Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Reprezentacja Polski (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=181)

vabanq 16.10.2012 20:30

hahaha paranoja i tyle w temacie, stadion za taka kase a zarzadcy i organizatorzy to zwykle pajace.
Gratulacje!

MatMario 16.10.2012 20:34

Drenaż pewnie wyjechał razem z całą murawą po ostatnim meczu ME. Później były koncerty, coldplay, madonna, biegnij na stadion itd. Założenie tego stadionu jest takie że drenaż potrzebny nie jest. Jednak założenia biorą w łeb jak się mądrzy do planowania spotkania zabiorą

Tam jest wielka betonowa płyta, nazwijmy ją techniczną i na nią według zapotrzebowania albo stawiają scenę, sypią kilkaset ton ziemi i kładą trawę, leją wodę i mają lodowisko.

A robić boisko z drenażem za każdym razem mija się delikatnie z celem. Możliwe że i ten drenaż dziś by egzaminu nie zdał. No po to jest ten dach do ....y nędzy.

FraMat 16.10.2012 20:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1282182)
Dobrze, że na Euro nie padało:help:

Nie no.
Na euro był drenaż.
Potem zmieniali murawę i chyba zdjeli przy okazji ten drenaż, tylko nie wiem po co.
To juz kurczę, na Legii mogli zagrac....

hunter 16.10.2012 20:39

Przecież każdy wie, że to wina kiboli...

iiYama 16.10.2012 20:40

Jest Gdańsk, Wrocław, Poznań. Obiekty typowo piłkarskie. To ....a rządzący chcieli zrobić wielkie show.

Waldonis 16.10.2012 20:40

Durne łby usunęły drenaż po Euro bo na co on skoro jest dach :rotfl: zamykają kiboli , stadiony , sektory etc a nie potrafią zamknąć dachu :rotfl:i jeszcze informacja że padający deszcz grozi konstrukcji pozostawię bez komentarza - gdzie ja żyję ? Monty Python wymięka

piotrek06 16.10.2012 20:46

"Narodowe Centrum Sportu informuje, że zgodnie z informacją od organizatora meczu Polska - Anglia, Polskiego Związku Piłki Nożnej, żadna ze stron spotkania nie chciała grać przy zamkniętym dachu. Na zasunięcie dachu muszą zgodzić się delegat meczu, obserwatorzy i drużyny. Żadna ze stron nie chciała jednak takiego rozwiązania."

labtec 16.10.2012 20:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez vabanq (Post 1282186)
hahaha paranoja i tyle w temacie, stadion za taka kase a zarzadcy i organizatorzy to zwykle pajace.
Gratulacje!




wiecie co jest ciekawe?
że trener Fornalik i trener Angoli - chcieli grać PRZY OTWARTYM DACHU!!!

Też rzucam mięsem na pzpn czy organizatorów ale...
oni zrobili to co chcieli trenerzy zespołów tak?

dobrze rozumiem?

saklak1906 16.10.2012 20:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez MatMario (Post 1282187)

A robić boisko z drenażem za każdym razem mija się delikatnie z celem. Możliwe że i ten drenaż dziś by egzaminu nie zdał. No po to jest ten dach do ....y nędzy.

Przeciez pod cala plyta bioska jest strop zelbetonowy a pod nim parking. Wystarczylo co metr kwadratowy zrobic otwory o srednicy 15mm pod stropem dac runny i stale odwodnienie gotowe bezwzgedu czy jest tam rozgrywany mecz, czy zlot milosnikow jamnikow.

saklak1906 16.10.2012 21:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez labtec (Post 1282193)
wiecie co jest ciekawe?
że trener Fornalik i trener Angoli - chcieli grać PRZY OTWARTYM ?

To sa slowa pindy z PZPNu, mina Anglikow mowi wiele

Kocur 16.10.2012 21:03

Niech nas wypierd... z UEFA, FIFA i czegokolwiek się da na 5 lat.

Może bez żłoba te debile pójdą w....u i będzie można coś od nowa budować.

emj10 16.10.2012 21:15

Po co lamentować? Trzeba się cieszyć, że pzpnowska ferajna będzie dziś miała ciężką noc przed sobą :D

Leh71 16.10.2012 21:17

Jaką ciężką-impreza i popijawa być musi-prędzęj ciężki (skacowany)ranek.

wolfy 16.10.2012 21:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1282200)
Po co lamentować? Trzeba się cieszyć, że pzpnowska ferajna będzie dziś miała ciężką noc przed sobą :D

A to PZPN kładł murawę? Oni stadion wybudowali?
Przeginasz trochę z tą legitymacja partyjną...

To są - wiadomo... Ale obiektem nie zarządzają.

EDIT: Swoją drogą - ciekawe kto za to odpowiada? Znaczy: w sensie cywilno - prawnym wiadomo, że nikt. W końcu to Polska. Ale kto odwalił taki numer z murawą?

emj10 16.10.2012 21:29

Jaką legitymacją partyjną?

Rozumem, że wg. Ciebie winę za wszystko ponoszą albo NCS, albo Tuskobus? Nie pamiętasz meczu z Zagłębiem na Legii, gdzie był podobny stan murawy podczas ulewy? Ulewa jest na pewno, bo mam całą piwnicę wody, a chodnika od ulicy odróżnić się nie da.

Obarczam PZPN winą za tą sytuację, gdyż oni zajmują się sprawami porozumienia między FIFĄ, a reprezentacjami. Z tego wyniknął cały problem.

wolfy 16.10.2012 21:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1282203)
Rozumem, że wg. Ciebie winę za wszystko ponoszą albo NCS, albo Tuskobus? Nie pamiętasz meczu z Zagłębiem na Legii, gdzie był podobny stan murawy podczas ulewy? Ulewa jest na pewno, bo mam całą piwnicę wody, a chodnika od ulicy odróżnić się nie da.

Tak. Winne jest NCS na pewno, a czy PO? Pewnie też, bo to ich kolesie tam siedzą.

PZPN nic do murawy nie ma. Do stadionu zresztą też.
Były akcje już na euro, że trochę popadało i woda leciała na schody wewnątrz...

emj10 16.10.2012 21:37

Jak to nie ma PZPN nic? Czyżby to kadra PZPN nie miała ochoty grać przy zamkniętym dachu, bo znowu dostaliby zadyszki?
http://www.stadionnarodowy.org.pl/ak...centrum-sportu

Nie pada trochę, a nieprzerwanie od prawie 10h.

O co chodzi z tą legitką partyjną? Ponawiam pytanie.

wolfy 16.10.2012 21:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1282205)
Jak to nie ma PZPN nic? Czyżby to kadra PZPN nie miała ochoty grać przy zamkniętym dachu, bo znowu dostaliby zadyszki?
http://www.stadionnarodowy.org.pl/ak...centrum-sportu

Nie pada trochę, a nieprzerwanie od prawie 10h.

A, to nie ma problemu. W końcu nie ma technicznych możliwości, żeby wodę z murawy odprowadzić. Padał deszcz - siłą wyższa. Musi być basen zamiast murawy.

:help:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1282205)
O co chodzi z tą legitką partyjną? Ponawiam pytanie.

A to nie Ty jesteś tym obrońcą PO z politycznego? Skoro nie masz legitki to rozumiem, że społecznie?
Zresztą, praktycznie tam nie zaglądam bo mi to wisi, po prostu wkurza mnie takie odwracanie kota ogonem.

PZPN to łatwy cel, ale do k-nędzy problem leży chyba gdzie indziej...
Albo zjebano stadion za dwa miliardy, albo murawę.

emj10 16.10.2012 21:50

Nie twierdzę, że winy nie trzeba szukać, gdzie indziej skoro całe państwo jest chore, ale w tym wypadku to kolejny kamyczek do ogródka PZPN, bo on w głównej mierze odpowiadał za ten mecz. Kompetencje, a lepiej to nazywając braki kompetencji ich pracowników doprowadził do milionowych strat.

Ja obrońca PO? Skąd?

Edit: Czyżby murawa na stadionie na Ukrainie też była zjebana? Gdyby ulewa nie przeszła to byśmy mieli ten sam scenariusz.

mitmichael 16.10.2012 21:51

Takie rzeczy jak dzisiaj to tylko w Polsce.

Dzimi 16.10.2012 21:52

Prawda jest taka, że z tym dachem od początku były problemy - najpierw przeciekał, potem to naprawili, ale wiele razy czytałem/słyszałem, że nie można go zasunąć jeśli już pada deszcz, bo grozi to katastrofą budowlaną. Po prostu ten dach jest niedorobiony, jest "dysfunkcyjny". Narodowe Centrum Sportu pewnie dobrze o tym wie.

Teraz kwiatki:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piotrek06 (Post 1282192)
"Narodowe Centrum Sportu informuje, że zgodnie z informacją od organizatora meczu Polska - Anglia, Polskiego Związku Piłki Nożnej, żadna ze stron spotkania nie chciała grać przy zamkniętym dachu. Na zasunięcie dachu muszą zgodzić się delegat meczu, obserwatorzy i drużyny. Żadna ze stron nie chciała jednak takiego rozwiązania."

Ale NCS kręci - to są ustalenia nie z dzisiaj, tylko z poniedziałku. Opinia z drugiej strony:
http://sport.interia.pl/reprezentacj...lia,nId,642462
Cytat:

- Polacy chcieli przełożenia pojedynku na inny termin, ale Anglicy nalegali, żeby odbył się on w środę - stwierdziła Agnieszka Olejkowska, rzeczniczka PZPN. "Biało-czerwoni" preferowali 14 listopada, kiedy towarzysko mamy spotkać się z Urugwajem.

Olejkowska poinformowała, że decyzję, aby nie zamykać dachu nad stadionem, podjął w poniedziałek delegat techniczny FIFA po uwzględnieniu opinii obu zespołów. Okazuje się, że tuż przed meczem nie było już technicznej możliwości, aby zasunąć dach, gdyż mogłoby to spowodować niebezpieczeństwo dla zebranych na stadionie kibiców.
Pogrubiony fragment z wypowiedzi Olejkowskiej oznacza dokładnie tyle, że przed meczem była inicjatywa delegata FIFA, aby dach zamknąć. Fragment "nie było technicznej możliwości" jednoznacznie potwierdza wadę dachu stadionu i fakt, że przy opadach już go zamknąć nie można.

Idziemy dalej - w LM robi się tak, że jeśli pada i na murawie zbiera się woda, zasuwa się dach, robi się 15 minutowy trening na 45 minut przed meczem, i gra się mecz. Tym rozwiązaniem spełnia się przepis FIFA, że trening i mecz muszą być w takich samych warunkach. W przypadku tego meczu zapewne delegat FIFA chciał zrobić tak samo jak się robi wszędzie w cywilizowanym świecie, ale otrzymał informację, że jak pada to tego dachu zasunąć "sie nie da". Dodatkowo ktoś bardzo mądry inaczej (a w Polsce przy władzy takich osób wiele) stwierdził, że skoro mamy dach, to po co drenaż na murawie. I katastrofa murowana.

Cały sęk w tym, że ktoś powinien o tym wszystkim (czyli o dachu, którego nie można zasunąć jak już pada, i o braku drenażu) powiedzieć wcześniej delegatowi FIFA, a wtedy jego poniedziałkowa decyzja przy takich prognozach pogody, była by zapewne inna.


Przy okazji - na podobnych wariackich papierach robi się u nas autostrady, i jak wiemy, wychodzi z tego wielka kupa, którą muszą strawić bankrutujące firmy budowlane i setki tysięcy głodujących pracowników.

Na deser, cytat z innego forum

Cytat:

byłem na kilku rozmowach z Alpine i NCS-em podczas budowy stadionu. Panowie byli, delikatnie mówiąc, niepoważni. Najpierw przez 3 miesiące nie było osoby odpowiedzialnej za dany fragment budowy, potem pojawił się gostek, który jednak nie mógł podjąć żadnej decyzji bo dopiero zapoznawał się z budową. Po miesiącu gostka już nie było, bo dostał posadkę w innej państwowej firemce.
Nie zdziwiłbym się, gdyby z tym dachem było coś nie teges.
Żródło: http://www.frazpc.pl/b/300229/1

saklak1906 16.10.2012 21:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1282204)

PZPN nic do murawy nie ma. Do stadionu zresztą też.
...

Kto byl organizatorem meczu? Tusk I PO czy PZPN?

Jak robisz impreze w ogrodzie to pierwsze co robisz to sprawdzasz pogode z tygoniowym wyprzedzeniem i wiesz czego sie spodziewac i co zaplanowac.Ale jak sie jest ignorantem to zawsze moza miec pretensje do innych

wolfy 16.10.2012 21:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1282207)
Nie twierdzę, że winy nie trzeba szukać, gdzie indziej skoro całe państwo jest chore, ale w tym wypadku to kolejny kamyczek do ogródka PZPN, bo on w głównej mierze odpowiadał za ten mecz. Kompetencje, a lepiej to nazywając braki kompetencji ich pracowników doprowadził do milionowych strat.

Ale co ma PZPN do stanu murawy na stadionie? Wytłumacz mi tę prostą zależność.
Lato z Kręciną drenaż pod.......ili? Czy może Piechniczek po pijaku projekt kreślił?

"W głównej mierze odpowiadał za mecz"? Za stan stadionu też?
Ponawiam pytanie - co mógł zrobić PZPN? Olejkowska miała z mopem po murawie zapierdalać?
Darujmy sobie ogólniki, bo dobrze wiadomo:
- kto stadion budował
- kto jest operatorem.

Jedyne, czego nie wiadomo: czemu dachu nie można zamknąć, gdy pada!?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dzimi (Post 1282209)
Prawda jest taka, że z tym dachem od początku były problemy - najpierw przeciekał, potem to naprawili, ale wiele razy czytałem/słyszałem, że nie można go zasunąć jeśli już pada deszcz, bo grozi to katastrofą budowlaną. Po prostu ten dach jest niedorobiony, jest "dysfunkcyjny". Narodowe Centrum Sportu pewnie dobrze o tym wie.

Teraz kwiatki:

Ale NCS kręci - to są ustalenia nie z dzisiaj, tylko z poniedziałku. Opinia z drugiej strony:

Idziemy dalej - w LM robi się tak, że jeśli pada i na murawie zbiera się woda, zasuwa się dach, robi się 15 minutowy trening na 45 minut przed meczem, i gra się mecz. Tym rozwiązaniem spełnia się przepis FIFA, że trening i mecz muszą być w takich samych warunkach.

W przypadku tego meczu zapewne delegat UEFA chciał zrobić tak samo jak się rodzi wszędzie w cywilizowanym świecie, ale otrzymał informację, że jak pada to tego dachu zasunąć "sie nie da". Dodatkowo ktoś bardzo mądry inaczej (a w Polsce przy władzy takich osób wiele) stwierdził, że skoro mamy dach, to po co drenaż na murawie. I katastrofa murowana.

Cały sęk w tym, że ktoś powinien o tym wszystkim (czyli o dachu, którego nie można zasunąć jak już pada, i o braku drenażu) powiedzieć wcześniej powiedzieć delegatowi UEFA, a jego decyzja przy takich prognozach pogody, była by zapewne inna.


Przy okazji - podobnie robi się u nas autostrady, i jak wiemy, wychodzi z tego wielka kupa, którą muszą strawić bankrutujące firmy budowlane i setki tysięcy głodujących pracowników.

Wszystko w temacie.

Konrad. 16.10.2012 21:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1282205)
Jak to nie ma PZPN nic? Czyżby to kadra PZPN nie miała ochoty grać przy zamkniętym dachu, bo znowu dostaliby zadyszki?
http://www.stadionnarodowy.org.pl/ak...centrum-sportu

Nie pada trochę, a nieprzerwanie od prawie 10h.

O co chodzi z tą legitką partyjną? Ponawiam pytanie.

To co wrzuciłeś jest manipulacją jaką wypuściło wspólnie NCS do współki z PZPNem, chcąc zwalić winę na FIFĘ Angoli i ew. naszych piłkarzy.

Raz: delegat fifa podjął tą decyzję po konstultacji z drużynami WCZORAJ.

Dwa: dzisiaj delegat na mecz przybył o godzinie dziewiętnastej.

Dlaczego nikt przez cały dzień nie próbował poinformować go o tym, że będą duże opady deszczu?

Byłem, na nie jednym meczu z dużo większymi opadami (choćby pamiętny mecz z Legią w wawie, gdzie nawet majtki człowiek miał przemoczone) i drenaż dawał radę. Czemu tutaj nie potrafił?

Tyle. Winni są organizatorzy meczu.

Że już nie wspomnę, że najzwyczajniej, trzy dni przed meczem należało zamknąć dach i nikogo się nie pytać o zdanie...
Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 1282210)
Kto byl organizatorem meczu? Tusk I PO czy PZPN?

Jak robisz impreze w ogrodzie to pierwsze co robisz to sprawdzasz pogode z tygoniowym wyprzedzeniem i wiesz czego sie spodziewac i co zaplanowac.Ale jak sie jest ignorantem to zawsze moza miec pretensje do innych

Nie przeginaj, pzpn to ....y ale nic do stadionu nie mają.

Z NASZYCH PIENIĘDZY ON POWSTAŁ

Co do twojego porównania z ogrodem, gdy organizujesz impreze u mnie w ogrodzie i nagle ziemia się zapada to kto jest winny? Ja bo nie przygotowałem ogrodu, czy ty bo robiłeś tam impreze?

murray 16.10.2012 22:00

Wątek o meczu z Liege z lutego:
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Oldpara (Post 1218979)
Murawa pierwsza klasa, jak sobie przypomnę Lazio... niech mi ktoś powie, ze Polska nie idzie do przodu..


emj10 16.10.2012 22:01

Nie wiem, czy to co wrzuciłem jest manipulacją, czy nie, ale do spółki z wypowiedzią Olejkowskiej wysuwa się jasny obraz sytuacji.

Co mogliby zrobić, aby mecz się dziś odbył? Musieliby zamknąć dach o 12 i grac przy zamkniętym dachu. Nie sądzę, aby jakikolwiek drenaż w Polsce wyrobił dzisiaj.

palikot 16.10.2012 22:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez saklak1906 (Post 1282210)
Kto byl organizatorem meczu? Tusk I PO czy PZPN?

Jak robisz impreze w ogrodzie to pierwsze co robisz to sprawdzasz pogode z tygoniowym wyprzedzeniem i wiesz czego sie spodziewac i co zaplanowac.Ale jak sie jest ignorantem to zawsze moza miec pretensje do innych

FIFA......

więc jednak chyba Lato i pzpn nie wiele mieli do gadania w tej sprawie

emj10 16.10.2012 22:03

FIFA po stronie zewnętrznej (międzynarodowej), a po stronie polskiej?

sergio 16.10.2012 22:04

Wie ktos gdzie można obejrzać i czy wogóle juz jest filmik z najciekawszej akcji dzisiajszego wieczoru?

hunter 16.10.2012 22:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1282218)
Nie wiem, czy to co wrzuciłem jest manipulacją, czy nie, ale do spółki z wypowiedzią Olejkowskiej wysuwa się jasny obraz sytuacji.

Co mogliby zrobić, aby mecz się dziś odbył? Musieliby zamknąć dach o 12 i grac przy zamkniętym dachu. Nie sądzę, aby jakikolwiek drenaż w Polsce wyrobił dzisiaj.

Pamiętasz pewien mecz w Doniecku na Euro? Tam ulewa była nieporównanie silniejsza, dachu stadion nie ma. Cena jego też znacznie niższa. Drenaż załatwił sprawę w 20 minut.

palikot 16.10.2012 22:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1282221)
FIFA po stronie zewnętrznej (międzynarodowej), a po stronie polskiej?

a wiesz ile strona polska ma do gadania?
Tyle ile przy wyborze zastępczego terminu, co ładnie kwitują słowa Fornalika "Anglicy się uparli"

hunter- na narodowym nie ma drenażu, bo nie ma nawet czasu ani nie jest to opłacalne, żeby go wogóle zakładać :D

wolfy 16.10.2012 22:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 1282218)
Nie wiem, czy to co wrzuciłem jest manipulacją, czy nie, ale do spółki z wypowiedzią Olejkowskiej wysuwa się jasny obraz sytuacji.

Jasny chyba tylko dla Ciebie. Ja nadal nie rozumiem:
- co z drenażem
- czemu zamknięcie dachu podczas deszczu grozi zawaleniem?

Dla mnie to jest jakaś paranoja.

Ciekawe, czy dach "grozi katastrofą budowlaną" tylko w przypadku deszczu? Może ktoś się powinien tym zainteresować zanim dojdzie do tragedii? Bo mnie, jak usłyszałem ten tekst momentalnie przypomniało się Helsey...

MatMario 16.10.2012 22:08

A czemu dachu nie da się zasunąć jak pada deszcz. Ja osobiście stawiam na to że jest napisana instrukcja obsługi, gdzie projektant zaimplementował że można składać i rozkładać jak wieje maks 3 km/h jest plus 7 i nie pada. Każdy chce mieć dupochron i taki sobie napisał. Organizator czy właściciel na siebie nie weźmie tego ryzyka bo się boją, bo papier wisi nad nimi.

Natalia Siwiec na Orange Sport mocno zawiedziona zaistniałą sytuacją :D

Angielscy dziennikarze bez prądu na swoich stanowiskach :)

hunter 16.10.2012 22:08

Prezes NCS przyznał przed kamerami, że drenaż jest i działa... dobrze :lol:

wolfy 16.10.2012 22:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hunter (Post 1282228)
Prezes NCS przyznał przed kamerami, że drenaż jest i działa... dobrze :lol:

Kamień z serca.

MatMario 16.10.2012 22:11

No to gramy :)

Ale będzie jazda jutro, Kaczor konferencja, Donaldinio konferencja, MSZ pisze notę protestacyjną, wojsko przyjeżdża na stadion odsączać murawę, Arukowicz przysyła lekarzy do bolących brzuchów angielskich dziennikarzy, a Kopacz będzie identyfikować kibiców na trybunach.

palikot 16.10.2012 22:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1282225)
Jasny chyba tylko dla Ciebie. Ja nadal nie rozumiem:
- co z drenażem
- czemu zamknięcie dachu podczas deszczu grozi zawaleniem?

Dla mnie to jest jakaś paranoja.

Ciekawe, czy dach "grozi katastrofą budowlaną" tylko w przypadku deszczu? Może ktoś się powinien tym zainteresować zanim dojdzie do tragedii? Bo mnie, jak usłyszałem ten tekst momentalnie przypomniało się Helsey...

Bo z tego co mówił gość z NCS są siłowniki które przesuwają konstrukcję, i jeśli napełni się gdzieś coś wodą, to automatycznie te siłowniki są odcinane. Nie ma technicznej możliwości, żeby go zamknąć podczas deszczu, więc czekają na to aż przestanie padać. Czy to prawda...? nie wiem, ale tak mówił gość

hunter - chyba go powaliło, mówił, że żadna murawa w Polsce by nie przyjęła tego deszczu... czysta PRowska zagrywka. Wiele było meczów z olbrzymimi oberwaniami chmury vide mecz przegrany z Górnikiem 0:2 u nas, i jak murawa swietnie działała.

Zresztą mogli przenieść na Hute... tam drenaż najlepszy w Europie, sami montowali :D

emj10 16.10.2012 22:12

Przecież sam pisałem o meczu na Ukrainie. Jak dobrze pamiętasz to był on na godzinę przerwany, a burza przeszła nad stadionem i drenaż mógł zebrać wodę. A tutaj jak pada od południa tak pada.

Co do drenażu to nie są pytania do mnie, bo skąd mam to wiedzieć?

wolfy 16.10.2012 22:14

Cytat:

Pierwotnie napisane przez palikot (Post 1282231)
Bo z tego co mówił gość z NCS są siłowniki które przesuwają konstrukcję, i jeśli napełni się gdzieś coś wodą, to automatycznie te siłowniki są odcinane. Nie ma technicznej możliwości, żeby go zamknąć podczas deszczu, więc czekają na to aż przestanie padać. Czy to prawda...? nie wiem, ale tak mówił gość

OK, ale dlaczego grozi to katastrofą? Bo takie uzasadnienie podali w TV.

Baala 16.10.2012 22:14

Trzeba powiedzieć wprost. To nie stadion Narodowy, ale przekręt Narodowy.

Wnioski są proste:
-w poniedziałek jest pytanie do trenerów czy wola grać prze zamkniętym dachu czy przy otwartym. Mówią, że przy otwartym.
- we wtorek pada deszcz i do momentu przyjazdu delegata nie zamykają dachu.
- delegat przyjeżdża i mówi "pada więc jednak zamykamy" no i tu pojawiaja sie jaja z tym bublem gdzie specjalnie cene zawyżali by ktoś mógł zarobić na boku. Dachu juz zamknąć nie można gdy deszcz juz leje. Co oczywiście jest nie do pomyślenia gdziekolwiek na świecie.
-dodatkowo ktoś se pomyślał że drenażu nie będzie bo jest dach. Ja nie wieerze że ten drenaż jest.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:31.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl