![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Urządzić według własnego widzimisię to można restaurację, muzeum, siedzibę klubu. Takie rzeczy jak zaplecze dla mediów, szatnie dla piłkarzy, odnowa biologiczna (aa przepraszam, na tym stadionie akurat jej nie będzie), sala konferencyjna pomeczowa, stanowiska dla komentatorów, pomieszczenia ochrony i zarządzania stadionem muszą być wykończone i wyposażone, zaplecze techniczne stadionu (serwerownie, catering, magazyny żywności). Bo niby jak? Piłkarze będą przebierać się w 4 gołych ścianach, służba nie będzie miała swoich pomieszczeń. a dziennikarzy posadzą na podłodze? Już naprawdę, nie wiem jak można jeden stadion budować kompleksowo, ze wszystkim, a na drugim wszystko na od......., może z nieba reszta zleci. |
Cytat:
|
co do projektu krzeselek to narazie nie wiem jaki jest, poza faktem ze nawiazuje do pozostalych, czyzby cztery gwiazdy byly? ;p
jesli chodzi o telebim, to wydaje sie ze ekran bedzie wiekszy niz na legii, no i obok reklamy, a na legii nie ma reklam po bokach i tam juz odrazu konstrukcja z telebimem jest, u nas to dopiero zamontuja (pewnie jak ktos wczesnie zauwazyl, kupia w media markt cztery ekrany i bedize gotowe ;) ) ps. taki stdion w stanie surowym moze bym wzial w ciemno pare lat temu, ale teraz mam wieksze oczekwiania, szczegolnie pod wzgledem estetycznym.. |
Jakby to co napisał prezydent pojawiło się wraz z odpowienimi komentarzami w jakiejs gazecie to od razu połowa rzeczy zostałaby wnet dostosowana do tego jak być powinno
|
Narzekacie ****a jakby Wam zęby szły. U nas nie jest budowana arena wielkiego klubu z budżetem minimum 100 milionów Euro, tylko stadionik na raptem 34 tys. ludzi (z taką grą jak obecnie więcej i tak nie przyjdzie) dla klubu, który mota się gdzieś we Europie środkowej i raz na jakiś czas zaliczy dobry/drobny występ w europejskich pucharach. Nie łudźmy się cudów nie ma i nie będzie! Powiem tak: jaki stadion taki klub (nie wliczam tu kibiców). Dla pocieszenia zobaczcie jak w Dortmundzie 80 tys. ludzi wpatruje się w takie oto telebimki: http://stadiony.net/stadium.php?s=113 rozmieszczenie co najmniej słabe, u nas przynajmniej na środku trybun są mocowane. Także do huja nie narzekajcie i cieszcie się z tego co macie, bo jak na nasze polskie warunki, to i tak nie jest najgorzej (patrz: Widzew, ŁKS). Pozdro!
P.S. Nie wiem jak określić zachowanie tych radnych którzy sobie po prostu wyszli. Pół Krakowa czeka na wyniki głosowań, a co za tym stoi ogłoszenie przetargów/budowy, a w.w. radni mają w dupie sport, kibiców (czyli 1/2 naszego miasta) i na domiar złego nazywają nas ubekami! Skandal i jeszcze raz skandal! |
Cytat:
Ja się dziwię do tej pory, że media nie zajęły się jeszcze sprawą tego stadionu, w innych miastach za byle pierdniecie z tygodniowym opóźnieniem jest afera, a tutaj stadion za 450mln PLN a szatnie dla piłkarzy nie będą gotowe i cisza od strony gazet. Władze klubu też jakby mało zainteresowane tym, że przyjdzie im dzierżawić obiekt bez zaplecza nawet dla piłkarzy. W wypadku tego stadionu już zupełnie nic nie pomaga, beton taki że szkoda gadać. Szczerze mówiąc zaliczyłem dzisiaj niezłego zonka po przeczytaniu odpowiedzi na interpelację, nie spodziewałem się że mogą być aż tacy idioci, którzy zamówią budowę bez wykończenia i wyposażenia niezbędnych pomieszczeń. |
Co do pomostów przy telebimie to są one niezbędne aby dwóch gosci z karteczkami z cyframi od 0 do 9 mogło je nabierzaco zmieniac po kazdej strzelonej bramce... ;d To nic ze miedzy trybuna a linia boczna mogła by powstac A4 i mozna by wszelkie "roboty serwisowe" robic przy pomocy malego dzwigu. Jesli nie dadza tam jakichs reklam to...
|
Cytat:
Wiem że super i elegancko jest w porównaniu do klubów takich jak Widzew czy ŁKS ale do patologii raczej się nie równajmy i jak już porównujemy to do najlepszych.koniec OT A tym śmieciem co to dziś powiedział pasowało by się w jakiś sposób zająć,z miłą chęcią zrobiłbym mu z życia piekło,dobrze znam jego niektóre wypowiedzi ale teraz już przesadził i zrobie wszystko żeby za to beknął śmieć ! |
Cytat:
Ja się nie zdziwię jak na zewnątrz(ściany) nie będzie żadnej informacji że to stadion Wisły jest a jedynie - Stadion miejski...wyjdzie na to że w ogóle łachę Wiśle robią że go udostępniają bo równie dobrze mogli by go dać parchom , gdyby nie to że oni budują swój kurnik. |
A gdyby wziąć się zorganizować i zrobić pikietę pod urzędem miasta, prasę powiadomić i wyrazić swoje niezadowolenie związane z ciągłym utrudnianiem wszystkiego... Może by coś ruszyło.... Co wy na to?
P.S Swego czasu kochałem się w tym stadionie: http://stadiony.net/project.php?p=134 Wart mniej niż nasz stadion a jak wygląda...:) a i w środku też niczego sobie!:) |
Chodzi zapewne o ten stadion w Astanie:
http://www.skyscrapercity.com/showthread.php?t=518006 Koszt budowy wyniósł 185mln USD czyli ~530mln PLN |
Nie wierzę że SKWK nie zajmie stanowiska w tej sprawie .Zasadniczo tylko oni mogą wystosowac pismo do gazet i telewizji a taki FAKT przyjąłby taki temat z pocałowaniem ręki.
To co wczoraj się stało to szczyt bezczelności, obłudy,zlośliwosci i złej woli.Policzek dla całego klubu i jego kibiców.Ustawili nas w kącie i tam mamy stac. Krzesełka - nie Maskowanie - wentylacji na dachu- nie Koszt dodatkowy tych 2 rzeczy - grosze BMS dzielony na przetargi? Szczyt głupoty .Trzeba wziąść pod uwagę że jesli to podzielą moga pojawić się problemy z połączeniem wszystkich elementów(klima,murawa,kolowroty,monitoring,ogrzew anie itp) w jedna całość (kto to wogóle zrobi).nie wchodzę w szczegóły ale jak ktos chce to wyjaśnie. Telebim- nie za brdzo rozumiem- w środku konstrukcji będzie telebim a po bokach statyczne reklamy?Wiecie jak to będzie wygladało.lata 70-te w Anglii Przeciez na telebimie można w trakcie wyświetlenia wyników robić przerwy i puszczać reklamy.Wtedy mamy powierzchnię telebimu wieksza co przekłada się na jego widoczność.NIe rozumiem za nic tych kombinacji. KTO PAMIETA MOJE WYPOWIEDZI SPRZED ROKU KIEDY PISAŁEM ŻE W UM MÓWi SiĘ ŻE W PRZYPADKU BRAKU EURO BĘDĄ CIĘCIA KOSZTÓW NA BUDOWIE MA ODPOWIEDZ. Mam nadzieje że ci którzy jechali wtedy ze mna jak z burym kotem teraz przeproszą. A jest gorzej niz sądziłem bo poza cięciami kosztów są jeszcze duże pokłady złośliwości i niechęci do tej strony błoń. Mam nadzieję że pojjawi się ktoś w TSW kto przestanie siedzieć cicho -pokaże że WISŁA ma jaja i nie da sobie w kaszę dmuchać.K..... mać -Reyman by na to nie pozwolił!!! |
jednym slowem polityka.. :(
|
Cytat:
Nie zostawiajmy takiego zachowania bez odpowiedzi i konsekwencji! |
Najbardziej ciekawi fakt,że klub nic nie robi...nie sądziłem że tak nas zostawi i nawet w walce o głupie krzesełka nie mamy żadnego nawet najmniejszego poparcia z ich strony.
|
Cytat:
bo go zwolnią .Co prezes niema zwolniony dyrektor niema zwolniony itd. można w kółko . A pan Maciuś o krzesełkach myślał chyba niebędzie |
Kibice Cracovii mowia ze ich nowy stadion to najwiekszy sukces w ich ostatnim 50 leciu..
Przygladajac sie budowie naszego obiektu, od projektu po wykonanie i ogladajac wojenki polityczne jakie wokol niego sa organizowane stwierdzam ze ten stadion na pewno nie jest naszym sukcesem jest tylko czym posrednim. Poprawia jakos tego co bylo wczesniej, ale daleko mu do tego co mozna bylo osiagnac w takim miescie jak Krakow i dla takiego klubu jak Wisla... |
Pasowalo by zapytac prezesa Wisly,albo Ochalika jakie jest stanowisko Wisly na te rewalacje od na temat stadionu Majchrowskiego,mam nadzieje,ze redakcja ew. SKWK zajmie sie tym.
|
montuja kolejny element oświetlenia:)
juz 2 z 14:D na bu trybunach |
Spróbowałem wkraść się w umysł naszego 'architekta' i wyszło mi że telebim Jaśnie Pan Architekt Wojciech Obtułowicz wymyślił sobie tak :
http://img638.imageshack.us/img638/5...board011vj.jpg http://img205.imageshack.us/img205/7...ard01re.th.jpg Wiem, jak telebim na Legii nie wygląda, ale nie może przecież. Tam konstrukcja pozwala na zamontowanie wielkiego telebimu z prawdziwego zdarzenia. U nas nie! Ale średniej wielkości plazma wchodzi :D ps. Nie bierzcie powyższej wypowiedzi na poważnie. Kto powiedział że telebim nie będzie na całej przedniej stronie konstrukcji?? Mi się wydaje że jednak będzie, chociaż nieco szerokie to 'coś' jest. Może Obtułowicz chce nam z miastem zafundować proporcje ekranu 16:9?? |
Dziw bierze że ten klub jeszcze funkcjonuje....i to na I miejscu w tabeli. Naprawdę cud.
A prezesa bedziemy mieli znów jakiegoś po znajomości z banku czy urzedu który zbierze dobrą kaskę a o funkcjonowaniu klubu nie wie nic nie mówiąc o zwiazkach emocjonalnych |
A jaki przepraszam budowa MIEJSKIEGO stadionu ma związek z funkcjonowaniem klubu. Czasem ręce opadają. Najlepiej jest sobie ulżyć i powrzucać na klub.
|
Mam wrażenie, że z tą budową w cale nie jest tak źle, a lekceważąca odpowiedź prezydenta jest spowodowana osobistymi animozjami do Pana Olszówki.
Na zasadzie "O rany! Następna interpelacja na ten sam temat tego upierdliwca Olszówki, rzućcie mu jakiś ochłap na odczepnego" Moje wrażenie nie ma nic wspólnego z oceną postępowania Pana Olszówki - bardzo dobrze, ze mamy kogoś kto "wierci dziurę w brzuchu" urzędnikom miejskim, bo dzięki temu wszyscy możemy im patrzeć na rece i przyczynia się dzięki temu do polepszenia jakości tej budowy. Natomiast jakbym był urzędnikiem prezydenta, to krew by mnie zalewała na widok radnego Olszówki na korytarzu :) |
Moze ja jednak jestes jakis nie kumaty ale chcialem sie zapyutac jak to jest:
Na Legii wchodzi telebim i nie widac zadnych pomostow,balastow i tym podobnych wychodajek?? Na zakonnych zamontowali uchwyty pod oswietlenie i tez nie widac jakis pomostwo ktore u nas wygladaja tragicznie ,jak to jest?? Tylko mi nie piszczie ze Wojtek to czy tamto :foch: |
Ludu a może zaczekajcie na efekt finalny bo co jedna rzecz to lamenty a potem okazuje się że nie jest tak źle. Nie wiem jaki i jak będzie wyglądał telebim ale za chwilę może się okazać że będzie ok. Ale wcześniej 1000 stron płaczy itd
|
Cytat:
Po takich oficjalnych informacjach jakie dostarcza nam pan Prezydent dział marketingu (który nie istnieje) a nawet prezes zarządu (którego nie ma) powinien łagodnie acz stanowczo zapytać się o kilka kwestii. Powinien zadbać o odpowiedni wygląd stadionu szczególnie przy zawalonym projekcie - przez nacisk w kwestiach np.krzesełek, gratów na dachu,iluminacji świetlnej stadionu na którym będą grać i działac przez najbliżesz 50-100 lat czy uściślic w jakim stanie dostaniemy zaplecze pod zachodnią.Szczególnie że przymierza się SSA do zarządzania- szczerze to ja nie wierze ze znajdzie sie jakikolwiek inny operator gdyz nikt poważny nie weźmie stadionu nie wykończonego - nie ma mozliwość wykonac w takiej sytuacji kalkulacji ekonomicznych,ani wynajmu /organizacji imprez od zaraz.Zostaje WISŁA ktora nic nie wie co się dzieje mimo że tam sa codziennie. |
Narazie wiadomo na kogo pod groźbą ekskomuniki nie wolno głosować w wyborach komunalnych. Takich Batorów, Wiszniewskich (dobrali się w tym samym okręgu wyborczym Czyżyny, Mistrzejowice, Wzgórza Krzesławickie), Pilchów, Stawowych, Rachwałów, Kośmidrów, Jantosów należy w podskokach wyp...rosić z Rady Miasta. Żeby potem nie było płaczów jak teraz gdy wielu olewa politykę i chodzenie na wybory albo co gorsza głosuje na błaznów z parchatego miotu.
|
oglądam sobie od jakiejś chwili kamerki stadionowe i zauważyłem, że przy zachodniej zaczął się jakiś ruch, tam gdzie zaznaczyłem. kilkanaście osób tam jest, ale to i tak sporo (biorąc pod uwagę ostatni zastój przy tej trybunie). ciekaw jestem gdzie reszta z tych 80, bo wątpię żeby wszyscy poszli na C pracować a przy A/B zostało tylko tylu ilu widać. Chyba że mają przerwę czy coś.
http://img684.imageshack.us/img684/3...tualny1024.jpg |
Cytat:
A tak serio to oni też mają te pomosty na pewno tyle że za telebimem,i patrząc na nasz też mi się tak wydaje że są one z tyłu,bardziej się rozchodzi o szerokość bo jakoś nie wierzę że aż tak wielkie telebimy będziemy mieli,dobrze że stary zegar rozebrany bo jeszcze w ramach oszczędności gotowi go tam wwalić:-/ |
Oglądacie teraz kronike z tym przyczłapem?
|
Cytat:
|
hahaha... Majchrowski dojebał.. chłopina powiedział że Wisła jest niezdecydowana... a czemu? odpowiedział że Wisła jest w fatalnym stanie finansowym i nie mogą się z Wisła dogadać z czym do czego..
:shock: on na prawde uważał że Wisła wyłoży cały swój budzet na dokończenie stadionu.. i na koniec powiedział "ze to jest nauczka na przyszłość że jak ktoś chce coś samemu zrobić to przychodzi na koniec z tym do gminy.." czy jakoś tak.. to tak zabrzmiało jakby Wisła ten stadion budowała, miała swój biznes plan od początku, zaufała architektowi panu O.. i w ogóle miała coś do powiedzenia w tym projekcie czarno.. to widzę.. a jego następnik gdyby co jest jeszcze bardziej zagorzałym fanem Pasów.. |
Nieżle Wisła sie zastanawia czy być zarządzcą stadionu .Decyzja do 16 marca
|
No to już jestem pewny, że Majchrowski nie będzie prezydentem :D
|
Cytat:
|
Myśleli ,że złapali frajerow i Wisla wykonczy stadion z wlasnej kieszeni.Popieprzyć niech gmina sobie skończy i póżniej już gotowy wydzierżawić np na 25 lat
|
Eh każdy dzien poza R22 to dzien stracony dla klubu i dla kibiców również. Szkoda, że tak to się wszystko komplikuje. Ale raczej gniota nie odbierzemy. Z terrorystami nie współpracujemy :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl