Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Budowa stadionu, nowej hali i bazy treningowej (komentarze) (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=94)

qowalski 23.11.2009 23:01

Moim zdaniem sektor gościu powinien zostać tam gdzie jest, ponieważ po przeniesieniu zmniejszy się pojemność stadionu, gdyż będzie trzeba zrobić 2 sektory buforowe, a tak jest 1.

WILU TS 23.11.2009 23:20

Cytat:

Pierwotnie napisane przez harthausen (Post 820812)

A czo to ? Mógłbyś dać linka ? bo na tych miniaturkach ciezko coś dojrzeć prócz tego ze niebieskie ;)

qowalski 23.11.2009 23:33

http://www.stadionwisly.info/zdjecia...nia/2009-11-23 wyżej był podany link do tych fotek. (29 zdjęcie)

WILU TS 23.11.2009 23:45

Zgaduję że to konstukcja dachu tak ?

Zwierze 24.11.2009 00:01

WILU jakaś impreza dzisiaj?:) Strona wcześniej jest napisane że to elementy dachu i że jutro (w sumie już dzisiaj) albo w środę zaczną działać

WILU TS 24.11.2009 00:17

Sorry,zgadłeś wróciłem nie dawno i szumi ;) Dzięki i sorry :)

royalmichael 24.11.2009 01:09

Ehh czyli będą te prześwity na zewnątrz w narożnikach
http://www.stadionwisly.info/files/pages/20/25.jpg
nie dojechali z narożnikiem do trybuny za bramką to miałem chociaż nadzieje że tam dalej będzie ściana czy cokolwiek
ale porażka ;/

WILU TS 24.11.2009 07:22

royalmichael,zostawiają tą przerwę bo jak się tłumaczą - dbają o cyrkulację powietrza jak i o to by murawa oddychała...

crapmaster 24.11.2009 09:28

To kiedy jest decydujace glosowanie w sprawie hali ?

Wislacki protest w Urzedzie Miasta

WILU TS 24.11.2009 09:33

Taaa i znowu pismaki rozkręcą aferę że nie wiadomo jakie rzeczy tam robiliśmy,proponuję kręcić jakiś film z boku żeby mieć potem alibi.

buczo1985 24.11.2009 13:12

Panowie zadam głupie pytanie, ale muszę:P Patrząc na kamerkę zastanawiam się którędy w chwili obecnej wjeżdżają dźwigi do środka? Chyba zostaje tylko kwestia przeniesienia żurawiem?

Fuks 24.11.2009 13:34

wjezdzaja wjazdem, a czym innym ? Albo tym na D albo na E, oba obok C.

Pele77 24.11.2009 20:34

Pewnie już było o tym pisane, ale nie chce mi się przeglądać 197 podstron, dlatego pytam się dlaczego ktoś zgodził się na taki projekt, że trybuna zachodnia i wschodnia będą miały dach wyżej niż te za bramkami, według mnie ktoś powinien za to beknąć i jeszcze jedno trybuny za bramkami są jednostopniowe, a te główne są dwustopniowe, a to też jest jakaś tragedia, bo będzie to kijowo wyglądać. Nie miałbym tu pretensji do projektanta tylko do tej osoby, która się na taką paranoję zgodziła. Zaraz pewnie usłyszę, że jak nie było stadionu z prawdziwego zdarzenia to były narzekania, a teraz kiedy budują też są narzekania na przykład z mojej strony, ale według mnie jeżeli ktoś daje tak ogromne pieniądze to powinno być to zrobione bardzo dobrze, a nie przeciętnie.

Markus 24.11.2009 20:43

Zatem nagle wedle oceny Majchra jak rozumiem nie potrzeba żadnych dodatkowych środków na nasz stadion?

Czyli kołowrotki, monitoring, drogi dojścia, a być moze także instalacja nowej murawy (nigdzie jednoznacznie nie pisze że obejmuje ja budowa 2 ostatnich trybun) same się zbudują i sfinansuja?

Przeciez na to trzeba zapewnić dodatkowe pieniądze w budżecie!

Wicked 24.11.2009 20:46

a no dlatego, bo trybuny boczne powstały zanim Polsce przyznano Euro, a wtedy miał być realizowany projekt na 25tys widzów i nie były wtedy przewidziane trybuny 2 piętrowe.

rav 24.11.2009 20:53

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pele77 (Post 821286)
Pewnie już było o tym pisane, ale nie chce mi się przeglądać 197 podstron, dlatego pytam się (... blablabla)

Sugeruję jednak, żebyś przejrzał pobieżnie te 197 podstron, albo zapoznał się choćby z historią tej budowy, to nie pisał byś bzdur. Dobre - rzucić okiem na projekt i walnąć "ktoś powinien za to beknąć". :-/

Mario Nh 24.11.2009 21:23

Jeśli ten stadion zostanie planowo ukończony, a głęboko wierzę że tak się stanie, to będziemy mieli naprawdę super obiekt. Można się czepiać że na zewnątrz wizualnie znacznie odbiega od tego budowanego chociażby w Poznaniu ale dla mnie, takiego tam zwykłego kibica Wisły liczy się najbardziej to co zastane wewnątrz. A w środku będzie panował niesamowity klimat niczym ten z angielskiej Premiership. Oczywiście z naszym, znacznie lepszym dopingiem. Nisko położony dach korzystnie wpłynie na akustykę stadionu. Tylko się cieszyć, nawet uwzględniając że za te pieniądze mogło powstać coś lepszego to po prostu nie wypada narzekać, pamiętając przy tym o tym co było kiedyś. Fajnie też byłoby usiąść w zamieszczonym na stadionie Wiślackim pubie, czy móc jeszcze przed meczem obejrzeć klubowe trofea. Aż człowieka zazdrość ujmowała jak oglądał na zdjęciach zaplecze stadionu chociażby Tottenhamu. Obyśmy się tylko doczekali.

wilis 24.11.2009 21:37

mozecie mi powiedziec http://galeria.wislakrakow.com/?GaleriaId=398&p=2#top
na 3 zdjeciu od konca
widac ze ta nowa Trybuna jest znacznie wyzsza!
to jak bedzie wygladal Dach ?
on sie bedzie laczyl czy jeden bok bedzie wyzej a drugi nizej ?;/

Hanex 24.11.2009 21:59

Tak ciezko przegladnac wizualizacje stadionu, rendery i projekty? To nie jest trudne i nie boli, a w sieci tego pelno. Wystarczy uzyc...

royalmichael 24.11.2009 22:29

Wie ktoś co to za pudła się na murawie pojawiły?
http://galeria.wislakrakow.com/20091...l/DSCF0554.JPG

Grzadq 24.11.2009 22:45

Żołnierze na poligon przyjeżdzają ;)

rozarian 24.11.2009 23:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Pele77 (Post 821286)
trybuny za bramkami są jednostopniowe, a te główne są dwustopniowe, a to też jest jakaś tragedia

Jasne,tragedia jak cholera.Taka sama jak np.na nowym stadionie Porto-el Dragao.Tam co prawda dach jest na tej samej wysokości,ale wygląda to trochę dziwacznie jak nad niższymi trybunami za bramkami dach sterczy jak łuk triumfalny.Też się miałeś chłopie do czego przyczepić.

buczo1985 24.11.2009 23:41

Ciekaw jestem czy jutro już coś drgnie przy dachu:) Wiecie może jakiego rodzaju dźwigów powinniśmy się spodziewać? Pewnie coś podobnego do tych, które pracują na Legii?!

QBAS 25.11.2009 00:56

Na prawdę coraz fajniej to wszystko wygląda. Jeszcze trzeba trochę poczekać jak AiB pójdą w górę i "zamkną" el stadio.

Tak patrzę na te zdjęcia i jak stadion będzie zabudowany to przez sporą część dnia będzie na nie cień padał. Murawę oczywiście trzeba zakupić dobrej jakości (bo już raz próbowano na tym oszczędzać). Ale bardzo ważna jest również sprawa jej codziennej pielęgnacji. Mam nadzieję, że klub nie będzie oszczędzał na JEDNEJ pensji i zatrudni człowieka, który zajmie się tym całkowicie. Za dobrą pensję, ale zarazem głową niech ręczy jeśli znowu po kilku miesiącach zrobiłoby się z murawy kretowisko...

ciacho 25.11.2009 11:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez QBAS (Post 821418)
Na prawdę coraz fajniej to wszystko wygląda. Jeszcze trzeba trochę poczekać jak AiB pójdą w górę i "zamkną" el stadio.

Tak patrzę na te zdjęcia i jak stadion będzie zabudowany to przez sporą część dnia będzie na nie cień padał. Murawę oczywiście trzeba zakupić dobrej jakości (bo już raz próbowano na tym oszczędzać). Ale bardzo ważna jest również sprawa jej codziennej pielęgnacji. Mam nadzieję, że klub nie będzie oszczędzał na JEDNEJ pensji i zatrudni człowieka, który zajmie się tym całkowicie. Za dobrą pensję, ale zarazem głową niech ręczy jeśli znowu po kilku miesiącach zrobiłoby się z murawy kretowisko...

W ramach zunifikowania funkcji w naszym klubie, pielęgnację murawy powierzą nie komu innemu jak Skorży:lol:

qowalski 25.11.2009 11:37

Z dachem ruszyli (na kamerce widać) ;).

7 kotów 25.11.2009 11:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez ciacho (Post 821487)
W ramach zunifikowania funkcji w naszym klubie, pielęgnację murawy powierzą nie komu innemu jak Skorży:lol:

Moga tez mu powierzyc funcke dachu !

qowalski 25.11.2009 11:44

A "piłkorzy" wysłać na budowę, niech z cegłami zapieprzają.

MichauSzczu 25.11.2009 11:46

No wreszcie to zaczyna przypominac stadion i moim zdaniem to będzie wygladac zdecydowanie lepiej niz na wizualizacjach, tak od środka jak i od zewnątrz. Na tym etapie wyglada zdecydowanie lepiej niż np. Stadion Legii. Pozdrawiam :D

zbymak 25.11.2009 11:51

Jest zaczeli montowac dach!!!!


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 09:38.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl