Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

Wiślak178 04.07.2010 13:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak178 (Post 925545)
Urugwaj - Ghana 1 (awans)
Finlandia - Rosja 2
Egipt - Stany Zjednoczone 2

Paragwaj - Hiszpania 2

ako: 3,19

i na dziś takie dla zabawy za małą stawkę:
Polska - Kuba 1
Czy Messi strzeli dziś bramkę? NIE
Paragwaj - Hiszpania 2


ako: 3,61

Wreszcie jestem na dużym plusie.

Tromsø - Aalesund 1
TPS - HJK Helsinki X2
Los Angeles Galaxy - Seattle Sounders 1X


ako: 2,21

JAN ZEMBRZYCKI 04.07.2010 14:25

Cytat:

1poł:Blazma - Jauniba X
1poł:KPV - Klubi-04 X (0:1)
1poł:Rapid - B.Bystrzyca X2
Argentyna - Niemcy 1
DNB:Argentyna
koszmarna sobota..

1poł:Syrianska - Vasby X
1poł:Sporting - Sport Boys X2
1poł:KR Reykjavik - Grindavik X2


Junior_Battle 04.07.2010 15:03

Polska Kuba 1 @1.9
Holandia - Urugwaj 1 @1.72

stawka 100zł
do wygrania 294zł..

fialo 04.07.2010 15:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Junior_Battle (Post 927374)
Polska Kuba 1 @1.9
Holandia - Urugwaj 1 @1.72

stawka 100zł
do wygrania 294zł..

Nie chcę być złym prorokiem, ale Polska to Ci nie wejdzie :/ Ciency są jak polsilver, będzie 3:0 dla Kuby jak wczoraj, pogralem to po kursie 5.0, naprawde polska reprezentacja w siatkę to naprawdę dno teraz.

marcin4691 04.07.2010 18:38

Polska - Kuba 1:3 (19:25, 22:25, 25:22, 16:25)
smiech na sali co ta Polska wyprawia

JAN ZEMBRZYCKI 05.07.2010 14:34

Cytat:

1poł:Syrianska - Vasby X
1poł:Sporting - Sport Boys X2
1poł:KR Reykjavik - Grindavik X2
1poł: Dundalk - Drogheda X2
1poł:Galway - Bray X2
1poł:Landskrona - Jonkopings X2
1poł:Helsinborg - Hacken X2

LeszekABG 05.07.2010 22:11

Remis nie ma zakładu
Urugwaj - Holandia 2 1,21
Stawka 30
Ew wygrana 36,30
Gram za całość środków :P

rocco_1906 06.07.2010 09:47

mecz: Urugwaj - Holandia
typ: Urugwaj-awans
kurs: 2,90

_gilardino_ 06.07.2010 10:10

Zdecydowanie NIE, tym bardziej że Urugwaj bez Suazo

rocco_1906 06.07.2010 10:16

chyba bez Suareza :) jest jednak Abreu czy Cavani oraz przede wszystkim Forlan.Holandia gra dobrze ale nie zachwyca,a na tym mundialu nie jedna niespodzianka była także ja ryzykuje i jak ew.trafie to nie będę zaskoczony,a jak przegram-to trudno,kto nie ryzykuje ten nie ma

Wiślak178 06.07.2010 11:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak178 (Post 927299)
Tromsø - Aalesund 1
TPS - HJK Helsinki X2
Los Angeles Galaxy - Seattle Sounders 1X


ako: 2,21

Urugwaj - Holandia 2 (awans)
Niemcy - Hiszpania 2 (awans)

ako: 2,42

PelsonTSW 06.07.2010 11:08

Zakład na finał:
Niemcy-Holandia 2,25

Tylko_Wisła! 06.07.2010 12:05

Urugwaj - Holandia (obie strzelą)
Niemcy - Hiszpania (1 połowa over 0,5)
ako 2,80

nero 06.07.2010 13:17

Urugwaj - Holandia X 3.60
Volga Novgorod - Nizhny Novgorod X 4.20

AKO: 15,12
Bukmacher: bet365

BRTS39 07.07.2010 17:42

Takie pytanie : który bukmacher oprocz BAh oferuje przedwpłaty ( wysylasz dowod wpłaty i masz kase na koncie) i nie ma niepotrzebnych ceregieli np ksero dowodu itp.

_gilardino_ 07.07.2010 18:09

Nie wiem jak z przedwpłatami ale co do dokumentów to teoretycznie wszędzie mogą tego żądać nawet w Bahu bo mają to w regulaminie, ale z mojego doświadczenia to nie chcieli skanu tylko w Bahu i Expekcie

JAN ZEMBRZYCKI 08.07.2010 13:43

Cytat:

1poł: Dundalk - Drogheda X2
1poł:Galway - Bray X2
1poł:Landskrona - Jonkopings X2
1poł:Helsinborg - Hacken X2
1poł:Sparta - Plzen X2
1poł:Nalchik - Terek X2
1poł:Hafnarfjordur - Fram X2


Maxior 08.07.2010 15:40

Dzisiaj europejsko będzie:P

Ruch Chorzów v Shakhter Karaganda 1
MyPa v JK Trans Narva 1
Dnepr Mogilev v Laci 1
Zalaegerszeg Te v KF Tirana 1
Skonto Ryga v Portadown 1

ako. 3.37

Wiślak178 08.07.2010 16:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak178 (Post 929043)
Urugwaj - Holandia 2 (awans)
Niemcy - Hiszpania 2 (awans)

ako: 2,42

Półfinały elegancko. Dzisiaj rekreacyjnie:

Sparta Praha - Viktoria Plzeň 1
FC Lusitans - FK Rabotnicki 2
Bulgaria - Brazylia 2

ako: 3,34



Chiny - Francja 2
Argentyna - Kuba 2

ako: 1,78

LeszekABG 08.07.2010 22:39

W siatkówce niestety weszły Niemcy... Grubiej na Ruch i Dniepr Mogilev ładny plusik. Na noc i jutro to dubelek na Kube i Francję w LŚ.

bula1010 09.07.2010 11:37

co myślicie o tej jebanej ośmirnicy bo chce zagrać Niemcy i Holandie za 50 i mam dylemat bo ona twierdzi że to Hiszpania wygra? heh http://babol.pl/kat,1025465,title,Wiemy-kto-wygra-mundial,wid,12459709,wiadomosc.html?ticaid=6a7dccz y
czy to takie *******enie mediów chodź poprzednie wyniki sie sprawdziły
wiem że Hiszpania faworyt ale kocham Oranje:)

JAN ZEMBRZYCKI 09.07.2010 12:59

Cytat:

1poł:Sparta - Plzen X2
1poł:Nalchik - Terek X2
1poł:Hafnarfjordur - Fram X2
1poł:Botswana - Czad X2
1poł:Władykaukaz - Zenit 1X
1poł: Drogheda - Bohemians 1X

Donki 09.07.2010 13:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bula1010 (Post 931333)
co myślicie o tej jebanej ośmirnicy bo chce zagrać Niemcy i Holandie za 50 i mam dylemat bo ona twierdzi że to Hiszpania wygra? heh http://babol.pl/kat,1025465,title,Wiemy-kto-wygra-mundial,wid,12459709,wiadomosc.html?ticaid=6a7dccz y
czy to takie *******enie mediów chodź poprzednie wyniki sie sprawdziły
wiem że Hiszpania faworyt ale kocham Oranje:)

Ja pier**** osmiornice stawiam na Holandie :-)
Ona wybiera tą druzyne ktorej flaga jest ladniejsza, to jest ta cała magia :-p

bula1010 09.07.2010 15:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Donki (Post 931439)
Ja pier**** osmiornice stawiam na Holandie :-)
Ona wybiera tą druzyne ktorej flaga jest ladniejsza, to jest ta cała magia :-p

tez mam ja w dupie :p fajny kursik 3.6 w bah a z Brazylią dałem na Holandie 4.15 z superoferty w fortunie
Oranje!!

bula1010 09.07.2010 15:26

Arsenal Kiev - Metalurg Zaporizhya 1
FK Alania Vladikavkaz - FC Zenit 2

St. Patricks Athletic - University 1
Dynamo Dresden - Slask Wroclaw 1
ako 7.75
10zł ewk=77.50zł

LeszekABG 09.07.2010 15:51

Nie radzę grać na Śląsk. Nie wygrali chyba żadnego sparingu do tej pory. Wiadomo, że to tylko sparing, ale odradzam.

E:Mój błąd, niedopatrzyłem. W takim razie polecam ;)

Donki 09.07.2010 15:55

ALe On gra przeciwko Nim, a nie na Sląsk :)

Wiślak178 09.07.2010 16:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bula1010 (Post 931333)
wiem że Hiszpania faworyt ale kocham Oranje:)

Jak tak kochasz Holandię, to postaw na Hiszpanie. Albo twoja ulubiona drużyna wygra albo zarobisz. Zawsze będziesz zadowolony :P

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak178 (Post 930512)

Sparta Praha - Viktoria Plzeň 1
FC Lusitans - FK Rabotnicki 2
Bulgaria - Brazylia 2

ako: 3,34



Chiny - Francja 2
Argentyna - Kuba 2

ako: 1,78

Jak to wejdzie to będą to baaardzo udane mistrzostwa.

Holandia - Hiszpania 2
Urugwaj - Niemcy 2 (niekoniecznie w regulaminowym czasie)

ako: 2,73

bula1010 09.07.2010 16:12

wlasnie zagralem na drezno poniewaz Wiselka z nimi przegrala wiec mysle bez urazy ale Slask pilkarsko jest gorszy od Nas wiec nie poradzi sobie z dreznem podro Lechijka Slask i Unia

bula1010 09.07.2010 16:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Wiślak178 (Post 931651)
Jak tak kochasz Holandię, to postaw na Hiszpanie. Albo twoja ulubiona drużyna wygra albo zarobisz. Zawsze będziesz zadowolony :P


jednak wole dać na Holandię i cieszyć się podwójnie :) bo do trzech razy sztuka sprawdzi się co do Holendrów na mś
Oranje!!:D

Speedy 10.07.2010 14:44

Końcowa klasyfikacja
Hiszpania
Holandia
Urugwaj
Niemcy

fialo 11.07.2010 11:05

Hiszpania - Holandia - DW 1:0

Tak to widzę :)

atbb 11.07.2010 11:55

Ranheim v Lov-Ham 1
Lahti v TPS 1


ako: 4.55

bula1010 11.07.2010 13:38

Holandia
sundsvall
kalmar
ako14,11
10zl ewk 144zl

Zwierze 11.07.2010 21:23

postawiłem 2 kupony jeden że 1 brankę strzeli Holandia 2gi że jedną z bramek strzeli Roben... Komentarz zbędny

Kamson 11.07.2010 23:32

http://img175.imageshack.us/img175/5589/36633675.jpg

Co do ch*ja?!

David. 11.07.2010 23:36

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/ms-...wiadomosc.html
.

rabi86 11.07.2010 23:37

To mnie na expexcie podzielili kurs na 4 - tyle ile było piłkarzy z 5 bramkami. Zobacz sobie Kamson regulamin.
Może mądrale policzyły klasyfikację kanadyjską.

Kamson 11.07.2010 23:42

Ale do ku*wy nędzy, w zakładzie jest pytanie o Króla strzelców, a nie tego komu przyznają złotą piłke. Nic nie znalazłem w regulaminie.
Je*ać bah.

MasterCarl 11.07.2010 23:51

Królem strzelców został Muller, przepisy MŚ mówią, że w przypadku gdy jest więcej zawodników z tą samą ilością trafień kolejnym czynnikiem wyłaniającym zawodnika jako króla strzelców są jego asysty, jeśli tutaj również jest taka sama ilość nagrodę otrzymuje zawodnik który zagrał najmniej minut spośród zainteresowanych.
Także to nie wina BAH'u tylko królem strzelców został Thomas Muller a nie mający tyle samo trafień Forlan, Sneijder czy w końcu Villa. Pozdrawiam.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 04:04.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl