Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

IncognitoTSW 08.11.2013 17:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1338644)
Wiadomo, że zaliczamy w pucharach wtopę za wtopą i kompromitację za kompromitacją, ale..... równocześnie jesteśmy liderem ligi...... ale, nie strzelamy bramek w Europie........ ale, strzelamy najwięcej w Polsce.

Tak więc śmiać to się z nas mogą na całym świecie........ ale, u nas to raczej bym się nie wychylał z dowcipami, wszak naprawdę nic nie stało na przeszkodzie, by być w tej grupie zamiast nas :)

Moim zdaniem - beka z was na całego.

mitmichael 08.11.2013 17:58

Legia jest najgorszym zespołem w całej stawce druzyn grajacych w europejskich pucharach z najgorszymi statystykami 4 meczy, 0 goli i 0 punktow - to podsumowuje wszystko. I gdzie jest teraz ten Lesnodorski, ktorego tak wychwalali za to co robi w tym zespole, oprocz ekstraklasy w ktorej i tak nie dominuja tak jak sie tego wszyscy spodziewali (dwa wyrownane składy - dobre sobie) to nic wielkiego nie robi. A Polska pilka na arenie miedzynarodowej jest na dnie i pewnie jeszcze dlugo na dnie pozostanie.

WISŁAZWE 08.11.2013 18:21

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1338644)
Wiadomo, że zaliczamy w pucharach wtopę za wtopą i kompromitację za kompromitacją, ale..... równocześnie jesteśmy liderem ligi...... ale, nie strzelamy bramek w Europie....

Nie kłam!
Dossa Junior wczoraj strzelił.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1338644)
Tak więc śmiać to się z nas mogą na całym świecie........ ale, u nas to raczej bym się nie wychylał z dowcipami, wszak naprawdę nic nie stało na przeszkodzie, by być w tej grupie zamiast nas :)



Jesteś śmiesznym ludkiem bez kitu :lol:
Każdy Twój post w tym temacie poprawia mi humor. Cały świat może się z was śmiać ale w Polsce nie mogą - to gdzie Polska leży na Marsie? :lol:

Odejdź na swoje podwórko i tam lecz swoje kompleksy bo widać, że kilka wygranych spotkań w lidze dających mistrzostwo Polski nieźle wam namieszało we łbach.

A wmawianie ludziom tego, że byliście lepsi tylko wam szczęścia zabrakło to już zakrawa na kpinę!

Nie Ty (całe szczęście) będzie decydował o tym z kogo i z czego można się w Polsce śmiać a już na pewno nie Ty będziesz decydował z czego można się śmiać na forum.




Bez odbioru.

jaro1985r 08.11.2013 19:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1338644)
Wiadomo, że zaliczamy w pucharach wtopę za wtopą i kompromitację za kompromitacją, ale..... równocześnie jesteśmy liderem ligi...... ale, nie strzelamy bramek w Europie........ ale, strzelamy najwięcej w Polsce.

Tak więc śmiać to się z nas mogą na całym świecie........ ale, u nas to raczej bym się nie wychylał z dowcipami, wszak naprawdę nic nie stało na przeszkodzie, by być w tej grupie zamiast nas :)

Normalnie nikt nie powinien się naśmiewać ale te liczby pokazują jak bardzo ta drużyna jest przepłacona :
Ile wydają rocznie na pensje kluby ekstraklasy:
Legia Warszawa: 2013 - 42 mln zł, 2012 - 42 mln zł
Lech Poznań: 2013 - 21 mln zł, 2012 - 23 mln zł
Śląsk Wrocław: 2013 - 16 mln zł, 2012 - 24 mln zł
Górnik Zabrze: 2013 - 16 mln zł, 2012 - 17 mln zł
Pogoń Szczecin: 2013 - 12 mln zł, 2012 - 13 mln zł
Zagłębie Lubin: 2013 - 12 mln zł, 2012 - 21 mln zł
Piast Gliwice: 2013 - 10 mln zł, 2012 - 7 mln zł
Wisła Kraków: 2013 - 10 mln zł, 2012 - 30 mln zł
Lechia Gdańsk: 2013 - 10 mln zł, 2012 - 13 mln zł
Jagiellonia Białystok: 2013 - 10 mln zł, 2012 - 10 mln zł
Korona Kielce: 2013 - 8,5 mln zł, 2012 - 13 mln zł
Ruch Chorzów: 2013 - 8 mln zł, 2012 - 10 mln zł
Zawisza Bydgoszcz: 2013 - 7 mln zł, 2012 - brak danych z 1. ligi
Podbeskidzie Bielsko-Biała: 2013 - 6,5 mln zł, 2012 - 8 mln zł
Cracovia Kraków: 2013 - 5 mln zł, 2012 - brak danych z 1. ligi
Widzew Łódź: 2013 - 3,5 mln zł, 2012 - 18 mln zł
My tez mieliśmy wpadki w pucharach ale mistrzostw natrzaskaliśmy całkiem sporo, nawet mając już mniejszy budżet od Waszego. Czas pokaże co będzie z Wami,teraz jest przepaść finansowa

Gwiaździsty 08.11.2013 20:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szpen (Post 1338630)
i na ch.uj się slinisz?

przypomnij sobie Karabach i Levadie ...


Legia słaba,Wisła słaba, Lech słaby. Cała liga jest słaba.

Daje ci w pysk wirtualnego plaskacza. Tak to się możesz zwracać do swojego ryżego fuhrera, wynalazku forumowy. Ty byłeś kiedyś wogóle na stadionie Wisły ?

0 22 08.11.2013 22:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez IncognitoTSW (Post 1338646)
Moim zdaniem - beka z was na całego.

No, to bekaj i bekaj. Ja tam wole przegrywać z Trabzonem niż nie grać wcale.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1338649)
Każdy Twój post w tym temacie poprawia mi humor. Cały świat może się z was śmiać ale w Polsce nie mogą - to gdzie Polska leży na Marsie? :lol:

No, to się śmiej, śmiech to zdrowie. Zachowaj jednak świadomość, że to tak jakby właściciel malucha śmiał się z właściciela punto, że punto jest słabsze od jakiegoś Golfa czy może BMW 3. Zaiste jest. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie podjechać pod tor i się pokazać. My jesteśmy chujowi - pewnie, że tak. Zagrajcie więc Wy.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1338649)
Odejdź na swoje podwórko i tam lecz swoje kompleksy bo widać, że kilka wygranych spotkań w lidze dających mistrzostwo Polski nieźle wam namieszało we łbach.

Ale jakie kompleksy? O co w ogóle chodzi? Poza tym dziwny akapit - najpierw zwracasz się do mnie, a potem już piszesz w liczbie mnogiej. Zdecyduj się.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1338649)
A wmawianie ludziom tego, że byliście lepsi tylko wam szczęścia zabrakło to już zakrawa na kpinę!

Ja nie wmawiam. Bilans i tabela mówi wszystko - jak w lidze. :mysli:

Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1338649)
Nie Ty (całe szczęście) będzie decydował o tym z kogo i z czego można się w Polsce śmiać a już na pewno nie Ty będziesz decydował z czego można się śmiać na forum.

No, dobrze Szefie. Luzuj.


Cytat:

Pierwotnie napisane przez WISŁAZWE (Post 1338649)
Bez odbioru.

Czyżby?

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jaro1985r (Post 1338651)
Normalnie nikt nie powinien się naśmiewać ale te liczby pokazują jak bardzo ta drużyna jest przepłacona :
My tez mieliśmy wpadki w pucharach ale mistrzostw natrzaskaliśmy całkiem sporo, nawet mając już mniejszy budżet od Waszego. Czas pokaże co będzie z Wami,teraz jest przepaść finansowa


1. Pewnie, że przepłacamy na potęgę. Teraz jeszcze dodatkowo wpłynie kasa od Fortuny i Adidasa, taka że pewnie z samego sponsora będziemy dostawać tyle co Podbeskidzie wszystkiego przez rok, ale i tak możemy z nimi przegrać.

2. Daj nam czas. Pogadamy za parę lat.

xanti1906 08.11.2013 23:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez 0 22 (Post 1338688)
No, to bekaj i bekaj. Ja tam wole przegrywać z Trabzonem niż nie grać wcale.




Dosyć spore uproszczenie całej waszej gry w pucharach.

krasny 28.11.2013 19:35

Komentator TVN Turbo mistrz:

"Jak dotąd Legia zawsze pierwsza traciła bramkę".

No co Ty?!

arti 28.11.2013 19:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez krasny (Post 1340336)
Komentator TVN Turbo mistrz:

"Jak dotąd Legia zawsze pierwsza traciła bramkę".

No co Ty?!

obraz nędzy i rozpaczy polskiej piłki klubowej - zresztą jak zwykle tej jesieni
przeciętni co najwyżej kopacze+słaby trener = skutki jak na załączonym...
no ale reszta drużyn w naszej tzw. extra jak dotąd jeszcze gorsza

Mario Nh 28.11.2013 20:20

W zasadzie to już Molde powinno zakończyć ich przygodę z Europą. Mogło i powinno.

Fakty są takie: Legia Warszawa przyniosła wstyd polskiej piłce w roku 2013.

I teraz nasuwa się pytanie ile warte jest Mistrzostwo Polski?

piter116 28.11.2013 21:00

Dziś kolejny czwartek z LE, więc wrzucę tak dla przypomnienia post użytkownika fialo. Warto przeczytać, bo kolega bardzo dobrze prawi.

http://wislakrakow.com/forum/showpos...&postcount=537

Mario Nh 28.11.2013 21:33

Cytat:

Pierwotnie napisane przez piter116 (Post 1340351)
Dziś kolejny czwartek z LE, więc wrzucę tak dla przypomnienia post użytkownika fialo. Warto przeczytać, bo kolega bardzo dobrze prawi.

http://wislakrakow.com/forum/showpos...&postcount=537

Jak pisałem kilka tygodni temu: "Legia jest mi obojętna, Cracovia i jej zgody to nasi wrogowie." Czyli praktycznie to samo, to niektórzy mi pisali, że coś jest ze mną nie tak.

AYALA 28.11.2013 21:39

Wypowiedź trenera Lazio:
"Dziś właściwie się bawiliśmy..."

silver03 28.11.2013 21:41

Będzie rekord? ;)

buczo1985 28.11.2013 21:51

Jestem ciekaw czy gdyby w Legii znali przyszłość przed pucharami i wiedzieli, że nie wygrają żadnego meczu i nie strzelą ani jednej bramki, dobrowolnie wycofaliby się z rozgrywek? To jest już farsa i wstyd dla polskiej piłki.

el Nuero 28.11.2013 22:03

Z jednej strony, nie dziwię się ekipie Lazio. Grali z najgorszą ekipą tegorocznej LE, a w lidze niebawem ciężki bój z Napoli, które też ostatnio formą nie zachwyca. Stąd nieco "na luzie" podejście do meczu zarówno przez piłkarzy, jak też trenera. Dla nich rozgrywki serie A są w tym momencie bardziej istotne, gdyż chcą się również w przyszłym roku do pucharów załapać. Nawet gazety napisały krótko: Missione compiuta per la Lazio, robota odbębniona, szykujmy się do ligi.

A Legia? Jak w przysłowiu, gdzie jednooki jest królem wśród ślepców. Tylko że nawet to jedyne oko zaczyna szwankować. I nawet gdyby w ostatnim meczu o nic udało im się coś strzelić - nie zamażą całościowego, fatalnego obrazu swojej gry. W porównaniu do sezonu pucharowego 2011/12 mamy gwałtowny zjazd w dół. Wówczas Legia (oraz nasza Wisełka) mierzyły się z o wiele silniejszymi ekipami, jak PSV - i Twente. Wtedy nawet Holendrzy i Anglicy tracili punkty (w Krakowie), a dziś słaba drużyna z Cypru bije Legię na jej terenie. Helou, gdzie jest #k.#a# dno? - ma ochotę zapytać nawet najspokojniejszy piknik. Echo odpowiedzi utonęło w czeluściach studni... :-(

Lukasz 28.11.2013 22:05

Hehehehe :) Żadne wycofanie broń Boże... !!

Niech cały kraj patrzy jak klub z Warszawy reprezentuje naszą ekstraklasę i niech ma w pamięci ten występ przez następne lata. Przyda się przy najbliższym pompowaniu balonika pt 'Champions League' vel 'wielka Legia'.

Mistrz jest nagi

El'kabat 28.11.2013 22:27

Klasyczny eurow....... jak co czwartek :D

Ogryzek 28.11.2013 22:48

Mnie te popisy łamag z Warszawy sprawiają dużą frajdę. 5 meczy i nawet 1 bramki nie strzelili, wyczyn godny odnotowania:)

No ale w Europie nie gwiżdże się pod Legie jak w naszej lidze to i o bramki ciężko. W każdym razie ubaw z Legii jest.

QBAS 28.11.2013 22:51

Przesadzacie, przyjemnie patrzy się na to warszawskie widowisko.
Grają, kontuzje łapią, na ligę są zmęczeni i do tego punktów do rankingu nie zdobywają. Ciężko o lepsze perspektywy ;)

El'kabat 28.11.2013 22:59

A do tego najlepszy mecz przed nimi,czy cypryjski wy....ów :)
Urban mowi,ze oddychają rękawami już. Janosiki im się postawią i wyrwą punkty w ndz...

FraMat 28.11.2013 23:00

To zdanie o "zabawie" pilkarzy Lazio wcale nie było przesadą. Widziałem część pierwszej połowy i rzymianie, moim zdaniem, grali jak z juniorami: przewaga w każdym elemencie. Strach myśleć, co by było gdyby zagrali na poważnie.
Z drugiej strony Legia zagrala trochę jak my w PP z Lechią: jak coś wpadnie to OK, ale tak to nie ma co się sprężać i ryzykowac niepotrzebnymi kontuzjami.

rw88 28.11.2013 23:00

To, jak straszliwie wolno piłką operują słono opłacane "gwiazdy" zza granicy, czyli Vrdoljak, Pinto, Radovic i Dwaliszwili, przechodzi ludzkie pojęcie! Nie chcę rozgrzeszać polskich piłkarzy grających dla Legii, ale poziom prezentowany przez cudzoziemców w Legii jest naprawdę żenująco-śmieszny, natomiast stosunek ich zarobków absolutnie poniżej dna. Dzisiejszy mecz to po prostu komedia w wykonaniu tych piłkarzy.

Bereszyński, czy Furman próbują coś tam rwać, powalczyć, Rzeźniczak grający jako środkowy obrońca spisuje się i tak nadspodziewanie dobrze, Jodłowiec jest wyraźnie ich najlepszym defensywnym pomocnikiem, Brzyski to w ogóle w porównaniu do reszty jest poezja odnośnie stosunku cena / jakość, szczególnie w lidze. Od tego typu piłkarzy nie oczekuje się tam, że dołożą do gry Bóg wie co, są to gracze od których oczekuje się co najwyżej solidności.

Natomiast gwoździem do trumny Legii jest ofensywa oparta na zawodnikach poruszających się jak w smole, czyli Pinto, Vrdoljak, Radovic, Dwaliszwili - zawodnicy o niezłych umiejętnościach technicznych i szybkości piłkarskiego emeryta. Po to zatrudnia się zawodników zza granicy i płaci się im dużo żeby poziom gry w stosunku do tych z kraju podnosili. W Legii natomiast ten poziom wręcz zaniżają. Nawet Mikita jak wszedł to był wątpliwą, ale chyba poprawą w stosunku do Gruzina.

Generalnie śmiech na sali, że Legia szczyci się świetną młodzieżą, a kiedy mają plagę kontuzji i beznadziejną formę "liderów", w ich składzie nie widać ani jednego debiutanta, młodziana z rezerw. Dosłownie nikt z tej młodzieży swojej szansy nie dostaje. Jak nie w takiej sytuacji, to kiedy? Jak nie teraz, to po co w ogóle się bawić w szkolenie? Podobna sytuacja, co w Zagłębiu - raz za razem swoje szanse dostają miernoty zza granicy, wystawiani są z nadzieją, że w końcu zaczną udowadniać, że ich zatrudnienie nie było pomyłką, a z boku temu przyglądają się zawodnicy najlepiej w naszym kraju szkoleni. Zawodnicy, którzy po wyjeździe są nadziejami na przyszłość dla Udinese, czy Napoli.

Zwróćcie uwagę, że młody u nas po jednym słabszym meczu zaraz wróci na ławkę. Miernota zza granicy natomiast, będąc w tej samej sytuacji, się po prostu "aklimatyzuje" przez pół rundy. No cóż, piłka nożna w Polsce to organizm chory na raka, z przerzutami, czekający na cud, taka prawda.

el Nuero 28.11.2013 23:44

Przegrać 5 meczów w LE pod rząd to "zjawiskowe uczucie" i nie chciałbym być teraz w skórze kibiców warszawskich. Zwłaszcza że parę lat temu nasza Wisełka zaczęła LE od dwóch bolesnych porażek z Odense i Twente - i wówczas nam nie było zbyt wesoło. Na szczęście potem przyszły zwycięstwa. A czy teraz współczułbym Legii? Chyba tylko do momentu, gdy przypomnę sobie gole zza boiska (R22 i ślepota sędziów się kłania). Ale jeśli w ten sposób zdobywa się mistrzostwo, to potem zderzenie z prawdziwą piłką w Europie jest wyjątkowo nieprzyjemne.

Gdzieś w sieci złapałem właśnie świeży kawał: Dlaczego autostrady w Polsce powinni budować piłkarze Legii? Bo wtedy kierowcy nie zobaczyliby żadnej bramki! :-)

buczo1985 29.11.2013 00:19

Nie oglądałem meczu to ciężko mi powiedzieć coś na temat poszczególnych piłkarzy. Niemniej uważam, że przy takim dnie w pucharach ten śmieszny Pan Leśnodorski powinien poważnie zastanowić się nad przyspieszonym trybem zmiany trenera. Wydaje mi się, że Urban też ma swój udział w tych porażkach. Nie można się tłumaczyć cały czas, że grali dobrze, ale mieli pecha (a tak bywało w przypadku poprzednich spotkań). Zresztą na chwilę obecną ten klub to zgraja przepłacanych pozorantów i lalusiów, których solidnie trzeba wziąć za jaja i pokazać właściwe miejsce w szeregu. Ale to nie nasze zmartwienie.

kreseq 29.11.2013 01:29

Ostry w......., ale w tym sezonie człowiek się już przyzwyczaił.
Wszystkim, którzy słusznie polewają z gry Legii nie ma się co dziwić. To jest kabaret.
Chujnia w pucharach, w lidze jako tako. Jak znowu wygrają to znaczy że reszta jest jeszcze bardziej chujowa.
Cóż, skoro nikt nie strąci tej chujowej Legii z fotela i ta chujowa Legia znowu będzie mniej chujowa od reszty chujowych drużyn w Polsce, to znowu będziemy oglądać chujowe mecze, chujowej Legii w pucharach.
Przecież to nie ich wina że reszta w lidze chujnie gra :D
Reszta niech się bierze do roboty bo znowu trzeba będzie to oglądać ;)
No tak...sędziowie...zapomniałem ;)
Nie ma co się dziwić to Janek Urban i jego europejskie granie.

wolfy 29.11.2013 02:26

Meczu nie oglądałem, bo niby po co? Wiadomo było, że Lazio odpuści, a mimo tego i tak pojedzie Legię. Ludzie którzy po pierwszym meczu z Włochami twierdzili, że warszawianie zaprezentowali się dobrze mieli urojenia.

Brutalna prawda jest taka, że tylko fartem Legia przeszła Molde. Z perspektywy czasu - pewnie lepiej by im było odpaść.

Awans do Ligi Mistrzów? W życiu, nawet na maksymalnym farcie. Poza ekstraklasą, gdy nie można liczyć na przychylność sędziów Legia nie zaistnieje. Ale patrząc szerzej - na całokształt występów pucharowych polskich drużyn w tym sezonie - jednoznacznie widać, że nie tyle warszawski klub jest żenujący, co cała nasza ekstraklasa. Ta, z której przyszedł nasz nowy selekcjoner. Ta, na której chce budować reprezentację.

Jeżeli uważacie, że gorzej być nie może, to znaczy że nie zauważacie tendencji w naszej piłce. Spadkowej.

P.S. Nie wiem jakim trzeba być oszołomem żeby twierdzić, że poziom ligi się podnosi?

QBAS 29.11.2013 08:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez buczo1985 (Post 1340403)
...Pan Leśnodorski powinien poważnie zastanowić się nad przyspieszonym trybem zmiany trenera. Wydaje mi się, że Urban też ma swój udział w tych porażkach...

Z całym szacunkiem buczo, ale niech Urban jeszcze trochę popracuje. Dajmy mu czas. Wszyscy wierzymy, że ciągnie wózek w dobrą stronę i niedługo ta rakieta odpali ;) Nic w pośpiechu, on się dopiero rozkręca... nie mówiąc o warszawskich gwiazdach ;)

AYALA 29.11.2013 09:26

Nasza Reprezentacja jest na 78 miejscu w rankingu Fifa...Wyprzedziła nas Albania, Burkina Faso, Libia, Haiti, Sierra Leone. Do San Marino coraz bliżej !!!

Więc i od Legii cudów wymagać nie można żeby chociaż bramke strzeliła

Krav 29.11.2013 09:40

elegancko się to wszystko ułożyło, 0 pkt, 0 bramek, kompromitacja pełną gębą. Mam tylko nadzieje, że Cypryjczycy nie pokpią sprawy i zasuną im jeszcze z 1-2 bramki u siebie nie tracąc żadnej, wtedy już będzie mega lux. Ciekawy jestem czy od momentu przemianowania PUEFA na Ligę Europy/Europejską z grą w grupach jakikolwiek zespół "zasłynął" takim osiągnięciem. Legioniści będą mogli się chwalić że historia piszę się na naszych oczach :lol:

Lukasz 29.11.2013 09:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1340409)
P.S. Nie wiem jakim trzeba być oszołomem żeby twierdzić, że poziom ligi się podnosi?

Poziom ekstraklasy to nie tylko poziom sportowy. Jest tez sporo rzeczy poza - frekwencja, przychód z dnia meczowego, całkowite przychody klubów, obsługa 'klienta'. Poziom 'kibicowski' również systematycznie się podnosi (poziom opraw).
Niestety poziom portowy o którym mówisz, nie nadąża za reszta, leży :(

Mario Nh 29.11.2013 10:57

Zastanawiałem się czy Urban poda się do dymisji po brutalnym zderzeniu z rzeczywistością, to znaczy po odpadnieciu z Steua.

Zespół zagrał fatalnie we wszystkich meczach eliminacji, może za wyjątkiem jednej połowy w Rumunii.

Misja jaką mu powierzono nie została wykonana. Sam wyglądał jak człowiek z którego uszło życie, już po 15 minutach rewanżu w Warszawie.
Sam Urban przed meczem dumnie głosił "jak nie teraz to kiedy?"
Po meczu również nie wyglądał na człowieka pełnego zapału, a raczej oszolomionego tym co się stało.


Oczywiście szybko sobie uświadomiłem, że czasy są trudne i Urban nie odda swojej pozycji od tak łatwo.

Teraz wypowiada się, że to nie tylko brak szczęścia, że o słabych wynikach Legii decydują słabsze umiejętności.

Ale jak to jest, że taki Brzyski w lidze świetnie dokreca dośrodkowania ze stojącej piłki a w europejskich rozgrywkach każdy stały fragment bije jak osioł uparcie za krótko. Beznadziejnie?

Nie jestem za zwalnianiem trenerów, ale Jan Urban nie ma już nic do zaoferowania piłkarzom i kibicom Legii.
Na miejscu tego prezesa, podziekowalbym mu za sukces sportowy na krajowym podwórku i bez żalu pożegnał.

Trener to dla mnie najważniejsza pozycja meczowa.
Wiem, że z pustego to i nawet Salomon nie naleje, ale mimo to zdecydowalbym się postawić na zagranicznego trenera. Nawet jeśli wiązałoby się to z wyższą pensja. Oczywiście wszystko w ramach rozsądku.

Lukasz 29.11.2013 11:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 1340424)
Teraz wypowiada się, że to nie tylko brak szczęścia, że o słabych wynikach Legii decydują słabsze umiejętności.

Jak Ci sie chce czytać to łap.
http://wrzutki-na-afere.przegladspor...ac-mnie-legia/

"Sztab szkoleniowy Legii dostrzega postęp swoich piłkarzy w zrozumieniu taktyki w porównaniu do początku zeszłego sezonu"

Credo:
"Legia cały czas próbuje grać i trenować w taki sam sposób, na zasadzie „aż w końcu zapali”"

Mario Nh 29.11.2013 11:40

Ciekawe.


To moje zdanie które zacytowałeś przytoczyłem z przedmeczowej wypowiedzi, wczorajszego meczu z Lazio.

kreseq 29.11.2013 12:21

Poziom nigdy się nie podnosi...nie u Nas
Wyczyn Lecha, fuks z Molde i zgwalcenie w grupie.
Za rok, ktokolwiek wygra chujową ligę do pucharów wejdzie za karę... Przeciez liczy sie tylko MP, reszta to tylko mniejszy lub wiekszy w........
Plus taki, ze gorzej niz w tym roku nie bedzie, bo juz gorzej sie nie da :D
Za malo obcokrajowcow!
Więcej Ojaam, Gruzinów i innych wynalazków :)

crux.a 29.11.2013 12:30

Jeśli wierzyć relacjom, to Legia nawet nie podjęła walki, rozumiem, że już po raz piąty z rzędu. Tego się chyba nie da tlumaczyć brakiem ambicji. Przyczyn jest pewnie sporo, ale gdybym miał obstawić najważniejszą, to bym powiedział tak: decydujące jest to, że ani przeciwnik, ani sędzia po prostu nie wiedzą, że Legia jest the best. Nie czytali, nie oglądali, nikt im nie powiedział. A gwiazdki z L się przyzwyczaiły do głaskania po główkach i jak trzeba zapie.dalać, to się okazuje, że nie wiedzą za bardzo jak.
Teraz paru rozgoryczonych dziennikarzy da upust frustracji i się przejedzie po swojej ukochanej drużynie, a za miesiąc puszczą od nowa tę samą płytę: jacy oni dzielni, a jak świetnie zorganizowani, a jaki prezes światowy, a jaki trener przystojny.

ABGwislakABG 29.11.2013 12:36

A może po awansie do 1/16 zyski okazały się niewspółmierne do nakładów siły? Gdyby Wisła nie dostawała na wyjazdach tylko przynajmniej co 2 mecze na nich by wygrywała, myślicie, że kto by liderował?


Polskie drużyny nie mają na europuchary nawet kilku graczy, gdzie tam do 11-tki czy jeszcze ławki rezerwowych. Dla mnie ta taktyka jest niezła. Gdyby nie ściągali jakiś wynalazków, nie przepłacali ....*eczek tylko kupowali rzemieślników kto wie...

Lukasz 29.11.2013 12:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Mario Nh (Post 1340428)
To moje zdanie które zacytowałeś przytoczyłem z przedmeczowej wypowiedzi, wczorajszego meczu z Lazio.

Przed meczem?? :-/ Skąd takie info?
Przed:
Choć wiemy, że w większości meczów byliśmy równorzędnym rywalem, ale punktów i bramek nie mamy. To własnie nasz główny cel na czwartek.
Osiągnąć dobry wynik i zacząć strzelać gole w pucharach


Po:
Dziś nie jest trudno wytłumaczyć porażkę. Byliśmy po prostu zdecydowanie słabsi, nie mieliśmy pomysłu, jak stworzyć sobie sytuacje podbramkowe, choć może ze dwie by się znalazły.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez crux.a (Post 1340437)
Jeśli wierzyć relacjom, to Legia nawet nie podjęła walki, rozumiem, że już po raz piąty z rzędu.

Wręcz przeciwnie. Bardzo boli ich ta przegrana. Brzyski mówił że bardzo, ale to bardzo chcieli wygrać - zobacz sobie.

http://castrolfan.onet.pl/dogrywka,d...ac-,video.html

Mario Nh 29.11.2013 13:10

Oglądałem na C+.

Kocur 29.11.2013 13:14

Legioniści powinni budować autostrady - na pewno nie byłoby bramek ...

Fajny wynik - jednym pokazuje żeby się za bardzo nie wywyższać, innym pokazuje w jak czarnej dupie jesteśmy jako piłkarska "potęga".


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 11:46.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl