Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Wisła Kraków - piłka nożna (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=5)
-   -   Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=229)

TOMEK 11 19.08.2012 11:23

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Marszałek (Post 1269895)
Petrescu został trenerem Dynama Moskwa a tu cisza o tym ? To chyba najbardziej nastawiony na sukces klub, który Rumun objął po odejściu od nas.

Teraz ma kasę w sam raz na to, aby próbować kąsać CSKAA czy Zenith oraz aby zaistnieć w Europie. Kontrakt podpisał na 3 lata.

jest tylko kilka małych problemów :rotfl:
-0 bramek strzelonych i 9 straconych w pierwszych 4 kolejkach i ostatnie w miejsce w lidze:
http://www.transfermarkt.de/en/premi...ewerb_RU1.html
-zbyt mało graczy na poziomie do osiągnięcia choćby pierwszej 4:
http://www.transfermarkt.de/en/dinam...erein_121.html
-coroczna wyprzedaż najlepszego/najlepszych graczy wprost do konkurencji w Premier Lidze:
12/13 http://www.transfermarkt.de/en/aleks...ler_15076.html
11/12 http://www.transfermarkt.de/en/vladi...ler_24131.html
10/11 http://www.transfermarkt.de/en/kiril...ler_26591.html
10/11 http://www.transfermarkt.de/en/dmitr...ler_38782.html
09/10 http://www.transfermarkt.de/en/aleks...ler_15381.html
08/09 http://www.transfermarkt.de/en/igor-...ler_15112.html

wyar 19.08.2012 11:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1269898)
Kurto zebrał dzisiaj niezłe baty . Bramki 2 i 3 kuriozalne . Przy 4 winiłbym Kurtę . Ogólnie miał zimny prysznic może nie tyle dla Kurty , co dla jego fanów , którzy szybko uwierzyli że może stać się solidnym bramkarzem na miarę średniaka ligi holenderskiej .

Dla mnie osobiscie Kurto to fajny chłopak , z niezłym warsztatem , jednak nigdy nie stanie się wielkim bramkarzem . Brakuje mu cech przywódczych , nie emanuje od niego pewność siebie którą zresztą powinien jako bramkarz.. dawać zespołowi . Nie widziałem w nim wcześniej zresztą przyszłości Wisły . Być może się wyrobii w Holandii , ale nie postawiłbym na niego dużej kasy.

Co do Dana to powiem tyle - wyląduje on kiedys w swojej ukochanej Chelsea.

Jaja sobie z tym Kurtą robisz ? Mecz oglądałeś ? Co masz do chłopaka,w kilku sytuacjach ratował pupy kolegom (w pierwszej połowie chocby wolny Mertensa czy sam na sam ),a obrona średnio dopuszczała do groźnej sytuacji powiedzmy co 2 minuty ? Lecisz narracja polskich pseudodziennikarzy,którzy,jak bramkarza lubią,to w przypadku kiedy puści kilka goli winią obronę,a temu,kogo nie lubią,przypisują stanie jak kołek ???

matti123 19.08.2012 12:26

Według mnie Kurto nie zawinił przy żadnej bramce. Przy 4, na alibi krótki słupek pokrył więc nie można mieć pretensji.

Karherop 19.08.2012 12:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wyar (Post 1269907)
Jaja sobie z tym Kurtą robisz ? Mecz oglądałeś ? Co masz do chłopaka,w kilku sytuacjach ratował pupy kolegom (w pierwszej połowie chocby wolny Mertensa czy sam na sam ),a obrona średnio dopuszczała do groźnej sytuacji powiedzmy co 2 minuty ? Lecisz narracja polskich pseudodziennikarzy,którzy,jak bramkarza lubią,to w przypadku kiedy puści kilka goli winią obronę,a temu,kogo nie lubią,przypisują stanie jak kołek ???

napisałem że zawalił jedna bramke , a ty juz mi wkładasz w usta że zwaliłem winę na niego za cały mecz :rotfl:

Czyli co , gdyby Kurto puścił nawet i 15 bramek w meczu , przy obronie których nie miałby szans dalej oceniałbyś pozytywnie jego wystąpienie ?

Meczu nie oglądałem , natomiast obserwowałem jego rozwój w Wiśle i reprezentacjach młodziezowych i na tej podstawie mam wyrobioną opinie dotyczącą całokształtu tego zawodnika . Nie oceniam go za mecz ,ale za bramki które puścił .

Ułożony chłopak i wytrenowany chłopak, ale ikry bramkarskiej w nim nie widzę . Wrzucono go na głęboką wodę w Rodzie , gdzie istnieje niewyjaśniony kult polskich bramkarzy ( już 4 polski bramkarz w ich kadrze w przeciągu roku ) . Tyle . Przeczytaj dokładnie co napisałem 2 razy zanim znów pod wpływem emocji zaczniesz mnie cytować.

1q2 19.08.2012 21:37

Dziś tak trochę pogapiłem się na mecz Groningen , powinni to wygrać ale skończyło się 1-1.Ogólnie coś jak my za Maaskanta - klepali, klepali ale nie wiele z tego wynikało - obrona jedynie wydaje się konkretniejsza

A Dana to czeka nie lada wyzwanie.5 meczów 0 punktów, 1-11 w bramkach;)
Dziś znów wtopa + 2 czerwienie...nie zazdroszczę mu debiutu który będzie miał miejsce z Lokomotivem

FraMat 19.08.2012 22:18

Debiut to będzie w LE. Na lige czas potem

1q2 19.08.2012 22:28

Faktycznie..ciężko przypuszczać by to był udany debiut.

wyar 20.08.2012 11:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Karherop (Post 1269919)
napisałem że zawalił jedna bramke , a ty juz mi wkładasz w usta że zwaliłem winę na niego za cały mecz :rotfl:

Czyli co , gdyby Kurto puścił nawet i 15 bramek w meczu , przy obronie których nie miałby szans dalej oceniałbyś pozytywnie jego wystąpienie ?

Meczu nie oglądałem , natomiast obserwowałem jego rozwój w Wiśle i reprezentacjach młodziezowych i na tej podstawie mam wyrobioną opinie dotyczącą całokształtu tego zawodnika . Nie oceniam go za mecz ,ale za bramki które puścił .

Ułożony chłopak i wytrenowany chłopak, ale ikry bramkarskiej w nim nie widzę . Wrzucono go na głęboką wodę w Rodzie , gdzie istnieje niewyjaśniony kult polskich bramkarzy ( już 4 polski bramkarz w ich kadrze w przeciągu roku ) . Tyle . Przeczytaj dokładnie co napisałem 2 razy zanim znów pod wpływem emocji zaczniesz mnie cytować.

Tak rzeczywiście wkładam Ci w usta... :haha:
"Zwalasz winę na Kurtę za cały mecz" ? Gdzie to napisałem ? :lol:
Sęk w tym,że przeczytałem co napisałeś - a Ty najwyraźniej masz kłopoty z czytaniem zarówno swoich,jak i moich kwestii. Na podstawie występu Filipa z PSV piszesz o jakimś zimnym prysznicu,który jakoby miał spaść na głowy tych,co wierzą,że może stać się solidnym bramkarzem na miarę średniaka w lidze holenderskiej. Stwierdzasz to na podstawie meczu,którego nie oglądałeś - wyborne ! :haha:i jeszcze chcesz oceniać same bramki w oderwaniu od tego,co gotuje bramkarzowi obrona ??? To już na podstawie bramek mamy zacząć oceniać piłkarzy ??? :P Stąd tylko krok do kupowania piłkarzy na youtube.com :haha:
Kiedy piszę,że ja go obejrzałem,i przewaga PSV w tym meczu była ogromna, to wiem co piszę.Obrońcy dopuszczali do licznych sytuacji pod bramka Kurty,a ten właściwie przy żadnym golu nie zawinił (może odrobinkę przy 4 mógł lepiej się zachować),a obronił kilka sytuacji,w tym wspaniały wolny Mertensa czy sam na sam Lensa bodaj albo Narsingha)
Ale może kolega woli statystyki ? A proszę - posiadanie piłki 72:28 dla PSV,strzały 24:7 (12 celnych PSV !),621 podań,w tym 530 dokładnych dla Eindhoven,350 w tym 294 dokładne dla Kerkrade).
A rozłożenie na czynniki pierwsze bramek ? Ok - 3 bramki padały z 5 metrów,przy żadnej z nich zawodnicy nie byli naciskani przez obrońcę,4 bramka to rykoszet (Kurto złapany na wykroku,chyba lekko się poślizgnął),5 bramka to dość duży kąt,i tu zgoda że Filip mógł to obronić,chociaż strzał był niezwykle ostry i precyzyjny - więc MÓGŁ,nie musiał...
Twoje banialuki na temat 15 bramek przeciwko jakiemuś bramkarzowi nie są nawet dobrym żartem.
A podam Ci przykład dlaczego - tylko z wczoraj dwa mecze,gdzie bramkarze puścili 5 bramek,czyli Barca Sociedad i Bilbao Betis. w myśl Twojego rozumowania,Iraizoz i Bravo to kiepscy fachowcy,którzy nie poradziliby sobie średniaku ligi holenderskiej :haha: No i oczywiście zanotowali kiepskie występy :lol:
Nie mówimy więc o podwórku,tylko o bramkarzach nierzadko wysokiej klasy,których gra również jest uzależniona od obrony,oraz od napastników przeciwnika - im lepsi,tym trudniej jest,co oczywiste,obronić ich strzały. Żaden bramkarz nie jest zachwycony,puszczając kilka bramek,ale jeden mecz nie jest,co oczywiste dla każdego,podstawą do oceny. Gdyby był,Szczęsny po 2:8 w tamtym sezonie z MU nie wszedłby długo do bramki...

Nie mam żadnej pewności ani do tego,czy Filip poradzi sobie w Holandii,czy nie, i czy będzie solidnym bramkarzem,czy nie - a skąd Ty ja masz ? Twierdzisz,że widziałeś go tutaj - czy widziałeś go w ten sam sposób,co jego ostatni mecz czy puszczone bramki ? Wybacz,holenderscy fachowcy myla się jednak zdecydowanie rzadziej,niż polscy...
P.S. Ilość emotikonek to efekt celowy - śmiejesz się z czegoś,czego nie napisałem,to ja pośmieje się z czegoś,co NAPISAŁEŚ Ty...

laxa 20.08.2012 18:18

Wywiad z T. Hajto a w nim miedzy innymi:

Pan grając w piłkę, zarabiał krocie, a teraz twierdzi, że zawodnikom w polskiej lidze zbyt wiele się płaci...

Ja nie chcę zaglądać nikomu do kieszeni i jeśli rzeczywiście kogoś stać, aby dużo płacić, to niech płaci. Sądzę jednak, że polskiej piłki nie stać na pensje dla bardzo przeciętnych zawodników w granicach 150 tys. zł miesięcznie. Te pieniądze są po prostu marnowane, demoralizują, nie mobilizują do walki i poprawy poziomu. Płacić powinno się za konkretny wynik, dopiero po robocie. Tymczasem jak patrzę, że Paweł Brożek żąda pieniędzy za sam podpis na kontrakcie i polskie kluby mają zabijać się o takiego gracza, to jestem w szoku. No ludzie! Wielki gwiazdor wraca do Polski. Przecież on jak pojechał na ten podbój Trabzonsporu i Celticu Glasgow, to nawet w samochodzie silnika nie wyłączał. Nie grał ani w jednym klubie, ani w drugim, murawy nie powąchał, dwa razy nawet piłki nie kopnął. A tu wraca jak panisko i pewnie dostanie wielkie pieniądze. Pytam się - za co?

150 000 na miesiąc ma paru piłkarzy w naszej lidze, ciekawe czy Brożek też chciał tyle ?

dulli78 20.08.2012 20:07

Ale przecież Hajto nie chce zaglądać nikomu do kieszeni :lol: Praw ekonomii nie da się oszukać - jak ktoś będzie chciał płacić Pawłowi 150 patoli na miesiąc, to tyle zarobi i cześć. Hajto zapomniał też dodać, że Brożek próbował swych sił nie w jakiś Kebabsporach czy Hibernianach. Nie dał rady, ale to co innego niż polska, siermiężna liga - ja bym chciał żeby do nas wrócił

Rob_Zombie 20.08.2012 22:14

Oglądał ktoś dzisiaj Piotra? Jak zagrał?

Titto 21.08.2012 00:48

Ja oglądałem :) Według mnie najlepszy w dziurawej defensywie Lechii. Przeglądałem forum Lechii i Pietia był jedynym piłkarzem, którego chwalili.

W defensywie: zagrał bardzo dobrze - nie dawał się wkręcać w murawę, nadarzał za skrzydłowymi, blokował dośrodkowania itp. Widać było, że mu zależy.

W ofensywie: posyłał fajne crossy (czyt. przenosił ciężar gry na drugą stronę), decydował się na trudniejsze podania i świetnie mu to wychodziło, pokazywał się na lewym skrzydle, ale że woleli grać na nędznego Traore - który także poza sobą nie widzi innego piłkarza na boisku - to już inna sprawa.

Mimo, że przez pół roku nie grał profesjonalnie w piłkę, to imponował przygotowaniem fizycznym, wydolnością.

Jeśli częściej będzie grał na takim poziomie jak wczoraj z Polonią i jeśli będą omijać go kontuzje, to według mnie numer 1 na lewą obronę do kadry. Mówię poważnie, bo potencjalnie od Wawrzyniaka jest dużo lepszy.

Galonek 21.08.2012 09:48

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Titto (Post 1270334)
Ja oglądałem :) Według mnie najlepszy w dziurawej defensywie Lechii. Przeglądałem forum Lechii i Pietia był jedynym piłkarzem, którego chwalili.

W defensywie: zagrał bardzo dobrze - nie dawał się wkręcać w murawę, nadarzał za skrzydłowymi, blokował dośrodkowania itp. Widać było, że mu zależy.

W ofensywie: posyłał fajne crossy (czyt. przenosił ciężar gry na drugą stronę), decydował się na trudniejsze podania i świetnie mu to wychodziło, pokazywał się na lewym skrzydle, ale że woleli grać na nędznego Traore - który także poza sobą nie widzi innego piłkarza na boisku - to już inna sprawa.

Mimo, że przez pół roku nie grał profesjonalnie w piłkę, to imponował przygotowaniem fizycznym, wydolnością.

Jeśli częściej będzie grał na takim poziomie jak wczoraj z Polonią i jeśli będą omijać go kontuzje, to według mnie numer 1 na lewą obronę do kadry. Mówię poważnie, bo potencjalnie od Wawrzyniaka jest dużo lepszy.


Najlepszy w defensywie w meczu z zespołem, który nie miał nawet profesjonalnych przygotowań przed obecnym sezonem. Nie trudno pokazać się na takim tle. Wstrzymałbym się jeszcze z oceną obecnej wartości piłkarskiej "Pietii".

W większości przypadków Brożek zagrywał do najbliższego. Może właśnie z tego względu grali ciągle na Traore. Zresztą trudno, żeby zespół w ofensywie bardziej wykorzystywał bocznego obrońcę, niż skrzydłowego.

Przypominam tylko, że Piotrek zszedł w 72. minucie, m.in. dlatego, że nie miał już siły na kontynuowanie gry.

Co do jego przydatności pod kątem reprezentacji, to wyciąganie jakichkolwiek wniosków po JEDNYM meczu jest nie na miejscu.

FraMat 21.08.2012 11:03

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Titto (Post 1270334)
Ja oglądałem :)

Też oglądałem.
Zagrał, co najwyżej na poziomie Frederiksena, jeśli nie słabiej.
W dodatku za głupio-agresywne zachowanie otrzymał bezsensowną żółtą kartkę, choć sędzia miał prawo dac mu za to czerwoną.
Faktycznie. Zaangażowany był.

cassius31krakow 21.08.2012 13:24

Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1270400)
Też oglądałem.
Zagrał, co najwyżej na poziomie Frederiksena, jeśli nie słabiej.
W dodatku za głupio-agresywne zachowanie otrzymał bezsensowną żółtą kartkę, choć sędzia miał prawo dac mu za to czerwoną.
Faktycznie. Zaangażowany był.

Też nie przepadam za niektórymi (aktualnymi bądź byłymi) zawodnikami Wisły, ale na Boga czasem przesadzasz Waćpan z tą niechęcią. Więcej luzu FraMat. :-)

Titto 21.08.2012 17:40

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Galonek (Post 1270375)
Przypominam tylko, że Piotrek zszedł w 72. minucie, m.in. dlatego, że nie miał już siły na kontynuowanie gry.

Umknęło mi, przepraszam. W każdym razie z meczu na mecz będzie pod tym względem lepiej. Nie starczyło mu sił na cały mecz, ale nie ruszał się jak mucha w smole, nie miał problemów z bieganiem.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez Galonek (Post 1270375)
Co do jego przydatności pod kątem reprezentacji, to wyciąganie jakichkolwiek wniosków po JEDNYM meczu jest nie na miejscu.

Napisałem, że Brożek w dobrej dyspozycji bije Wawrzyniaka o głowę i jeśli będzie grał na zbliżonym poziomie jak dzisiaj z Polonią na tle Legii, Lecha, to by się przydał w reprezentacji.
Cytat:

Pierwotnie napisane przez FraMat (Post 1270400)
Też oglądałem.
Zagrał, co najwyżej na poziomie Frederiksena, jeśli nie słabiej.
W dodatku za głupio-agresywne zachowanie otrzymał bezsensowną żółtą kartkę, choć sędzia miał prawo dac mu za to czerwoną.
Faktycznie. Zaangażowany był.

Zapierdalał i jako jedyny miał jakiś pomysł na grę. Nie powiesz, że na tle innych lechistów wypadł mizernie. Inna sprawa, że faktycznie trudno wypaść mizernie na tle Bąka czy Pietrowskiego.

Wojtas 21.08.2012 22:54

Ja Piotrka zawsze lubilem ,choc ciagle pamietam to slynne "sam se zagraj" ktore powiedzial do Skorzy :D

a pilkarsko to on jest dobry,jak mu sie chce :)

seba_109 22.08.2012 09:17

Matko Bosko http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

westersyl 22.08.2012 09:32

Cytat:

Ja Piotrka zawsze lubilem ,choc ciagle pamietam to slynne "sam se zagraj" ktore powiedzial do Skorzy
Tylko ta sytuacja została załagodzona i to w sposób "zdecydowany" bo jeśli dobrze pamiętam to w następnym meczu graliśmy bodajże w Chorzowie i Piotrek zagrał tak, że był o klasę lepszy od wszystkich na boisku. Gol i asysta bodajże. Nie wiem z czego to wynikało bo czasami wchodzil na "international level" jednank nigdy nie udawało mu się utrzymać tego na dłuższy okres.

Jak już pisałem wcześniej chłop spędził ostatni okres w gabinetach lekarskich i po tym co zobaczyłem uważam, że on się spokojnie odbuduje.

brylant17 22.08.2012 09:42

Cytat:

Pierwotnie napisane przez seba_109 (Post 1270643)

Jak najdalej od WISEŁKI niech wraca do Poznania* albo Zagłębia Po co sobie nim nerwy psuć?

arti 22.08.2012 10:21

We wczorajszej PN dwustronicowy wywiad z Pawełkiem. W skrócie:

- chwali Skorżę i Fornalika (trenerzy będący z drużyną), dobrzy trenerzy i psychologowie
- Smuda też taki był, ale zmienił się po objęciu repry
- Petrescu podszedł do trenowania Wisły zbyt.. ambitnie i z niewłaściwym podejściem co sam ponoć później przyznał Mariuszowi :) ("często powtarzał fucking Polish players..." )
- odszedł z Wisły bo zaproponowano mu kontrakt niższy niż miał Jovanic
- dlaczego Wisła nie awansowała do LM? Zapytajcie działaczy...
- za rok wraca do Turcji

itd. itp. dość ciekawy wywiad

Fuks 22.08.2012 13:09

Dzisiaj w sądzie widziałem Bednarza w towarzystwie adwokata, i weszli na sprawę "Paszulewicz przeciwko Wiśle Kraków", ze świadkiem Hellerem. ciekawe o co się jeszcze sądzą..

wolfy 22.08.2012 17:31

Cytat:

Pierwotnie napisane przez arti (Post 1270669)
- odszedł z Wisły bo zaproponowano mu kontrakt niższy niż miał Jovanic

:shock:

Swoją drogą - ciekawe, ile te wynalazki Kapki zarabiają?

michu-k 22.08.2012 17:38

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Fuks (Post 1270721)
Dzisiaj w sądzie widziałem Bednarza w towarzystwie adwokata, i weszli na sprawę "Paszulewicz przeciwko Wiśle Kraków", ze świadkiem Hellerem. ciekawe o co się jeszcze sądzą..

Po tylu latach?

wolfy 22.08.2012 17:44

Cytat:

Pierwotnie napisane przez michu-k (Post 1270796)
Po tylu latach?

Proces na luzie mógł się zacząć i pięć lat temu. Polskie sądownictwo to trzeci świat. Potwierdzają to niezależne rankingi.

arti 22.08.2012 18:10

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1270799)
Proces na luzie mógł się zacząć i pięć lat temu. Polskie sądownictwo to trzeci świat. Potwierdzają to niezależne rankingi.

Paszul ostatnie mecze u nas zagrał jesienią 2006 (wg 90minut) niezłe jaja...:lol:

R33 22.08.2012 19:05

No włąśnie nie zagrał. Są tam 0. :D

arti 22.08.2012 20:41

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Reksio33 (Post 1270817)
No włąśnie nie zagrał. Są tam 0. :D

Racja,moje niedopatrzenie. Był w Wiśle do wtedy bez gry w lidze.

cfa 22.08.2012 21:11

Paszulewicz z tego co pamiętam znany był z tego, że z byłymi klubami rozliczał się co do złotówki.

Żmijka 22.08.2012 22:00

Cytat:

Nowy zawodnik Polonii Warszawa, golkiper Mariusz Pawełek, jest wielkim przyjacielem Dawida Zapiska, dlatego przy okazji walki o mistrzostwo ekstraklasy pomiędzy Lechią a Polonią zaplanowali spotkanie.
Udało się uczynić to w hotelu przed meczem i miało powtórzyć po jego zakończeniu. Niedyspozycja młodego kibica zatrzymała go w domu, stąd nie mógł gościć na PGE Arenie. Tam też postanowili udać się reprezentanci stołecznego klubu przed powrotem do Warszawy. Krótkie spotkanie było pełne wzruszeń. Przy okazji Dawid został obdarowany pamiątkami, medalem… (...)
http://www.lgft.pl/aktualnosci/polon...dawida-zapiska

Było to dokładnie na zasadzie "proszę zatrzymac autobus!" ;)

blanco 22.08.2012 22:06

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Żmijka (Post 1270864)
http://www.lgft.pl/aktualnosci/polon...dawida-zapiska

Było to dokładnie na zasadzie "proszę zatrzymac autobus!" ;)

Widziałem kiedyś program z Dawidem . Naprawdę świetny chłopak .

JrQ- 23.08.2012 08:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1270789)
:shock:

Swoją drogą - ciekawe, ile te wynalazki Kapki zarabiają?

Pawełkowi oferowano 150 tysięcy euro rocznie.

seba_109 23.08.2012 09:22

HE HE HE [JACKA GMOCHA] http://sport.onet.pl/pilka-nozna/eks...wiadomosc.html

kamanwislak 23.08.2012 10:26

Dragon Szczyglice - Wisła Kraków Oldboje 1-3 (1-2)

1-0 Mroziński (8.)
1-1 Kazimierz Kmiecik (16.)
1-2 Marcin Kuźba (34.)
1-3 Marcin Kuźba (82. k.)

Wisła Oldboje: Artur Sarnat - Mariusz Jop, Maciej Musiał, Jerzy Kowalik, Janusz Nawrocki, Krzysztof Bukalski, Dariusz Marzec (70. Marek Motyka), Zdzisław Janik (75. Krzysztof Szopa), Tomsz Kulawik, Kazimierz Kmiecik (60. Marek Kusto), Marcin Kuźba.
Źródło: sportowetempo.pl

Ventigo 23.08.2012 10:28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez seba_109 (Post 1270908)

To przez Jovanicia musiał pan wyemigrować do Turcji?
W przeszłości często rywalizowałem z zagranicznymi bramkarzami i… nie byłem gorszy od takiego Ilie Cebanu czy Emiliana Dolhy. Odszedłem z Wisły, bo działacze sprowadzili za pół miliona euro bramkarza, któremu miesięcznie wypłacali duże pieniądze. Mnie zaproponowali natomiast angaż, zgodnie z którym miałem zarabiać mniej niż połowę jego pensji. Poczułem się urażony, ale i zażenowany faktem, że w prasie pojawiały się na temat mojego nowego kontraktu informacje wyssane z palca, ale wychodzące z klubu. Chciałem zostać w Wiśle, ale mnie tam nie chciano.


Pawełek twierdzi że Jovanicia sprowadzono za 0,5 mln euro

JrQ- skąd wziąłeś te 150 tyś bo jeśli to prawda to Jovanic zarabiałby u nas 300 tyś euro. W takim razie nic dziwnego że za żadne skarby nie chce od nas odejść bo nigdzie indziej tyle nie dostanie.

Widzę że ten Kapka to ma głowę do interesów szkoda tylko, że naszym kosztem:-/

wolfy 23.08.2012 11:43

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JrQ- (Post 1270903)
Pawełkowi oferowano 150 tysięcy euro rocznie.

Jovanić zarabia więcej?!

:shock:

Dwa razy?!
Matko...


Niech mi jeszcze któryś zwolennik Bednarza i Uniwersalnego Zdzisia napisze o przepłaconym Jaliensie.

arti 23.08.2012 11:58

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Ventigo (Post 1270917)
To przez Jovanicia musiał pan wyemigrować do Turcji?
W przeszłości często rywalizowałem z zagranicznymi bramkarzami i… nie byłem gorszy od takiego Ilie Cebanu czy Emiliana Dolhy. Odszedłem z Wisły, bo działacze sprowadzili za pół miliona euro bramkarza, któremu miesięcznie wypłacali duże pieniądze. Mnie zaproponowali natomiast angaż, zgodnie z którym miałem zarabiać mniej niż połowę jego pensji. Poczułem się urażony, ale i zażenowany faktem, że w prasie pojawiały się na temat mojego nowego kontraktu informacje wyssane z palca, ale wychodzące z klubu. Chciałem zostać w Wiśle, ale mnie tam nie chciano.


Pawełek twierdzi że Jovanicia sprowadzono za 0,5 mln euro

JrQ- skąd wziąłeś te 150 tyś bo jeśli to prawda to Jovanic zarabiałby u nas 300 tyś euro. W takim razie nic dziwnego że za żadne skarby nie chce od nas odejść bo nigdzie indziej tyle nie dostanie.

Widzę że ten Kapka to ma głowę do interesów szkoda tylko, że naszym kosztem:-/

To właśnie wywiad o którym pisałem wcześniej.
Jak zwykle nie ma jak tego zweryfikować, ani tego 0,5m ani kwot kontraktów.

QBAS 23.08.2012 12:54

No ciekawa informacja, a najgorsze jest w niej to, że wcale bym się tak bardzo nie zdziwił, jeśli okazałaby się prawdziwą... Ot, działacze już mnie wiele razy nauczyli o logice swoich działań..

domin_czyzyny 23.08.2012 13:19

Gdyby to była prawda, że piłkarz z zaciągu Kapki (np. Jovanic lub Bunoza) zarabia takie pieniądze, o których mówi Pawełek, to naprawdę Cupiał musiałby być mega .......nięty, aby trzymał dalej w klubie takiego człowieka jak Kapka.

Z jednej strony Cupiał na taką machloję powinien szybko reagować - bo to Jego kasa, ale czasem mi się wydaje, że to może tylko kwestia podejścia, wypicia odpowiedniej ilości wódki lub po prostu omamienia. Cupiał jest bardzo majętny, ale czy równie bardzo rozumny to już nie wiem...

Wszyscy wiemy, że te transfery Kapki z lata 2010 są wszystkie bardzo podejrzane (Cikos, Bunoza, Jovanic, Paljic, Riso). Oczywiście nie pamiętam, czy one wszystkie były przeprowadzane za rządów Kapki czy już któryś za nowego dyrektora z Holandii.
Ale faktem jest to, że wszystkie śmierdzą.

Później się dziwimy, że Maki idą do Bełchatowa lub młody talent do Jagiellonii lub gdziekolwiek indziej - jak u nas kasa tracona jest w taki sposób. A starcza nam jedynie na Burasa za 8000 zł.

U nas być w zarządzie lub decydować o transferze to jak żyła złota, można się obłowić bo przecież i tak niedługo taka osoba zostanie wywalona z klubu - więc po co ma uczciwie pracować i strzec interesów klubu, a jak jeszcze jest to osoba, która przyjeżdża do nas z Suwałk lub jest przesiąknięta UBecją lub po prostu ma w sercu LEGIĘ to się nie dziwmy temu.

Po co przekonywać do akademii, jak przecież tylko można by było przy budowie coś dorobić, a później od dzieciaków czy ich rodziców nie wyciągnie się takiej KASY jak od menadżerów czy piłkarzy. Taki menadżer czy piłkarz, z chęcią odpali część za załatwienie miłego pobytu w KRK, gdzie głównym zajęciem będą wizyty w Bonarce czy Galerii Krakowskiej.

serek.c2 23.08.2012 14:26

Cytat:

Pierwotnie napisane przez wolfy (Post 1270933)
Niech mi jeszcze któryś zwolennik Bednarza i Uniwersalnego Zdzisia napisze o przepłaconym Jaliensie.

A cóż znowu wspólnego z Jovanicem a szczególnie z wynegocjowanym kontraktem tegoż piłkarza ma Bednarz?


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:18.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl