![]() |
Cytat:
|
Z punktu widzenia sportowego osobiście nie widziałbym jakiegokolwiek sensu ściągania z powrotem Baszczyńskiego. Tu potrzeba wizji Maaskanta i Valckxa, tj. również piłkarzy na dorobku, których niewątpliwie umie sprowadzić Stan(isław).
|
Najlepiej w tym wszystkim wyszedl Franek bo w Jadze przezywa druga młodosc - dlatego na jego przykładzie kazdy myslał/mysli, ze inne powroty do Polski tez beda tak udane.
|
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html
Nie wiadomo - śmiać się czy płakać... Pieniądze to nie wszystko:-/ ehh.... |
Cytat:
|
Baszczu Wszystkiego CO Najlepsze.
|
Cytat:
|
Jak dla mnie to oni zrobili interes życia i wcale im się nie dziwię, że kopią się po czole za walizę pieniędzy. Oni się śmieją, bo za podwórkowe kopanie co tydzień zarabiają więcej niż zawodnicy całej tej Bklasy razem wziętej, a właściciele płaczą bo byli frajerami że dali im takie kontrakty. Można parafrazować coś na podobieństwo doktora Majewskiego. Dotyk Henia (on ich ściągnął) boli przez całe życie ;)
|
Cytat:
PS jak Kosowski wrócił (rozumiem, że do tego nawiązujesz) miał ile? 29 czy 30 lat? a teraz ma ile? Jak odchodził Baszczyński, to już na warunki Wisły widać było, że na boku obrony nie do końca daje radę, teraz 2 lata starszy będzie lepszy? |
Legenda Wisły idzie do Polonii, która ma zgodę z Cracovią [VIDEO]
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...ovia,id,t.html I jeszcze w temacie Baszcza. Pouczający materialik z fajnym wideo. Cytuję: Swoich sympatii nie zmienię. Nie wyprę się tego, że jestem kibicem Wisły i mam korzenie w Ruchu Chorzów. Amen. |
Doszły mnie słuchy ze czas zacząć sie rozglądac za nowym trenerem bramkarzy. I to juz chyba od dziś.
|
nawet on.... a ha cba działa wolno ale skutecznie..
|
Cytat:
|
Tomaszu_19, zaraz przestanie Ci być do śmiechu...
http://www.90minut.pl/news/159/news1...ery-osoby.html |
Czyzby Grzegorz?
Jeśli to prawda to może Maaskant ściągnie jakiegoś swojego kolegę fachowca z Holandii? |
Ciekawe na kogo zdecyduje sie Cupiał na kolejnego Holendra w sztabie Wisły??? Czy na jakieś mniej lub bardziej znane nazwisko a może Holocher zawita z powrotem do Wisły ??Jedno jest pewne teraz trzeba jeszcze uzpełnić nie tylko skład ale i sztab szkoleniowy
|
http://www.sport.pl/pilka/1,95642,97...atrzymani.html
Wyborcza potweirdza, tak więc rozpoczną się zaraz poszukiwania nowego trenera bramkarzy. |
Myślę, że następcą będzie jakiś Holender, jest nawet świetna kandydatura, van der Sar, akurat karierę w MU skończył i mógłby rozpocząć pracę trenerską na początek u nas :P
|
Weź przestań, jeszcze pismaki podłypią i jutro przeczytamy, że Staszek ma ofertę dla byłego bramkarza ManU. Ja dopiero skończyłem żałobę po Ruudzie, który już był w Krakowie, już miał nawet mieszkanie, już podpisywał kontrakt ale mu się długopis nie spodobał i poleciał do Malagi :(
|
Cytat:
swoją drogą, przez to nie ma pieniędzy na transfery. info pewne. |
Cytat:
|
No to mozna powiedziec, ze Wisła nie ma juz trenera bramkarzy - mozna sie domyslac jednej jedynej decyzji czyli zwolnienie a co do van der Saara ma wrocic do Ajaxu wiec chyba odpada :P
|
Niedzielan kiedyś grał w Wiśle, teraz trafi do Cracovii?
http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...ovii,id,t.html Ehh... |
Cytat:
|
Cytat:
wg weszlo nic z tego :) |
Łaciak ,Holocher ,Dowhań, Młynarczyk ,Frans Hoek,Maciej Szczęsny,Daniel Alberto Carnevali ,Piekutowski.Jest w czym wybierać ciekawe na kogo zdecydują się Holendrzy i na kogo postawi pan Cupiał.Obstawiam kogoś z dwójki Holocher-Szczęsny tak przy okazji szykuje się powrót człowieka do ekstraklasy który do Wisły sprowadził Marcelo, Diaza ,Singlara,Alvareza ale spokojnie tym razem we Wrocławiu więcej szczegółów o powrocie Bednarza http://ekstraklasa.wp.pl/kat,98810,t...wiadomosc.html
|
Maciek Żurawski nie kłamał ,że kończy z piłką teraz jest "ekspertem" w tvp
|
A nasz były stoper dobrze bawi się w nowym zespole! Ach... przydałby się ktoś z takimi umiejętnościami teraz...
http://www.youtube.com/watch?v=-wDPh183MOs |
nie orientuje się ktoś czasem czym zajmuje się Angelo Huges?
|
Cytat:
Przecież był cienki, co może przekazać i czego może nauczyć golkipera? |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:16. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl