![]() |
Cytat:
|
Cytat:
|
To jest jakaś zaraza. Ledwo któryś cudzoziemiec kopnie prosto piłkę - zastawiane sidła do kadry.
Melikson może i ma obywatelstwo polskie, ale do Polski przyjechał przed miesiącem i umie po polsku może 2-3 słowa. I to ma być reprezentant naszego kraju. Żeby jeszcze opowiadał, że czuje się Polakiem, od dawna marzył o odwiedzeniu kraju swych przodków, etc. Ale nic z tych rzeczy... Jest jednak nadzieja. Liczę na to, że sam Melikson jest na tyle rozsądny, że grzecznie Smudzie podziękuje. W dodatku gra w kadrze Izraela a Polski - to podobny poziom i prestiż. A na grę w kadrze Izraela ciągle ma szanse. A Smudy coraz bardziej nie rozumiem. Jest gotów brać każdego, z łapanki. Nawet na rok przed mundialem. O tej porze to powinien mieć skrystalizowaną kadrę i żelazny trzon zespołu. A tymczasem jest jak u Kononowicza. |
no to jesli u nas Borek jest tym kto podsuwa reprezentantowto ja dziekuje i nie mam pytan.. od czego kuwa ten Smuda jest niech ruszy dupsko i pojezdzi troche i poszuka Polaków a nie to jak uslyszy w gazecie czy w tv ze jest mlody zdolny z Polskim paszportem to trzeba go haps i spokoj bo przynajmniej da mu wieksza gwarancje jakiegos poziomu .. nie ma to jak nasi super trenerzy..
|
Cytat:
|
Tym razem głos zabiera Listkiewicz:
Cytat:
|
Smuda to się nam czkawką odbije po tym EURO :rotfl:
|
Cytat:
|
Niezłe jaja z tymi polakami z importu...
Coś czuję że w następnym okienku transferowym działacze Wisły będą kusić piłkarzy wizją gry w reprezentacji Polski. |
A relacje wyprodukuje wytwórnia Warner Bros spod Krasnosielca. W bajkach jest dobra, to się ze Smudą dogada.
Jaka szkoda, że Pareiko gra w swojej reprezentacji, Boruc mógłby spokojnie pić dalej, a tak, kto wie... Musi czekać na powołanie :) |
Ja nie rozumiem, kogo będzie jarała reprezentacja złozona z samych obcokrajowców? Nie rozumiem tego dążenia po trupach...przecież ma grac reprezentacja kraju, sama nazwa mówi ma to byc reprezentacja pewnego miejsca w świecie. Anglia wielokulturowy kraj jest reprezentowany przez wielu ludzi z róznych zakątków świata, podobnie Niemcy czy Francja. Tak te kraje teraz wygladają i taka maja reprezentacje. Ale my?Czy Polska to taki kosmopolityczny kraj? Raczej nie, więc czemu zakłamujemy świat? To co tworzy Smuda nie jest REPREZENTACJĄ kraju. I jeszcze ludzie mu przyklaskują i dalej by chcieli Arboledy i innych Rogerów...Ludzie maja takie kompleksy, że gotowi są się szmacić i dopingować obcokrajowców w koszulce repry co nawet po polsku nie mówią byleby wyszli z grupy na jakimś turnieju??
|
Cytat:
|
Cytat:
Nie dla Meliksona w PL Reprze, chociaż większe nie dla Arboledy. PS: Tomo, świetny gif w sygnaturze ;) |
Cytat:
|
Kołodziejczak z Lyonu nie pali sie do gry z Białym Orłem,jest to dla niego opcja rezerwowa.
http://sport.onet.pl/pilka-nozna/lig...wiadomosc.html Kołodziejczak to lewy obrońca jego kandydatura pojawiła sie po tym jak inny Polak Boenisch złapał kontuzje. |
Cytat:
To chyba kończy temat :) |
Cytat:
Cytat:
Zresztą nie czas teraz na reprezentacje, ważniejsza jest Wisła i niech na niej się skupi, niepotrzebnie robią chłopakowi mętlik w głowie. |
Co za cyrk ja pierdziele , chłopakowi mętlik w głowie robić , no ale sie nie dziwię skoro mamy słaby materiał w reprezentacji , Meli ma Polski paszport więc sępy nie śpią.
Ale jak by miał wybierać między Arboledą a Meliksonem to wolę już to drugie. Pożyjemy zobaczymy co będzie dalej. |
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
Tak sie akurat sklada, ze Smuda co kolejke jest na kilku meczach na zywo wiec nie powtarzajcie bezmyslnie tego co napisal jakis krzykacz powyzej - gdyby to bylo takie proste, pojechac, znalezc, wybrac, zapakowac w samochod i przywiezc ale to nie jest wybor szczeniaka dla dzieciaka. |
Cytat:
Smuda jest jebnięty i głupi. Niszczy kadrę. Albo na euro nam się poszczęści i coś ugramy - wtedy już na lata trzeba będzie wynająć paru tłumaczy do reprezentacji. Albo standardowo się ośmieszymy, wtedy Rogery/Smudy po kończą kariery, a my zostaniemy bez piłkarzy, "bez niczego"... |
W tym całym zamieszaniu najgorsze jest to, że traci na tym Maor i przy okazji Wisła. Pismaki zawrócą mu w głowie, będą mu męczyć dupę telefonami, aż nie da im jakiejś deklaracji.
Smuda jest chory. Dobrze na weszło napisali. On podpisałby pakt z diabłem, żeby tylko coś na Euro ugrać. |
Cytat:
|
Pomijam kwestię, czy Melikson powinien grać w kadrze ze względów kulturowych. Swoje zdanie już wyraziłem wcześniej - to kompletny absurd.
Ale jest coś niesamowitego, że asystent selekcjonera jeździ oglądać chłopaka, który w Wiśle zagrał 3 mecze ligowe. Owszem, grał w nich świetnie. Ale żeby po 3 meczach brać kogoś pod uwagę jako przyszłego reprezentanta? Kiedyś trzeba było minimum dobry sezon zagrać, by dostać szansę w kadrze. Później skrócono to do rundy (Matusiak, Niedzielan etc.). Teraz - do raptem paru meczy. Za chwilę dojdzie do tego, że taki Jirsak przy kolejnym wejściu na 45 minut i ładnej bramce, po meczu dowie się o powołaniu. Janek T. miał niestety 100% racji co do Smudy. To przerażające - na początku wydaje się, że facet gada głupoty a z czasem okazuje się, że wiedział co mówi:-/ |
Cytat:
Melikson w kadrze to totalny absurd. Sam przecież wspominał, że chce wrócić do gry w reprezentacji Izraela. Mówię nie najłatwiejszym rozwiązaniom. |
Cytat:
Jeszcze nic nie przegral z tą kadrą, w pucharach sie nigdy nie skompromitował, a i tak go wszyscy jebią bo po polsku nie mówi do końca poprawnie - zresztą to chyba powinien być atut, ze trener nie mowi po polsku. Leeeooo !!! |
Co do bramkarza, jest taki ktoś:
http://www.90minut.pl/kariera.php?id=9257 Nawet kujwa umieć po polski. :D |
A tymczasem Melikson znów bez powołania od selekcjonera Izraela.
Cytat:
|
to że w naszym klubie Polaków można policzyć na palcach jednej łapy to Wam nie przeszkadza, ale jak PORUSZONO TYLKO temat Maora w naszej reprezentacji to już z pianą na pysku nawalacie w klawiaturę że to się robi ' nie nasza ' repra...
A tymczasem patrzcie na swoje gniazdo , to bliższe, na Reymonta |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 22:35. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl