Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

shaggy 23.07.2014 21:30

(L)osersi olsnili, jutro w prasie bedzie mozna przeczytac o odrodzeniu mistrzow a pilkarze powiedza a nie mowilismy...
Egzekucja LM odlozona o 2 tygodnie
Przynajmniej (L)osersi dali dzisiaj zarobic...

Zobaczymy jak reszta jutro się pokaże.

emj10 23.07.2014 22:32

No to ekipę na III rundę mamy już w komplecie ;)

krwawy 23.07.2014 23:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez shaggy (Post 1369263)
(L)osersi olsnili, jutro w prasie bedzie mozna przeczytac o odrodzeniu mistrzow a

Zobaczymy jak reszta jutro się pokaże.

Dupa boli nadal i tak ma być :)

wolfy 23.07.2014 23:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krwawy (Post 1369268)
Dupa boli nadal i tak ma być :)

Aż nam gul skacze. Taką firmę piątką pojechać...

:mysli:

Janusz 23.07.2014 23:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krwawy (Post 1369268)
Dupa boli nadal i tak ma być :)

Ja się nie dziwie że dupa was boli,bo w końcu dostać wciery od Zawiszy, potem fuksem zremisować u siebie z St Patrick's i dostać w....... od beniaminka- ma prawo boleć. I w sumie nie dziwi że kibic Legi chce żeby nadal bolała, w końcu nie bez powodu nazywają was Tęcza. Przyjemnej nocy.

kreseq 24.07.2014 04:10

Fuksiarski awans.... na wyjeździe z amatorami tylko 5:0. Wstyd.

shaggy 24.07.2014 06:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krwawy (Post 1369268)
Dupa boli nadal i tak ma być


Cytat:

Pierwotnie napisane przez kreseq (Post 1369271)
Fuksiarski awans.... na wyjeździe z amatorami tylko 5:0. Wstyd.

Widzę, że warszawskie myszki powychodziły z dziurek, w których były pozaszywane po ostatnich popisach swoich przepłaconych pupili. Ale co tam pyknęli wuefistów i kelnerów 5-0 więc można znów prężyć muskuły…:)
A co do bólu 4 liter to ten u (L)osersów jest duży skoro po wygranym meczu piłkarze byli spowiadani pod trybuną… tylko internetowi kibole zza klawiatury sądzą że ta Legia zdobędzie Mistrzostwo Świata czyli awansuje do…kolejnej rundy LM…będzie znowu boleć przed klawiaturą...


A teraz zajmijmy się czymś przyjemniejszym:

Z dzisiejszych potyczek najlepiej życzę Zawiszy, która pokonując Belgów w kolejnej rundzie powinna mieć lżej…
No i myśle pojechać u buka dość grubo na porażkę Ruchu...

silver03 24.07.2014 06:57

Legia stronk :lol:

Krav 24.07.2014 07:25

miałem pisać wcześniej, że lipa że Legia pojechała Patryków piątką, ale nie, bardzo dobrze, że ich tak pojechała. Będzie tak jak ktoś wcześniej pisał - "wielkie odrodzenie", "mistrz na miarę oczekiwań po lekkim zawahaniu formy", piłkarzyki też będą piały z zachwytu nad sobą, z resztą warszawska buta, już powoli zaczyna wychodzić z co poniektórych userów. Bardzo dobrze - a później gładziutkie 3:0 w Szkocji i będzie po staremu.
Abstrahując - wynik przyznam imponujący, co by nie mówić, bo niecodziennie się wbija na wyjeździe pięć bramek, ale ....a, to co Irlandczycy odjebali w drugiej II połowie to jest tragedia, a piąta bramka pięknie spina to klamrą i podsumowuje ich wyczyny

Kocur 24.07.2014 07:35

Niech będzie i 10 zero ale o czym w ogóle dyskusja jak dzisiaj 8 zawodników siedzi w pracy - to tak jakbym się z kumplami umówił że gramy w pucharach, dostalibyśmy 5 ucho i ktoś by się nad tym spuszczał.

Sam mecz tragiczny.

Mario Nh 24.07.2014 07:54

Wynik zawsze determinuje grę zespołu.
Przy 0-2 wyspiarze już pogodzili się z odpadnięciem.

krwawy 24.07.2014 08:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez shaggy (Post 1369272)
Widzę, że warszawskie myszki powychodziły z dziurek, w których były pozaszywane po ostatnich popisach swoich przepłaconych pupili. Ale co tam pyknęli wuefistów i kelnerów 5-0 więc można znów prężyć muskuły…:)

Nikt muskuł nie pręży to raczej śmiech z kogoś kto mocno przeżywa i komentuje działania Legii a zwłaszcza Leśnego.
Nie jest niespodzianką że daliśmy radę półamatorom, tak samo jak to że nie mamy dużych szans z Celticiem. Będziesz mógł jeszcze poprzerywać jaka Legia słaba, jaka przepłacona i co zrobi/ł Leśny, jakie te media wszystkie są złe i wszystkie za Legia, razem z sędziami, PZPN, ekspertami itd...
Już się ( L)osersi doczekać twojego płaczu nie mogą :)

emj10 24.07.2014 09:00

Ważne, że jeszcze minimum 4 mecze przed nami, bo inaczej wątek umarłby śmiercią naturalną, a tak pozostają 4 tygodnie forumowych wrażeń ;)

brylant17 24.07.2014 09:14

Widzę,że kibice Legii tańczą z radości :lol: wygrywając 5:0 za amatorami,było wygrać u siebie też 5:0 Ja bym się tak nie cieszył Celtic wam pokaże gdzie wasze miejsce w szarej Ekstraklasie Legia jest słaba

silver03 24.07.2014 09:28

Zawsze mnie bawi jak po "sukcesie" Legii wyrastają tutaj jak grzybki po deszczu jej kibice :D Na razie ostrożnie pojawiło się paru, ale co będzie się działo jak np. zremisują z Celtic'em, strach pomyśleć :D

krwawy 24.07.2014 09:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez brylant17 (Post 1369296)
Widzę,że kibice Legii tańczą z radości :lol: wygrywając 5:0 za amatorami,było wygrać u siebie też 5:0 Ja bym się tak nie cieszył Celtic wam pokaże gdzie wasze miejsce w szarej Ekstraklasie Legia jest słaba

5:0 z amatorami to wygrywamy u siebie ale z tymi z Krakowa :D

Leh71 24.07.2014 10:48

Ale w Krakowie z tymi samymi amatorami jakoś kiepsko idzie.

shaggy 24.07.2014 10:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krwawy (Post 1369291)
Nikt muskuł nie pręży to raczej śmiech z kogoś kto mocno przeżywa i komentuje działania Legii a zwłaszcza Leśnego.
Nie jest niespodzianką że daliśmy radę półamatorom, tak samo jak to że nie mamy dużych szans z Celticiem. Będziesz mógł jeszcze poprzerywać jaka Legia słaba, jaka przepłacona i co zrobi/ł Leśny, jakie te media wszystkie są złe i wszystkie za Legia, razem z sędziami, PZPN, ekspertami itd...
Już się ( L)osersi doczekać twojego płaczu nie mogą :)

To nie jest przeżywanie a opis sytuacji. Postawię taka tezę, że ani Wisła (kibice, władze, prezesi, trenerzy) za czasów absolutnej dominacji w lidze ani Lech po wygraniu ligi parę lat temu nie prezentował takiej arogancji i buty w stosunku do reszty ligi jaką uprawiają słoiki z kosmatym słoiczkiem w koralikach na czele. Jeszcze wczoraj Obleśny zżymał się że w PL za dużo się płaci kopaczom i chciałby wprowadzenia ograniczeń zapominając jednocześnie że sam licytował się z Lechem o Ojamee windując za tego piłkarze absurdalną cenę. Pamięć mu nie dopisuje bo sam jeszcze niedawno takiemu piłkarzynie jak Kosecki zaproponował 55 tysięcy miesięcznie…
Jeszcze niedawno był płacz nad stylem i grą kopaczy, przeprosiny na Tweeterze rwanie włosów z głowy, wystarczyło ograć zespół który sam był w szoku że w warszawie tak fajnie im się grało i miałby problem z utrzymaniem w naszej lidze a już (L)osersi są tak naładowani, że z tej energii można by było rozświetlić połowę stolicy. Nawet prezio zaczyna dowcipkować ćwierkając: „I po co nam te nerwy były... Teraz już mam z górki;) ”
Hipokryzja i o tej hipokryzji często pisze… (L)osersi - wbrew temu co piszesz - jak widać np. na Twoim przykładzie analizują to co piszę…



Cytat:

Pierwotnie napisane przez krwawy (Post 1369300)
5:0 z amatorami to wygrywamy u siebie ale z tymi z Krakowa :D

I o tej arogancji pisałem powyżej, wchodzi tu taki i nie pamięta o tym jak to Wisła poniewierała jego klub spod znaku nauki jazdy i spuszczała mu łomot tylko sieje napinkę i pręży muskuły jaki on to jest najsilniejszy wśród najsłabszych. Wychyla nosa poza Ekstraklase i mina rzednie…

emj10 24.07.2014 10:58

Jakoś nikt inny nie analizuje tak twittów Leśnego, jego wypowiedzi w mediach, czy komentarzy dziennikarzy, bądź wycinków prasowych o Legii jak to właśnie uczyniłeś. Jakiś kompleks?

Jeśli ta arogancja i buta jest dostrzegana jedynie przez czytelników Twittera, bądź osoby analizujące wszystkie medialne informacje o Leśnym to jestem spokojny, bo to bardzo wąskie grono.

Gdzie w takim razie jest ta hipokryzja? Sądzę, że musisz spojrzeć w lustro ;)

krwawy 24.07.2014 11:05

Ach przepraszam za tą arogancje, to Wisła poniewiera nas strasznie, a w pucharach to Wisła prawie w LM była ale oczywiście sędziowie znowu Wisłę przekręcili i się nie udało. Ach ta arogancka Legia i ile za tych piłkarzy płaci. Czemu oni do Wisły nie chcą za uścisk dłoni Bednarza przyjść to nikt nie wie :-/ ale to też wina Legii bo Bednarz to Legionista z Warszawy.
Czekam na dalsze płacze shaguś :D

AntyMod 24.07.2014 11:22

mam wielka nadzieje ze co poniektorzy panowie tak ochoczo i czesto beda pisac po dwumeczu z Celtikiem, i nie bedzie takiej ciszy jak przez ostatnie 2 tygodnie po porazkach z Zawisza, beniaminkiem z Belchatowa i fuksiarskim remisem z pasterzami z Irlandii, czekam na taka aktywnosc codzien, a nie tylko po oklepaniu listonoszow i rozwozicieli Pizzy

shaggy 24.07.2014 11:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1369311)
Jakoś nikt inny nie analizuje tak twittów Leśnego, jego wypowiedzi w mediach, czy komentarzy dziennikarzy, bądź wycinków prasowych o Legii jak to właśnie uczyniłeś. Jakiś kompleks?

Jeśli ta arogancja i buta jest dostrzegana jedynie przez czytelników Twittera, bądź osoby analizujące wszystkie medialne informacje o Leśnym to jestem spokojny, bo to bardzo wąskie grono.

Gdzie w takim razie jest ta hipokryzja? Sądzę, że musisz spojrzeć w lustro [IMG]file:///C:\Users\WAW100~1\AppData\Local\Temp\msohtmlclip1\ 01\clip_image001.gif[/IMG]


Już to kiedyś tłumaczyłem, skoro koleś mi wyskakuje z lodówki na każdym kroku trudno nie znać jego wypowiedzi a skoro zdarza mu sie bredzić dość często tym bardziej warto poczytać - tak na przyszłość:)



Cytat:

Pierwotnie napisane przez krwawy (Post 1369313)
Ach przepraszam za tą arogancje, to Wisła poniewiera nas strasznie, a w pucharach to Wisła prawie w LM była ale oczywiście sędziowie znowu Wisłę przekręcili i się nie udało. Ach ta arogancka Legia i ile za tych piłkarzy płaci. Czemu oni do Wisły nie chcą za uścisk dłoni Bednarza przyjść to nikt nie wie :-/ ale to też wina Legii bo Bednarz to Legionista z Warszawy.
Czekam na dalsze płacze shaguś :D

Wypocin kolegi nie komentuję bo ma problem ze zrozumieniem tego co napisałem, myli czasy przeszły z teraźniejszym, w kwesti pensji piłkarzy też pomylił odwagę z odważnikiem... no nic z 5 razy przeczyta zrozumie... a może Cię przeceniam

aha i jeszcze jedno jak mi się nawinąłęś - nie pisz do mnie na priva takich gimbusiarskich tekstów jaki Ci się zdarzył jakiś czas temu... Żenujące to było... takie na poziomie zkręconego słoika...

Koledzy aroganci i hipokryci a ja z nimi odbiegli od tematu.
Czas zwrócić wzrok na Kuchenki, Zawisze i Ruch...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1369316)
mam wielka nadzieje ze co poniektorzy panowie tak ochoczo i czesto beda pisac po dwumeczu z Celtikiem, i nie bedzie takiej ciszy jak przez ostatnie 2 tygodnie po porazkach z Zawisza, beniaminkiem z Belchatowa i fuksiarskim remisem z pasterzami z Irlandii, czekam na taka aktywnosc codzien, a nie tylko po oklepaniu listonoszow i rozwozicieli Pizzy

Aaaammmeennn:)

w0lno. 24.07.2014 11:42

Ciekawie zapowiada się kolejny dwumecz. Na papierze spotkanie dwóch znanych firm, klubów, które zdominowały swoje ligi. Jednak należy spojrzeć prawdzie w oczy - będzie to pojedynek dwóch reprezentantów słabych europejskich lig. Celtic, to już nie ten Mistrz Szkocji z Magic'iem i Borucem w składzie (nie wspominając o czasach Henki Larssona), a Legia - przereklamowany zespół, który potrafi wygrywać tylko w słabej Ekstraklasie.

Jeśli aktualny Mistrz Polski pokaże pełnię swoich możliwości, to powinien poradzić sobie z Celtami. Kluczem do awansu do następnej rundy będzie mecz na Łazienkowskiej. Obowiązkiem Legionistów jest wygrać to spotkanie. Szkoci słabo radzą sobie w meczach wyjazdowych. We wcześniejszych latach sprawę awansu rozstrzygali na własnym stadionie. Należy jednak pamiętać, że w tym roku nie będzie dane im zagrać na Parkhead. Będą zmuszeni do rozgrywania rewanżu na stadionie w Edynburgu. Zobaczymy jak to wpłynie na ich formę.

Jestem ciekawy tego spotkania. Szanse oceniam na 60 do 40 dla Celticu. Nie ma co przeceniać podopiecznych Deila, jednak ostatnie popisy polskich zespołów w Europejskich Pucharach nie mogą napawać optymizmem. Nie spodziewam się, żeby były to ciekawe spotkania dla postronnych obserwatorów. Jednak kto wie, może oba zespoły zaskoczą nas swoją grą...

Mario Nh 24.07.2014 12:48

Celtic ich rozjedzie. Przede wszystkim szybkością w operowaniu piłką, przygotowaniem fizycznym i zaangażowaniem.

0 22 24.07.2014 13:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez AntyMod (Post 1369316)
mam wielka nadzieje ze co poniektorzy panowie tak ochoczo i czesto beda pisac po dwumeczu z Celtikiem, i nie bedzie takiej ciszy jak przez ostatnie 2 tygodnie po porazkach z Zawisza, beniaminkiem z Belchatowa i fuksiarskim remisem z pasterzami z Irlandii, czekam na taka aktywnosc codzien, a nie tylko po oklepaniu listonoszow i rozwozicieli Pizzy

Tak się składa, że wpisałem się tutaj albo po klęsce z Irolami albo po klęsce z Bełchatowem, a po rozmaśleniu amatorów już nie. Ale Wy wiecie swoje :)

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 1369323)
Celtic ich rozjedzie. Przede wszystkim szybkością w operowaniu piłką, przygotowaniem fizycznym i zaangażowaniem.

Jest to prawdopodobne. I całej polskiej konkurencji spadnie kamień z serca. Ja tymczasem sobie na luzie oglądam czy wejdziemy czy nie. Nadzieja, że Celtowie grają kijowo na wyjazdach, a tu zaczynamy.

Bóg Trybun (objawion) 24.07.2014 13:11

wiem, ze to temat sportowy ale skoro już jesteśmy przy wczorajszym meczu to szkoda, ze to kopacze a nie wyjazdowicze L są dla tylu osób od nas odnośnikiem, wokół którego kręci się napina.

Czapki z głów za wczoraj.

po_offie_spocznij

Yossarian 24.07.2014 13:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez shaggy (Post 1369318)
Już to kiedyś tłumaczyłem, skoro koleś mi wyskakuje z lodówki na każdym kroku trudno nie znać jego wypowiedzi a skoro zdarza mu sie bredzić dość często tym bardziej warto poczytać - tak na przyszłość:)





Wypocin kolegi nie komentuję bo ma problem ze zrozumieniem tego co napisałem, myli czasy przeszły z teraźniejszym, w kwesti pensji piłkarzy też pomylił odwagę z odważnikiem... no nic z 5 razy przeczyta zrozumie... a może Cię przeceniam

aha i jeszcze jedno jak mi się nawinąłęś - nie pisz do mnie na priva takich gimbusiarskich tekstów jaki Ci się zdarzył jakiś czas temu... Żenujące to było... takie na poziomie zkręconego słoika...

Koledzy aroganci i hipokryci a ja z nimi odbiegli od tematu.
Czas zwrócić wzrok na Kuchenki, Zawisze i Ruch...



Aaaammmeennn:)




Prosba do Ciebie i innych wdajacych sie w przepychanki z stolecznym trolem.
Odpusccie z laski swojej.Nie warto go dokarmiac.
Dostana w....... od celtow i znowu schowa sie do swojej mysiej dziurki.
Jak wiekszosc jego kolegow ,zreszta.

mitmichael 24.07.2014 14:50

Dzisiaj do Legii na pewno dołaczy Lech. Spokojnie pojada Estonczykow u siebie. Zawisza i Ruch takze maja szanse

shaggy 24.07.2014 19:55

No to w większości nasze eksportowe ekipy pokopią jeszcze w sierpniu choć się na to nie zanosiło.
Klub z Wronek planowo przejechał się po Estończykach, Ruch przywiózł z Vaduz zwycięski remis i gra dalej.
Przyznam, że Ruchowi nie dawałem wielkich szans na awans...
Zawiodłem się na Zawiszy po pierwszej połowie w pape 0-1 więc będzie cięzko o awans.

PhantomRanger 24.07.2014 21:09

Nie miej teraz przez tydzień będzie udowadnianie wyższości Lecha czy Legii nad reszta ekstraklasy. Co z tego jak później w europie stają się pośmiewiskiem. Podobna sytuacja była kiedy to Wisła dominowała krajowe rozgrywki, ale w Europie jej nie szło. Ile wówczas było uwag od mediów czy kibiców ichniejszych klubików w tym 7egii. Teraz nagle jacy to mocni nie są lecz zapomniał wół jak cielakiem był. Nikt obecnie nie zaprzeczy, że najlepszym Polskim klubem w obecnym tysiącleciu jest nie kto inny jak WISŁA KRAKÓW. Jeżeli ktoś sądzi inaczej niech zmieni dilera.

mitmichael 24.07.2014 21:36

3 druzyny nadal w europejskich pucharach to dobry wynik. W 4 rundzie na pewno zostanie jedna (Legia) ale Lech i Ruch tez maja duze szanse

wiesniak84 24.07.2014 21:38

Ruch ma duze szanse? Powodzenia:D

emj10 24.07.2014 22:13

Szok! Renesans polskiej piłki.

Od jutra prężymy muskuły.

Mario Nh 24.07.2014 22:15

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 1369216)
No to ja stawiam awans Legii po dogrywce bądź karnych.
W miarę pewny awans Lecha.
Przy dużej dozie szczęścia przejdzie dalej Ruch.
Zawisza odpadnie po dobrej grze.

Nawet udało mi się trafić.
Lech z dużymi szansami na awans. Dla Ruchu i Legii to prawdopodobnie koniec przygody w europejskich pucharach.

emj10 24.07.2014 22:32

Chyba jakaś pomyłka? Jak odpadamy z Celticiem to jesteśmy rozstawienie w 4 rundzie el. LE. Także cały sierpień nasz ;)

kpn 24.07.2014 22:55

w 4r el.LM nierozstawieni
w 4 r el LE rozstawieni

Alex_Morgan 24.07.2014 23:05

A jednak waleczni Islandczycy, którzy są wyceniani na mniej niż St. Patrick's będą rywalem Lecha. Co sezon to słabszy rywal, a pewnie skończy się tak jak zawsze, z tą różnicą, że tym razem ich trenejro wreszcie poleci :D

wolfy 25.07.2014 01:06

Pozytywne zaskoczenie. Największe w wykonaniu Ruchu Chorzów, bo tam ani pieniędzy, ani wybitnych piłkarzy. No, ale przynajmniej trener jest.

W następnej rundzie Legia raczej na bank odpada z el. LM, Ruch - raczej też się pożegna z LE (chociaż całkiem bym ich nie skreślał), Amika raczej przejdzie dalej (ale kto ich tam wie?).

Krav 25.07.2014 07:41

Amica zagra z Islandczykami, którzy zrobili trzecią co do wielkości niespodziankę w tej rundzie eliminacji. Na ich miejscu bym się nie cieszył. Jak się wyrównał (w dół ? ) poziom niech świadczy fakt, że niejaki Vikingur z Wysp Owczych (!) wyeliminowało Tromsoe (!!!), które w poprzedniej rundzie Estończykom wrzuciło 13 bramek w dwumeczu...

shaggy 25.07.2014 07:51

Zostało ich trzech w każdym z nich inna krew a więc pospekulujmy:


Legia – Celtic
Jeśli "arcymistrzowie" zagrają z Celtami tak jak w pierwszym meczu z Irlandczykami , Radović i spółka żeby zapomnieć o traumie będą musieli wypić morze szkockiej, jeśli będzie miał kto pić bo po kolejnym takim nędznym meczu wariat Kuciak rozszarpie kilku kolegów zanim ci tempem meczowym doczłapią się do szatni.


Zakładając jednak optymistyczny scenariusz (dla (L)osersów) i jeśli uda im się zagrać tak jak w rewanżu z Patrykami jest szansa na honorowe pożegnanie się z LM.
A jeśli wyżelowani i wytatuowani chłopcy wzniosą się na wyżyny i zagrają tak że… no dobra nie żartujmy sobie bo inni już po oklepaniu Iroli zaczynają mocno pompować balonik - na czele nawet z o zgrozo największym hejterskim portalem w sieci któremu szefuje (nie)sympatyczny redaktorem z zakolami…
Czas uważniej przyglądać się zespołom w IV rundzie el. LE…

Lech - Ungmennafélagiđ Stjarnan
Zamiast do deszczowej Szkocji, śladem Legii kuchenki odwiedzą wietrzną Islandię. Po wyczynie w Estonii raczej niczego nie można być pewnym. Ale kolejna wtopa w postaci braku awansu sprawiłaby że w Wielkopolsce nawet dzieci z odrazą brałyby lekturę ”Naszej szkapy” do ręki - niestety kojarzyłaby się z Rumakiem.

Ruch - Esbjerg fB
Ruch skreśliłem już w poprzedniej rundzie – jak widać niesłusznie. Jednak rywal dość mocny ugranie jakichś punktów w dwumeczu będzie sukcesem. Tym razem chyba się nie pomylę przewidując odpadnięcie Niebieksich.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:39.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl