Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

WiślakMyślenice 07.06.2011 17:53

Cytat:

Szanuje Baszcza i zawsze tak będzie, ale wg. mnie teraz już za poźno na transfer do Wisły.. Owszem może pograł by ten sezon, ale już za rok mógłby miec problemy z 1 składem.. Ogólnie to bardzo żałuje, że Wisła nie przedłużyła z nim kiedyś umowy i puściła go do Grecji bo spokojnie mógł u nas grać do tej pory ..
Dokładnie. Żuraw, Sobol idealnymi przykładami. Owszem, legendy- ale trzeba patrzeć w przyszłość, nie przeszłość. 1906% szacunku za to, co zrobili dla Wisły.

_ukoL 07.06.2011 18:26

Z punktu widzenia sportowego osobiście nie widziałbym jakiegokolwiek sensu ściągania z powrotem Baszczyńskiego. Tu potrzeba wizji Maaskanta i Valckxa, tj. również piłkarzy na dorobku, których niewątpliwie umie sprowadzić Stan(isław).

mitmichael 07.06.2011 19:28

Najlepiej w tym wszystkim wyszedl Franek bo w Jadze przezywa druga młodosc - dlatego na jego przykładzie kazdy myslał/mysli, ze inne powroty do Polski tez beda tak udane.

dulli78 07.06.2011 19:30

http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

Nie wiadomo - śmiać się czy płakać... Pieniądze to nie wszystko:-/ ehh....

Lysy 07.06.2011 21:57

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kolend (Post 1107394)
już Żurawski spełniał ważną rolę poza boiskiem, wystarczy

Będziesz to odszczekiwał, jak Baszczyński będzie jednym z lepszych bocznych obrońców ekstraklasy, a my dostaniemy Dawdowskiego czy innego Lameya który cały kontrakt przesiedzi na L4? Przykład Kosowskiego czy Frankowskiego niczego was nie nauczył ?;D

Glazik 07.06.2011 22:16

Baszczu Wszystkiego CO Najlepsze.

wolfy 07.06.2011 23:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez dulli78 (Post 1107522)
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

Nie wiadomo - śmiać się czy płakać... Pieniądze to nie wszystko:-/ ehh....

Dobrze, że Strąk się trochę porusza, może schudnie.

tomo 08.06.2011 08:33

Jak dla mnie to oni zrobili interes życia i wcale im się nie dziwię, że kopią się po czole za walizę pieniędzy. Oni się śmieją, bo za podwórkowe kopanie co tydzień zarabiają więcej niż zawodnicy całej tej Bklasy razem wziętej, a właściciele płaczą bo byli frajerami że dali im takie kontrakty. Można parafrazować coś na podobieństwo doktora Majewskiego. Dotyk Henia (on ich ściągnął) boli przez całe życie ;)

kolend 08.06.2011 11:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lysy (Post 1107572)
Będziesz to odszczekiwał, jak Baszczyński będzie jednym z lepszych bocznych obrońców ekstraklasy, a my dostaniemy Dawdowskiego czy innego Lameya który cały kontrakt przesiedzi na L4? Przykład Kosowskiego czy Frankowskiego niczego was nie nauczył ?;D

A Ciebie przykład Żurawskiego czy Wichniarka niczego nie nauczył?

PS jak Kosowski wrócił (rozumiem, że do tego nawiązujesz) miał ile? 29 czy 30 lat? a teraz ma ile? Jak odchodził Baszczyński, to już na warunki Wisły widać było, że na boku obrony nie do końca daje radę, teraz 2 lata starszy będzie lepszy?

farben 08.06.2011 11:01

Legenda Wisły idzie do Polonii, która ma zgodę z Cracovią [VIDEO]

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...ovia,id,t.html

I jeszcze w temacie Baszcza. Pouczający materialik z fajnym wideo.
Cytuję: Swoich sympatii nie zmienię. Nie wyprę się tego, że jestem kibicem Wisły i mam korzenie w Ruchu Chorzów.

Amen.

szprotson 08.06.2011 12:06

Doszły mnie słuchy ze czas zacząć sie rozglądac za nowym trenerem bramkarzy. I to juz chyba od dziś.

chopin 08.06.2011 12:29

nawet on.... a ha cba działa wolno ale skutecznie..

tomasz_19 08.06.2011 12:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez szprotson (Post 1107684)
Doszły mnie słuchy ze czas zacząć sie rozglądac za nowym trenerem bramkarzy. I to juz chyba od dziś.

tzn z jakiej przyczyny :P aha...

Usulovski 08.06.2011 12:54

Tomaszu_19, zaraz przestanie Ci być do śmiechu...

http://www.90minut.pl/news/159/news1...ery-osoby.html

Mistel 08.06.2011 12:56

Czyzby Grzegorz?


Jeśli to prawda to może Maaskant ściągnie jakiegoś swojego kolegę fachowca z Holandii?

JOSE 841 08.06.2011 13:00

Ciekawe na kogo zdecyduje sie Cupiał na kolejnego Holendra w sztabie Wisły??? Czy na jakieś mniej lub bardziej znane nazwisko a może Holocher zawita z powrotem do Wisły ??Jedno jest pewne teraz trzeba jeszcze uzpełnić nie tylko skład ale i sztab szkoleniowy

Halleluja 08.06.2011 13:03

http://www.sport.pl/pilka/1,95642,97...atrzymani.html

Wyborcza potweirdza, tak więc rozpoczną się zaraz poszukiwania nowego trenera bramkarzy.

Halleluja 08.06.2011 14:53

Myślę, że następcą będzie jakiś Holender, jest nawet świetna kandydatura, van der Sar, akurat karierę w MU skończył i mógłby rozpocząć pracę trenerską na początek u nas :P

wujekWojtek 08.06.2011 15:36

Weź przestań, jeszcze pismaki podłypią i jutro przeczytamy, że Staszek ma ofertę dla byłego bramkarza ManU. Ja dopiero skończyłem żałobę po Ruudzie, który już był w Krakowie, już miał nawet mieszkanie, już podpisywał kontrakt ale mu się długopis nie spodobał i poleciał do Malagi :(

Gucio25 08.06.2011 15:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wujekWojtek (Post 1107781)
Weź przestań, jeszcze pismaki podłypią i jutro przeczytamy, że Staszek ma ofertę dla byłego bramkarza ManU. Ja dopiero skończyłem żałobę po Ruudzie, który już był w Krakowie, już miał nawet mieszkanie, już podpisywał kontrakt ale mu się długopis nie spodobał i poleciał do Malagi :(

ale nie masz się już czego bać, bo Wisła zainwestowała w najlepszej klasy pióra.
swoją drogą, przez to nie ma pieniędzy na transfery. info pewne.

matys2 08.06.2011 18:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Halleluja (Post 1107771)
Myślę, że następcą będzie jakiś Holender, jest nawet świetna kandydatura, van der Sar, akurat karierę w MU skończył i mógłby rozpocząć pracę trenerską na początek u nas :P

Albo Artur Łaciak.

mitmichael 08.06.2011 19:40

No to mozna powiedziec, ze Wisła nie ma juz trenera bramkarzy - mozna sie domyslac jednej jedynej decyzji czyli zwolnienie a co do van der Saara ma wrocic do Ajaxu wiec chyba odpada :P

farben 09.06.2011 12:29

Niedzielan kiedyś grał w Wiśle, teraz trafi do Cracovii?

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...ovii,id,t.html

Ehh...

wroobel88 09.06.2011 16:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez farben (Post 1108039)
Niedzielan kiedyś grał w Wiśle, teraz trafi do Cracovii?

http://krakow.naszemiasto.pl/artykul...ovii,id,t.html

Ehh...

nie pierwszy i pewnie nie ostatni ... w sumie to niech sobie łapią ochłapy z pańskiego stołu :-P

konaar 09.06.2011 17:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez "weszlo"
[B
Przegląd Sportowy podał w tekście pięć powodów, dlaczego Niedzielan przejdzie do Cracovii. Szkoda, że nie spytali Niedzielana - powiedziałby im, że nie przejdzie i nie trzeba byłoby tyle pisać.

[/B]


wg weszlo nic z tego :)

JOSE 841 09.06.2011 17:59

Łaciak ,Holocher ,Dowhań, Młynarczyk ,Frans Hoek,Maciej Szczęsny,Daniel Alberto Carnevali ,Piekutowski.Jest w czym wybierać ciekawe na kogo zdecydują się Holendrzy i na kogo postawi pan Cupiał.Obstawiam kogoś z dwójki Holocher-Szczęsny tak przy okazji szykuje się powrót człowieka do ekstraklasy który do Wisły sprowadził Marcelo, Diaza ,Singlara,Alvareza ale spokojnie tym razem we Wrocławiu więcej szczegółów o powrocie Bednarza http://ekstraklasa.wp.pl/kat,98810,t...wiadomosc.html

Chrisman 09.06.2011 19:25

Maciek Żurawski nie kłamał ,że kończy z piłką teraz jest "ekspertem" w tvp

MaciekJ87 09.06.2011 20:17

A nasz były stoper dobrze bawi się w nowym zespole! Ach... przydałby się ktoś z takimi umiejętnościami teraz...
http://www.youtube.com/watch?v=-wDPh183MOs

Zienczuk8 11.06.2011 18:53

nie orientuje się ktoś czasem czym zajmuje się Angelo Huges?

WiślakMyślenice 11.06.2011 21:23

Cytat:

nie orientuje się ktoś czasem czym zajmuje się Angelo Huges?
Mam nadzieję, że nie trenerem bramkarzy. Dalej nie mogę mu wybaczyć jego żenującej gry i zawalonych bramek w pamiętnym sezonie. Mógł być ćwierćfinał, może nawet półfinał ;/

Przecież był cienki, co może przekazać i czego może nauczyć golkipera?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 23:16.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl