Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Mam pytanie.... (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=349)

mhl_pl 09.05.2009 17:14

Mam takie pytanko'prośbe. Czy ktos mogłby przesłac link lub jakies informacje na temat zerwania zgody Widzewa z Lechem. To jest doscyc interesujaca sprawa na scenie kibicowskiej.

Arkas 09.05.2009 21:09

Ja mam pytanko:
http://www.allegro.pl/item625071605_...mattel_pl.html
czemu tu jest tak tanio? Przeważnie chodza 20 - 30 zl drozej. Możliwe że jakaś podróba?

Przemos 1906 09.05.2009 21:34

Orientuje się ktoś ile kosztuje przejazd taryfą z pod stadionu na dworzec ??? pozdro :)

3michal_04 09.05.2009 21:38

Może ktoś zna odpowiedź na moje pytanie, więc:

Wchodze na stronę tego nowego operatora, Play. Wybieram MIX i tu pojawia się moje pytanie:

Czy NAPRAWDĘ dostanę Samsunga SGH-i450 za złotówkę, czy to jest po prostu pic na wodę?

Na stronie głównej gdy chce wybrać telefon pisze złotówka, natomiast kiedy kliknę w ten telefon i wskażę go w ofercie, to cena skacze do 399 zł

jak to z tym jest naprawdę?

Bartuk1906 10.05.2009 08:10

Mam problem a chodzi o Adapter Karty pamięci ... Czy można go podpiąć do Komputera a jak tak to gdzie się go podpina bo niestety sam nie mogę nic znaleźć a jak nie można to po co on w ogóle służy ?? Proszę o w miarę szybką odpowiedzi z góry dzięki! Żeby nie było wątpliwości adapter wygląda tak >>http://www.clubtel.pl/p/s3/1193667728.jpg

wisl@k_TS 10.05.2009 08:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bartuk1906 (Post 724271)
Mam problem a chodzi o Adapter Karty pamięci ... Czy można go podpiąć do Komputera a jak tak to gdzie się go podpina bo niestety sam nie mogę nic znaleźć a jak nie można to po co on w ogóle służy ?? Proszę o w miarę szybką odpowiedzi z góry dzięki! Żeby nie było wątpliwości adapter wygląda tak >>http://www.clubtel.pl/p/s3/1193667728.jpg

Adapter do kart microSD jest wielkości zwykłej karty SD, dlatego wpinasz adapter, z kartą micro w środku, do gniazda na karty SD.

Adapter jest po to, bo rzadko który komputer, jak nie żaden, ma wejście na karty microSD.

MackoTSW_(konto_usuniete) 10.05.2009 08:30

Niektóre laptopy chyba mają wejścia na adaptery.

wislak_92 10.05.2009 09:19

Proline mial kiedys sklep w Krakowie??

Bartuk1906 10.05.2009 09:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wisl@k_TS (Post 724275)
Adapter do kart microSD jest wielkości zwykłej karty SD, dlatego wpinasz adapter, z kartą micro w środku, do gniazda na karty SD.

Adapter jest po to, bo rzadko który komputer, jak nie żaden, ma wejście na karty microSD.

A Gdzie znajduje się to gniazdo SD , bo właśnie nie mogę znaleźć ?? Z góry dziękuje za pomoc :)

pirat.z.karaibow 10.05.2009 09:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Bartuk1906 (Post 724312)
A Gdzie znajduje się to gniazdo SD , bo właśnie nie mogę znaleźć ?? Z góry dziękuje za pomoc :)

Jak nie masz gniazda SD, musisz kupić sobie czytnik kart SD/MSD pod USB.

wisl@k_TS 10.05.2009 11:48

Mam 2 części filmu z odpowiednimi napisami, połączyłem obie części w jedną VirtualDubem i teraz chciałbym też jakoś połączyć napisy. Da się?

tembeltsw 10.05.2009 11:55

Siemka ma pytanko czy wiadomo czy bedzie Wyajzd do Lodzi???

wislak_92 10.05.2009 11:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tembeltsw (Post 724419)
Siemka ma pytanko czy wiadomo czy bedzie Wyajzd do Lodzi???

http://www.wislakrakow.com/forum/sho...&postcount=822

pozdr

Jez 10.05.2009 12:00

Czy z napojem energetycznym logo Wisły wejde na stadion bo ma pojemnosc 1L, prosze o odpowiedz w miare szybka

HanysKce 10.05.2009 12:00

z tego co mi wiadomo mamy zgodę z LECHIĄ GDAŃSK, ale w Lechii gra przecież ŁUKASZ SURMA - nasz wróg nr 1. Więc co z tym fantem robimy przy okazji meczu? Gwiżdżemy czy się radujemy? Będzie transparent anty, czy nie?

PauL 10.05.2009 12:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HanysKce (Post 724425)
z tego co mi wiadomo mamy zgodę z LECHIĄ GDAŃSK, ale w Lechii gra przecież ŁUKASZ SURMA - nasz wróg nr 1. Więc co z tym fantem robimy przy okazji meczu? Gwiżdżemy czy się radujemy? Będzie transparent anty, czy nie?

Zgody nie ma. Surma zerwał :(

HanysKce 10.05.2009 12:14

no to straszna szkoda..

jak zwykle je*** prezesi, nie znają się na kibicowaniu i zatrudniają piłkarzy, którzy wszystko potrafią spie***

:/

a lubiłem Lechię...

janko04 10.05.2009 12:16

masz chlopie pytania ...

:D:D:D:D

WISŁAZWE 10.05.2009 12:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez HanysKce (Post 724425)
z tego co mi wiadomo mamy zgodę z LECHIĄ GDAŃSK, ale w Lechii gra przecież ŁUKASZ SURMA - nasz wróg nr 1. Więc co z tym fantem robimy przy okazji meczu? Gwiżdżemy czy się radujemy? Będzie transparent anty, czy nie?

Od kiedy to GKS Katowice ma zgodę z Lechią Gdańsk :lol: Sądząc po twoim awatarze to jesteś kibicem GKS-u... Więc jacy my ??

igortsw 10.05.2009 12:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISLAZWE (Post 724445)
Od kiedy to GKS Katowice ma zgodę z Lechią Gdańsk :lol: Sądząc po twoim awatarze to jesteś kibicem GKS-u... Więc jacy my ??

Co ty nie wiesz, że kolega kibicuje i hanysom i nam :rotfl:

Sory za offa.

Zola 10.05.2009 12:26

jesli juz padlo to pytanie to sorry, ale JEST MECZ Z (L)egia w Tv dzis?

sndr 10.05.2009 12:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Zola (Post 724453)
jesli juz padlo to pytanie to sorry, ale JEST MECZ Z (L)egia w Tv dzis?

16.30 wstęp do meczu
17.00 mecz

Oczywiście canal + sport.

tembeltsw 10.05.2009 12:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wislak_92 (Post 724421)

Wielkie dzikie:P

nero 10.05.2009 14:18

Cosinus jest naprawde darmowy? są tam w czyms jakies haczyki?
Czy przychodze ze swiadectwem, mowie chce chodzic na ten kierunek i po sprawie?

hudinho 10.05.2009 14:21

polecacie jakiegos darmowego fajnego pokera online????

WILU TS 11.05.2009 11:17

Czy istnieje program który zapisywałby obraz z kamery internetowej,ale nie mojej tylko np z budowy stadionu Wisły ? chciałbym zrobić taką kompilację,a zapisywanie ręcznie za każdym razem obrazu jest troszkę czasochłonne...

dostuffca 11.05.2009 11:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez hudinho (Post 724512)
polecacie jakiegos darmowego fajnego pokera online????

moja subiektywna ocena

http://pl.partypoker.com/
http://www.pokerstars.com/
http://www.titanpoker.com/pl/

Devan 11.05.2009 12:03

Co bylo napisane na transparencie wczoraj na meczu ?? tutaj go troche widac http://www.********/gallery/football/394/P1080133.JPG

miba 11.05.2009 17:50

Jest na forum ktoś kumaty z Qcada?

S88 11.05.2009 20:09

Macie jakis rozpis kogo moze Wisla trafic w pucharach europejskich? Wiem, ze jeszcze waza sie losy w roznych ligach, ale tak mnie naszlo, gdzie mozemy jechac w wakacje ;)

Nitrox 11.05.2009 20:13

Cytat:

Pierwotnie napisane przez <wislak88> (Post 725475)
Zna ktoś jakiegos lakiernika artyste bo musze zrobić kilka zaprawek w aucie ale żeby bylo tanio. Mam z 5 zarysowań wiec chciałbym się zmieścić w 400zł. Malowanie calego elementu odpada bo za drogo.


A te zarysowania na jakich elementach sa ?? ??

Wislak1906_TS 11.05.2009 20:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez S88 (Post 725492)
Macie jakis rozpis kogo moze Wisla trafic w pucharach europejskich? Wiem, ze jeszcze waza sie losy w roznych ligach, ale tak mnie naszlo, gdzie mozemy jechac w wakacje ;)

Masz tu Ligę Mistrzów :) (oczywiście zakładając, że Wisła będzie MP '09)
http://pl.wikipedia.org/wiki/Liga_Mi...UEFA_2009/2010
Może być Irlandia, Macedonia (2 runda) i tak dalej wszystko masz wypisane.

<wislak88> 11.05.2009 20:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Nitrox (Post 725494)
A te zarysowania na jakich elementach sa ?? ??

zderzak tylni błotnik tylni i na tylnej klapie.

kriz69 11.05.2009 20:42

działają wam galerie zdjeć z wczorajszego meczu na stronie stowarzyszenia ?? bo mi sie wogole nie wczytuja ;-/

DominoForza 11.05.2009 20:53

jak dostac sie od strony Plaszowa na ul. Do Wiligi (gdzies w Łagiewnikach) dokladnie chodzi o to na jakim przystanku wysiasc i gdzie sie kierowac
,nie mam czasu szukac

South 11.05.2009 21:10

Co zrobić jak na YouTubie wyświetla mi się taki komunikat " Film jest niedostępny w Twoim kraju" ? Da się to jakoś oszukać ,jakieś zmiany proxy czy coś ?

mariano710 11.05.2009 21:21

gdzie sie wyrabia ksiazeczke zdrowia do pracy? (ksiazeczke sanepidowska?)

Arteka1906 11.05.2009 21:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez South (Post 725545)
Co zrobić jak na YouTubie wyświetla mi się taki komunikat " Film jest niedostępny w Twoim kraju" ? Da się to jakoś oszukać ,jakieś zmiany proxy czy coś ?

http://ctunnel.com/index.php/1010110...ab5d25fed17210

South 11.05.2009 22:10

Dzieki wielkie :)

Nitrox 12.05.2009 00:05

Cytat:

Pierwotnie napisane przez mariano710 (Post 725558)
gdzie sie wyrabia ksiazeczke zdrowia do pracy? (ksiazeczke sanepidowska?)


Niewiem, jak jest teraz, ale jeszcze rok temu taką książeczkę można było wyrobić na Zygmunta Augusta.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:44.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl