![]() |
Cytat:
|
Bramka dla Litwinów.
Zapewne większość powie, że to "bramka Głowackiego". Ale trzech naszych rzuciło się na jednego Litwina, zostawiając drugiego niekrytego. |
Dziady, część kolejna.
|
Cytat:
|
Cytat:
Teraz już nie ma (i nie będzie) meczów z Azerbejdżanem po 8:0 czy Wyspami Owczymi po 10:0. PS. POLSKA BIAŁO CZERWONI !! 0:2. |
Żal to oglądać.
Nie chce wyjść na wiecznie narzekającego, ale trzeba przyznać, że reprezentacje mamy słabą jak nigdy! |
Ku^rwa panowie, czegoście się spodziewali?
Trenerem jest debil mający problemy się z wysławianiem wybrany przez beton zatrzymany w latach 80/wczesnych 90 ( Czechosłowacja Smudy), dzieciaki zamiast grać w piłkę na boisku grają na konsoli bądź komputerze. A będzie jeszcze gorzej, to co teraz gra to jeszcze Atari ( tzw. pegazusy). Jeżeli już zrobili zaciąg najemników, to raczej drugi sort. Arboleda i namawianie Meliksona to kołek rozporowy do trumny szkoleniowej Smudy. AVE! |
Wyłączyłem telewizor bo zamiast meczu Polskiej reprezentacji w piłkę nożna mamy parodie tego sportu.
Niestety, upadliśmy tak nisko że przegrywamy z drugim garniturem z Litwy, Levadiami i innymi Karabahami.. smutne to. I jeszcze jedno: nie zważając już na ten dzisiejszy mecz: dla mnie kadra pod wodzą Smudy nie osiągnie nic na Mistrzostwach Europy. O ile od zawsze byłem przeciwnikiem Smudy w kadrze to po ostatnim pajacowaniu w wykonaniu selekcjonera straciłem do niego szacunek. On nie ma w ogóle pomysłu na gre reprezentacji, nie ma pomysłu na powołania. |
Chcialoby sie powiedziec...Leo wroc :D! Choc pilka prezentowana przez nas za poznego Beenhakkera byla poprostu fatalna, ale to co jest teraz, to jest dopiero kabaret(by Kolton). Smuda usmierca nasza reprezentacje, a na EURO2012 bedzie pogrzeb(pisalem juz o tym, ale trzeba to powtarzac). Jeszcze mamy ponad rok czasu, jeszcze mozna zatrudnic fachowca swiatowej klasy z zagranicy...ale wiadomo, ze to tylko pobozne zyczenia. Co w kadrze robia takie miernoty, jak Sadlok czy Mierzejewski? W polskiej lidze przegrywaja mecz za meczem i bronia sie przed spadkiem, a sa powolywani do kadry...jaja, jak berety. Co za recznik wisi na bramce? Kto to jest? Kim jest Malkowski? Czym zasluzyl sobie na powolanie do reprezentacji Polski?? Totalny chaos i brak koncepcji, co bylo zreszta w kazdym meczu kadry Smudy. KOMPROMITACJA! Przegrywamy juz nawet z amatorami z Litwy.
Panowie, pilkarzy moze mamy srednich i slabych, ale nie az tak zeby notowac takie wyniki! Po drugie, kogo powoluje Smuda? CO TO SA ZA PILKARZE?? Napewno nie najlepsi jakich mamy. |
Tego na trzeźwo nie da się oglądać. O ja .......e w jakiej ciemnej dupie jesteśmy na rok przed Euro. Dziękujemy Lacie i Smudzie. Nie oglądam szkoda czasu.
|
Im szybciej zwolnimy Smude i zatrudnimy prawdziwego zagranicznego fachowca tym lepiej. Przeciez nawet dziecko wie ze Glik to parodia obroncy.
|
Cytat:
|
W tym momencie, przy stanie 0:2, przychodzą mi na myśl dwa pytania:
1) Czy Litwini przed meczem urządzili pielgrzymkę do Aušros Vartai (Ostrej Bramy, jak by co) w intencji o pomyślny wynik meczu z Polską i Hiszpanią? 2) Na ile realne jest, że od jutra Litwini wprowadzą "wizy meczowe" dla polskich kibiców na wszystkie polsko-litewskie mecze w przyszłości? Bo na razie to nasi mają już dwie rozróby na koncie... A wracając do meczu - co to ma być? Litwini nawet nie ukrywali, że oszczędzają siły na Hiszpanię, a nasi... no właśnie. Jeśli Lewandowski dalej będzie słał piłki w kosmos, to niech się nie dziwi, że w BVB jest rezerwowym. Naprawdę szkoda mi, że kontuzja wyeliminowała Jelenia. :-( |
Cytat:
|
Cytat:
|
Dyzma preferuje futbol sprzed 20 lat,tym sie już nikogo na świecie nie zaskoczy.Tak grała nasza Reprezentacja za Strejlała na początku lat 90-tych.Zero pomysłu, jakiejś myśli taktycznej,proste błędy w defensywie,w ataku nie istniejemy.
|
Znów odbijamy Litwę
|
W końcu coś się dzieje. I jak zwykle nie zawiedli kibice bo na piłkarzyków liczyć nie można :) Jedyny pozytyw z meczu że po raz drugi Litewska policja będzie obita.. no i oczywiście wyliczenia tygodnika kibica :lol: Szpaku mnie rozkłada tym tygodnikiem..
|
Nie oglądam aktualnie - zrobił się roz....... na trybunach? :P
|
Cytat:
Dobrze, że nikt nam tych stadionów nie zabierze;d |
Oglądacie to w ogóle :D ? Nie macie ciekawszych zajęć :) Ja włączyłem dopiero po tym jak na tekstówce napisali, że jakaś akcja jest na trybunach :D
|
Bez jaj, nie spodziewałem się, że jeszcze tego Zvirgzdauskasa (sory jak przekręciłem) zobaczę na boisku
|
Cytat:
Podobno biła się Jagiellonia z Cracovią, ale nie wiadomo, kto na kogo napadł - mówiła Agnieszka Olejkowska, rzecznik PZPN. <rotfl> |
Oglądałem w czasie przerw na Polsacie ("Mów mi Dave" trochę ssie) i muszę przyznać, że reklamy były ciekawsze. Szkoda, że w 2012 polska reprezentacja musi wystąpić w tych trzech meczach, bo to będzie wstyd...
|
Nie oglądam, ale cieszę się. Po blamażu na euro2012 Smuda poleci w kosmos i odejdzie w niebyt - w końcu. Na sukces jego "reprezentacji" nie liczyłem od momentu wyboru Franka jako selekcjonera.
|
Cytat:
najpierw. Nie ma co histeryzować bo tego meczu nie ma w ogole co oceniać bo co to za warunki ?? Jakby mi przyszło grać na takim czymś to pierwsze o czym bym myslal to żeby nie odnieść kontuzji. Ja będę bardzo zdziwiony jak Hiszpanie zgodzą się zagrać we wtorek. A i tak mieliśmy więcej sytuacji niż Litwini. Za ten mecz trzeba winić pzpn i ich przydupasów z sportifve, ze organizują sparingi z takimi rywalami w takich miejscach. O ile pamiętam to w tym terminie mielismy grac z Turcją co chyba byloby logiczne biorąc pod uwagę, że nastepny mecz gramy w tamtym rejonie Europy (Turcja miala teraz wolny termin). No ale Turkom trzeba by zaplacić, a po co skoro na Litwie też mozna sie najebać. A w czerwcu niby mamy wielkiego rywala Francje tylko, że jest to akurat poza terminem UEFA więc najlepsi zawodnicy francuscy nie zagrają. W terminie UEFA Francja gra natomiast z Ukrainą. |
Smuda tworzy nie zły kabaret.
Szpakowski oznajmil dzisiaj ze Litwa wygrala bo miala rajstopy dobrze ze juz od kilku meczy nie ogladam tej szopki dyzmy |
Ja przełączyłem jeszcze przed rozpoczęciem tego "widowiska", jak zobaczyłem tą mura...tzn. "plażę" - są pewne granice mojego patriotyzmu i związanego z tym poświęcenia swojego cennego czasu. Jakkolwiek grali, tak ocenianie tego meczu nie ma sensu, gdyż nie był to z pewnością mecz piłki nożnej. Jak wiadomo rozgrywki piłkarskie rozgrywane są na TRAWIE, a tam trawy nie było - choćby trawy na poziomie tej najgorszej w Ekstraklasie, czyli tej na Lechu. W Grecji pewnie już będą warunki ku temu, żeby móc oglądać mecz piłki nożnej z naszymi reprezentantami.
Kompromitacją naszej piłki było dziś to, że dajemy sobie aż tak żałośnie pomiatać, że ulegamy LITWINOM (sic!) i gramy na ich warunkach, powiedziałbym, że na warunkach jak w gnojowisku. Pod tym względem już upaść niżej nie możemy, chyba że będziemy grali w Ruandzie na polu, gdzie bramki będą wsadzone z bambusów - z całym szacunkiem dla mieszkańców tego kraju. Tyle w temacie dzisiejszego meczu. |
Ja tego od lat (od czasu gdy Leo zaczął szaleć) nie oglądam - dla zasady, choć przyznam, że kiedy Smuda przejął kadrę, miałem króciutki moment słabości. Bo powiedzcie mi co to za reprezentacja Polski, w której gra Roger, Obraniak, Boenisch - odpady z innych krajów. Do tego z ligi toczy się istna łapanka - każdy, który nie jest o kulach, ma szansę nie tylko dostać powołanie do reprezentacji, ale w dodatku zagrać. Zahorskie, Pazdany itd. Cztery minuty do końca, a trener zmienia obrońcę. Pożytku z tego zero, ale Jodłowiec będzie miał w statystykach jeden mecz więcej w reprezentacji. Powiedzcie mi kto to k*rwa jest Jodłowiec, że ma już 14 występów w reprezentacji? Przecież w lidze pamiętam jak Brożek go robił jak chciał, gość gra albo i nie gra w drużynie, która się przed spadkiem musi bronić. Do tego te sparingi w Portugalii, na Cyprze, mecze z poganiaczami lam z Peru zapisywane jako oficjalne spotania kadry... PZPN nie szanuje kadry, to jak kibic ma ją traktować poważnie?
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:58. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl