![]() |
Widzę skład oldbojów bo dzisiejszym PP. Cleber to tak na stałe w Polsce czy przejazdem?
|
apropo Clebera jeśli znalazł sie ktoś taki kto nie czytał :
Cytat:
|
Jak sie czyta takie cos jak o Cleberze czy jego synie ,to utwierdzam sie w przekonaniu ze trzeba sie modlic zeby Cupial sprzedal komus Wisle.
|
|
piłka do złapania, a on wybija najpierw w górę, a potem to już szkoda gadać...
|
Paweł Brożek strzelił pierwszego gola w drugiej lidze Hiszpańskiej w meczu Huelva-CD Lugo 3-0 a Brożek strzelił pierwszą bramkę w 55 minucie :)
|
Cytat:
|
Jak Kurto bedzie tak dalej grał to wróci do Polski szybciej niz sie spodziewa...
|
Łukasz Garguła:P
życzyłbym tego sobie i innym |
Roberto chyba uratował posadę, po ubiegłotygodniowej klęsce z Vitesse 0-3(grając przez 60 minut z przewagą 1 zawodnika), dziś grali z beniaminkiem Zvolle, na wyjeździe i do 84 minuty przegrywali.Zryw w końcówce i wygrana 2-1.Kiro cały mecz:D, oczywiście bez gola czy asysty.
Dynamo Dana powoli wychodzi z kryzysu - dziś 3-2 z Amkarem. U gości Mijailovic, zszedł w 1 połowie(kontuzja) |
|
Paweł Brożek nie tylko strzelił, ale zaliczył również asystę.
|
Junior Diaz zagrał 90 minut w meczu Mainz - Augsburg. Mainz wygrało 2-0, a Diaz grał na lewej obronie.
|
|
|
Cytat:
Cytat:
|
Ostatni mecz Brożka:
http://www.dailymotion.com/video/xtt...te-12-13_sport |
Cytat:
|
Cytat:
:> |
Marcelo wczoraj miał swego rodzaju jubileusz - 100. mecz w barwach PSV Eindhoven.
|
Zmiana Tematu:
http://www.warszawa.sport.pl/sport-w...__SONDAZ_.html Patrzcie co mówi wasz były "prezes" Herezje w każdym słowie... Nigdy więcej tego frajera w Wiśle. Cytat:
|
No tak, faktycznie frajer.
Powienien był powiedzieć, że to Wisła ma najlepszych kibiców, sposród których najlepszą atmosferę i klimat robi niejaki senior member palikot |
Cytat:
Ciekawe, też to, że jako były prezes jest "za a nawet przeciw" zamknięcia trybuny. Brawo takiego prezesa nam potrzeba panie FraMat :D |
Cytat:
http://www.sjp.pl/punktuje |
W Niecieczy, a nie w Bielsku. ;)
|
Skorża będzie trenował w Arabii Saudyjskiej:
http://ekstraklasa.wp.pl/kat,32284,t...l?ticaid=1f3c9 |
Cytat:
Canal+ http://files.alhilal.com/images/3790...9049492501.jpg Rada Nadzorcza http://upload.alhilal.com/img/019/food%20(2).JPG |
Ciekawe w jakim języku będzie porozumiewał przecież on nawet Angielskiego dobrze nie zna....
|
Po Polsku...
W razie problemow poprosi jedna z rodaczek , zeby przestala zajadac winogrona i ruszyla dupsko z pufy. |
To się dorobi kasiory...
|
http://sphotos-c.ak.fbcdn.net/hphoto...45844915_n.jpg
ciekawe skad oni Skorże wytrzasnęli |
Penie trafił tam podobną drogą jak Maaskant do Wisły :)
|
Jak dobry menago to i nawet w Etiopii znajdzie pracę swojemu klientowi. Maciuś trafił lepiej niż 6 w totka. Jako trener jest dla mnie skończony, po Legii już był a teraz tylko mnie w tym przekonaniu utwierdził.
|
Ale najśmieszniejsze jest to, ze mogą mieć za ta kasę nawet i Guardiole lub Beniteza a wzieli takiego ogóra!
Ale trzymam za niego kciuki wiec niech dumnie przeciera szlaki. Jak coś ugra to za nim pójdą Probierz, Zielinski, Smuda , nastanie moda na polskich trenerów a tym samym będziemy zmuszeni do zatrudnienia obcokrajowca :) |
Cytat:
|
Cytat:
|
Wykończył juz ten dom w Radoimu ? Może teraz na basen zbiera ?. Musi tylko uważać by się alkoholu nie napić bo zetną mu łeb mieczem lub toporem (tu pozwolą mu wybrać).
Łazarek przeżył Sudan, teraz czas na Skorżę :). Przecierają szlaki światowej piłki nasi spece. Ciekawe kiedy trafi ktos do Nepalu ? |
Cytat:
|
Cytat:
i Skorża zna angielski, bez przesady ja tam uważam go za dobrego trenera, ale słabego przywódce i mało charyzmatycznego |
Cytat:
"...ja tam uważam go za dobrego trenera, ale słabego przywódce i mało charyzmatycznego.." Mam dość podobną opinię na jego temat. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 06:06. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl