Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

wolfy 23.08.2012 14:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1270984)
A cóż znowu wspólnego z Jovanicem a szczególnie z wynegocjowanym kontraktem tegoż piłkarza ma Bednarz?

Nic, poza tym że nie potrzebuje skautów, szkółki ani asystentów. Wystarczy mu Zdzisio, który może pełnić wiele funkcji w klubie.

Cytat znajdź sobie sam.

syryls 23.08.2012 14:29

Dudka oficjalnie w Levante, w klubie w którym szanse na dużą ilość występów ma nie powiem małe ale średnie, jak wiadomo w Hiszpanii liczy się technika co akurat to nie jest najmocniejszą stroną Darka. 38 spotkań w lidze plus parę w innych rozgrywkach to spora szansa dla Polaka, nikt ok. 45 występów nie wytrzyma, jeśli dorzucić do tego zawieszenia kartkowe, to wybór klubu był niezły.

serek.c2 23.08.2012 14:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1270987)
Nic.

No własnie - nic. Czyli przypierdalasz się brzydko mówiąc. Cytatu szukać nie zamierzam, kojarzę z C+.

JrQ- 23.08.2012 14:44

Co do zarobków Pawełka, negocjacje były długie (jak pamiętacie) i końcowa kwta oscylowała wokół 150 tysięcy o których mówiłem wcześniej.

Ile zarabia Jovanić to nie wiem i wątpię, że wie to Pawełek :]

(poza tym mógł w zaokrągleniu powiedzieć, że dwa razy, a w rzeczywistości mogło to być około 200 tysięcy)

Wg mnie to Jovanić więcej niż te 150 tysięcy tez nie ma...

wolfy 23.08.2012 14:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1270991)
Wg mnie to Jovanić więcej niż te 150 tysięcy tez nie ma...

To i tak ze trzy razy za dużo za takiego "fachowca".

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1270990)
No własnie - nic. Czyli przypierdalasz się brzydko mówiąc. Cytatu szukać nie zamierzam, kojarzę z C+.

Nie. Po prostu komentuje działania Łysego i ich efekty.

serek.c2 23.08.2012 14:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1270994)
Nie. Po prostu komentuje działania Łysego i ich efekty.

Akurat w tym przypadku nie skomentowałeś działan Bednarza...

wolfy 23.08.2012 14:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez serek.c2 (Post 1271000)
Akurat w tym przypadku nie skomentowałeś działan Bednarza...

Czekaj - to nie Bednarz zwolnił skautów, bo ma przecież Zdzisia "od wszystkiego"? Musi mu tylko znaleźć odpowiednia funkcję w klubie?

bonawentura 23.08.2012 14:56

Cytat:

Pierwotnie napisane przez domin_czyzyny (Post 1270961)
U nas być w zarządzie lub decydować o transferze to jak żyła złota, można się obłowić bo przecież i tak niedługo taka osoba zostanie wywalona z klubu - więc po co ma uczciwie pracować i strzec interesów klubu, a jak jeszcze jest to osoba, która przyjeżdża do nas z Suwałk lub jest przesiąknięta UBecją lub po prostu ma w sercu LEGIĘ to się nie dziwmy temu.

Po co przekonywać do akademii, jak przecież tylko można by było przy budowie coś dorobić, a później od dzieciaków czy ich rodziców nie wyciągnie się takiej KASY jak od menadżerów czy piłkarzy. Taki menadżer czy piłkarz, z chęcią odpali część za załatwienie miłego pobytu w KRK, gdzie głównym zajęciem będą wizyty w Bonarce czy Galerii Krakowskiej.

Święta prawda. Ludzie w otoczeniu Cupiała patrzą tylko na własny czubek nosa. Jeśli teraz zostaliby sprzedani nasi czołowi piłkarze, to trzeba będzie rozglądać się uważnie kto na rynku z kim ma jakie układy i kto komu chce załatwić dodatkowy zarobek.

Całemu temu jarmarkowi - czyli ludziom w otoczeniu Cupiała - należałoby postawić dożywotni zakaz pojawiania się w klubie, bo oni mają swoje ciemne interesy. Może i owszem liczy się jakość, ale menedżer pewnie za to, że przekona piłkarza do odpowiedniej kwoty zarobków otrzyma swoją "nagrodę". Tak to pewnie mniej więcej wygląda. A dodatkowo całe "otoczenie" pewnie też na tym nieźle wyjdzie.

Kapka to już całkiem inna historia - ten człowiek jest niezatapialny w Wiśle. Nie ma takiej opcji, by go wyrzucić, pomimo że większość kibiców chciałoby go jak najszybciej usunąć z klubu z powodu jego niekompetencji w ściąganiu zawodników.

najm 23.08.2012 15:03

Bednarz nie brał udziału w zatrudnieniu Jovanicia. Juz nie zrzucajcie wszystkich bledow na niego.

Bartosz 23.08.2012 15:30

Zatrudnienie Jovanica to Jarosz i Basałaj.

jova 23.08.2012 16:29

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1271002)
Czekaj - to nie Bednarz zwolnił skautów, bo ma przecież Zdzisia "od wszystkiego"? Musi mu tylko znaleźć odpowiednia funkcję w klubie?

Kogo zwolnił Bednarz? Wymień nazwiska lub dokładne liczby i źródło informacji.

bonawentura 23.08.2012 16:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jova (Post 1271016)
Kogo zwolnił Bednarz? Wymień nazwiska lub dokładne liczby i źródło informacji.

http://www.wisla.krakow.pl/pl/klub/Informacje/

Nie ma już Witolda Lisa - koordynatora ds. młodzieży - jego miejsce zajął Marzec. Wśród skautów nie ma już Klejdinsta, który pracował swego czasu w Wiśle. Nie wiem, kogo jeszcze brakuje, nie wiem, czy stał za tym Bednarz, ale jeśli było to w ostatnich kilku miesiącach, to mógł być to Bednarz, bowiem jest on odpowiedzialny za sztab sportowy, więc duże prawdopodobieństwo, że odpowiada też za zatrudnienie w tym względzie.

Ma_niek 23.08.2012 17:05

Jarosza tez juz nie ma.

tofik 23.08.2012 23:41

Kogoś jeszcze dziwi, że Jovanić się trzyma kontraktu w Wiśle rękami i nogami i woli ME ?
150k euro (najbiedniej) co miesiąc dla gościa, który nawet nie umie bronić. A na różne potrzebne sprawy pieniędzy nie ma.
Komuś w ogóle zależy na tym klubie ? Cupiał niby czasem wraca z Hajwajów z odsieczą i robi porządek, ale za rzadko. W między czasie nie ma mu kto interesu dopilnować. Wszyscy go doją tylko z kasy.

blanco 24.08.2012 00:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1271090)
Kogoś jeszcze dziwi, że Jovanić się trzyma kontraktu w Wiśle rękami i nogami i woli ME ?
150k euro (najbiedniej) co miesiąc dla gościa, który nawet nie umie bronić. A na różne potrzebne sprawy pieniędzy nie ma.
Komuś w ogóle zależy na tym klubie ? Cupiał niby czasem wraca z Hajwajów z odsieczą i robi porządek, ale za rzadko. W między czasie nie ma mu kto interesu dopilnować. Wszyscy go doją tylko z kasy.

To prawda . To co oni wtedy odpie.rdolili 2 lata temu będzie już chyba nie do powtórzenia ! Słabszych po prostu się nie dało , sprawa tutaj ewidentnie śmierdzi , ale nie jestem osobą, która by jakieś oskarżenia wysuwała ot tak.
Pomyśleć , że najlepszym transferem okazał się... Bunoza , który niestety jest zawodnikiem przeciętnym .
Wiadomo jak bardzo ten liczny zaciąg obciążył nasz niski budżet .
Milan Jovanić to jednak absolutny ewenement i stawiam go w jednym szeregu z Łobodzińskim , czy Dawidowskim .
Podsumujmy ( zakładam , że zarabia ok. 200 tys. euro rocznie ) :
500 tys. euro za transfer + 5 lat x 200 tys euro = 1,5 MLN EURO !! = 6,5 MLN ZŁ !!
Kosmos , porażająca kwota i strach pomyśleć w ile rzeczy można by zainwestować zamiast w tego przesympatycznego gościa ... To żałosne jak paraduje w koszulce Wierność , choć zależy mu tylko na kasie , by wydoić nas ile się da :neutral:

LucjuszWielki 24.08.2012 00:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jova (Post 1271016)
Kogo zwolnił Bednarz? Wymień nazwiska lub dokładne liczby i źródło informacji.

Jak coś piszecie to przynajmniej ruszcie głową, Bednarz nikogo nie zwolnił... Jeśli ktoś przychodzi lub odchodzi to tylko za decyzją Cupiała, wolfy zawsze pisał o głupich masach, którym dają jakiegos kozła ofiarnego konsumowanego przez forumowiczów, a on to samo robi z Bednarzem :haha: i tak się koło zamyka :D

Dariook 24.08.2012 03:37

Cytat:

Pierwotnie napisane przez tofik (Post 1271090)
Kogoś jeszcze dziwi, że Jovanić się trzyma kontraktu w Wiśle rękami i nogami i woli ME ?
150k euro (najbiedniej) co miesiąc dla gościa, który nawet nie umie bronić. A na różne potrzebne sprawy pieniędzy nie ma.
Komuś w ogóle zależy na tym klubie ? Cupiał niby czasem wraca z Hajwajów z odsieczą i robi porządek, ale za rzadko. W między czasie nie ma mu kto interesu dopilnować. Wszyscy go doją tylko z kasy.

150k euro co miesiąc? Bardziej na rok mi to pasuje.

JrQ- 24.08.2012 09:04

i nie kosztował 500 tysięcy, tylko 300, było już o tym kiedyś mowa...

Dariook 24.08.2012 09:09

200tyś zgarnął tłumacz pomagający Kapce dopinać transfer. Zdzisek miał na wszystko paragon .

syryls 24.08.2012 09:35

Ciekaw jestem w takim razie ile Pareiko zarabia względem Jovanica

tofik 24.08.2012 10:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Dariook (Post 1271105)
150k euro co miesiąc? Bardziej na rok mi to pasuje.

Na rok, pomyliłem się.

wolfy 24.08.2012 11:39

Cytat:

Pierwotnie napisane przez bonawentura (Post 1271020)
http://www.wisla.krakow.pl/pl/klub/Informacje/

Nie ma już Witolda Lisa - koordynatora ds. młodzieży - jego miejsce zajął Marzec. Wśród skautów nie ma już Klejdinsta, który pracował swego czasu w Wiśle. Nie wiem, kogo jeszcze brakuje, nie wiem, czy stał za tym Bednarz, ale jeśli było to w ostatnich kilku miesiącach, to mógł być to Bednarz, bowiem jest on odpowiedzialny za sztab sportowy, więc duże prawdopodobieństwo, że odpowiada też za zatrudnienie w tym względzie.

Czyli jednak dobrze kojarzyłem, że Lisa Bednarz wywalił w ramach czystek w klubie. Dyskutowałem ze szprotsonem i nie mogłem znaleźć źródła, ale coś tak prostego nie przyszło mi do głowy:-/
Bednarz sam przyznał, że to on stoi za zwolnieniami w klubie w jednym z pierwszych swoich wywiadów. Tłumaczył je cięciem kosztów.
I nie, nie będę szukał cytatu, niektórzy może pamiętają:-P

LucjuszWielki - jeśli ktoś firmuje taką a nie inną politykę, to rozumiem, że według Ciebie nie ponosi za nią żadnej odpowiedzialności? Trolluj gdzie indziej.

malalu1988 24.08.2012 12:29

No Wojtek Łobodziniski ma nowy klub :) dzieki bogu, że go juz u nas nie ma a grac bedzie w Miedzi Legnicy
Ale też zastanawijace miec tak duzą pensje W wiśle i spaśc aż tak nisko Wisła>Łks>MIedzi ciekawe co dale

http://...................../viewtopic.php?p=12922&sid=66f9baaa47be185e52ac2d62 a152d286#12922

Lukasz 24.08.2012 12:41

Nie spadł tak nisko tylko podpisując z nami kontrakt Pana Boga złapał za nogi.

JrQ- 24.08.2012 13:17

Cytat:

Pierwotnie napisane przez syryls (Post 1271149)
Ciekaw jestem w takim razie ile Pareiko zarabia względem Jovanica

pierwszy kontrakt Pareiko miał na poziomie 300+ euro (źródło: Andrzej Iwan bodajże), teraz nie ma nawet połowy z tego

Sergei bardzo chciał grać w Wiśle, podobnie jak Głowacki, dlatego też zarabiają marne grosze, ale dzięki temu tu zostali. Szacunek.

Swoją drogą, ciekawe ile proponują Brożkowi, bo takie kwoty 200+ to jest już w tej lidze norma i płacą tyle nawet Zagłębie, wcześniej Bełchatów, Korona (Golański), czy też Śląsk.

dynek.pl 24.08.2012 13:25

Niedaleko pada jakblko od jabloni - na temat Bartosza Iwana (a ja sie zastanawialem skad u niego taki zjad bo przeciez umiejetnosci calkiem niezle ma):

Cytat:

Po Odrze Bartek trafił do GKS Katowice, tam po raz pierwszy zetknął się z Nawałką i tam – jak powtarza zarówno on, jak i ojciec – osiągnął najlepszą formę.
- Byłeś już czysty? - pytam.
- Tak – odpowiada. Milczy. Patrzy mi w oczy. - Był tam jednak też moment. - Długa chwila ciszy. Naprawdę długa.
- Nie w kasynie, ale na stacji.
- Jakiej stacji?
- No stacji. Benzynowej.
- Ale co na tej stacji?
- Maszyna była... no i na niej...
- Żartujesz...
- No nie...
- To była już naprawdę degrengolada – kontynuuje. Zajeżdżałem w drodze na trening. Wrzucałem ze dwie dychy, nic nie wyszło, trudno. Jechałem dalej. Nam wtedy nie płacili. W klubie nie było pieniędzy, a ja dopiero się ożeniłem. Dorota chyba już wtedy była w ciąży. Załatwiłem u prezesa, że dostanę dwa tysiące zaliczki. Od razu zadzwoniłem do żony i powiedziałem, że wracam z pieniędzmi do domu. Zatrzymałem się jednak na tej pieprzonej stacji i na tej pieprzonej maszynie przepuściłem wszystko. Wszystko. Wróciłem do domu bez złotówki. Zacząłem kłamać, mówiłem, że zgubiłem portfel... Jezu, jakie ja wtedy głupoty wygadywałem, całkowicie się w tych kłamstwach poplątałem.

jova 24.08.2012 15:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1271175)
Czyli jednak dobrze kojarzyłem, że Lisa Bednarz wywalił w ramach czystek w klubie. Dyskutowałem ze szprotsonem i nie mogłem znaleźć źródła, ale coś tak prostego nie przyszło mi do głowy
Bednarz sam przyznał, że to on stoi za zwolnieniami w klubie w jednym z pierwszych swoich wywiadów. Tłumaczył je cięciem kosztów.
I nie, nie będę szukał cytatu, niektórzy może pamiętają

Napisałeś, że zwolniliśmy skautów. Których? Ilu? Skąd to wiesz?

Będę o to pytał do skutku, bo bawi mnie jak próbujesz uciekać od przyznania, że dokładnych informacji nie ma.

syryls 24.08.2012 15:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jova (Post 1271232)
Napisałeś, że zwolniliśmy skautów. Których? Ilu? Skąd to wiesz?

Będę o to pytał do skutku, bo bawi mnie jak próbujesz uciekać od przyznania, że dokładnych informacji nie ma.

Każdy chyba wie że Valckx zbudował sieć skautów nie tylko w Polsce ale także w Europie, no chyba że ty jesteś opóźniony w czasie. Bednarz ją "zniszczył" w jego mniemaniu z powodów finansowych

jova 24.08.2012 15:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez syryls (Post 1271234)
Każdy chyba wie że Valckx zbudował sieć skautów nie tylko w Polsce ale także w Europie, no chyba że ty jesteś opóźniony w czasie. Bednarz ją "zniszczył" w jego mniemaniu z powodów finansowych

Oczywiście, słyszałem takie plotki, ale żadnego wiarygodnego źródła nie potrafię sobie przypomnieć. Wiele osób bezmyślnie powtarza te informacje nie zadając sobie trudu by przeanalizować skąd one się wzięły. Ta sieć skautów Valckxa to już praktycznie taka urban legend, bo w sumie nikt nie wie o ilu skautów chodzi, jakich, gdzie, co robili, ale wielu forumowiczów wierzy, że skauci istnieli i byli bardzo przydatni.

serek.c2 24.08.2012 16:17

Ciężko mi będzie sobie przypomnieć skąd, ale pamiętam, że Bednarz mówił o zwolnieniach skautów (m.in. Kleindinsta). Nie słyszałem o zwolnieniu Lisa (o efektach jego pracy też zresztą nie słyszałem, poza wyjazdem sztabu trenerskiego na staż do PSV). Mnie interesuje tylko jedno - jakie efekty pracy mieli Ci zwolnieni skauci? Czy wyszukali choć jednego piłkarza, który do nas trafił? Siatka skautów być w klubie powinna i każdy (nawet Bednarz) o tym wie. Chyba jednak nie w takiej formie jak za czasów Stana. To nie było wyszukiwanie talentów, to było obserwowanie najlepszych piłkarzy z lig nieco słabszych od naszej. Popatrzmy na Amikę - niby podobny model skautingu, niby obserwowane rejony podobne, jednak to im a nie nam udało się wypatrzyć Rudnevsa czy tego ich nowego Węgra. Być może w klubie doszli do wniosku, że nakłady na nasz skautnig były wysokie a efekt żaden?

syryls 24.08.2012 16:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jova (Post 1271238)
Oczywiście, słyszałem takie plotki, ale żadnego wiarygodnego źródła nie potrafię sobie przypomnieć. Wiele osób bezmyślnie powtarza te informacje nie zadając sobie trudu by przeanalizować skąd one się wzięły. Ta sieć skautów Valckxa to już praktycznie taka urban legend, bo w sumie nikt nie wie o ilu skautów chodzi, jakich, gdzie, co robili, ale wielu forumowiczów wierzy, że skauci istnieli i byli bardzo przydatni.

Trudno żeby ktoś z Wisły mówił gdzie jaki scaut pracuje, chłopie otrząśnij się trochę. Idź poszukaj w internecie jak nazywał się scaut który Messiego zobaczył.

jova 24.08.2012 16:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez syryls (Post 1271246)
Trudno żeby ktoś z Wisły mówił gdzie jaki scaut pracuje, chłopie otrząśnij się trochę. Idź poszukaj w internecie jak nazywał się scaut który Messiego zobaczył.

Tylko że tu nie chodzi o to, że brakuje nam tak precyzyjnych informacji o skautach. My nie mamy praktycznie żadnych informacji.

Dariook 24.08.2012 17:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez syryls (Post 1271246)
Trudno żeby ktoś z Wisły mówił gdzie jaki scaut pracuje, chłopie otrząśnij się trochę. Idź poszukaj w internecie jak nazywał się scaut który Messiego zobaczył.

Carles Rexach ;)

Lukasz 24.08.2012 18:19

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jova (Post 1271251)
Tylko że tu nie chodzi o to, że brakuje nam tak precyzyjnych informacji o skautach. My nie mamy praktycznie żadnych informacji.

Jova nie jest tak źle z informacją:

http://www.wisla.krakow.pl/pl/aktual...az_silniejszy/

Skautowe to: Zdzisław Kapka, Ryszard Czerwiec, Edward Klejndinst i Marcin Kuźba + Cleber.

Cleber i Czerwiec zostali zwolnieni z tych czy innych przyczyn.

Stan Valckx: Wyselekcjonowaliśmy w ostatnim roku już siedmiu piłkarzy w różnych kategoriach wiekowych po kilkudniowych testach. Organizujemy je średnio dwa razy do roku. System pracuje. Siedmiu skautów, którymi są byli piłkarze lub osoby nam polecone, oglądają wiele meczów w swoich regionach. Siatkę w PSV, mimo że Holandia jest znacznie mniejsza niż Polska, tworzy 25 skautów.

Co do wyników pracy to było o nich słychać: Wilk, Maki, Świerczok.

Edit:
Zostali: Zdzisław Kapka, (Edward Klejndinst został zwolniony niedawno o ile wiem), Marcin Kuźba oraz doszedł 'ambasador' Żurawski.

najm 24.08.2012 18:44

Prawda jest taka, że jedynym kompetentnym skautem jest obecnie tylko Kuźba. To on robi pierwszy przesiew - wskazuje kogo warto obejrzeć i potem jedzie Zuraw i potwierdza to albo odrzuca. Potem raporty ida do Bednarza, a on wiekszosc odwala bo nie ma kasy. Tak wyglada nasz skauting.

A co do naszych starych skautow. To slabe efekty mieli. Skoro wiekszosc sam SV sciagnal to co oni wtedy robili? a po odejsciu SV jakos nie widzialem bysmy cos wyselekcjonowali. Buras jest od Kuzby (Nowak i ten obronca z Rozwoju tez byli od niego), Quioto jest od Chaveza, Sikorski jest z YT (bo przeciez nic nie gral ostatnio w naszej kopanej poza pudlem z 2 metrow), Mihel byl od Probierza, Frederiksen jest chyba jedyna niewiadoma i moze byl przez kogos obserwowany (ale i tak ostatnie pol roku nie gral nic :P).

jova 24.08.2012 18:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Lukasz (Post 1271269)
Jova nie jest tak źle z informacją:

To jest ta siatka skautów działająca "nie tylko w Polsce ale także w Europie"? No super, tylko że ona raczej nie została ani stworzona przez Valckxa, ani zniszczona przez Bednarza. Z "głównych" skautów najwyżej Kuźba i Cleber mogą być pomysłami Valckxa choć i co do tego pewności nie ma, bo nie wiadomo kiedy Marcin zaczął pracę. Ktoś wie coś o tych regionalnych skautach? Ilu ich jest teraz?
Cytat:

Pierwotnie napisane przez najm (Post 1271276)
Sikorski jest z YT

"Konsultowano się m.in. z Marcinem Baszczyńskim, aktualnie graczem Polonii, który miał wydać pozytywną opinię koledze."
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...akow,id,t.html

Lukasz 24.08.2012 19:08

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jova (Post 1271279)
Z "głównych" skautów najwyżej Kuźba i Cleber mogą być pomysłami Valckxa choć i co do tego pewności nie ma, bo nie wiadomo kiedy Marcin zaczął pracę.

Zdzisław Kapka (marzec 2010 -?)
Ryszard Czerwiec (maj 2007-kw 2011),
Edward Klejndinst (sie 2009 - lato 2012)

Stan Valckx (sierpień 2010- czerwiec 2012)

Marcin Kuźba (jesień? 2010 -?)
Cleber (Gru 2010 - cze 2011).

Chyba tak to szło.

najm 24.08.2012 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jova (Post 1271279)

"Konsultowano się m.in. z Marcinem Baszczyńskim, aktualnie graczem Polonii, który miał wydać pozytywną opinię koledze."
http://www.gazetakrakowska.pl/artyku...akow,id,t.html

To była ironia. Każdy kto choć troche interesuje się polska liga wiedział kim jest i jak gra Sikorski. Z reguły nie testujesz graczy z tej samej ligi w ktorej grasz.

wolfy 24.08.2012 19:32

Cytat:

Pierwotnie napisane przez jova (Post 1271279)
No super, tylko że ona raczej nie została ani stworzona przez Valckxa, ani zniszczona przez Bednarza.

Z tym "Valckxem"(?) to już Twoja paranoja. Siatka była tworzona sukcesywnie od kilku lat. Przyhamuj, bo to zaczyna przybierać rozmiary jak z Petrescu.

Valcxx nie stworzył, ale Bednarz zniszczył.
Co do sukcesów - Klejndinst obserwował Maora w Izraelu. To z tych których udało się zakontraktować.

Co do sukcesów Lisa - trzeba być idiotą (nie bójmy się tego słowa) żeby pytać o sukcesy koordynatora grup młodzieżowych po pół roku. Skończonym.
Mam tłumaczyć dlaczego? Serio pytam.

P.S. jova - te nieudolne próby kąsania mnie to z antypatii, czy naprawdę jesteś tak bardzo zaczadzony Bednarzem? Bo jak to pierwsze - to luzik, nie jestem aż takim hipokrytą żeby się na to obrażać, ale jeżeli faktycznie próbujesz bronić działania Łysego, to masz problem.

Cytat:

Pierwotnie napisane przez najm (Post 1271289)
To była ironia. Każdy kto choć troche interesuje się polska liga wiedział kim jest i jak gra Sikorski. Z reguły nie testujesz graczy z tej samej ligi w ktorej grasz.

Nie jeśli stać Cie na abonament Canal+. Prawdopodobnie dostałeś rykoszetem po tym jak jova zobaczył mój post.

jova 24.08.2012 19:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez najm (Post 1271289)
To była ironia. Każdy kto choć troche interesuje się polska liga wiedział kim jest i jak gra Sikorski. Z reguły nie testujesz graczy z tej samej ligi w ktorej grasz.

Rozumiem, tylko chciałem odnotować, że fakt że nie grał, nie znaczy, że nikt go nie oglądał. Lepiej mieć opinię kogoś, kto codziennie z nim trenował, niż te przykładowe filmiki z tuby.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 18:30.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl