![]() |
ktos tu wykrakał :-D
Macie rankingowcy 0.250 do rankingu... |
Leszek wymieniajac Lewandowskiego na Rudnevsa wyszedl sporo do przodu, nie tylko finansowo...
|
wystarczy ze nastukają punkcików dla Wisły za rok
|
! nie sądziłem że to się stanie. pokazali charakter, trzeba im oddac co ich. gratulacje
|
Powiem tak Rudnevs to jest chyba zawodnik z innej galaktyki. Ciekawe czy do końca sezonu wytrwa w Amice. Bo strzeli jeszcze 2-3 bramki i spokojnie skasują go za 4mln ojro.
|
a Wronki jak to Wronki zawsze w ostatnich sekundach muszą strzelić, ale cóż, liczymy na baty w następnych meczach :D
|
Brawo! Absolutnie fantastyczny wynik. Ci ktorzy pisza, ze Juve jest slabe...co powiedza o Lechu? Przeciez w ostatnich spotkaniach poznaniacy grali fatalnie.
Kotorowski zawalil napewno 2 bramki, a co do strzalu Del Piero to 50/50...bez bramkarza nie da sie wygrywac na tym poziomie. Gratulacje. |
w 88 min. wyłaczyłem, heh
|
No coz, dobry mecz zagrali. Maja teraz swoje 5 minut.
|
Czemu te nasze tępe ch*** nie są w stanie choć pomyśleć o możliwości sprowadzenia takiego zawodnika jak Rudnevs? Ta Amica to jakiś dramat, jest jak wyrzut sumienia dla naszego zarządu ...
|
Cytat:
:lol: Gardze nimi, ale są jedyną drużyna, która w ostatnich 2-3 latach pokazuje cokolwiek z druzynami, których nazwy coś mówią. 3-3 na Juve, z hattrickiem napastnika to tytaniczny wynik jak na nasz pesudofutbol. |
poszli jak przecinaki, nie spodziewałem się tego po Polskiej ekipie
|
Gratulacje dla Lecha. Szacunek im się należy.
|
Bramki ze spotkania: http://egoals.pl/videos/juventus---lech-poznan
PS. daje link do meczu PSV jakby ktos chcial zobaczyc Marcelo: http://egoals.pl/videos/na-zywo:-psv-vs-sampdoria |
Cytat:
|
Cytat:
|
Juventus slaby ale czy to sie komus podoba czy nie ten wynik przejdzie do historii polskiej pilki.
Szacunek. Dobrze w kontekscie prestizu naszej ligi - zresztą nasze zwyciestow na Bułgarskiej będzie lepiej smakować :) Nie zazdroszczę Lechitom tego 3:3 i chwil radości jakie teraz mają (przypomina sie nasz remis w Rzymie) ale zazdroszczę im takeigo gracza jak Rudnevs, a z Węgier przeciez blizej do Krakowa niz Poznania :) Ten gosc jest lepszy nie Lewandowski. |
gratulacje dla Lecha :)
|
Cytat:
|
Szczerze mówiąc jestem zaskoczony...słabą formą Juventusu. Jednak coś mi się wydaje, że Makaroniarze zlekceważyli trochę Lecha...
|
Cytat:
|
jaki mam stosunek do Poznaniaków taki mam, ale z wynikiem 3-3 z Juventusem robi wrażenie i naprawdę, robią to , czego Wisła w niedalkiej przeszłosci w swych najlepszych latach nie potrafiła wykonać.
|
A mnie zastanawia co Lech/Amica zrobi z reklamami na koszulkach Juve gdy ci będą grali w Polsce, zaryzykują możliwość grzywny czy dadzą walkowera?
|
Tottenham też był słaby jak nigdy.
Skoro po wpadkach wiele rozpisujemy się o tym, że polska liga to dno... Polska liga wcale nie jest taka słaba :P |
Brawo Lech! Dobry mecz i kolejne pkt. do rankingu krajowego.
|
Ogólnie po bramce na 3:2 nie wierzyłem że Lech jest wstanie jeszcze coś wykombinować, Rudnevs oddał uderzenie życia.
Juve może nie w pełni formy, ale zaimponowali mi stałymi fragmentami gry. Dokładność Del Piero + wysocy skoczni zawodnicy i na tym dzisiaj opierała się gra Juventusu. My mieliśmy swoje 5 minut po 1:0 z Barceloną, Lech ma swoje, po remisie z Juve. |
Cytat:
|
Szacun .Gdyby nie Kotor i Maniek mogliby wygrać ale i tak jestem zaskoczony. Myślałem że Amica dostanie kilka brameczek do koła i pozamiatane a jednak ten sport jest nieprzewidywalny .
Cytat:
|
My za to mamy Żurawskiego i Riosa i żyjmy dalej, że Rios zrobił dobry drybling.....za to inni robią to co do napastnika należy.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl