Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=6)
-   -   Kupię , sprzedam , zamienię (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=332)

Puchatek 19.09.2019 11:04

Witajcie. W zasadzie rzadko się.udzielam na forum ale jest to jedyne forum gdzie mam konto.
Sprawa ma się.następująco. Mój chrześniak z kuzynem przeprowadza się.do Krakowa. Porządni ludzie no i kibice Wisły mimo tego, że urodzeni w Poznaniu to na mecze Wisły tylko jeżdżą i na Lechu ani razu nie byli. Zobowiązałem się, że im pomogę z mieszkaniem i pracą. Mieszkają obecnie u mnie. Dlatego szukam namiarów na jakieś pewne duże firmy gdzie by mogli wysłać CV. Obaj mają doświadczenie w handlu, suplementach diety, odżywkach no i znają się.na sprzedaży internetowej. No i wymagania to minimum 2500 na rękę i jakaś dobra umowa. Za pomoc dziękuję z góry.

Viciooo 07.10.2019 15:59

Sprzedam pamiątkę z AUTOGRAFAMI ZAWODNIKÓW WISŁY, prezent dla kierownika GTS Wisła z 1968r. Jest to książka o Krakowie i jedyny taki egzemplarz jaki istnieje. Czekam na oferty na priv odbiór osobisty w krakowie. Wyślę więcej zdjęć jeśli będzie potrzeba.https://s6.ifotos.pl/mini/IMG201910_qsqrqhp.jpg

Kocur 14.10.2019 13:32

Jak ktoś szuka czegoś małego nie do zajechania to:

https://www.otomoto.pl/oferta/renaul...tml#5e3cd1ef6f

Oczywiście dla forumowiczów inna cena ;)

wkswks 23.10.2019 11:28

Sprzedam nowe nienoszone oryginalne klapki adidas
tu link : https://www.olx.pl/oferta/klapki-adi...7-IDC4NCt.html

nero 26.10.2019 14:36

Sprzedam płyty. Mecze, bramki, skróty Wisły Kraków
Cały sezon 2017/2018 i 2018/2019 - 22 płyty.
Za ich nagranie zapłaciłem 400 zł, oddam za 100 zł + koszt wysyłki.


Sprzedaje bo zgrałem sobie na dysk i płyty nie są mi potrzebne.

mk1927 04.01.2020 19:47

Może ktoś, jakimś cudem posiada koszulkę meczową Jagiellonii Białystok? Z chęcią odkupię. Priv

BIEZANOWIAK_CHICAGO 01.02.2020 14:10

Poszukuje meczowki Zurawia i Franka z wysylka do Chicago

rainha 13.03.2020 11:03

Sprzedam książkę Spalony - Andrzej Iwan.

BIEZANOWIAK_CHICAGO 18.04.2020 11:49

Poszukuje meczowki Zurawia i Franka z wysylka do Chicago

qaro 28.04.2020 18:36

http://zapodaj.net/03ce5d2e18793.jpg.html
http://zapodaj.net/1001c609a3804.jpg.html
http://zapodaj.net/dbe0bbe3b5eb8.jpg.html

nero 09.05.2020 07:41

1500 biletów sprzedanych, 550 vlepek również.
Zostało mi tylko 1000 stron gazet i 100 plakatów. Obniżyłem mocno cenę,
Zapraszam do zakupu
https://allegro.pl/oferta/gazety-wyc...-04-6783981910





Sprzedam płyty. Mecze, bramki, skróty Wisły Kraków
Cały sezon 2017/2018 i 2018/2019 - 22 płyty.
Za ich nagranie zapłaciłem 400 zł, oddam za 100 zł + koszt wysyłki.


Sprzedaje bo zgrałem sobie na dysk i płyty nie są mi potrzebne.

Łasica 21.05.2020 11:03

Sprzedam kolekcję SZALIKÓW, KOSZULEK, WLEPEK Unia Tarnów & Wisła Kraków (w tym szal MAFIA)
Koszulki w rozmiarze L
+ bombka Unia Tarnów (żużlowa)

Zaproponuj swoją cenę w odpowiedzi na ten post lub wiadomości prywatnej. Odbiór w Tarnowie/ Krakowie lub wysyłka do Paczkomatu 15 zł.

Link do zdjęć https://onedrive.live.com/?authkey=%...BF7FD510232024

Neo1221 25.05.2020 07:37

Szukam koszulek meczowych zawodnikow Wisły. Zapraszam na prv

f 26.06.2020 23:25

Witam, Proszę o kontakt na priv osoby, które maja styczność z dokumentem odnośnie karty parkingowej dla niepełnosprawnych. Mam parę pytań.

PomocDlaDanielka 12.07.2020 22:42

Koszulka Kuby z autografami wszystkich zawodników pierwszego zespołu:

https://charytatywni.allegro.pl/kuba...rafy-i12482866

Salamanca 23.10.2020 11:46

Jeżeli ktoś chce kupić nową w opakowaniu koszulkę meczową w rozmiarze M bez żadnego numeru jak tu -> https://sklep.wisla.krakow.pl/produk...sezon-2020-21/ to mogę sprzedać taniej za 200 zł. Jak coś to piszcie priv.Możliwa również tania wysyłka już od 5,99 zł. Mogę również wysłać zza granicę zgodnie z cennikiem poczty.

Szneka 16.01.2021 11:12

Jeśli jest jakiś kolekcjoner a chciałby zeszłoroczny kalendarz Socios to proszę o kontakt

GregorTS 31.01.2021 10:39

Moze ktos z Was bylby zainteresowany plakatem kadry Wisly na sezon 2003/2004 z autografami.

https://allegrolokalnie.pl/oferta/pl...-z-autografami

Marek96 18.06.2021 14:39

Sprzedam laptopa ASUS VivoBook 15 F513EA-BQ711T 15,6" Intel® Core™ i5-1135G7 - 16GB RAM - 512GB Dysk - Win10 - 2800zl , nowy, gwarancja 2 lata.

Zienczuk8 13.08.2021 15:29

Kupię papierowy bilet z meczu w Niecieczy z tego sezonu do celów kolekcjonerskich.

ecostafic 08.09.2021 12:45

Sprzedam szalik Qrdwanowa w bardzo dobrym stanie. Oferty priv

Szneka 14.10.2021 07:53

siema. znajomy kibol z Legnicy ma do sprzedania proporczyk z meczu Wisła Celtic 1 runda pucharu uefa. ile to może być warte?

ecostafic 26.10.2021 13:14

Sprzedam szalik Wisła Świętokrzyskie. Ofert priv

rudy 09.02.2022 10:30

Kupie bilet na mecz WISŁA - STAL na sektor D

s4lc 13.03.2022 13:19

VW Golf 7 2013, bluemotion 1.6 TDI
 
VW golf 7, rocznik maj 2013, seria bluemotion , TDI 1.6, moc 115 kw. Parktronik, podgrzewane fotele przód, klimatyzacja, monochromatyczne lusterko wsteczne, składane lusterka boczne, skrzynia biegów manualna, nowy akumulator, dzielona tylna kanapa, podłokietnik przód ze schowkiem - regulowany. Świeżo ubezpieczony, używany przez kobietę po mieście. Zadbany jak nowy.

https://www.ooe.pl/motoryzacja/samoc...-1-6-tdi_i3799

Siemens 06.03.2023 15:49

Kupię stare szaliki Wisły z lat 90'.

stank 27.03.2023 11:01

Kilkadziesiąt unikatowych szalików, vlepki, proporczyki i kilka innych rzeczy:
https://allegro.pl/uzytkownik/putitsw

Przy zakupie poza Allegro ceny pomniejszone o prowizję, tj. ok. 10% mniejsze. Można pisać na priv.

https://i.imgur.com/MmfSajF.jpeg

Szneka 03.09.2023 08:49

Zbiera ktoś bilety? mam sporo żużlowych z lat 2000

WildDog 20.01.2024 19:20

Poszukuje odznak Wisly z lat 1906 - 1939.

tempertantrum 21.01.2024 15:45

sprzedane :)


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:28.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl