Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Hyde Park Sportowy (moderowane) (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=8)
-   -   Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn. (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=989)

emj10 27.08.2010 12:45

Ale trafili... Kaska wpłynie im piękna...

laurence 27.08.2010 12:45

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 969147)
Chcieli Juve to beda mieli.

prorok :shock:

Ciekawe wyjazdy

Massi91 27.08.2010 12:45

No to po Lechu :)

losiu2001 27.08.2010 12:45

ghahahahahahahaha Leszek w grupie smierci hahahhaahhahaha ale bedzie widowisko!!festiwal bramek ze hhohohoho

BiałaGwiazda 27.08.2010 12:45

O w morde:P chcieli to mają:D Juve,City i Salzburg:P

Arturo Qr2nów 27.08.2010 12:46

Grupa A:
Juventus
Manchester City
Salzburg
Lech

Ciężka grupa, choć kapitalne mecze, zarówno jako nauka dla piłkarzy, jak i kibicowsko.

Maciuś 27.08.2010 12:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Massi91 (Post 969161)
No to po Lechu :)

Po Lechu ale kasy zarobia od ch**a.

blanco 27.08.2010 12:46

Muszę to napisać: zazdroszczę Lechitom

spidey 27.08.2010 12:46

Zajebista grupa. Sportowo w dupę, ale jaka kasa i wyjazdy. Zazdroszczę.

martinius028 27.08.2010 12:46

w....... jak nic ;D

emj10 27.08.2010 12:47

Z Salzburgiem szanse mają, a reszta spotkań to baty. Za to kibicowsko rewelacja!

Acima 27.08.2010 12:47

Trafili najlepiej, bo wyjść z grupy tak czy siak by nie wyszli, a tak sobie zarobią na biletach pare milionów. Rutkowski i spółka już zacierają rączki :)

St@chu 27.08.2010 12:47

No i prezesi wymodlili... Jeśli ktoś źle życzy Lechowi to z całą pewnością ta grupa nie jest tym, co sobie wymarzył... Odpaść pewnie i tak by odpadli, a zarobią na meczach z Juve i City krocie.

martin_6 27.08.2010 12:47

Do dupy z naszego punktu widzenia. Punktów nam do rankingu nie zarobią, ale kasy skoszą jak ch..

Marszałek 27.08.2010 12:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Maciuś (Post 969167)
Po Lechu ale kasy zarobia od ch**a.

I na to liczyli,nie wydawać na wzmocnienia,jakimś farfoclem dostać się do LE i gra gitara. Wyjdą na tym do przodu. Nie ważne,że baty będą dostawać w każdym meczu,oni już liczą kasę.
Żal tylko tego,że nie mają w grupie zespołów, z którymi mogliby powalczyć. Wtedy napinali by się na te spotkania,lige by odpuszczali bardziej. A tak to tylko pobiegać 90 minut,kasę zgarnąć i do domu.

wisl@k_TS 27.08.2010 12:49

Super przeciwnicy, super wyjazdy. Pozazdrościć.

Kondipr 27.08.2010 12:50

Najbardziej wymarzona grupa pod względem marketingowym o jakiej mógł marzyć Lech. Bardzo się ciesze, że takie drużyny pojawią się w Polsce. MC i Juve nie trzeba reklamować. Salzburg to drużyna, która co roku powinna grać w LM ale niestety zawsze jakieś fatum jest nad nimi. Wielki klub z mocnymi zawodnikami i wielkim sponsorem. Na początku budowania jego potęgi trenerem był sam Giovanni Trapattoni.

UniaTarnówZKS1928 27.08.2010 12:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez martin_6 (Post 969174)
Do dupy z naszego punktu widzenia. Punktów nam do rankingu nie zarobią, ale kasy skoszą jak ch..

Mniej więcej tak to wygląda. A wyjść i tak by nie wyszli, co najwyżej 3 miejsce przy dobrym układzie. Ciekawe jakie ceny walną na Juve :D

mikesz 27.08.2010 12:51

Ulala, pewnie wylecą z hukiem ale mecze palce lizać...

emj10 27.08.2010 12:52

Chyba wybiorę się w końcu na Juve. Najwyższa pora :)

pan_premier 27.08.2010 12:52

Cytat:

Pierwotnie napisane przez spidey (Post 969169)
Zajebista grupa. Sportowo w dupę, ale jaka kasa i wyjazdy. Zazdroszczę.

mam tak samo, idealne losowanie

JOSE 841 27.08.2010 12:53

ta ale byłoby ciekawiej jakby w miejscu Amiki w tej grupie była Wisła wtedy było by 5mln i duże przychody ze sprzedaży biletów i jeszcze trochu by zostało na transfery a tak to współczuje Amice(zwłaszcza po tym co ostatnio pokazała w Pradze i wczorajszym meczu) lepszej inauguracji na otwarcie stadionu nie mogli sobie wymarzyć po 2 meczach będą mieli ostatnie pożegnanie na City of Manchester Stadium

rafal777 27.08.2010 12:54

Ale im zazdroszczę!! Ja pier***e!! Jeszcze jakieś 4 lata temu łudząc się że polski klub ma szansę wyjść z jakiejś grupy modliłbym się o słabych rywal. Teraz jak widać że nasz futbol to dno tacy rywale to najlepsze z możliwych losowań. Ale wyjazdy, ale mecze, bajka....

blanco 27.08.2010 12:55

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 969180)
Chyba wybiorę się w końcu na Juve. Najwyższa pora :)

A kibicujesz im ? ;)

Ja mam rodzinę we Włoszech i byłem na Juve już 2 razy , na Napoli i na Sienie :D

pikey 27.08.2010 12:55

Się Amice poszczęściło. Już pewnie losują kto zgarnie koszulkę Teveza:)

emj10 27.08.2010 12:56

Ta grupa to mniej więcej poziom grup w LM. Lepiej nie mogli trafić...

felipe 27.08.2010 12:58

No to nie pograją zbyt chłopaki.
Juventus - oni lubią lekceważyć, MOŻE jakiś remis u siebie Lech wywalczy, jeśli będzie to 5/6 mecz w grupie. 0 lub 1 pkt
MC - no tu może być mocny wpierd*l :lol: zwłaszcza w Manchesterze. 0 punktów niemal pewne
RBS - z nimi powalczą o trzecie miejsce, wszystko sę może zdarzyć, wszak Lech jak się ogarnie to Austriacy są spokojnie w zasięgu. Zwłaszcza, że w tym sezonie średnio im idzie. 3 punkty realne.

Podsumowując:
- ugranie 4 punktów bedzie dla Lecha sukcesem, 3 całkiem realne, 5 już nie za bardzo. 3 lub 4 miejsce, to nie powinno podlegać dyskusji.
Są jednak dwa wielkie plusy dla Lecha:
- ŚWIETNE wyjazdy, no z każdego koszyka jedne z lepszych
- mają pewnośc, że na meczach z Juve i MC wypełnią stadion nawet przy min. cenach 70-100zł. Olbrzymi pieniądz.


Zazdroszczę im, na prawdę :) Jak spaść to z wysokiego konia, nikt nie gwarantuje, ze wyszliby z innych, latwiejszych grup. Tu choć przeżyją niezapomniane chwile - i piłkarze i kibice. A nam zostaje tv...


emj10 - ja powiem więcej - ta grupa to poziom MOCNEJ grupy z LM...

rafal777 27.08.2010 12:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez emj10 (Post 969190)
Ta grupa to mniej więcej poziom grup w LM. Lepiej nie mogli trafić...

Jakby nie było to taką grupę w LM nazwano by grupą śmierci (jakby jeszcze za Lecha był np. Sparta)

studio2 27.08.2010 12:58

Piękniej nie mogło być:) Piłkarsko mam to gdzieś, kibicowsko przecudnie:)

emj10 27.08.2010 12:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez blanco (Post 969187)
A kibicujesz im ? ;)

Ja mam rodzinę we Włoszech i byłem na Juve już 2 razy , na Napoli i na Sienie :D

Kibicuje się polskim drużynom, a co najwyżej jestem sympatykiem Juve i Ajaxu z połowy lat 90-tych. Na Ajaxie byłem, na Juve nie.


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 12:38.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl