Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

palikot 16.09.2010 19:51

ktos tu wykrakał :-D
Macie rankingowcy 0.250 do rankingu...

Eustachy 16.09.2010 19:52

Leszek wymieniajac Lewandowskiego na Rudnevsa wyszedl sporo do przodu, nie tylko finansowo...

massoud 16.09.2010 19:52

wystarczy ze nastukają punkcików dla Wisły za rok

leszekm_ 16.09.2010 19:52

! nie sądziłem że to się stanie. pokazali charakter, trzeba im oddac co ich. gratulacje

pawelwislak 16.09.2010 19:53

Powiem tak Rudnevs to jest chyba zawodnik z innej galaktyki. Ciekawe czy do końca sezonu wytrwa w Amice. Bo strzeli jeszcze 2-3 bramki i spokojnie skasują go za 4mln ojro.

gromaders 16.09.2010 19:53

a Wronki jak to Wronki zawsze w ostatnich sekundach muszą strzelić, ale cóż, liczymy na baty w następnych meczach :D

For_FuN_ 16.09.2010 19:54

Brawo! Absolutnie fantastyczny wynik. Ci ktorzy pisza, ze Juve jest slabe...co powiedza o Lechu? Przeciez w ostatnich spotkaniach poznaniacy grali fatalnie.

Kotorowski zawalil napewno 2 bramki, a co do strzalu Del Piero to 50/50...bez bramkarza nie da sie wygrywac na tym poziomie.

Gratulacje.

kpn 16.09.2010 19:54

w 88 min. wyłaczyłem, heh

Wasiu 16.09.2010 19:55

No coz, dobry mecz zagrali. Maja teraz swoje 5 minut.

Greeg 16.09.2010 19:55

Czemu te nasze tępe ch*** nie są w stanie choć pomyśleć o możliwości sprowadzenia takiego zawodnika jak Rudnevs? Ta Amica to jakiś dramat, jest jak wyrzut sumienia dla naszego zarządu ...

0 22 16.09.2010 19:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez leszekm_ (Post 981099)
lech udowodnił, że nie ma takiego meczu którego nie potrafiłby przegrać. brawo

Prawda?


:lol:

Gardze nimi, ale są jedyną drużyna, która w ostatnich 2-3 latach pokazuje cokolwiek z druzynami, których nazwy coś mówią. 3-3 na Juve, z hattrickiem napastnika to tytaniczny wynik jak na nasz pesudofutbol.

cieniek 16.09.2010 19:55

poszli jak przecinaki, nie spodziewałem się tego po Polskiej ekipie

skowron 16.09.2010 19:55

Gratulacje dla Lecha. Szacunek im się należy.

Snoop1906 16.09.2010 19:56

Bramki ze spotkania: http://egoals.pl/videos/juventus---lech-poznan

PS. daje link do meczu PSV jakby ktos chcial zobaczyc Marcelo: http://egoals.pl/videos/na-zywo:-psv-vs-sampdoria

bebeto 16.09.2010 19:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez For_FuN_ (Post 981127)
Brawo! Absolutnie fantastyczny wynik. Ci ktorzy pisza, ze Juve jest slabe...co powiedza o Lechu? Przeciez w ostatnich spotkaniach poznaniacy grali fatalnie.

Kotorowski zawalil napewno 2 bramki, a co do strzalu Del Piero to 50/50...bez bramkarza nie da sie wygrywac na tym poziomie.

Gratulacje.

Chciałem zauważyć iż Buffona też nie było...:D

Arturo Qr2nów 16.09.2010 19:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Arturo Qr2nów (Post 971618)
Co do gier, to w meczu z Juve przeczuwam niespodziankę. Poza tym, jak dla mnie, to tylko City jest absolutnie poza zasięgiem. No i do ch*ja niech Amikowcy odprują te polskie flagi z koszulek :/

No i jednak :D W ciemno można było też stawiać bramkę w minutach 90+ :-)

dynek.pl 16.09.2010 19:57

Juventus slaby ale czy to sie komus podoba czy nie ten wynik przejdzie do historii polskiej pilki.
Szacunek.
Dobrze w kontekscie prestizu naszej ligi - zresztą nasze zwyciestow na Bułgarskiej będzie lepiej smakować :)
Nie zazdroszczę Lechitom tego 3:3 i chwil radości jakie teraz mają (przypomina sie nasz remis w Rzymie) ale
zazdroszczę im takeigo gracza jak Rudnevs, a z Węgier przeciez blizej do Krakowa niz Poznania :)
Ten gosc jest lepszy nie Lewandowski.

Evil_ 16.09.2010 19:58

gratulacje dla Lecha :)

leszekm_ 16.09.2010 19:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 981132)
Prawda?


:lol:

Gardze nimi, ale są jedyną drużyna, która w ostatnich 2-3 latach pokazuje cokolwiek z druzynami, których nazwy coś mówią. 3-3 na Juve, z hattrickiem napastnika to tytaniczny wynik jak na nasz pesudofutbol.

dziwisz się, że po ostatnich "sukcesach" kadry i polskich drużyn nie wierzyłem w trzecią bramkę?;) odszczekuję tamten post, i nawet cieszę się że mam do tego okazję.

Titto 16.09.2010 19:59

Szczerze mówiąc jestem zaskoczony...słabą formą Juventusu. Jednak coś mi się wydaje, że Makaroniarze zlekceważyli trochę Lecha...

bebeto 16.09.2010 19:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 981139)
Juventus slaby ale czy to sie komus podoba czy nie ten wynik przejdzie do historii polskiej pilki.
Szacunek.
Dobrze w kontekscie prestizu naszej ligi - zresztą nasze zwyciestow na Bułgarskiej będzie lepiej smakować :)
Nie zazdroszczę Lechitom tego 3:3 i chwil radości jakie teraz mają (przypomina sie nasz remis w Rzymie) ale
zazdroszczę im takeigo gracza jak Rudnevs, a z Węgier przeciez blizej do Krakowa niz Poznania :)
Ten gosc jest lepszy nie Lewandowski.

Święte słowa.

Dubi 16.09.2010 20:00

jaki mam stosunek do Poznaniaków taki mam, ale z wynikiem 3-3 z Juventusem robi wrażenie i naprawdę, robią to , czego Wisła w niedalkiej przeszłosci w swych najlepszych latach nie potrafiła wykonać.

Buziek_LG 16.09.2010 20:00

A mnie zastanawia co Lech/Amica zrobi z reklamami na koszulkach Juve gdy ci będą grali w Polsce, zaryzykują możliwość grzywny czy dadzą walkowera?

Mario Nh 16.09.2010 20:00

Tottenham też był słaby jak nigdy.
Skoro po wpadkach wiele rozpisujemy się o tym, że polska liga to dno...
Polska liga wcale nie jest taka słaba :P

Kondipr 16.09.2010 20:01

Brawo Lech! Dobry mecz i kolejne pkt. do rankingu krajowego.

igortsw 16.09.2010 20:01

Ogólnie po bramce na 3:2 nie wierzyłem że Lech jest wstanie jeszcze coś wykombinować, Rudnevs oddał uderzenie życia.

Juve może nie w pełni formy, ale zaimponowali mi stałymi fragmentami gry. Dokładność Del Piero + wysocy skoczni zawodnicy i na tym dzisiaj opierała się gra Juventusu.

My mieliśmy swoje 5 minut po 1:0 z Barceloną, Lech ma swoje, po remisie z Juve.

palikot 16.09.2010 20:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dynek.pl (Post 981139)
Juventus slaby ale czy to sie komus podoba czy nie ten wynik przejdzie do historii polskiej pilki.
Szacunek.
Dobrze w kontekscie prestizu naszej ligi - zresztą nasze zwyciestow na Bułgarskiej będzie lepiej smakować :)
Nie zazdroszczę Lechitom tego 3:3 i chwil radości jakie teraz mają (przypomina sie nasz remis w Rzymie) ale
zazdroszczę im takeigo gracza jak Rudnevs, a z Węgier przeciez blizej do Krakowa niz Poznania :)
Ten gosc jest lepszy nie Lewandowski.

Zycze wam 5 porażek w następnych meczach... posmakujecie sobie...

fanfan 16.09.2010 20:01

Szacun .Gdyby nie Kotor i Maniek mogliby wygrać ale i tak jestem zaskoczony. Myślałem że Amica dostanie kilka brameczek do koła i pozamiatane a jednak ten sport jest nieprzewidywalny .

Cytat:

Pierwotnie napisane przez massoud (Post 981123)
wystarczy ze nastukają punkcików dla Wisły za rok

Punkcików na fazę grupową LM jeszcze długo Polskie drużyny nie nastukają (obym się mylił) a za rok to Wisła może mieć problemu z rozstawieniem we wcześniejszych fazach i może być ciężej niż w poprzednich dwóch sezonach.

zim zum 16.09.2010 20:01

My za to mamy Żurawskiego i Riosa i żyjmy dalej, że Rios zrobił dobry drybling.....za to inni robią to co do napastnika należy.

bebeto 16.09.2010 20:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Buziek_LG (Post 981148)
A mnie zastanawia co Lech/Amica zrobi z reklamami na koszulkach Juve gdy ci będą grali w Polsce, zaryzykują możliwość grzywny czy dadzą walkowera?

Możesz przetłumaczyć??


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 07:27.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl