Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Wisła Kraków w europejskich pucharach 11/12 (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=8092)

Blaszczu16 15.09.2011 21:07

Nie przesadzajcie. Kilka ładnych akcji Wisła stworzyła i ten Kirm! Jak gościa lubię, to dla mnie to już za dużo. Powinien zastanowić się nad sobą na ławce rezerwowych. Mały powinien wejść od początku drugiej połowy za Andraża. Podoba mi się Biton. Widać, że chłopak jest lepiej wyszkolony technicznie od Genkova i umie znaleźć się w dogodnej sytuacji. Najgorszy Paljić. Jakie to jest drewno to szok. Już wolę Diaza. Ani dryblingu, ani dośrodkować nie potrafi. Jak podaje to tylko do tyło i to do najbliższego kolegi.

TymonPRO 15.09.2011 21:09

Kirm w wybornej formie :) Dobra nie bede go dobijał sytuacja nie była taka znakomita jak może się wydawać ale niech on się przełamie :)
W obronie gramy fatalnie,nasi grają bez szacunku do rywala bo taka nonszalancja to chyba tym jest spowodowana
Wynik powinien być odwrotny 1-0 a jest jak jest,obyśmy powalczyli w 2 połowie

Kolumbus 15.09.2011 21:09

no słabiutko to wygląda, bardzo słabiutko mocy przybywaj

fanfan 15.09.2011 21:09

Wydaje mi się ,że Nunez aż takiego wielkiego błędu nie popełnił przy tej bramce , został nastrzelony i nie zdążył zareagować przynajmniej wg mnie .
I wkur... mnie to ciągłe " Patryk Małecki " no rozumiem że to jest ulubieniec kibiców ale skoro nie gra to po co co parę minut skandować jego imię i nazwisko ,żeby utwierdzić Go w przekonaniu że jest taki niezastąpiony i najlepszy ? On powoli u kibiców (niektórych) urasta do rangi Boga , niedługo to mu pewnie pomnik postawią.

coni 15.09.2011 21:48

Jesli my mamy problemy z Odense to z kim wygramy ja sie pytam?

wściekłe pięści węża 15.09.2011 21:51

Cytat:

Pierwotnie napisane przez fanfan (Post 1164606)
Wydaje mi się ,że Nunez aż takiego wielkiego błędu nie popełnił przy tej bramce , został nastrzelony i nie zdążył zareagować przynajmniej wg mnie .
I wkur... mnie to ciągłe " Patryk Małecki " no rozumiem że to jest ulubieniec kibiców ale skoro nie gra to po co co parę minut skandować jego imię i nazwisko ,żeby utwierdzić Go w przekonaniu że jest taki niezastąpiony i najlepszy ? On powoli u kibiców (niektórych) urasta do rangi Boga , niedługo to mu pewnie pomnik postawią.

Święte słowa. Te dotyczące Małeckiego. Sam zawsze jestem za "kibolstwem", ale ta skrajna głupota, którą odpierdala gniazdowy jest dla mnie nie do pojęcia. Chce pow....iać "pikników", a potem nawołuje ich do wspólnego dopingu? Przecież to jest debilizm. Małecki to tylko piłkarz. Każdy kibic powinien cenić innego kibica wyżej niż piłkarza, który nie jest legendą jego klubu, czyli w naszym przypadku Reyman, Messu Gracz, czy Kmiecik (i oczywiście wielu innych). Ale nie żaden Małecki, czy inny Żurawski (aczkolwiek za zasługi zestawiam tutaj Małeckiego z Żurawiem trochę na wyrost dla tego pierwszego oczywiście).

Co do samego meczu, to żadnego faulu na bramkarzu nie było.

Gramy słabo, bez żadnego pomysłu. Jest Melikson i na nim opiera się cała gra Wisły. To nie po to mamy trenera, żeby grać w ten sposób. "Maor, weź piłkę i wymyśl coś".

Wasiu 15.09.2011 22:00

Chavez zamiast pisac te swoje wypociny na blogu by sie do treningow wzial.
Lamey i Jaliens to jest parodia obrony.
Biton sie nadaje, ale do wejscia z lawki.

Krolik 15.09.2011 22:00

Nasz Beenhakker na sile promuje Jaliensa i Lameya..... efekty widoczne golym okiem ...szlag by to trafil....

adam_09 15.09.2011 22:01

dobrze dziś zagrali no nie ?

Blaszczu16 15.09.2011 22:02

Trzeba się jednak na Ekstraklasie skupić...

Teqcontroller 15.09.2011 22:04

Dziękujemy za ambicje kopaczom , za późne zmiany trenejro , i za zero pomysłu w naszej grze , DNO. Tak jak ojciec mi teraz powiedział Wisła może ino grać w Polsce w EU jesteśmy zerem.

Heero 15.09.2011 22:06

Krótka piłka - Odense przyjechało po remis, a wywożą zwycięstwo... Wisła miała 20 minut dobrej gry, ale pozostałe 70 to była żenada. Po wyrównaniu Odense grało chaotycznie, a mimo to nasi wypracowali tylko jedną akcję.

I kolejne zbyt późne reakcje Maaskanta - od 60. minuty Iliev więcej odpoczywa niż gra, a schodzi dopiero w 85.; Lamey 0 w ofensywie, a Sobol po kartce grał niesamowicie asekuracyjnie. Dlaczego w tym momencie nie mogli wejść Małecki, Jovanović i Wilk?

SWEET_83 15.09.2011 22:06

Ludzie myśmy chcieli,i grać w LM? Z taka obroną? Jaliens i Chavez szkoda nerwów i słów,Lamey to pomsta do nieba. Dlaczego nie zagrał Jovanović? Paljic w porzadku. Szkoda mi Pereiko.

Martinus 15.09.2011 22:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1164615)
Trzeba się jednak na Ekstraklasie skupić...

Potrzebujemy punktów do rankingu jak tlenu.Jest bardzo możliwe, że jak tak będziemy "punktowac" to nawet gdybyśmy wygrali Ligę to możemy nie byc rozstawieni nawet w III Rundzie.Czym to może skutkowac nie muszę mówic...

fanfan 15.09.2011 22:07

W drugiej połowie graliśmy bardzo dobrze do momentu straty drugiej bramki . Faul mógł zostać odgwizdany , w polu bramkowym bramkarz jest nietykalny , wychodził do piłki i przeciwnik go zablokował , oczywiście nie można wszystkiego zwalać na sędziego i ja wcale tego nie zamierzam robić jednak szkoda tego meczu który wg mnie był wyrównany i można było go przynajmniej zremisować ...

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Martinus (Post 1164623)
Potrzebujemy punktów do rankingu jak tlenu.Jest bardzo możliwe, że jak tak będziemy "punktowac" to nawet gdybyśmy wygrali Ligę to możemy nie byc rozstawieni nawet w III Rundzie.Czym to może skutkowac nie muszę mówic...

Musimy się przede wszystkim znacząco wzmocnić jeśli mamy za rok myśleć realnie o LM a do tego są potrzebne większe pieniądze do zainwestowania a wtedy to nie musimy się obawiać losowania ponieważ w grupie mistrzowskiej nie ma potęg i tworząc ciekawą drużynę można przejść te eliminacje nie mając w żadnej rundzie rozstawienia ale najpierw należy stworzyć mocny zespół a my jesteśmy dopiero na początku tej drogi.

Kryniu 15.09.2011 22:07

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Teqcontroller (Post 1164617)
Dziękujemy za ambicje kopaczom , za późne zmiany trenejro , i za zero pomysłu w naszej grze , DNO. Tak jak ojciec mi teraz powiedział Wisła może ino grać w Polsce w EU jesteśmy zerem.

Dno i metr mułu. Jak się nie wykorzystuje sytuacji które nadarzyły nam się w drugiej połowie to nie mamy o czym mówić. Nie chcę myśleć co będzie jak zagramy z Twente i Fulham.

River 15.09.2011 22:08

Puchary dzis sie dla nas skonczyly. Pozostale 5 spotkan jest o honor bo nie nalezy miec zludzen, ze z tej grupy wyjdziemy. W nastepnych meczach gramy o to by nie skonczyc fazy grupowej z 6 porazkami. Bedzie ciezko.

Nie mamy druzyny na puchary i za rok tez jej nie bedziemy miec. Skad ta pewnosc? Bo za rok odejdzie paru zawodnikow, ktorym koncza sie kontrakty wiec nic na nich nie zarobimy. Trzeba bedzie znow latac braki a przy braku funduszy bedziemy znow sciagac za darmo lub z wypozyczen. Znow bedzie zgrywanie i budowanie 11 od nowa. Czyli na cuda nie ma co liczyc.

Te puchary wyjda nam bokiem bo sily trzeba bedzie dzielic miedzy LE a lige co sie musi odbic na wynikach w lidze.

Kolejny raz sie potwierdzilo, ze nie mamy obrony, ze Kirm (mimo bramki) to slaby zawodnik, ze Maaskant wyczynia jakies dziwne rzeczy ze skladem (czemu Lamey w podstawowym skladzie a nie Jovanovic?), ze nie mamy jaj i lubimy sie sfrajerzyc w pucharach.
Pareiko niestety ale mam wrazenie, ze jest coraz gorszy. Niby ma na rece ale i tak wpusci. Jaliens jest tu na emeryturze. Chavez chaotyczny i ostoja to jest co najwyzej w naszej marnej lidze.

Mecz w Poznaniu byl wypadkiem przy pracy. Nie ma sie co oszukiwac. Dzisiaj znow wiekszosc meczu to byl dramat. Cala I polowa i ostatnie 15 minut. Tragedia. Do tego nasze bledy i tak naprawde sami sobie strzelamy bramki.
Z perspektywy czasu trzeba powiedziec sobie szczerze, ze dobrze, ze ominela nas LM bo bylby po prostu wstyd.

Lechista69 15.09.2011 22:08

Pamietam wynik 1:1 i Wisle ktora ciagle atakowala... gdyby Bitton strzelil ktoras z tych 3-4 100% okazji to wynik bylby zupelnie inny, w pierwszej polowie dno dna... w drugiej bardzo dobra reakcja Maaskanta w szatni... ale nie wiem co oni mysleli przy bramce na 2:1... czemu all olali tego uchacza ?

lorddavy 15.09.2011 22:09

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Blaszczu16 (Post 1164602)
Najgorszy Paljić. Jakie to jest drewno to szok. Już wolę Diaza. Ani dryblingu, ani dośrodkować nie potrafi. Jak podaje to tylko do tyło i to do najbliższego kolegi.

Nie spodziewaj się, że z takim szrotem zawojujemy Europę. Lamey i Palijc do piłki na tym poziomie się nie nadają, o ile ten pierwszy ma umiejętności techniczne to dyskfalifikuje go zupełny brak szybkości a Palijic oprócz w miarę przyzwoitej szybkości nie ma nic. Jovanovic chyba miał kontuzję bo inaczej tego nie potrafię sobie wytłumaczyć. I pomyśleć, że kiedyś tam grali Baszczyński i Piotr Brożek... Jak do tego dodasz słaby mecz środka obrony już wiesz skąd 3 stracone bramki. Szkoda tylko sytuacji z przodu bo w 2 połowie powinniśmy strzelić minimum 2 bramki. Sędzia też nam zabrał kilka akcji gdzie nie było spalonych no i ta bramka... Teraz trzeba wygrać na wyjeździe.

radek2323 15.09.2011 22:10

Ile jeszcze nam brakuje do sredniej klasy klubów europejskich masakra!!!

Ciastek1 15.09.2011 22:10

Gra Lamey'a , Kew'a i o dziwo Osmana to po prostu koszmar .Pewnego poziomu nigdy nie przeskoczymy przy takiej obronie .Obecnie każda nawet nieudana wrzuta w nasze pole karne to gwarantowane zagrożenie . Para stoperów Kew - Osman to jak dzieci we mgle porównując do duetu Marcelo Głowa .

Zwitter 15.09.2011 22:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Teqcontroller (Post 1164617)
, i za zero pomysłu w naszej grze , DNO..

Przepraszam, Wisła grała dno?

Jeśli ktoś tak jeszcze twierdzi to niech weźmie rozpęd 10 metrów i zapier...li głową w ścianę, każdemu to na lepsze wyjdzie.

Według mnie to szczęścia nie mieliśmy (patrz bramkę, na 0:1 i na 1:2) i nie powinniśmy przegrać tego meczu.

kriswisla 15.09.2011 22:10

dziadek Lamey i dziadek Jaliens -doswiadczenie to nie wszystko jak brakuje zdrowia do biegania to na lawe,mlody serb grzeje lawe a chlopak ma stalowe pluca i w niczym nie ustepuje Lameyowi.Koniec ....a tej holenderskiej braci i adoracji bo gowno graja i synki robia z nimi co chca ,moze na lige wystarcza ale w Europie za ciency,a Chawez to niech nad predkoscia popracuje i mysli na tym boisku ,bo sila fizyczna to nie wszystko

SWEET_83 15.09.2011 22:11

Cytat:

Pierwotnie napisane przez River (Post 1164626)
Puchary dzis sie dla nas skonczyly. Pozostale 5 spotkan jest o honor bo nie nalezy miec zludzen, ze z tej grupy wyjdziemy. W nastepnych meczach gramy o to by nie skonczyc fazy grupowej z 6 porazkami. Bedzie ciezko.

Nie mamy druzyny na puchary i za rok tez jej nie bedziemy miec. Skad ta pewnosc? Bo za rok odejdzie paru zawodnikow, ktorym koncza sie kontrakty wiec nic na nich nie zarobimy. Trzeba bedzie znow latac braki a przy braku funduszy bedziemy znow sciagac za darmo lub z wypozyczen. Znow bedzie zgrywanie i budowanie 11 od nowa. Czyli na cuda nie ma co liczyc.

Te puchary wyjda nam bokiem bo sily trzeba bedzie dzielic miedzy LE a lige co sie musi odbic na wynikach w lidze.

Kolejny raz sie potwierdzilo, ze nie mamy obrony, ze Kirm (mimo bramki) to slaby zawodnik, ze Maaskant wyczynia jakies dziwne rzeczy ze skladem (czemu Lamey w podstawowym skladzie a nie Jovanovic?), ze nie mamy jaj i lubimy sie sfrajerzyc w pucharach.
Pareiko niestety ale mam wrazenie, ze jest coraz gorszy. Niby ma na rece ale i tak wpusci. Jaliens jest tu na emeryturze. Chavez chaotyczny i ostoja to jest co najwyzej w naszej marnej lidze.

Mecz w Poznaniu byl wypadkiem przy pracy. Nie ma sie co oszukiwac. Dzisiaj znow wiekszosc meczu to byl dramat. Cala I polowa i ostatnie 15 minut. Tragedia. Do tego nasze bledy i tak naprawde sami sobie strzelamy bramki.
Z perspektywy czasu trzeba powiedziec sobie szczerze, ze dobrze, ze ominela nas LM bo bylby po prostu wstyd.


Nic do dać nic ując. Gdzie my do LM? Ludzie opamiętajmy się :-/

adam_09 15.09.2011 22:12

Moim zdaniem, piłkarzyny zagrały tak jak im powiedział Robert "Złotousty" Maskant. Puchary są jedynie dodatkiem to co się chłopaki będą męczyły ? Bo czym wytłumaczyć tą marną imitację ambicji piłkarskiej jaką dzisiaj widzieliśmy ?

KRIS22 15.09.2011 22:12

Komentarz do tego meczu jest krótki Żenada gry obronnej Wisły sięgnęła dzisiaj zenitu zagraliśmy gorzej w obronie nawet niż w meczu z Apoelem na wyjeździe najlepsze jest to że przed sezonem mogliśmy mieć dobrego obrońce w postaci Baszyńskiego ale nie lepszy Lamey. Pytanie do trenera dlaczego nie zagrał dzisiaj Marko na prawej obronie ?? I my chcieliśmy Ligi Mistrzów pytam po co dla kasy bo dla gry na pewno nie my w tej grupie LE nie zrobimy nawet punktu z taką grą (obym sie mylił ) Pozdrawiam Kibiców którzy dzisiaj byli na stadionie i dopingowali nasz klub tylko my kibice prezentujemy poziom Ligi Mistrzów !!

Teqcontroller 15.09.2011 22:12

Sobol DNO , Biton DNO , Kirm oprócz bramki DNO , Lamey DNO , Melikson nie ma z kim grac , to samo Iliev , wszyscy stoją jak cipy , Chavez przeszedł sam siebie dziś :D Późne zmiany. Rozumiem że Sobol to kapitan , no ale na litośc boską ja się męcze jak go widze jak on gra , nie wiem co to będzie z Wisłą...

Zwitter - Oglądałeś chyba inny mecz , albo za duż o wypiłeś.

Blaszczu16 15.09.2011 22:14

Ja się jeszcze łudzę... Fulham-Twente 1-1.

dj_ibutti 15.09.2011 22:15

Najśmieszniejsze jest to, że nasza "słaba" Polska obrona - Brożek, Głowacki, Kłos, Baszczyński - zagrałaby w ciul lepiej niż nasza super ekstra importowa mieszanina...

TheGameLA 15.09.2011 22:16

Jakich piłkarzy chcecie ściągnąć nie mając wyników w Europie? Tu trzeba młodych i utalentowanych, którzy chcą się wybić. Żaden lepszy zawodnik do nas nie przyjdzie, bo kasa to nie wszystko, liczy się też chęć zawodnika do przyjścia.

adam_09 15.09.2011 22:18

Współczuje teraz Staszkowi bo ściągnięcie kogoś wartościowego do tej drużyny jest tak samo prawdopodobne jak wejście Wisły do LM.

nesta 15.09.2011 22:18

Co tu duzo mowic.. Jeszcze pare lat temu takie Odense by wyjechalo z Krakowa z 3,4 bramkami w plecy. Za czasow jak Basel, Beitar tu dostawaly. Teraz brakuje jakosci, glownie na boisku choc pewnie tez w jakims stopniu na lawce trenerskiej, nie ma sie co doktoryzowac. Umiejetnosci z tych co grali tu maja Melikson, Iliev, Malecki (niech zmieni tylko glowe), Pareiko, Nunez.. Tyle. Sobola juz nie licze. Trudno tez wygrywac mecze jak nie ma napastnikow. A pisalem chyba 10x, ze Genkov i Biton to za malo na 3 fronty.

SWEET_83 15.09.2011 22:19

Dzisiaj to już wiem nie mamy w ogóle obrony ehhhh

Quorth 15.09.2011 22:20

Z taką grą nie mięlibyśmy szans nawet z mistrzem Malty. Pytanie pierwsze. Dlaczego zaczęliśmy grać cokolwiek w drugiej połowie, dlaczego pół drużyny stało albo truchtało po boisku bez żadnego zaangażowania? dlaczego kompletnie nie ma pomysłu na grę zespołową, mądre wykorzystywanie stałych fragmentów gry? Coś złego dzieje się w głowach piłkarzy. Najwyraźniej w ostatniej kolejce ligowej to nie my byliśmy silni tylko lech bardzo, bardzo słaby

Baala 15.09.2011 22:20

Z czym do Europy? Co by nie mówić byliśmy znacznie słabsi od typowo Europejskiego średniaka.

Już po pierwszej połowie miałem wrażenie że przegrywamy za nisko mimo setki Kirma. Druga połowa to setka tego czarnego z Odense i później coś się ruszyło na 20 minut. Paradoksalnie te 20 minut dobrej gry mogło dać nawet jakieś punkty, gdyby trener w 70 minucie dał Wilka za Nuneza. Jakby dał tą zmiane to myśle że dowieźlibyśmy ten remis. Małecki też dużo wcześniej wejść powinien. CZemu grał Lamey a nie Jovanovic dla mnie zagadka. Przecierz to z młodych nasz najzdolniejszy zawodnik niech się ogrywa w europie, a tak gra jego słabsz kolego tylko dlatego że jest Holendrem. Cała obrona zresztą dziś to coś nieprawdopodobnego, Jaliens i Chavez grali katastrofalnie. Aż się prosiło by wszedł Wilk by się lekko cofnął i im pomógł trochę w obronie. Jaliens jest niestety słabiutki na Europę, a Chavez w sumie też tylko że siłą nadrabia, z tym że dziś na napastnikach Odense żadnego wrażenia nie robił, nie to co w Ekstraklasie.

My graliśmy 20 minut, Odense 70 i się skończyło 3-1 tak jak rokład gry. Boli to że Odense to średniak, niezłe z przodu, ale z tyłu beznadziejne ze słabym bramkarzem. Po losowaniu pisałem że jak będzie 5-6 punktów to uznam za sukces, ale nawet o to ciężko będzie. Trzy gole wbiliśmy właściwie sobie sami. Trzy asysty Wislaków. Rozpacz.

Teqcontroller 15.09.2011 22:21

sorry za off T , który to już mecz przegraliśmy u siebie za kadencji RM ?

KRIS22 15.09.2011 22:24

Mam takie pytanie do rozkminy dla was jak myślicie czy taki Michał Czekaj zagrałby dzisiaj słabie w obronie niż Lamey (ograny w europejskich klubach ) Chavez ( gość grał na Mistrzostwach Świata ) Jaliens ( ograny w europie i wystepował w reprezentacji Holandii) Pajić ( również ograny w europie ) ja myślę że nie a nawet jakby popełnił to cóż byśmy stracili na pewno zarabia mniej niż te gwiazdory. Normalnie sie żyć nie chce po takim meczu :(

River 15.09.2011 22:24

My marzymy o LM:rotfl: W tej edycji najslabsze zespoly w LM to APOEL, BATE, Plzno czy Otelul. Poza Rumunami w tym sezonie widzialem Cypryjczykow, Czechow i Bialorusinow w akcji. I powiem krotko. Te druzyny umieja grac w pilke i prezentuja przyzwoity poziom. Nie kallecza futbolu. Z potegami jak Barcelona, Milan, Porto, MU itp pewnie zgarna baty ale sadze, ze wstydu sobie nie przyniosa bo w pilke grac umieja. My nie. My probujemy grac w pilke ale nam nie wychodzi. Pomyslcie co by bylo w tym roku w LM jakbysmy awansowali? My z Odense przegrywamy u siebie w fatalnym stylu a Dunczycy to poziom Plzna czy APOELU.


Nie marzmy o LM za rok bo to sie nie zdarzy. Chyba, ze Cupial rzuci 10mln euro (wiadomo nierealne) a Maaskant przestanie sie bawic w budowanie druzyny.
RM jest trenerem Wisly przez rok. Przez ten rok zespol nie wypracowal zadnego stylu. Maaskanta bronia tylko wyniki. To i tylko to. Skoro juz pojawiaja sie glosy oczekiwania, ze Wisla ma grac efektowniej to jest to dzwonek alarmowy dla Holendra. Jesli szybko sie ta gra nie zmieni to nie zdziwie sie jak nie doczeka on do konca kontraktu. Zeespol sie zwyczajnie nie rozwija. Czasem sie zastanawiam jak ten zespol wygladalby po wodza innego trenera. Czy po prostu z tej grupy nie da sie zrobic zespolu sensownie grajacego czy tylko Maaskant nie potrafi z tej grupy ulepic druzyny.

Blaszczu16 15.09.2011 22:25

Siódmy Teqcontroller.

Heero 15.09.2011 22:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Teqcontroller (Post 1164652)
sorry za off T , który to już mecz przegraliśmy u siebie za kadencji RM ?

Tyle tego było, że człowiek nie pamięta... zacytuję nieśmiertelnego Grzesia Skwarę: "taka żenada, jaką my prezentujemy, to się nie mieści w pale"...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 19:26.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl