Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

massoud 16.09.2010 17:49

1537 kibiców Lecha w Turynie

Bialix 16.09.2010 18:14

0-1 dla Lecha O_O

Pan Jotka 16.09.2010 18:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crazykaro (Post 974393)
Chopak ma prawo iść na mecz drezyniarza i dopingować City. Mnie to nie przeszkadza :P

Jak im pokaże tatuaż z szyi to raczej zmieni zdanie o Kuchenkorzu :P A na poważnie: gdzie Ci wszyscy co obśmiewali tutaj poznaniaków i twierdzili, że Poznaniacy jadą tylko na fuksie? Tego fuksa wypracowali od podstw i teraz są efekty. Ni9e wiem czy wygrają, ale sa przed nami o jakieś 2 długości na dzień dzisiejszy.Niestety...

Maciuś 16.09.2010 18:25

Zajebiscie gra Rudnevs z przodu, zauwazcie jak walczy o kazda pilke.

pawelwislak 16.09.2010 18:28

Jak się Amcia ogarnie coś teraz i wyjdzie z jakąś kontrą normalną a nie kopaniem do przodu to będzie 2:0 i śpiąca Stara Dama obudzi się z ręką w nocniku z ich dyspozycją to może być po meczu wtedy.

a nie mówiłem :P

brylant17 16.09.2010 18:30

o kutwa 0-2 ups

Bialix 16.09.2010 18:30

0:2 :D

Chyba mi kupon nie siądzie :D

kpn 16.09.2010 18:31

no i 0:2
madre kontry Lecha

szczepek19 16.09.2010 18:31

trzęsienie ziemi... :((

palikot 16.09.2010 18:31

Polska piłka to dno... to ciekawe jak stoi włoska...

Maciuś 16.09.2010 18:31

Amikorz gra fenomenalnie, wartosc Rudnevsa rosnie...

63624 16.09.2010 18:32

No i 2:0. Szok jak dla mnie. ;)

OPTIMUS_(konto_usunięte) 16.09.2010 18:32

będzie 3;3 :D

dwdx1906 16.09.2010 18:32

o ja jebie :/ Juve :/

Bialix 16.09.2010 18:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 980981)
Amikorz gra fenomenalnie, wartosc Rudnevsa rosnie...

To pewnie pójdzie za miliony euro na zachód po sezonie ;)

skeba 16.09.2010 18:33

Elegancko. Lech bardzo dobrze gra. Nawet jeśli nie jest to optymalny sklad Juventusa to wynik pojdzie w świat.

Sartre 16.09.2010 18:34

Ja pierd*lę. Nie myślałem, że to powiem, ale BRAWO LECH!

speedfashion 16.09.2010 18:34

to by tylko potwierdzało, że rację mają ci, którzy twierdzą, że nasza słabość w pucharach bierze się z tego, że gramy w nich totalnie nieprzygotowani i nie jesteśmy w rytmie meczowym.

Eustachy 16.09.2010 18:35

Rudnevs to jest transfer przez duze T. Szkoda ze my nie potrafilismy go wypatrzyc i wziasc zamiast emeryta Zurawskiego:/

Maciuś 16.09.2010 18:36

My mamy Dudu, Beto i Hristova a Amikorz ma Rudnevsa.

Maxior 16.09.2010 18:36

Takiego lecha dawno nie widziałem, ładny mecz. Juve ładnie wkurzone, ciekawe jak sie potoczy dalej gra hehe:D

OPTIMUS_(konto_usunięte) 16.09.2010 18:37

Co by nie mówić którakolwiek by nie grała Polska druzyna w Pucharach to "JAZDA Z KUR..." brzmi pięknie ;]

szczepek19 16.09.2010 18:37

chociaż prowadzą... to aż przykro się bardzo robi gdy patrzymy że tam gra Lech a nie Wisła... :(

kpn 16.09.2010 18:39

Ciekawe co zrobi Lech w drugiej połowie. Za czasów Smudy w meczu z Udinese przy wyniku 1:0 dla Lecha po przerwie kolejorz sie dramatycznie cofnął, pogubil sie i stracil 2 bramki. Jezeli nie popelnia tego błedu i beda smiało jechac do przodu to tego meczu nie przegraja. Jeszcze jakby to było mało to piłkarze beda coraz ostrzej grac a co za tym idzie jakies czerwone kartki. Tego meczu raczej sie nie da przegrac, choc poczekajmy jeszcze.

mlody_ale_wierny 16.09.2010 18:39

Pańskie jaja !!!!!!!!!!

pawelwislak 16.09.2010 18:42

Ja bym powiedział że Amicarskie jaja ale co by nie mówić przed meczem byłem przeciwko Amice. Teraz życzę im jak najlepiej żeby skopali Włochów!!

I może naprawdę najlepszym sposobem na więcej ekip w pucharach to przesunięcie ligi grubo wcześniej..

Ps. Mam tylko jedno pytanie co tam robi Kotorowski ???

masterlag 16.09.2010 18:44

No i co z tego, że Lech ledwo wszedł do fazy grupowej, jak pewnie sobie poradzi (myślę, że uda im się wyjść, choć nie wiem dlaczego tak myślę).
Zaskakujący i to baaaaardzo wynik na ten moment w Turynie. My możemy się cieszyć o tyle, że cała polska piłka nie legnie w gruzach przy ew. dobrych wynikach Lecha w LE.

Cóż... A my nie potrafiliśmy pokonać Azerów... Ehh: Usłysz Jezu jak Cię błaga lud...

gromaders 16.09.2010 18:47

dzieki Arboleda :D jeszcze 4 :D

losiu2001 16.09.2010 18:47

CHłopaki jest jeszcze drugi 45 minut!!! a do tego jest juz 1:2 wiec ten mecz Leszek przegra!!!1a teraz z innej beczki to nie wiedzialem ze w uefa jest 5 sedziow ;] bardzo dobre rozwiazanie@

Pan Jotka 16.09.2010 18:48

Uwajaj, uwajaj!! Gol do szatni zapowiadający emocje w drugiej połowie hehe


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:32.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl