![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Tutaj bo chwilowo Widzew był w ekstraklasie, ale juz nie jest. A temat o korupcji mi nie działa..
http://www.sport.pl/pilka/1,95642,67...oddalone_.html |
To jak teraz z barażami?
|
Zapewne zagra Podbeskidzie, których to piłkarze już od kilku dni są na urlopach :D
|
Bardzo ciekawa sytuacja zrobiła się z Widzewem i ŁKS-em, które będą czekały na wyrok a w tym czasie rozstrzygnie się to kto wygra baraże, których wynik w razie przywrócenia ŁKS-u będzie nieważny.
|
Kabaretu ciąg dalszy :D
|
Jeżeli uznać, że sezon 08/09 się już zakończył to Widzew powinien być zdegradowany w sezonie 09/10 czyli grać w ekstraklasie a na koniec sezonu nie zależnie wyniku i tak powinien spaść. W tym przypadku w kwestii baraży wszystko zostaje po staremu.
Jeżeli uznać, że sezon 08/09 się jeszcze nie zakończył(w końcu baraże są jeszcze) to Widzew zamiast awansu powinien zostać teraz zdegradowany do 2 ligi. W tym przypadku awansuje Zagłębie i Korona a w barażach gra Podbeskidzie. Nie widzę opcji, żeby Widzew dalej grał w pierwszej lidze. |
To jest mozliwe tylko u nas, przeciez to jest cyrk totalny co sie dzieje w naszej lidze.
Nie wiadomo kto spada, nie wiadomo kto wchodzi zaraz sie okaze ze nie wiadomo kiedy liga ruszy. Z roku na rok jest gozej az strach pomyslec co sie bedzie dzialo za rok |
tak jak kibice, tak i zapewne piłkarze i pzpn i ekstraklasa s.a. ch%$a wiedzą czy i kto ma zagrać baraż, kto spadł, kto awansował - mamy 21 wiek a burdel jak w starożytnym Rzymie
|
http://sport.onet.pl/0,1248675,19874...wiadomosc.html
Czeski inwestor w Odrze Wodzisław. Cytat:
|
http://www.sport.pl/pilka/1,95642,67...oddalone_.html
To jest farsa to co Górnik do barażów? "Nigdy nie spadnie nasz Górnik nigdy nie spadnie?" Widzew zagra w I lidze, dzięki PZPN-owskiej zasady awans=spadek, tzn. ich awans zostanie uznany po czym poleci z ligi... Jak mają grać cały sezon wiedząc że i tak będą ostatni to będzie żałosne. Jak utrzyma się Górnik toteż będzie żałosne... W sumie ostatni raz pamiętam żeby żadna drużyna nie spadała w jakiej lidze, to była Szkocja, gdzie z 10 drużyn rozszerzali ekstraklasę do 12. Uważam że te przepisy powinny być zmienione i bez względu na wszystko 15,16 spada, 14 gra w barażach. Za wszystkie zmiany jak brak licencji, jak korupcja powinny wchodzić kolejne zespoły z I ligi. Kiedy mają być te ich baraże? Czy w sumie ich nie będzie, bo dadzą awansować Korone, Zagłębie i utrzymają Cracovie... |
Bodaj wczoraj Widzew odebrał czeki za pierwsze miejsce w pierwszej lidze. To teraz maja zwrócić? W takim razie LKS też powinien dostać pieniądze za 7 miejsce nie zależnie czy zleci czy nie.
|
Widzew gra od razu w 1 lidze a nie w Ekstraklasie. :-) Awans wywalczyły zatem (chyba) Zagłębie i Korona, a w barażu Podbeskidzie. Tak to widzę :P
|
No wlasnie, Goral ma racje.
Widzew powinien zostac przesuniety na ostatnie miejsce w tabeli czyli 2 liga na stulecie. |
Tylko zauważcie że SN przekazał sprawe do ponownego rozpatrzenia, a nie że wydał wyrok degradacji. Sprawe będą ponownie rozpatrzać, potem pewnie znowu sie ktoś odwoła i tak w kółko :P
|
Cytat:
Widzew 88 :D ożesz |
cytat z władz Widzewa o degradacji ŁKSu :
Cytat:
|
Powiem tylko jedno...w zasadzie dwa slowa "nie kumam".
Od dzisiaj niech nikt nie mowi "czeski film" lepiej pasuje powiedzenie "polska pilka"..... |
totalny chaos
pół 1 ligi (2 klasa rozgrywkowa, nie mogę się przestawić na rozdzielenie ekstraklasa - 1 liga) się powinno do baraży przygotowywać o awans do ekstraklasy, piłkarze i trenerzy nie mogą iść na urlopy bo a nuż pzpn karze w barażach grać... paranoja, istna paranoja... ciemność, widzę ciemność.. |
Cytat:
Jak runda jesienna ruszy w terminie, to to będzie naprawdę cud świata... |
Widzew powinien zostac w I-szej lidze(awansowal na 5 minut do ekstraklasy, z ktorej zostaje zdegradowany o jedna klase rozgrywkowa za korupcje) i o tym nie od dzisiaj wiadomo. Trzeba jednak poczekac na decyzje TA przy PKOL. Niestety polska pilka rzadza amatorzy(takze mowie o klubach)...
|
Ja powiem tak: PARANOJA! Nie dlatego ze chodzi o Widzew, ŁKS czy Cracovie. ALe paranoja w tym sensie, ze jak leca to zaczynaja sie odwolania do Komisji PZPNu, PKOLu, Wojewodzkiego Sadu Administracyjnego czy tez Sadu NAjwyzszego. Ja przeproaszam, ale co za przeproszeniem ma Widzew łodz do PKOLu???? Albo dlaczego decyzja zwiazku typu PZPN ma podlega ocenie Wojewiodzkiego Sadu Administracyjnego? Przeciez jak zdegradowali OM w latach 90. to takich hec nie bylo...Jak zlecial Juventus 2 sezony temu tez nie bylo takich jaj. Ale oczywiscie POlska to kraj praworządności. Szkoda tylko ze tak łatwo popaść w śmieszność!!!
|
a może Górniczek jednak nie spadnie? :rotfl:
|
Widzew będzie grał w I czy w II lidze?
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
W zwiazku z czym na skutek nieprawidlowosci finansowych nie dostana/zostanie im odebrana licencja na gre w ekstraklasie. Zatem zagraja znowu w I lidze :rotfl: |
Cytat:
|
http://sport.onet.pl/0,1248675,19878...wiadomosc.html
Cytat:
Mam tylko nadzieję że nie zrobią tj. pisaliście wyżej iż Widzew awansuje i od razu zostaje przesunięty na ostatnie miejsce w tabeli tj. było bodajże w przypadku Zagłębia Sosnowiec. http://sport.onet.pl/0,1248675,19877...wiadomosc.html Cytat:
|
Baraże zostaną przesunięte.
|
coś czuje że Zabrze zostanie w ekstraklasie.
|
Cytat:
|
Warto pamiętać ,że bałagan z rozgrywkami jest wynikiem szerszej bolączki jaka toczy PZPN a mianowicie wiele obszarów działalności tego związku czy obszarów odpowiedzialności jest bardzo nieudolnie regulowane przepisami ,które są niejasne , interpretowane i naginane do danego przypadku. Nie wiem czy z jednej strony jest to efekt tego ,że w PZPN-ie siedzą ludzie bardzo cwani i przebiegli świadomi tego ,że tylko w skrajnym burdelu można najwięcej za.......ić dla siebie albo są tam ludzie o intelektualnym poziomie kostki brukowej. Wystarczy np. posłuchać Laty jak wysypał się ,że to SportFive opłacił wycieczkę czterdziestu darmozjadów do RPA. Już megaprzekrętu na przetargu nie trzeba przypominać. Wszystko jasne !! Czy ten Lato jest taki sam z siebie głąbowaty czy ktoś mu za to .... no właśnie ... płaci.
|
Nie mamy już rozgrywek piłkarskich, tylko finansowo-prawno-polityczno-licencyjne sprzeczki. Żałosne.
Gdzie w tej całej komedii jest idea sportu? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 17:24. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl