup
Podwójna Szansa
1X


1,32

Wiślak178 28.07.2010 11:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak178 (Post 944955)
Hiszpania U19 - Anglia U19 1
Unirea Urziceni - Zenit St.Petersburg 2

ako: 3,00

Rumuni godzinę w dziesiątkę i Zenit i tak nic nie strzelił...

Debrecen VSC - Basel over 1,5
Ajax - PAOK Thessaloniki 1
Wisla Kraków - FK Karabakh gospodarze nie tracą bramki TAK

ako: 2,50

rocco_1906 28.07.2010 15:08

mecz: Cleveland Indians - New York Yankees
typ: NYY
kurs: 1,62

pan Dudi 28.07.2010 15:13

Cytat:

Rumuni godzinę w dziesiątkę i Zenit i tak nic nie strzelił...
Mi ujebali kupon z Leeds Utd zagranym po kursie 2,75. :[

piter116 28.07.2010 15:27

Olympique Marseille- Paris Saint Germain 1X 1,30
Ajax Amsterdam - PAOK Thessaloniki 1 1,30
Sporting Braga - Celtic Glasgow 1 1,90
FK Aktobe - Hapoel Tel Aviv 2 1,85
Partizan Belgrad - HJK Helsinki ) 1 1,35
Dynamo Dresden - Borussia Dortmund 2 1,45
ako: 11,63

fabio 28.07.2010 15:50

AIK- ROSENBORG 2

2.20x30- 66

JAN ZEMBRZYCKI 28.07.2010 16:13

Cytat:

1poł:Omonia - Red Bull X
over 2.5
1poł:Litex - Zilina X
over 2.5
1poł:Sparta - Lech X
under 2.5
Unirea - Zenit 2
over 2.5
TNS - Anderlecht
zdobędzie gola:TNS
CSKA - Cliftonville
over 2.5
1poł:KooTeePee - Mikkeli X2
1poł:Lazio - Al Nasr X2 skusiłem się :)
Ajax PAOK 1
over 2.5
1poł:BATE - FC Kopenhaga X
1poł: Debreczyn - Basel X
1poł:Young Boys - Fenerbahce X
1poł:AIK - Rosenborg X

BRTS39 28.07.2010 18:49

Jeszcze cos takiego:
Sheriff - Dinamo Z x2
oraz Sporting Celtic X


Trzeba zagrac cos pewnego jutro

AS82 28.07.2010 20:40

Dynamo K. - Gent 1 (3:0)
Unirea - Zenit St. Petersburg X (0:0)
Sparta P. - Lech 1x (1:0)
Bate Borysov - FC Kopenhaga X (0:0)
Ajax - PAOK 1 - póki co jest 1:0 ,jak wygra Ajax to z 3 zł bedzie 55 zl

pan Dudi 28.07.2010 21:41

Ajax- PAOK 1-1


A nie mówiłem? :P Ładnie weszło za to, że obie strzelą po 2.00. :P W ogóle dzisiejszy dzień na ładny plusik. ;]

1986 28.07.2010 21:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 946267)
Ajax- PAOK 1-1


A nie mówiłem? :P Ładnie weszło za to, że obie strzelą po 2.00. :P W ogóle dzisiejszy dzień na ładny plusik. ;]


:magisterka:

Gratuluje, miałeś racje. No nic trzeba się odkuć :>

Maxior 28.07.2010 22:48

wczoraj zenit dzisiaj ajax;/

na jutro mysle taki puscic

IF Elfsborg-Teteks Tetovo 1
Olympiakos Pireus-Maccabi Tel Aviv 1
Wisla Krakow-FK Qarabagh 1
Galatasaray-OFK Belgrade 1
AZ Alkmaar-IFK Goteborg 1
Shamrock Rovers-Juventus Turin 2

ako 4.29

Pancratius 28.07.2010 23:15

A ja na jutro upatrzyłem takie coś
Ruch Chorzów-Austria Wien 2 10/8
Wisła Kraków-Qarabağ X 10/2

Jeszcze się zastanawiam co z Jagiellonią ale myślę że postawie na remis.

rocco_1906 29.07.2010 09:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 946016)
mecz: Cleveland Indians - New York Yankees
typ: NYY
kurs: 1,62

wynik: Indians 0-8 Yankees :)

na dzis pewniak :P :
mecz: Ruch - Austria
typ: 2
kurs: 1,85

teh42eem00 29.07.2010 09:24

Wisła Kraków(-1) v FK Karabakh
Apoel Nikozja v Jablonec
Sibir Novosibirsk v Apollon Limassol Drużyna 1. powyżej 1,5 goli
ako: 4,97

Jagiellonia Białystok v Aris Thessaloniki FC Powyżej 1,5 goli
Ruch Chorzów v Austria Wiedeń
ako: 2,66

pan Dudi 29.07.2010 09:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maxior (Post 946322)
wczoraj zenit dzisiaj ajax;/

na jutro mysle taki puscic

IF Elfsborg-Teteks Tetovo 1
Olympiakos Pireus-Maccabi Tel Aviv 1
Wisla Krakow-FK Qarabagh 1
Galatasaray-OFK Belgrade 1
AZ Alkmaar-IFK Goteborg 1
Shamrock Rovers-Juventus Turin 2

ako 4.29

Liga irlandzka jest coprawda baaaardzo słaba, ale pamiętaj, że przeciw sobie będą mieli zadufanych makaronów. Nie zdziwię się, jak padnie tam remis, bo makaronom nie będzie się chciało biegać i będą chcieli rozstrzygnąć losu awansu dopiero u siebie. Może nawet pokuszę się o prowadzenie Shamrocków do przerwy? ;) Olympiakos ostatnio też raczej równia pochyła w dół- ostrożnie z tym typem, chyba, że kurs jest ok 2, to można zaryzykować.

Maxior 29.07.2010 09:35

Olympiakos Pireus-Maccabi Tel Aviv 1
Wisla Krakow-FK Qarabagh 1
Galatasaray-OFK Belgrade 1
AZ Alkmaar-IFK Goteborg 1
Shamrock Rovers-Juventus Turin 2

40 e.w 121

Maxior 29.07.2010 13:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 946424)
Liga irlandzka jest coprawda baaaardzo słaba, ale pamiętaj, że przeciw sobie będą mieli zadufanych makaronów. Nie zdziwię się, jak padnie tam remis, bo makaronom nie będzie się chciało biegać i będą chcieli rozstrzygnąć losu awansu dopiero u siebie. Może nawet pokuszę się o prowadzenie Shamrocków do przerwy? ;) Olympiakos ostatnio też raczej równia pochyła w dół- ostrożnie z tym typem, chyba, że kurs jest ok 2, to można zaryzykować.

trudno już zagrane, może wejdzie:-p Z makaronami faktycznie może być różnie oby nie zlekceważyli rywala, z ajaxem miałeś racje, zobaczymy jak tu bedzie:)

BRTS39 29.07.2010 13:48

Austria Wieden
Besiktas
AKO: 2.88

No mam nadzieje ze wkońcu cos wejdzie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:34.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl