![]() |
|
Cytat:
|
Cytat:
|
|
|
|
|
http://img440.imageshack.us/img440/6818/kopia57.pnghttp://img841.imageshack.us/img841/7374/kopia257.png
Dla tych wszystkich którzy nie wiedzą. W grze erepublik wymazaliśmy z map Rosję :) |
|
Mini skocznia imienia Roberta Mateji.
http://www.wisla.krakow.pl/_pliki_/z...6587795655.jpg |
Cytat:
|
|
|
http://www.youtube.com/watch?v=gkAcC...ture=topvideos ja pie*ole, nie wiem
|
|
:rotfl: nie ,Ja się nie czuję.....:rotfl:
http://www.gadu-gadu.pl/553085369781...m_medium=hover !!!!padłem normalnie !!!! |
Mam taką prośbe odnośnie 2 filmików , otóż czy ma ktoś może filmik lub gif jak taki arab jedzie na koniu i przejeżdza na nim pod cysterną jak na motorze, a drugi filmik z "the lost" jak jeden z bohaterów ciągnie murzyna za pewną część intymną myśląc że to lina ???? z góry dzięki . Pozdrawiam
|
Cytat:
|
Cytat:
http://www.maxior.pl/film/139186/Naj..._historii_kina I filmik. |
Cytat:
wujek google: horse + bollywood i... |
|
Cytat:
Sorry za OT. |
|
Nie wiem czy było na forum ale dobrze pomyślane:)
http://www.youtube.com/watch?v=ebbuz...layer_embedded |
|
Henryk ma 95 lat i mieszka w domu starców.
Każdego wieczoru, po kolacji Henryk wychodził do ogrodu, siadał na swoim ulubionym fotelu i wspominał swoje życie. Pewnego wieczoru, 87-letnia Stefania spotkała go w ogrodzie. Przysiadła się i zaczęli rozmawiać. Po krótkiej konwersacji Henryk zwraca się do Stefanii z pytaniem: -Wiesz o czym już całkiem zapomniałem? -O czym? -O seksie. -Ty stary pierniku! Nie stanąłby ci nawet gdybyś miał przyłożony pistolet do głowy! -Wiem ale było by miło gdyby ktoś potrzymał go chociaż w ręce. I Stefania zgodziła się. Rozpięła Henrykowi rozporek i wzięła jego pomarszczonego fi**ka do ręki. Od tego czas co wieczór spotykali się w ogrodzie. Jednak pewnego dnia Stefania nie zastała Henryka w umówionym miejscu. Zaniepokojona (wszak w tym wieku o wypadek łatwo) poczęła go szukać. Znalazła Henryka w najdalszym kacie ogrodu a jego fi**ka trzymała w ręku 89-letnia Zofia. Stefania nie wytrzymała i krzyknęła ze łzami w oczach: -Ty rozpustniku! Co takiego ma ta lafirynda czego ja nie mam?! -Parkinsona... |
|
|
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 08:25. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl