![]() |
Mam takie pytanko'prośbe. Czy ktos mogłby przesłac link lub jakies informacje na temat zerwania zgody Widzewa z Lechem. To jest doscyc interesujaca sprawa na scenie kibicowskiej.
|
Ja mam pytanko:
http://www.allegro.pl/item625071605_...mattel_pl.html czemu tu jest tak tanio? Przeważnie chodza 20 - 30 zl drozej. Możliwe że jakaś podróba? |
Orientuje się ktoś ile kosztuje przejazd taryfą z pod stadionu na dworzec ??? pozdro :)
|
Może ktoś zna odpowiedź na moje pytanie, więc:
Wchodze na stronę tego nowego operatora, Play. Wybieram MIX i tu pojawia się moje pytanie: Czy NAPRAWDĘ dostanę Samsunga SGH-i450 za złotówkę, czy to jest po prostu pic na wodę? Na stronie głównej gdy chce wybrać telefon pisze złotówka, natomiast kiedy kliknę w ten telefon i wskażę go w ofercie, to cena skacze do 399 zł jak to z tym jest naprawdę? |
Mam problem a chodzi o Adapter Karty pamięci ... Czy można go podpiąć do Komputera a jak tak to gdzie się go podpina bo niestety sam nie mogę nic znaleźć a jak nie można to po co on w ogóle służy ?? Proszę o w miarę szybką odpowiedzi z góry dzięki! Żeby nie było wątpliwości adapter wygląda tak >>http://www.clubtel.pl/p/s3/1193667728.jpg
|
Cytat:
Adapter jest po to, bo rzadko który komputer, jak nie żaden, ma wejście na karty microSD. |
Niektóre laptopy chyba mają wejścia na adaptery.
|
Proline mial kiedys sklep w Krakowie??
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Mam 2 części filmu z odpowiednimi napisami, połączyłem obie części w jedną VirtualDubem i teraz chciałbym też jakoś połączyć napisy. Da się?
|
Siemka ma pytanko czy wiadomo czy bedzie Wyajzd do Lodzi???
|
Cytat:
pozdr |
Czy z napojem energetycznym logo Wisły wejde na stadion bo ma pojemnosc 1L, prosze o odpowiedz w miare szybka
|
z tego co mi wiadomo mamy zgodę z LECHIĄ GDAŃSK, ale w Lechii gra przecież ŁUKASZ SURMA - nasz wróg nr 1. Więc co z tym fantem robimy przy okazji meczu? Gwiżdżemy czy się radujemy? Będzie transparent anty, czy nie?
|
Cytat:
|
no to straszna szkoda..
jak zwykle je*** prezesi, nie znają się na kibicowaniu i zatrudniają piłkarzy, którzy wszystko potrafią spie*** :/ a lubiłem Lechię... |
masz chlopie pytania ...
:D:D:D:D |
Cytat:
|
Cytat:
Sory za offa. |
jesli juz padlo to pytanie to sorry, ale JEST MECZ Z (L)egia w Tv dzis?
|
Cytat:
17.00 mecz Oczywiście canal + sport. |
Cytat:
|
Cosinus jest naprawde darmowy? są tam w czyms jakies haczyki?
Czy przychodze ze swiadectwem, mowie chce chodzic na ten kierunek i po sprawie? |
polecacie jakiegos darmowego fajnego pokera online????
|
Czy istnieje program który zapisywałby obraz z kamery internetowej,ale nie mojej tylko np z budowy stadionu Wisły ? chciałbym zrobić taką kompilację,a zapisywanie ręcznie za każdym razem obrazu jest troszkę czasochłonne...
|
Cytat:
http://pl.partypoker.com/ http://www.pokerstars.com/ http://www.titanpoker.com/pl/ |
Co bylo napisane na transparencie wczoraj na meczu ?? tutaj go troche widac http://www.********/gallery/football/394/P1080133.JPG
|
Jest na forum ktoś kumaty z Qcada?
|
Macie jakis rozpis kogo moze Wisla trafic w pucharach europejskich? Wiem, ze jeszcze waza sie losy w roznych ligach, ale tak mnie naszlo, gdzie mozemy jechac w wakacje ;)
|
Cytat:
A te zarysowania na jakich elementach sa ?? ?? |
Cytat:
http://pl.wikipedia.org/wiki/Liga_Mi...UEFA_2009/2010 Może być Irlandia, Macedonia (2 runda) i tak dalej wszystko masz wypisane. |
Cytat:
|
działają wam galerie zdjeć z wczorajszego meczu na stronie stowarzyszenia ?? bo mi sie wogole nie wczytuja ;-/
|
jak dostac sie od strony Plaszowa na ul. Do Wiligi (gdzies w Łagiewnikach) dokladnie chodzi o to na jakim przystanku wysiasc i gdzie sie kierowac
,nie mam czasu szukac |
Co zrobić jak na YouTubie wyświetla mi się taki komunikat " Film jest niedostępny w Twoim kraju" ? Da się to jakoś oszukać ,jakieś zmiany proxy czy coś ?
|
gdzie sie wyrabia ksiazeczke zdrowia do pracy? (ksiazeczke sanepidowska?)
|
Cytat:
|
Dzieki wielkie :)
|
Cytat:
Niewiem, jak jest teraz, ale jeszcze rok temu taką książeczkę można było wyrobić na Zygmunta Augusta. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 14:44. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl