![]() |
Moim zdaniem sektor gościu powinien zostać tam gdzie jest, ponieważ po przeniesieniu zmniejszy się pojemność stadionu, gdyż będzie trzeba zrobić 2 sektory buforowe, a tak jest 1.
|
Cytat:
|
http://www.stadionwisly.info/zdjecia...nia/2009-11-23 wyżej był podany link do tych fotek. (29 zdjęcie)
|
Zgaduję że to konstukcja dachu tak ?
|
WILU jakaś impreza dzisiaj?:) Strona wcześniej jest napisane że to elementy dachu i że jutro (w sumie już dzisiaj) albo w środę zaczną działać
|
Sorry,zgadłeś wróciłem nie dawno i szumi ;) Dzięki i sorry :)
|
Ehh czyli będą te prześwity na zewnątrz w narożnikach
http://www.stadionwisly.info/files/pages/20/25.jpg nie dojechali z narożnikiem do trybuny za bramką to miałem chociaż nadzieje że tam dalej będzie ściana czy cokolwiek ale porażka ;/ |
royalmichael,zostawiają tą przerwę bo jak się tłumaczą - dbają o cyrkulację powietrza jak i o to by murawa oddychała...
|
To kiedy jest decydujace glosowanie w sprawie hali ?
Wislacki protest w Urzedzie Miasta |
Taaa i znowu pismaki rozkręcą aferę że nie wiadomo jakie rzeczy tam robiliśmy,proponuję kręcić jakiś film z boku żeby mieć potem alibi.
|
Panowie zadam głupie pytanie, ale muszę:P Patrząc na kamerkę zastanawiam się którędy w chwili obecnej wjeżdżają dźwigi do środka? Chyba zostaje tylko kwestia przeniesienia żurawiem?
|
wjezdzaja wjazdem, a czym innym ? Albo tym na D albo na E, oba obok C.
|
Pewnie już było o tym pisane, ale nie chce mi się przeglądać 197 podstron, dlatego pytam się dlaczego ktoś zgodził się na taki projekt, że trybuna zachodnia i wschodnia będą miały dach wyżej niż te za bramkami, według mnie ktoś powinien za to beknąć i jeszcze jedno trybuny za bramkami są jednostopniowe, a te główne są dwustopniowe, a to też jest jakaś tragedia, bo będzie to kijowo wyglądać. Nie miałbym tu pretensji do projektanta tylko do tej osoby, która się na taką paranoję zgodziła. Zaraz pewnie usłyszę, że jak nie było stadionu z prawdziwego zdarzenia to były narzekania, a teraz kiedy budują też są narzekania na przykład z mojej strony, ale według mnie jeżeli ktoś daje tak ogromne pieniądze to powinno być to zrobione bardzo dobrze, a nie przeciętnie.
|
Zatem nagle wedle oceny Majchra jak rozumiem nie potrzeba żadnych dodatkowych środków na nasz stadion?
Czyli kołowrotki, monitoring, drogi dojścia, a być moze także instalacja nowej murawy (nigdzie jednoznacznie nie pisze że obejmuje ja budowa 2 ostatnich trybun) same się zbudują i sfinansuja? Przeciez na to trzeba zapewnić dodatkowe pieniądze w budżecie! |
a no dlatego, bo trybuny boczne powstały zanim Polsce przyznano Euro, a wtedy miał być realizowany projekt na 25tys widzów i nie były wtedy przewidziane trybuny 2 piętrowe.
|
Cytat:
|
Jeśli ten stadion zostanie planowo ukończony, a głęboko wierzę że tak się stanie, to będziemy mieli naprawdę super obiekt. Można się czepiać że na zewnątrz wizualnie znacznie odbiega od tego budowanego chociażby w Poznaniu ale dla mnie, takiego tam zwykłego kibica Wisły liczy się najbardziej to co zastane wewnątrz. A w środku będzie panował niesamowity klimat niczym ten z angielskiej Premiership. Oczywiście z naszym, znacznie lepszym dopingiem. Nisko położony dach korzystnie wpłynie na akustykę stadionu. Tylko się cieszyć, nawet uwzględniając że za te pieniądze mogło powstać coś lepszego to po prostu nie wypada narzekać, pamiętając przy tym o tym co było kiedyś. Fajnie też byłoby usiąść w zamieszczonym na stadionie Wiślackim pubie, czy móc jeszcze przed meczem obejrzeć klubowe trofea. Aż człowieka zazdrość ujmowała jak oglądał na zdjęciach zaplecze stadionu chociażby Tottenhamu. Obyśmy się tylko doczekali.
|
mozecie mi powiedziec http://galeria.wislakrakow.com/?GaleriaId=398&p=2#top
na 3 zdjeciu od konca widac ze ta nowa Trybuna jest znacznie wyzsza! to jak bedzie wygladal Dach ? on sie bedzie laczyl czy jeden bok bedzie wyzej a drugi nizej ?;/ |
Tak ciezko przegladnac wizualizacje stadionu, rendery i projekty? To nie jest trudne i nie boli, a w sieci tego pelno. Wystarczy uzyc...
|
Wie ktoś co to za pudła się na murawie pojawiły?
http://galeria.wislakrakow.com/20091...l/DSCF0554.JPG |
Żołnierze na poligon przyjeżdzają ;)
|
Cytat:
|
Ciekaw jestem czy jutro już coś drgnie przy dachu:) Wiecie może jakiego rodzaju dźwigów powinniśmy się spodziewać? Pewnie coś podobnego do tych, które pracują na Legii?!
|
Na prawdę coraz fajniej to wszystko wygląda. Jeszcze trzeba trochę poczekać jak AiB pójdą w górę i "zamkną" el stadio.
Tak patrzę na te zdjęcia i jak stadion będzie zabudowany to przez sporą część dnia będzie na nie cień padał. Murawę oczywiście trzeba zakupić dobrej jakości (bo już raz próbowano na tym oszczędzać). Ale bardzo ważna jest również sprawa jej codziennej pielęgnacji. Mam nadzieję, że klub nie będzie oszczędzał na JEDNEJ pensji i zatrudni człowieka, który zajmie się tym całkowicie. Za dobrą pensję, ale zarazem głową niech ręczy jeśli znowu po kilku miesiącach zrobiłoby się z murawy kretowisko... |
Cytat:
|
Z dachem ruszyli (na kamerce widać) ;).
|
Cytat:
|
A "piłkorzy" wysłać na budowę, niech z cegłami zapieprzają.
|
No wreszcie to zaczyna przypominac stadion i moim zdaniem to będzie wygladac zdecydowanie lepiej niz na wizualizacjach, tak od środka jak i od zewnątrz. Na tym etapie wyglada zdecydowanie lepiej niż np. Stadion Legii. Pozdrawiam :D
|
Jest zaczeli montowac dach!!!!
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:38. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl