![]() |
(L)osersi olsnili, jutro w prasie bedzie mozna przeczytac o odrodzeniu mistrzow a pilkarze powiedza a nie mowilismy...
Egzekucja LM odlozona o 2 tygodnie Przynajmniej (L)osersi dali dzisiaj zarobic... Zobaczymy jak reszta jutro się pokaże. |
No to ekipę na III rundę mamy już w komplecie ;)
|
Cytat:
|
Cytat:
:mysli: |
Cytat:
|
Fuksiarski awans.... na wyjeździe z amatorami tylko 5:0. Wstyd.
|
Cytat:
Cytat:
A co do bólu 4 liter to ten u (L)osersów jest duży skoro po wygranym meczu piłkarze byli spowiadani pod trybuną… tylko internetowi kibole zza klawiatury sądzą że ta Legia zdobędzie Mistrzostwo Świata czyli awansuje do…kolejnej rundy LM…będzie znowu boleć przed klawiaturą... A teraz zajmijmy się czymś przyjemniejszym: Z dzisiejszych potyczek najlepiej życzę Zawiszy, która pokonując Belgów w kolejnej rundzie powinna mieć lżej… No i myśle pojechać u buka dość grubo na porażkę Ruchu... |
Legia stronk :lol:
|
miałem pisać wcześniej, że lipa że Legia pojechała Patryków piątką, ale nie, bardzo dobrze, że ich tak pojechała. Będzie tak jak ktoś wcześniej pisał - "wielkie odrodzenie", "mistrz na miarę oczekiwań po lekkim zawahaniu formy", piłkarzyki też będą piały z zachwytu nad sobą, z resztą warszawska buta, już powoli zaczyna wychodzić z co poniektórych userów. Bardzo dobrze - a później gładziutkie 3:0 w Szkocji i będzie po staremu.
Abstrahując - wynik przyznam imponujący, co by nie mówić, bo niecodziennie się wbija na wyjeździe pięć bramek, ale ....a, to co Irlandczycy odjebali w drugiej II połowie to jest tragedia, a piąta bramka pięknie spina to klamrą i podsumowuje ich wyczyny |
Niech będzie i 10 zero ale o czym w ogóle dyskusja jak dzisiaj 8 zawodników siedzi w pracy - to tak jakbym się z kumplami umówił że gramy w pucharach, dostalibyśmy 5 ucho i ktoś by się nad tym spuszczał.
Sam mecz tragiczny. |
Wynik zawsze determinuje grę zespołu.
Przy 0-2 wyspiarze już pogodzili się z odpadnięciem. |
Cytat:
Nie jest niespodzianką że daliśmy radę półamatorom, tak samo jak to że nie mamy dużych szans z Celticiem. Będziesz mógł jeszcze poprzerywać jaka Legia słaba, jaka przepłacona i co zrobi/ł Leśny, jakie te media wszystkie są złe i wszystkie za Legia, razem z sędziami, PZPN, ekspertami itd... Już się ( L)osersi doczekać twojego płaczu nie mogą :) |
Ważne, że jeszcze minimum 4 mecze przed nami, bo inaczej wątek umarłby śmiercią naturalną, a tak pozostają 4 tygodnie forumowych wrażeń ;)
|
Widzę,że kibice Legii tańczą z radości :lol: wygrywając 5:0 za amatorami,było wygrać u siebie też 5:0 Ja bym się tak nie cieszył Celtic wam pokaże gdzie wasze miejsce w szarej Ekstraklasie Legia jest słaba
|
Zawsze mnie bawi jak po "sukcesie" Legii wyrastają tutaj jak grzybki po deszczu jej kibice :D Na razie ostrożnie pojawiło się paru, ale co będzie się działo jak np. zremisują z Celtic'em, strach pomyśleć :D
|
Cytat:
|
Ale w Krakowie z tymi samymi amatorami jakoś kiepsko idzie.
|
Cytat:
Jeszcze niedawno był płacz nad stylem i grą kopaczy, przeprosiny na Tweeterze rwanie włosów z głowy, wystarczyło ograć zespół który sam był w szoku że w warszawie tak fajnie im się grało i miałby problem z utrzymaniem w naszej lidze a już (L)osersi są tak naładowani, że z tej energii można by było rozświetlić połowę stolicy. Nawet prezio zaczyna dowcipkować ćwierkając: „I po co nam te nerwy były... Teraz już mam z górki;) ” Hipokryzja i o tej hipokryzji często pisze… (L)osersi - wbrew temu co piszesz - jak widać np. na Twoim przykładzie analizują to co piszę… Cytat:
|
Jakoś nikt inny nie analizuje tak twittów Leśnego, jego wypowiedzi w mediach, czy komentarzy dziennikarzy, bądź wycinków prasowych o Legii jak to właśnie uczyniłeś. Jakiś kompleks?
Jeśli ta arogancja i buta jest dostrzegana jedynie przez czytelników Twittera, bądź osoby analizujące wszystkie medialne informacje o Leśnym to jestem spokojny, bo to bardzo wąskie grono. Gdzie w takim razie jest ta hipokryzja? Sądzę, że musisz spojrzeć w lustro ;) |
Ach przepraszam za tą arogancje, to Wisła poniewiera nas strasznie, a w pucharach to Wisła prawie w LM była ale oczywiście sędziowie znowu Wisłę przekręcili i się nie udało. Ach ta arogancka Legia i ile za tych piłkarzy płaci. Czemu oni do Wisły nie chcą za uścisk dłoni Bednarza przyjść to nikt nie wie :-/ ale to też wina Legii bo Bednarz to Legionista z Warszawy.
Czekam na dalsze płacze shaguś :D |
mam wielka nadzieje ze co poniektorzy panowie tak ochoczo i czesto beda pisac po dwumeczu z Celtikiem, i nie bedzie takiej ciszy jak przez ostatnie 2 tygodnie po porazkach z Zawisza, beniaminkiem z Belchatowa i fuksiarskim remisem z pasterzami z Irlandii, czekam na taka aktywnosc codzien, a nie tylko po oklepaniu listonoszow i rozwozicieli Pizzy
|
Cytat:
Już to kiedyś tłumaczyłem, skoro koleś mi wyskakuje z lodówki na każdym kroku trudno nie znać jego wypowiedzi a skoro zdarza mu sie bredzić dość często tym bardziej warto poczytać - tak na przyszłość:) Cytat:
aha i jeszcze jedno jak mi się nawinąłęś - nie pisz do mnie na priva takich gimbusiarskich tekstów jaki Ci się zdarzył jakiś czas temu... Żenujące to było... takie na poziomie zkręconego słoika... Koledzy aroganci i hipokryci a ja z nimi odbiegli od tematu. Czas zwrócić wzrok na Kuchenki, Zawisze i Ruch... Cytat:
|
Ciekawie zapowiada się kolejny dwumecz. Na papierze spotkanie dwóch znanych firm, klubów, które zdominowały swoje ligi. Jednak należy spojrzeć prawdzie w oczy - będzie to pojedynek dwóch reprezentantów słabych europejskich lig. Celtic, to już nie ten Mistrz Szkocji z Magic'iem i Borucem w składzie (nie wspominając o czasach Henki Larssona), a Legia - przereklamowany zespół, który potrafi wygrywać tylko w słabej Ekstraklasie.
Jeśli aktualny Mistrz Polski pokaże pełnię swoich możliwości, to powinien poradzić sobie z Celtami. Kluczem do awansu do następnej rundy będzie mecz na Łazienkowskiej. Obowiązkiem Legionistów jest wygrać to spotkanie. Szkoci słabo radzą sobie w meczach wyjazdowych. We wcześniejszych latach sprawę awansu rozstrzygali na własnym stadionie. Należy jednak pamiętać, że w tym roku nie będzie dane im zagrać na Parkhead. Będą zmuszeni do rozgrywania rewanżu na stadionie w Edynburgu. Zobaczymy jak to wpłynie na ich formę. Jestem ciekawy tego spotkania. Szanse oceniam na 60 do 40 dla Celticu. Nie ma co przeceniać podopiecznych Deila, jednak ostatnie popisy polskich zespołów w Europejskich Pucharach nie mogą napawać optymizmem. Nie spodziewam się, żeby były to ciekawe spotkania dla postronnych obserwatorów. Jednak kto wie, może oba zespoły zaskoczą nas swoją grą... |
Celtic ich rozjedzie. Przede wszystkim szybkością w operowaniu piłką, przygotowaniem fizycznym i zaangażowaniem.
|
Cytat:
Cytat:
|
wiem, ze to temat sportowy ale skoro już jesteśmy przy wczorajszym meczu to szkoda, ze to kopacze a nie wyjazdowicze L są dla tylu osób od nas odnośnikiem, wokół którego kręci się napina.
Czapki z głów za wczoraj. po_offie_spocznij |
Cytat:
Prosba do Ciebie i innych wdajacych sie w przepychanki z stolecznym trolem. Odpusccie z laski swojej.Nie warto go dokarmiac. Dostana w....... od celtow i znowu schowa sie do swojej mysiej dziurki. Jak wiekszosc jego kolegow ,zreszta. |
Dzisiaj do Legii na pewno dołaczy Lech. Spokojnie pojada Estonczykow u siebie. Zawisza i Ruch takze maja szanse
|
No to w większości nasze eksportowe ekipy pokopią jeszcze w sierpniu choć się na to nie zanosiło.
Klub z Wronek planowo przejechał się po Estończykach, Ruch przywiózł z Vaduz zwycięski remis i gra dalej. Przyznam, że Ruchowi nie dawałem wielkich szans na awans... Zawiodłem się na Zawiszy po pierwszej połowie w pape 0-1 więc będzie cięzko o awans. |
Nie miej teraz przez tydzień będzie udowadnianie wyższości Lecha czy Legii nad reszta ekstraklasy. Co z tego jak później w europie stają się pośmiewiskiem. Podobna sytuacja była kiedy to Wisła dominowała krajowe rozgrywki, ale w Europie jej nie szło. Ile wówczas było uwag od mediów czy kibiców ichniejszych klubików w tym 7egii. Teraz nagle jacy to mocni nie są lecz zapomniał wół jak cielakiem był. Nikt obecnie nie zaprzeczy, że najlepszym Polskim klubem w obecnym tysiącleciu jest nie kto inny jak WISŁA KRAKÓW. Jeżeli ktoś sądzi inaczej niech zmieni dilera.
|
3 druzyny nadal w europejskich pucharach to dobry wynik. W 4 rundzie na pewno zostanie jedna (Legia) ale Lech i Ruch tez maja duze szanse
|
Ruch ma duze szanse? Powodzenia:D
|
Szok! Renesans polskiej piłki.
Od jutra prężymy muskuły. |
Cytat:
Lech z dużymi szansami na awans. Dla Ruchu i Legii to prawdopodobnie koniec przygody w europejskich pucharach. |
Chyba jakaś pomyłka? Jak odpadamy z Celticiem to jesteśmy rozstawienie w 4 rundzie el. LE. Także cały sierpień nasz ;)
|
w 4r el.LM nierozstawieni
w 4 r el LE rozstawieni |
A jednak waleczni Islandczycy, którzy są wyceniani na mniej niż St. Patrick's będą rywalem Lecha. Co sezon to słabszy rywal, a pewnie skończy się tak jak zawsze, z tą różnicą, że tym razem ich trenejro wreszcie poleci :D
|
Pozytywne zaskoczenie. Największe w wykonaniu Ruchu Chorzów, bo tam ani pieniędzy, ani wybitnych piłkarzy. No, ale przynajmniej trener jest.
W następnej rundzie Legia raczej na bank odpada z el. LM, Ruch - raczej też się pożegna z LE (chociaż całkiem bym ich nie skreślał), Amika raczej przejdzie dalej (ale kto ich tam wie?). |
Amica zagra z Islandczykami, którzy zrobili trzecią co do wielkości niespodziankę w tej rundzie eliminacji. Na ich miejscu bym się nie cieszył. Jak się wyrównał (w dół ? ) poziom niech świadczy fakt, że niejaki Vikingur z Wysp Owczych (!) wyeliminowało Tromsoe (!!!), które w poprzedniej rundzie Estończykom wrzuciło 13 bramek w dwumeczu...
|
Zostało ich trzech w każdym z nich inna krew a więc pospekulujmy:
Legia – Celtic Jeśli "arcymistrzowie" zagrają z Celtami tak jak w pierwszym meczu z Irlandczykami , Radović i spółka żeby zapomnieć o traumie będą musieli wypić morze szkockiej, jeśli będzie miał kto pić bo po kolejnym takim nędznym meczu wariat Kuciak rozszarpie kilku kolegów zanim ci tempem meczowym doczłapią się do szatni. Zakładając jednak optymistyczny scenariusz (dla (L)osersów) i jeśli uda im się zagrać tak jak w rewanżu z Patrykami jest szansa na honorowe pożegnanie się z LM. A jeśli wyżelowani i wytatuowani chłopcy wzniosą się na wyżyny i zagrają tak że… no dobra nie żartujmy sobie bo inni już po oklepaniu Iroli zaczynają mocno pompować balonik - na czele nawet z o zgrozo największym hejterskim portalem w sieci któremu szefuje (nie)sympatyczny redaktorem z zakolami… Czas uważniej przyglądać się zespołom w IV rundzie el. LE… Lech - Ungmennafélagiđ Stjarnan Zamiast do deszczowej Szkocji, śladem Legii kuchenki odwiedzą wietrzną Islandię. Po wyczynie w Estonii raczej niczego nie można być pewnym. Ale kolejna wtopa w postaci braku awansu sprawiłaby że w Wielkopolsce nawet dzieci z odrazą brałyby lekturę ”Naszej szkapy” do ręki - niestety kojarzyłaby się z Rumakiem. Ruch - Esbjerg fB Ruch skreśliłem już w poprzedniej rundzie – jak widać niesłusznie. Jednak rywal dość mocny ugranie jakichś punktów w dwumeczu będzie sukcesem. Tym razem chyba się nie pomylę przewidując odpadnięcie Niebieksich. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:39. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl