![]() |
Witajcie. W zasadzie rzadko się.udzielam na forum ale jest to jedyne forum gdzie mam konto.
Sprawa ma się.następująco. Mój chrześniak z kuzynem przeprowadza się.do Krakowa. Porządni ludzie no i kibice Wisły mimo tego, że urodzeni w Poznaniu to na mecze Wisły tylko jeżdżą i na Lechu ani razu nie byli. Zobowiązałem się, że im pomogę z mieszkaniem i pracą. Mieszkają obecnie u mnie. Dlatego szukam namiarów na jakieś pewne duże firmy gdzie by mogli wysłać CV. Obaj mają doświadczenie w handlu, suplementach diety, odżywkach no i znają się.na sprzedaży internetowej. No i wymagania to minimum 2500 na rękę i jakaś dobra umowa. Za pomoc dziękuję z góry. |
Sprzedam pamiątkę z AUTOGRAFAMI ZAWODNIKÓW WISŁY, prezent dla kierownika GTS Wisła z 1968r. Jest to książka o Krakowie i jedyny taki egzemplarz jaki istnieje. Czekam na oferty na priv odbiór osobisty w krakowie. Wyślę więcej zdjęć jeśli będzie potrzeba.https://s6.ifotos.pl/mini/IMG201910_qsqrqhp.jpg
|
Jak ktoś szuka czegoś małego nie do zajechania to:
https://www.otomoto.pl/oferta/renaul...tml#5e3cd1ef6f Oczywiście dla forumowiczów inna cena ;) |
Sprzedam nowe nienoszone oryginalne klapki adidas
tu link : https://www.olx.pl/oferta/klapki-adi...7-IDC4NCt.html |
Sprzedam płyty. Mecze, bramki, skróty Wisły Kraków
Cały sezon 2017/2018 i 2018/2019 - 22 płyty. Za ich nagranie zapłaciłem 400 zł, oddam za 100 zł + koszt wysyłki. Sprzedaje bo zgrałem sobie na dysk i płyty nie są mi potrzebne. |
Może ktoś, jakimś cudem posiada koszulkę meczową Jagiellonii Białystok? Z chęcią odkupię. Priv
|
Poszukuje meczowki Zurawia i Franka z wysylka do Chicago
|
Sprzedam książkę Spalony - Andrzej Iwan.
|
Poszukuje meczowki Zurawia i Franka z wysylka do Chicago
|
|
1500 biletów sprzedanych, 550 vlepek również.
Zostało mi tylko 1000 stron gazet i 100 plakatów. Obniżyłem mocno cenę, Zapraszam do zakupu https://allegro.pl/oferta/gazety-wyc...-04-6783981910 Sprzedam płyty. Mecze, bramki, skróty Wisły Kraków Cały sezon 2017/2018 i 2018/2019 - 22 płyty. Za ich nagranie zapłaciłem 400 zł, oddam za 100 zł + koszt wysyłki. Sprzedaje bo zgrałem sobie na dysk i płyty nie są mi potrzebne. |
Sprzedam kolekcję SZALIKÓW, KOSZULEK, WLEPEK Unia Tarnów & Wisła Kraków (w tym szal MAFIA)
Koszulki w rozmiarze L + bombka Unia Tarnów (żużlowa) Zaproponuj swoją cenę w odpowiedzi na ten post lub wiadomości prywatnej. Odbiór w Tarnowie/ Krakowie lub wysyłka do Paczkomatu 15 zł. Link do zdjęć https://onedrive.live.com/?authkey=%...BF7FD510232024 |
Szukam koszulek meczowych zawodnikow Wisły. Zapraszam na prv
|
Witam, Proszę o kontakt na priv osoby, które maja styczność z dokumentem odnośnie karty parkingowej dla niepełnosprawnych. Mam parę pytań.
|
Koszulka Kuby z autografami wszystkich zawodników pierwszego zespołu:
https://charytatywni.allegro.pl/kuba...rafy-i12482866 |
Jeżeli ktoś chce kupić nową w opakowaniu koszulkę meczową w rozmiarze M bez żadnego numeru jak tu -> https://sklep.wisla.krakow.pl/produk...sezon-2020-21/ to mogę sprzedać taniej za 200 zł. Jak coś to piszcie priv.Możliwa również tania wysyłka już od 5,99 zł. Mogę również wysłać zza granicę zgodnie z cennikiem poczty.
|
Jeśli jest jakiś kolekcjoner a chciałby zeszłoroczny kalendarz Socios to proszę o kontakt
|
Moze ktos z Was bylby zainteresowany plakatem kadry Wisly na sezon 2003/2004 z autografami.
https://allegrolokalnie.pl/oferta/pl...-z-autografami |
Sprzedam laptopa ASUS VivoBook 15 F513EA-BQ711T 15,6" IntelŽ Core⢠i5-1135G7 - 16GB RAM - 512GB Dysk - Win10 - 2800zl , nowy, gwarancja 2 lata.
|
Kupię papierowy bilet z meczu w Niecieczy z tego sezonu do celów kolekcjonerskich.
|
Sprzedam szalik Qrdwanowa w bardzo dobrym stanie. Oferty priv
|
siema. znajomy kibol z Legnicy ma do sprzedania proporczyk z meczu Wisła Celtic 1 runda pucharu uefa. ile to może być warte?
|
Sprzedam szalik Wisła Świętokrzyskie. Ofert priv
|
Kupie bilet na mecz WISŁA - STAL na sektor D
|
VW Golf 7 2013, bluemotion 1.6 TDI
VW golf 7, rocznik maj 2013, seria bluemotion , TDI 1.6, moc 115 kw. Parktronik, podgrzewane fotele przód, klimatyzacja, monochromatyczne lusterko wsteczne, składane lusterka boczne, skrzynia biegów manualna, nowy akumulator, dzielona tylna kanapa, podłokietnik przód ze schowkiem - regulowany. Świeżo ubezpieczony, używany przez kobietę po mieście. Zadbany jak nowy.
https://www.ooe.pl/motoryzacja/samoc...-1-6-tdi_i3799 |
Kupię stare szaliki Wisły z lat 90'.
|
Kilkadziesiąt unikatowych szalików, vlepki, proporczyki i kilka innych rzeczy:
https://allegro.pl/uzytkownik/putitsw Przy zakupie poza Allegro ceny pomniejszone o prowizję, tj. ok. 10% mniejsze. Można pisać na priv. https://i.imgur.com/MmfSajF.jpeg |
Zbiera ktoś bilety? mam sporo żużlowych z lat 2000
|
Poszukuje odznak Wisly z lat 1906 - 1939.
|
sprzedane :)
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:28. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl