![]() |
Może nie mam aż tak krytycznego zdania w stosunku do Baszcza jak dj_ibutti (w sumie poszedł do Dyskobolii, przecież to nie Polonia;)), jednak Marcin tą decyzją stracił w moich oczach dość znacznie. Nie dlatego, że poszedł grać do innego polskiego klubu niż Wisła, tylko dlatego, że poszedł do Wojciechowskiego... Myślałęm, że ma chłop więcej oleju w głowie i nie będzie chciał nawet podjąć rozmowy z takim przygłupem jak Pan W.
Proszę też Was o nie przesadzanie z takimi frazesami jak "musi zarobić na starość". Baszczu swoje już zarobił... Mógł zakończyć karierę w Ruchu, a potem spokojnie znaleźć dobrze płatną posadkę w Wiśle albo u Niebieskich. Wybrał jednak kasę Wojciechowskiego. Mam tylko nadzieję, że nie przekona się na własnej skórze do jakiego cyrku się wpakował bo chłopaka zawsze lubiłem. |
Cytat:
W dodatku Polonia to - o ile coś się nie zmieniło - zgoda naszej sąsiadki zza Błoń. Co innego, gdyby Baszczu przeszedł do takiego Zagłębia, gdzie też nieźle płacą. To jest klub kibicowi Wisły obojętny. |
Pierwszy poważny minus dla Stana.
|
Cytat:
Baszczu jest po ciężkiej kontuzji, nawet przed kontuzją Rybus wkręcał go w ziemie, że aż żal było na to patrzeć. Zresztą Stan sam widział w jakiej formie jest Baszczu i czy może nam się przydać. To wszystko. Żeby nie było Baszczu kilka lat temu to piłkarz o 2 klasy lepszy niż Cikosz ale on ma 34 lata, na pozycji bocznego obrońcy motoryka to podstawa. Tak wiem może grać na stoperze jednak osobiście wierzę, w Jaliensa, on pokazał że potrafi wskoczyć na "international level", chociażby w meczu przeciwko Lechowi czy Jagielloni. |
250 tys euro dla podstarzałego i jakby nie patrzec troszke już schorowanego gracza? Ciesze się że Stan nie patrzy na niego w kontekście "zasłużonego" "cieszącego się powszechnym szacunkiem" gracza, tylko w miarę obiektywnie, pod kątem przydatności i relacji koszty/poziom sportowy. PLUS DLA STANA i SZACUN DLA BASZCZA. NIECH CIĄGNIE KASĘ OD HANDLARZA WOJCIECHOWSKIEGO.
|
Powodzenia Baszczu! Na stoperze jeszcze pogra sensownie z 2-3 lata, zarobi kasę, będzie zadowolony. Co miał zrobić dla Wisły to już zrobił, nie dorabiaj dj_ibutti ideologii do tego transferu.
|
O Baszczyńskim:
Cytat:
Dobrze się czujesz moderatorze? |
Narzekamy, że w naszych klubach coraz mniej Polaków, że ceny horrendalne itd. a jak ktoś przenosi się z jednego do klubu do drugiego to jest jazda.
Dla mnie granicą nieprzekraczalną jest jedynie transfer, do Craxy. A Baszcza szkoda do takiego klubu ale to inna para kaloszy. |
co tu dużo pisać... Baszczu się po prostu zbłaźnił i tyle, do Discopolo żaden szanujący się człowiek, a tym bardziej piłkarz nie idzie...
|
Cytat:
Marcin poszedł przede wszystkim tam gdzie go chcieli. Wisła nie chciała go to miał nie skorzystać z dobrego kontraktu w Polonii? No ludzie. Piłka to przede wszystkim pieniądze i tym się w pierwszej kolejności kierują piłkarze. Rozumiem, gdyby przeszedł do KSC lub CWKS LW to byłby smród, ale KSP? Dla mnie to taka Odra z bogatym właścicielem. Marny stadion, mało kibiców, bez przyszłości... |
Jakby nie patrzeć to Baszczu poszedł do klubu, który w przyszłym sezonie jest jednym z faworytów rozgrywek. Jakieś buki już maja kursy na przyszły sezon i Polonia jest 2 za Wisłą. Może On nie chciał iść do Zagłębia gdzie tez dobrze płacą i grac o środek tabli? Tylko chciał grac o pudlu? A żeby grac o pudło to miał do wyboru Wisłę, Lecha, Legie, Polonie i może Śląsk.Wojciechowski robi akcje, to wszyscy wiedza, ale jakby spojrzeć na ostatnia rundę to ta Polonia nie gra źle i nieźle punktuje. Wiec z sportowego punktu widzenia Baszczu wybrał bardzo dobrze.
|
Cytat:
Ja Baszcza lubiłem i dalej lubię, bo to był piłkarz niewiarygodnie charakterny i oddany Wiśle. Ale.. Jestem przesądny i uważam Baszcza za takiego piłkarza, który przynosi pecha w el.LM. W tym przekonaniu utwierdził mnie mecz z PAO, kiedy Baszczyńskiego zabrakło na boisku i Kuba grał na prawej obronie.. Wygrany 3:1.. Ja nie będę płakał, że Marcin nie podpisał z nami, ale też nie będę płakał, że podpisał z Dysco. Szkoda tylko, że to zgoda żydów, ale nie ukrywajmy Marcin robi to dla pieniędzy. I zejdźcie z niego ....a. BASZCZU Z NAMI, Z KIBICAMI! |
Cytat:
|
Cytat:
Ludzie, ogarnijcie sie |
Dobra, przyznaje poniosły mnie wczoraj emocje. Przesadziłem z niektórymi tekstami i przepraszam. Wynikało to z mojego bardzo osobistego stosunku do "Dżumy Stolicy" i nie mniej osobistego do Baszcza, którego zawsze miałem za wzór, legendę piłkarza. Mam tylko nadzieję, że Marcin nie zapomni o Wiśle, czy nawet Ruchu i nie będzie deklarował przywiązania do Dyskopolo. Macie rację, musi zarobić pieniądze, a w Grecji obawiał się o zdrowie rodziny. Po głębszym przemyśleniu to rozumiem.
|
I tak kończą legendy.
|
A co ten Baszczu miał zrobić, karierę zakończyć ?? Jakby poszedł do Lecha, Craxy czy Legii to ok, rozumiem. A Baszczu poszedł do Polonii... I CO Z TEGO ?? Ludzie, chcecie żeby był świętszy od papieża? Chciałbym, żeby wszyscy co tak piszą byli tak honorowi, etyczni, itp... Ale wiem że tak NIE jest
|
Cytat:
|
Baszczu dostał po prostu dobrą propozycję dorobienia do emerytury bez konieczności wyjeżdżania z kraju. Też mi się to nie podoba, że będzie grywał w zespole, gdzie na trybunach bluzgają Wisłę. Ale skoro w Grecji było nieciekawie dla rodziny, a tu ma szanse dograć do emerytury....
|
Wisle baszczu sportowo by nic nie dal. Chcial zostac w Polsce, Polonia dala dobra oferte, klub z ambicjami to sie Baszczu zdecydowal.
Mysle, ze i tak w jego sercu bedzie zawsze Wisla. A moze warszawa mu odpowiada bo przymierza sie na eksperta do c+ ;) |
Pytanie czy w Wiśle uznali Baszcza za słabego piłkarza, bo maja lepsze kandydatury, czy po prostu zaproponowali mu za niskie zarobki w stosunku do tych jakie oczekiwał.
|
E tam. Niech robi co chce. Kiedyś grał u nas, teraz będzie grał w Polonii. Futbol to jest biznes.
|
Baszczu z nami kibicami! Polonia Warszawa to nic takiego, bez spinki panowie! To, że nas nie lubią to mało istotne. Większość klubów nas obraża i i tyle. Legia, Craxa czy Lech są niewybaczalne, ale Polonia to pikuś.
|
Baczyński nigdy nie był dobrym graczem , nie ma czego żałować. Pieniądze okazały się najważniejsze i wybrał Polonie. Klub Kokosa bedzie miał nowego członka:)
|
Baszczyńki w Polonii! Rozumiem i akceptuję ale jakoś dziwne uczucie kiedy człowiek który prowadził u nas doping będzie grać u jednego z rywali.
|
Z Baszczem było by jak z Żurawiem, Branco i kebabem zupełnie nie przydatni...W tym że żuraw i kebab nam mecze uratowali:> Wiec poruwanie raczej do branco co stawia go jeszcze w gorszej sytuacji. To że niby jest jakąś legendę oznacza że trzeba go do klubu sprowadzać za wszelką cenę.
A dokładnie jak mówią inni piłkarze to normalni ludzie wykonują prace zarabiają na rodzinę muszą ją utrzymać. Jak nic za dwa lub za rok będzie robił w c+ lub TVP:P |
@jendrus
Powinieneś zmienić forum, na wróżka.com może szukają niespełnionych talentów wróżbiarskich. Baszczu grał dobrze w Grecji więc nie wiem na jakiej podstawie wysnuwasz wnioski , że u nas by się nie sprawdził. |
Żegnamy wielkiego Żurawia. Zobacz z nami, jak zmieniał się piłkarz Wisły [ZDJĘCIA]
http://www.krakow.naszemiasto.pl/art...-sie,id,t.html Fajny tekst o siedmiu latach Żurawskiego w Wiśle. I sentymentalna galeria z całej kariery w naszych barwach. Dobrze byłoby, żeby po zakończeniu kariery wrócił znowu do Wisły. |
Cytat:
|
Na Wisłę bluzga 3/4 ligi, najważniejsze że nie przeszedł do Cracovii, Lecha bądź Legii. Jest ok.
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 21:29. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl