![]() |
Nie przesadzajcie. Kilka ładnych akcji Wisła stworzyła i ten Kirm! Jak gościa lubię, to dla mnie to już za dużo. Powinien zastanowić się nad sobą na ławce rezerwowych. Mały powinien wejść od początku drugiej połowy za Andraża. Podoba mi się Biton. Widać, że chłopak jest lepiej wyszkolony technicznie od Genkova i umie znaleźć się w dogodnej sytuacji. Najgorszy Paljić. Jakie to jest drewno to szok. Już wolę Diaza. Ani dryblingu, ani dośrodkować nie potrafi. Jak podaje to tylko do tyło i to do najbliższego kolegi.
|
Kirm w wybornej formie :) Dobra nie bede go dobijał sytuacja nie była taka znakomita jak może się wydawać ale niech on się przełamie :)
W obronie gramy fatalnie,nasi grają bez szacunku do rywala bo taka nonszalancja to chyba tym jest spowodowana Wynik powinien być odwrotny 1-0 a jest jak jest,obyśmy powalczyli w 2 połowie |
no słabiutko to wygląda, bardzo słabiutko mocy przybywaj
|
Wydaje mi się ,że Nunez aż takiego wielkiego błędu nie popełnił przy tej bramce , został nastrzelony i nie zdążył zareagować przynajmniej wg mnie .
I wkur... mnie to ciągłe " Patryk Małecki " no rozumiem że to jest ulubieniec kibiców ale skoro nie gra to po co co parę minut skandować jego imię i nazwisko ,żeby utwierdzić Go w przekonaniu że jest taki niezastąpiony i najlepszy ? On powoli u kibiców (niektórych) urasta do rangi Boga , niedługo to mu pewnie pomnik postawią. |
Jesli my mamy problemy z Odense to z kim wygramy ja sie pytam?
|
Cytat:
Co do samego meczu, to żadnego faulu na bramkarzu nie było. Gramy słabo, bez żadnego pomysłu. Jest Melikson i na nim opiera się cała gra Wisły. To nie po to mamy trenera, żeby grać w ten sposób. "Maor, weź piłkę i wymyśl coś". |
Chavez zamiast pisac te swoje wypociny na blogu by sie do treningow wzial.
Lamey i Jaliens to jest parodia obrony. Biton sie nadaje, ale do wejscia z lawki. |
Nasz Beenhakker na sile promuje Jaliensa i Lameya..... efekty widoczne golym okiem ...szlag by to trafil....
|
dobrze dziś zagrali no nie ?
|
Trzeba się jednak na Ekstraklasie skupić...
|
Dziękujemy za ambicje kopaczom , za późne zmiany trenejro , i za zero pomysłu w naszej grze , DNO. Tak jak ojciec mi teraz powiedział Wisła może ino grać w Polsce w EU jesteśmy zerem.
|
Krótka piłka - Odense przyjechało po remis, a wywożą zwycięstwo... Wisła miała 20 minut dobrej gry, ale pozostałe 70 to była żenada. Po wyrównaniu Odense grało chaotycznie, a mimo to nasi wypracowali tylko jedną akcję.
I kolejne zbyt późne reakcje Maaskanta - od 60. minuty Iliev więcej odpoczywa niż gra, a schodzi dopiero w 85.; Lamey 0 w ofensywie, a Sobol po kartce grał niesamowicie asekuracyjnie. Dlaczego w tym momencie nie mogli wejść Małecki, Jovanović i Wilk? |
Ludzie myśmy chcieli,i grać w LM? Z taka obroną? Jaliens i Chavez szkoda nerwów i słów,Lamey to pomsta do nieba. Dlaczego nie zagrał Jovanović? Paljic w porzadku. Szkoda mi Pereiko.
|
Cytat:
|
W drugiej połowie graliśmy bardzo dobrze do momentu straty drugiej bramki . Faul mógł zostać odgwizdany , w polu bramkowym bramkarz jest nietykalny , wychodził do piłki i przeciwnik go zablokował , oczywiście nie można wszystkiego zwalać na sędziego i ja wcale tego nie zamierzam robić jednak szkoda tego meczu który wg mnie był wyrównany i można było go przynajmniej zremisować ...
Cytat:
|
Cytat:
|
Puchary dzis sie dla nas skonczyly. Pozostale 5 spotkan jest o honor bo nie nalezy miec zludzen, ze z tej grupy wyjdziemy. W nastepnych meczach gramy o to by nie skonczyc fazy grupowej z 6 porazkami. Bedzie ciezko.
Nie mamy druzyny na puchary i za rok tez jej nie bedziemy miec. Skad ta pewnosc? Bo za rok odejdzie paru zawodnikow, ktorym koncza sie kontrakty wiec nic na nich nie zarobimy. Trzeba bedzie znow latac braki a przy braku funduszy bedziemy znow sciagac za darmo lub z wypozyczen. Znow bedzie zgrywanie i budowanie 11 od nowa. Czyli na cuda nie ma co liczyc. Te puchary wyjda nam bokiem bo sily trzeba bedzie dzielic miedzy LE a lige co sie musi odbic na wynikach w lidze. Kolejny raz sie potwierdzilo, ze nie mamy obrony, ze Kirm (mimo bramki) to slaby zawodnik, ze Maaskant wyczynia jakies dziwne rzeczy ze skladem (czemu Lamey w podstawowym skladzie a nie Jovanovic?), ze nie mamy jaj i lubimy sie sfrajerzyc w pucharach. Pareiko niestety ale mam wrazenie, ze jest coraz gorszy. Niby ma na rece ale i tak wpusci. Jaliens jest tu na emeryturze. Chavez chaotyczny i ostoja to jest co najwyzej w naszej marnej lidze. Mecz w Poznaniu byl wypadkiem przy pracy. Nie ma sie co oszukiwac. Dzisiaj znow wiekszosc meczu to byl dramat. Cala I polowa i ostatnie 15 minut. Tragedia. Do tego nasze bledy i tak naprawde sami sobie strzelamy bramki. Z perspektywy czasu trzeba powiedziec sobie szczerze, ze dobrze, ze ominela nas LM bo bylby po prostu wstyd. |
Pamietam wynik 1:1 i Wisle ktora ciagle atakowala... gdyby Bitton strzelil ktoras z tych 3-4 100% okazji to wynik bylby zupelnie inny, w pierwszej polowie dno dna... w drugiej bardzo dobra reakcja Maaskanta w szatni... ale nie wiem co oni mysleli przy bramce na 2:1... czemu all olali tego uchacza ?
|
Cytat:
|
Ile jeszcze nam brakuje do sredniej klasy klubów europejskich masakra!!!
|
Gra Lamey'a , Kew'a i o dziwo Osmana to po prostu koszmar .Pewnego poziomu nigdy nie przeskoczymy przy takiej obronie .Obecnie każda nawet nieudana wrzuta w nasze pole karne to gwarantowane zagrożenie . Para stoperów Kew - Osman to jak dzieci we mgle porównując do duetu Marcelo Głowa .
|
Cytat:
Jeśli ktoś tak jeszcze twierdzi to niech weźmie rozpęd 10 metrów i zapier...li głową w ścianę, każdemu to na lepsze wyjdzie. Według mnie to szczęścia nie mieliśmy (patrz bramkę, na 0:1 i na 1:2) i nie powinniśmy przegrać tego meczu. |
dziadek Lamey i dziadek Jaliens -doswiadczenie to nie wszystko jak brakuje zdrowia do biegania to na lawe,mlody serb grzeje lawe a chlopak ma stalowe pluca i w niczym nie ustepuje Lameyowi.Koniec ....a tej holenderskiej braci i adoracji bo gowno graja i synki robia z nimi co chca ,moze na lige wystarcza ale w Europie za ciency,a Chawez to niech nad predkoscia popracuje i mysli na tym boisku ,bo sila fizyczna to nie wszystko
|
Cytat:
Nic do dać nic ując. Gdzie my do LM? Ludzie opamiętajmy się :-/ |
Moim zdaniem, piłkarzyny zagrały tak jak im powiedział Robert "Złotousty" Maskant. Puchary są jedynie dodatkiem to co się chłopaki będą męczyły ? Bo czym wytłumaczyć tą marną imitację ambicji piłkarskiej jaką dzisiaj widzieliśmy ?
|
Komentarz do tego meczu jest krótki Żenada gry obronnej Wisły sięgnęła dzisiaj zenitu zagraliśmy gorzej w obronie nawet niż w meczu z Apoelem na wyjeździe najlepsze jest to że przed sezonem mogliśmy mieć dobrego obrońce w postaci Baszyńskiego ale nie lepszy Lamey. Pytanie do trenera dlaczego nie zagrał dzisiaj Marko na prawej obronie ?? I my chcieliśmy Ligi Mistrzów pytam po co dla kasy bo dla gry na pewno nie my w tej grupie LE nie zrobimy nawet punktu z taką grą (obym sie mylił ) Pozdrawiam Kibiców którzy dzisiaj byli na stadionie i dopingowali nasz klub tylko my kibice prezentujemy poziom Ligi Mistrzów !!
|
Sobol DNO , Biton DNO , Kirm oprócz bramki DNO , Lamey DNO , Melikson nie ma z kim grac , to samo Iliev , wszyscy stoją jak cipy , Chavez przeszedł sam siebie dziś :D Późne zmiany. Rozumiem że Sobol to kapitan , no ale na litośc boską ja się męcze jak go widze jak on gra , nie wiem co to będzie z Wisłą...
Zwitter - Oglądałeś chyba inny mecz , albo za duż o wypiłeś. |
Ja się jeszcze łudzę... Fulham-Twente 1-1.
|
Najśmieszniejsze jest to, że nasza "słaba" Polska obrona - Brożek, Głowacki, Kłos, Baszczyński - zagrałaby w ciul lepiej niż nasza super ekstra importowa mieszanina...
|
Jakich piłkarzy chcecie ściągnąć nie mając wyników w Europie? Tu trzeba młodych i utalentowanych, którzy chcą się wybić. Żaden lepszy zawodnik do nas nie przyjdzie, bo kasa to nie wszystko, liczy się też chęć zawodnika do przyjścia.
|
Współczuje teraz Staszkowi bo ściągnięcie kogoś wartościowego do tej drużyny jest tak samo prawdopodobne jak wejście Wisły do LM.
|
Co tu duzo mowic.. Jeszcze pare lat temu takie Odense by wyjechalo z Krakowa z 3,4 bramkami w plecy. Za czasow jak Basel, Beitar tu dostawaly. Teraz brakuje jakosci, glownie na boisku choc pewnie tez w jakims stopniu na lawce trenerskiej, nie ma sie co doktoryzowac. Umiejetnosci z tych co grali tu maja Melikson, Iliev, Malecki (niech zmieni tylko glowe), Pareiko, Nunez.. Tyle. Sobola juz nie licze. Trudno tez wygrywac mecze jak nie ma napastnikow. A pisalem chyba 10x, ze Genkov i Biton to za malo na 3 fronty.
|
Dzisiaj to już wiem nie mamy w ogóle obrony ehhhh
|
Z taką grą nie mięlibyśmy szans nawet z mistrzem Malty. Pytanie pierwsze. Dlaczego zaczęliśmy grać cokolwiek w drugiej połowie, dlaczego pół drużyny stało albo truchtało po boisku bez żadnego zaangażowania? dlaczego kompletnie nie ma pomysłu na grę zespołową, mądre wykorzystywanie stałych fragmentów gry? Coś złego dzieje się w głowach piłkarzy. Najwyraźniej w ostatniej kolejce ligowej to nie my byliśmy silni tylko lech bardzo, bardzo słaby
|
Z czym do Europy? Co by nie mówić byliśmy znacznie słabsi od typowo Europejskiego średniaka.
Już po pierwszej połowie miałem wrażenie że przegrywamy za nisko mimo setki Kirma. Druga połowa to setka tego czarnego z Odense i później coś się ruszyło na 20 minut. Paradoksalnie te 20 minut dobrej gry mogło dać nawet jakieś punkty, gdyby trener w 70 minucie dał Wilka za Nuneza. Jakby dał tą zmiane to myśle że dowieźlibyśmy ten remis. Małecki też dużo wcześniej wejść powinien. CZemu grał Lamey a nie Jovanovic dla mnie zagadka. Przecierz to z młodych nasz najzdolniejszy zawodnik niech się ogrywa w europie, a tak gra jego słabsz kolego tylko dlatego że jest Holendrem. Cała obrona zresztą dziś to coś nieprawdopodobnego, Jaliens i Chavez grali katastrofalnie. Aż się prosiło by wszedł Wilk by się lekko cofnął i im pomógł trochę w obronie. Jaliens jest niestety słabiutki na Europę, a Chavez w sumie też tylko że siłą nadrabia, z tym że dziś na napastnikach Odense żadnego wrażenia nie robił, nie to co w Ekstraklasie. My graliśmy 20 minut, Odense 70 i się skończyło 3-1 tak jak rokład gry. Boli to że Odense to średniak, niezłe z przodu, ale z tyłu beznadziejne ze słabym bramkarzem. Po losowaniu pisałem że jak będzie 5-6 punktów to uznam za sukces, ale nawet o to ciężko będzie. Trzy gole wbiliśmy właściwie sobie sami. Trzy asysty Wislaków. Rozpacz. |
sorry za off T , który to już mecz przegraliśmy u siebie za kadencji RM ?
|
Mam takie pytanie do rozkminy dla was jak myślicie czy taki Michał Czekaj zagrałby dzisiaj słabie w obronie niż Lamey (ograny w europejskich klubach ) Chavez ( gość grał na Mistrzostwach Świata ) Jaliens ( ograny w europie i wystepował w reprezentacji Holandii) Pajić ( również ograny w europie ) ja myślę że nie a nawet jakby popełnił to cóż byśmy stracili na pewno zarabia mniej niż te gwiazdory. Normalnie sie żyć nie chce po takim meczu :(
|
My marzymy o LM:rotfl: W tej edycji najslabsze zespoly w LM to APOEL, BATE, Plzno czy Otelul. Poza Rumunami w tym sezonie widzialem Cypryjczykow, Czechow i Bialorusinow w akcji. I powiem krotko. Te druzyny umieja grac w pilke i prezentuja przyzwoity poziom. Nie kallecza futbolu. Z potegami jak Barcelona, Milan, Porto, MU itp pewnie zgarna baty ale sadze, ze wstydu sobie nie przyniosa bo w pilke grac umieja. My nie. My probujemy grac w pilke ale nam nie wychodzi. Pomyslcie co by bylo w tym roku w LM jakbysmy awansowali? My z Odense przegrywamy u siebie w fatalnym stylu a Dunczycy to poziom Plzna czy APOELU.
Nie marzmy o LM za rok bo to sie nie zdarzy. Chyba, ze Cupial rzuci 10mln euro (wiadomo nierealne) a Maaskant przestanie sie bawic w budowanie druzyny. RM jest trenerem Wisly przez rok. Przez ten rok zespol nie wypracowal zadnego stylu. Maaskanta bronia tylko wyniki. To i tylko to. Skoro juz pojawiaja sie glosy oczekiwania, ze Wisla ma grac efektowniej to jest to dzwonek alarmowy dla Holendra. Jesli szybko sie ta gra nie zmieni to nie zdziwie sie jak nie doczeka on do konca kontraktu. Zeespol sie zwyczajnie nie rozwija. Czasem sie zastanawiam jak ten zespol wygladalby po wodza innego trenera. Czy po prostu z tej grupy nie da sie zrobic zespolu sensownie grajacego czy tylko Maaskant nie potrafi z tej grupy ulepic druzyny. |
Siódmy Teqcontroller.
|
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:26. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl