Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

damian755 04.02.2010 16:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Parke (Post 850665)
Jednak w tym meczu CSKA wybrałem najgorszą opcje,pierwsze 2 kwarty CSKA przespało, natomiast 3 i 4 zagrali koncertowo i mecz wygrali różnicą 15 punktów ( 83-68).

Na dziś

Honefoss BK - Sandefjord Football 04.02.10, 14:00 Mecz - towarzyski typ.2 kurs 2,25 Sportingbet 4/10

Honefoss BK ma duże problemy kadrowe przed tym meczem, między innymi z powodu kontuzji nie zagrają: Lars Lafton, Kamal Saaliti, Paul Obiefule i Kristjan Örn Sigurdsson . Dodatkowo 4 zawodników jest chorych. Honefoss BK chciało przełożyć ten sparing, ale goście nie zgodzili się. Trener Honefoss zapowiada że nie będzie ryzykował zdrowia zawodników, którzy narzekają na urazy lub są chorzy. Wystawi tylko zawodników zdrowych i da pograć dłużej zawodnikom rezerwowym.

niestety nie weszło 0-0

Kamson 04.02.2010 22:34

Roma - Udinese 1
Atletico Madryt - Racing 1
Fenerbahce - Buraspor 1


wkład 20
do wygrania 84.55

WislakWiDoK 04.02.2010 22:36

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Daja`n (Post 850701)
"Live" to też loteria ale to Ty decydujesz kiedy wejdziesz do gry.I ma wielką zaletę że możesz obserwować mecz i decydować w której minucie zagrać i co zagrać.

tak masz racje, ale czasem możesz przespać moment i potem masz kurs na wygraną danego zespołu 1.05 itp.

Fuks 05.02.2010 00:21

stówa na Bruins.

Maciejo 05.02.2010 07:12

http://i49.tinypic.com/a4swpl.jpg

http://i49.tinypic.com/5pge4l.jpg

może ktoś to wyjaśnić? grał ktoś jeszcze Feyenord z handicapem i mu weszło?

pan Dudi 05.02.2010 07:45

Hehe, dokładnie. Jebnęli się, także zawijaj kasę i nic już do nich nie wpłacaj. :lol:

Fuks 05.02.2010 10:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fuks (Post 850926)
stówa na Bruins.

pięknie :D

Z Capitals mieli przewage w strzałach 42-26 i przegrali 4-1, z Canadiens 47-26 i przegrali 2-3 (OT) prowadząc 2-0 u siebie. Stracili 2 bramki w 40 sekund. Nastepny ich mecz tez na nich postawie. Kiedys muszą wygrać.

Daja`n 05.02.2010 10:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislakWiDoK (Post 850899)
tak masz racje, ale czasem możesz przespać moment i potem masz kurs na wygraną danego zespołu 1.05 itp.

Ale kurs 1.05 to jeszcze jest dobry do grania.Jak popatrzysz na ten kurs tak że stawiasz np.400zł na to że nie padnie bramka na 40sekund przed końcem zakładu to chyba możesz oczekiwać spokojnie że wygrasz 420zł czyli 20zł. jesteś do przodu w parę sekund.

pan Dudi 05.02.2010 11:01

Z drugiej strony ryzykujesz 400 złotych, żeby wygrać 20. Gra niewarta świeczki.

Fuks 05.02.2010 11:07

Jak ci jeden taki zakład nie wejdzie, to musisz zagrać 20 razy cos podobnego zeby ci sie zwrociło. Juz lepiej puszczac dubelki z ako 2,5-4 po 10 zł i wyjdzie sie na tym lepiej. Ja tak kiedys zagrałem 100zł na Liverpool ze wygra, kurs był chyba 1,10. To była 75' minuta z Reading w pucharze. W 95' Reading dostało karnego i popłynąłem. Jedyna poztywna sprawa z tym zwiazana jest taka ze raz na zawsze wyleczylem sie z takiego grania :D. To juz lepiej grać koszykowke na live , bo mozna czasami super handicapy łapać. No i tenis, zwłaszcza w grach do 3 wygranych, kursy tam skaczą niesamowicie.

Speedy 05.02.2010 11:24

Panowie co myślicie dzisiaj o koszykarkach ?

kurs na expekcie mowi, nic tylko grać, jest 2,0 a było 2,1 :)

Daja`n 05.02.2010 11:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 850977)
Z drugiej strony ryzykujesz 400 złotych, żeby wygrać 20. Gra niewarta świeczki.

Ja myślę że 20zł. to jest kusząca kwota.I weź pod uwagę że mój zakład trwa około 1 minuty więc szansę na wygraną mam sporą.

rocco_1906 05.02.2010 12:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Speedy (Post 850985)
Panowie co myślicie dzisiaj o koszykarkach ?

kurs na expekcie mowi, nic tylko grać, jest 2,0 a było 2,1 :)

w toto-mixie jest handicap 3punktowy na Wisłe po kursie 1,90. to jest chyba najlepsza opcja:)

a ode mnie...

Kth Krynica - Sanok po kursie 1,45

rafiABG 05.02.2010 12:07

Liverpool-Everton 1 1.83
Hull-Manchester City 2 1.75
Hoffenheim-Hannover 1 1.62
Wolfsburg-Bayer 2 1.82
Freiburg-Schalke 2 1.80
Modena-Salernitana 1 1.85
Tottenham-Aston Villa 1X 1.25

stawka-10 zł
zakładana wygrana-349,90 zł

co myślicie o takim kuponie ?

wislak_92 05.02.2010 12:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rafiABG (Post 851000)
Liverpool-Everton 1 1.83
Hull-Manchester City 2 1.75
Hoffenheim-Hannover 1 1.62
Wolfsburg-Bayer 2 1.82
Freiburg-Schalke 2 1.80
Modena-Salernitana 1 1.85
Tottenham-Aston Villa 1X 1.25

stawka-10 zł
zakładana wygrana-349,90 zł

co myślicie o takim kuponie ?

impossible is nothing.

Maciejo 05.02.2010 14:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez kamikaze (Post 850941)
Wypłacaj pieniądze póki się nie zorientowali i nie narzekaj człowieku :) Los się do Ciebie uśmiechnął.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 850942)
Hehe, dokładnie. Jebnęli się, także zawijaj kasę i nic już do nich nie wpłacaj. :lol:

pieniądze rzecz jasna szybko poszły w obrót póki się nie zorientowali.

ale teraz sprawdziłem i dupa, jednak nie są tacy głupi i odjęli wygraną :)

kto daje i zabiera... :foch:

WislakWiDoK 05.02.2010 14:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Daja`n (Post 850989)
Ja myślę że 20zł. to jest kusząca kwota.I weź pod uwagę że mój zakład trwa około 1 minuty więc szansę na wygraną mam sporą.

Jak masz 20 sekund do konca to nigdzie nie masz 1.05, tylko 1,01 jak już albo wcale nie ma zakładu. Tak jak powiedział Pan Dudi, Gra nie warta świeczki. Znam takich co grali że w danym meczu ktoś nie strzeli hattricka po 1000 zł i siadało siadało, ale raz nie siadło...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Garbaż1906 (Post 851057)
a co myślicie o naszych koszykarkach dzisiaj ? kurs w toto-mix na zwycięstwo Wiślaczek 2,10 zł :)

Ja zagrałem.

Garbaż1906 05.02.2010 14:46

a co myślicie o naszych koszykarkach dzisiaj ? kurs w toto-mix na zwycięstwo Wiślaczek 2,10 zł :)

Speedy 05.02.2010 15:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Garbaż1906 (Post 851057)
a co myślicie o naszych koszykarkach dzisiaj ? kurs w toto-mix na zwycięstwo Wiślaczek 2,10 zł :)

kolego zobacz na poprzednią strone...

El'kabat 05.02.2010 16:42

Co do dzis to jedyny mecz,ktory bede gral to St. Pauli - Karlsruher 1

pyt
Swego czasu bawilem sie w witrualne obstawianie,tzn znalazlem stronke,gdzie dostawalo sie wirtualny $ i tym dysponowalo,byly staty,klasyfikacje graczy itp :) Fajna zabawa i odskocznia :) Pamięta może ktos adres tej strony,badz zna ? Byla to polska strona.

Daja`n 05.02.2010 16:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WislakWiDoK (Post 851055)
Jak masz 20 sekund do konca to nigdzie nie masz 1.05, tylko 1,01 jak już albo wcale nie ma zakładu. Tak jak powiedział Pan Dudi, Gra nie warta świeczki. Znam takich co grali że w danym meczu ktoś nie strzeli hattricka po 1000 zł i siadało siadało, ale raz nie siadło...



Ja zagrałem.

Przecież ja nikogo nie chcę przekonać do mojego systemu gry.Tylko się wypowiedziałem że ja wolę grać na "live" a nie kupony.A co do kursu to powiem Ci że ja gram na około 1 minutę przed końcem zakładu po kursie 1.02 lub 1.01 i mnie to wystarcza bo dziennie wygrywam jakieś 15 do 20 zł.I jeszcze się nie przejechałem na takiej grze.A co mi z tego że na kuponie będę miał do wygrania setki złotych jak i tak ktoś wtopi.

kadziolek1906 05.02.2010 17:10

Poszło za 20 zł na Wiślaczki :)

Tylko_Wisła! 05.02.2010 17:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 851097)
Co do dzis to jedyny mecz,ktory bede gral to St. Pauli - Karlsruher 1

pyt
Swego czasu bawilem sie w witrualne obstawianie,tzn znalazlem stronke,gdzie dostawalo sie wirtualny $ i tym dysponowalo,byly staty,klasyfikacje graczy itp :) Fajna zabawa i odskocznia :) Pamięta może ktos adres tej strony,badz zna ? Byla to polska strona.


To chyba ta stronka : http://www.betinternet.pl/

Speedy 05.02.2010 20:46

uf, nie zagrałem na koszykarki, bo.... wpłatomat był nieczynny, a z powodu korków nie chciało mi sie jechać do innego :p


Cytat:

Najpewniejsze Informacje O Ustawionych Meczach......
Zastanawiasz Się Czy Nie Oszukujemy?
Nie Ma Obaw, Informacje Te Są W 100% Pewne......
Informację Dostajemy Z Pewnego Źródła.
Płatność Za FIXY:
1 Fixy - 200 zł
2 Fixy - 350 zł
3 Fixy - 500 zł

Skontaktuj Się Z Nami, Aby Dowiedzieć Się Więcej:
GaduGadu:********
znalazłem taki o to tekst na jednej stronce

ściema ?



-------------------------------------------------

Na noc Devils and Buffalo :)

rocco_1906 05.02.2010 21:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rocco_1906 (Post 850997)
w toto-mixie jest handicap 3punktowy na Wisłe po kursie 1,90. to jest chyba najlepsza opcja:)

a ode mnie...

Kth Krynica - Sanok po kursie 1,45

KTH 0-4 Sanok :)

na noc Washington 1

edit: w sumie zapomniałem o NJD,którzy zrobili mega transfer pozyskując Kovalchuka(!!!) i będą (powinni) wymiatać.no ale skleroza ludzka rzecz i pozostaje przy Washingtonie

edit2:
Washington 5-2
NJD 4-3
:):)

Fuks 05.02.2010 21:43

Jak wyzej, Buffalo i Devils na noc. + Calgary srednia stawka.

Kamson 05.02.2010 22:54

Werder - Hertha 1
Newcastle - Cardiff 1
Willem II - NAC Breda 2


Wkład 20, do zgarnięcia 121.25

:)

Maciejj 05.02.2010 23:49

Szukam jakiś dobrych promocji w bukach on line

znacie jakieś ciekawe

Arkas 06.02.2010 01:03

Birmingham - Wolves 1
Real M. - Espapnyol 1
Bilbao - Xerez 1
Valencia - Valldolid 1


Ako: 4,5
Wkład: 30

Pięknie :D

LuKaS TSW 06.02.2010 10:05

PSG-Lorient 1
Sporting-Academica 1
Palermo-Parma 1
Zurich-Xamax 1


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 20:58.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl