![]() |
Pero: Wydaje mi się, że jeśli źródeł świateł będzie kilka i do tego nie będą one punktowe, to cień padający na boisko będzie na tyle niewyraźny, że wręcz niewidoczny. Zresztą, na wielu stadionach w Europie światło jest ponad linią dachu i w niczym to nie przeszkadza.
|
Cytat:
|
http://www.youtube.com/watch?v=GvwhMM1CvXo&NR=1
Takie cuś, nie powinno być żadnego cienia. Jak widać to zawsze jest poniżej oświetlenia. |
HHaa.. właśnie przed chwilą była rozmowa Urbana z kobitką z canal+ . Opowiada o tym , że murawa się zapada na Hutniku i pokazują video jak przygniata kawałek murawy kulą inwalidzką :D
|
Cytat:
podpisalismy umowe z Hutnikiem?? zupelnie cicho na ten temat |
Cytat:
|
My tu się cieszymy że stadion ruszył a trzeba w końcu trochę ponarzekać:p
Co z krzesełkami? Jakie kolory jaki model? Przez zmianę modelu siedzonek na Lechu pojemność ma się zmniejszyć o 5 tys:!: Dla jakiego modelu została u nas wyliczona liczba 33 tys miejsc? Wiadomo coś na ten temat jak wyglądają? Może trzeba by prezydenta zapytać:> |
A zadał Pan pytanie o sektor dla gości? Jak będzie zabezpieczony?Będą wielkie bufory czy ogarną to jakimiś płotem i siatką żeby przedmioty nie latały?
|
Cytat:
Byłaby to totalna kompromitacja. |
Cytat:
Cytat:
|
Nieprawda - wystarczą siatki, może jakieś wysokie pleksy, nie wiem. Jest dużo możliwości zabezpieczenia dwóch sektorów obok siebie. I nie trzeba robić żadnych szopek w postaci sektorów buforowych.
+ monitoring i pociąganie do odpowiedzialności, oczywiście. |
Cytat:
|
Cytat:
|
Jak Parchy przyjadą to ustawimy w buforach co dwa metry ze dwie umywalki + dozownik mydła w płynie, ewentualnie jakieś pojemniki na ręczniki papierowe. I styknie.
|
Cytat:
|
Cytat:
http://stadionwisly.info/files/konku...kurs_promo.jpg W miare możliwości (nie wiem jakie są) prosiłbym go przedstawić Prezydentowi lub odpowiedniej osobie. Nic lepszego myśle nikt nie wymyśli Ewentualnie w kibicowskim układzie niebieski góra, czerwony dół- co byłoby miłym gestem Prezydenta w kierunku kibiców :) |
Cytat:
to jest coś co będzie na długie lata i nie warto działać zbyt pochopnie, ot tak po ujrzeniu jednego projektu. Będzie możliwość skonsultowania sprawy wzoru i koloru z SKWK to wtedy najwyżej zrobi się kilka projektów i wybierze ten najlepszy. Poza tym nie wiadomo czy nie uda się dograć czegoś z jakąś firmę która zarezerwuje sobie napis na jednej z trybun. |
Cytat:
No nie żartuj sobie, że taką 'sraczkę' chciałbyś na stadionie .... i nie pisz w imieniu wszystkich kibiców. |
popieram kolege wyżej..ten projekt jest tak bukieciarski że aż wstyd... wygląda to jak ruski folklor... bez przesady nie róbmy ze stadionu szopki Bożonarodzeniowej.. projekt jest brzydki a znalazł się on na stronie stadion Wisły dlatego żeby pokazać o co chodzi..
|
Poczekajcie na razie z krzeselkami i pochopnymi wyborami. Majchrowski da odpowiedz i wtedy przypuszczam ze zostanie ogloszony konkurs. A nawet jesli odpowiedz bedzie negatywna to mysle ze mamy na tyle duza sile przebicia ze krzeselka beda takie jakich beda chciec kibice. Projekt musi byc wypasiony i wybrany sposrod wielu propozycji.
Jak komus sie nudzi to niech juz teraz sobie porysuje. Wg mnie fajnie gdyby na wzorze pojawil sie najprostszy z mozliwych tekstow oddajacych to co wszyscy kibice mysla o naszym klubie i naszym miescie: "Wisła Pany" I bardzo dobry jest tez pomysl ze zmianą nazwy sektora D na X - Dziesiątkę!! |
Cytat:
Mi osobiscie projekt baardzo sie podoba. |
money.pl
Prace budowlane na stadionie Wisły przyspieszają Nabierają tempa prace związane z przebudową stadionu Wisły. Systematycznie dostarczane są kolejne prefabrykaty, które wykorzystane zostaną przy [FONT=Tahoma,sans-serif]budowie[/FONT] trybuny zachodniej. Według zapewnień rzecznika Wisły Kraków od początku marca na terenie inwestycji pojawi się dodatkowych 250 pracowników a prace będą prowadzone w trybie trzyzmianowym. Wykonawca zapewnia, że wzniesienie surowej konstrukcji trybuny zachodniej potrwa nieco ponad 2 miesiące. Niemal gotowa jest natomiast konstrukcja zadaszenia nad trybuną wschodnią stadionu Wisły. Rozpoczęto również montowanie masztów oświetleniowych. Planowany termin oddania stadionu do użytku to lipiec b.r. |
Coś ostatnio same dobre wieści ;) Może jednak zdążymy z tym stadionem na europejskie puchary ;)
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
|
mi sie ten pomsył podoba, jakby nie patrzeć to mało jest stadionów z taką grafiką.
Dla przykładu, wersja ekstremalna z Lizbony: http://stadiony.net/pictures/por/est...alvalade11.jpg |
Czarny
Też tak uważam - prostota a nie barok:) |
Powinny być wszystkie krzesełka czerwone na całym stadionie plus biała gwiazda i na tym koniec!
|
a jaka będzie widoczność na trybunie wschodniej jak zawiesza telebim i reklamy?? przecież to ma długość 1 sektora trybuny
na samej górze będą kamery TV |
Cytat:
|
Cytat:
Tutaj macie info odnośnie telebimu. |
Osobiście nie wierze w to, że krzesełka na stadionie będą czerwone. Pomyślcie jak to będzie wyglądało. A,B i C czerwone a E i boki D niebieskie... Miasto nie da jeszcze kasy na wymianę niebieskich krzesełek. Chcieli przecież wymienić krzesełka na składane, ale to kosztuje wiec się rozmyślili. Uważam, że stadion będzie lepiej wyglądał cały niebieski i może ewentualnie z napisem „WISŁA KRAKÓW” na C tak jak to kiedyś ktoś ładnie przedstawił.
|
Cytat:
|
Cytat:
+1 dla jednolicie czerwonych siedzisk. |
Cytat:
Pozytywne zapowiedzi niech sobie będą, ale nie ma co w nie wierzyć i łudzić się, że stadion będzie w lipcu po odbiorach. Imo jeśli do lipca wyrobią się z konstrukcją żelbetową w stanie surowym ze wszystkimi stopnicami, to będzie bardzo dobry wynik. Oby w kolejne 5 miesięcy udało się trybunę wykończyć, wyposażyć i zamontować dach. Oby też do tego czasu rozstrzygnięto sprawę IT oraz trybuny północnej. Później odbiory. Trybuna wschodnia budowana jest już od 12 miesięcy (nie liczę ścianki szczelinowej, wtedy wyszłoby już ponad 1,5 roku), a do końca prac jeszcze daleko. Same odbiory wraz z dopuszczeniem do użytku w najlepszym wypadku potrwają około 2 miesięcy. Lepiej nie oczekiwać cudów i przygotować się na rundę jesienną sezonu 2010/2011 na Hutniku, w lutym 2011 powinniśmy spodziewać się stadionu gotowego pod klucz, po odbiorach. Jeśli stadion zostanie oddany do użytku szybciej, to będzie radość, jeśli zrobimy wielkie oczy, bo stadion nie gotowy według zapowiedzi to będzie płacz jak po stracie E2012 przez Kraków. Wszelkie znaki na ziemi i niebie wskazują, iż Wisła w tym roku na stadion nie wróci. Trzeba też przygotować się na kolejne przegłosowywania budżetu, bo oprócz tych 11mln będzie jeszcze pewnie przegłosowanie funduszy na IT oraz na trybunę północną. |
Prosze Was z tym "śniegiem" wygląda to, jak ktoś wspomniał jak kupione u ruskich na targu. Brakuje tylko złotych albo chromowanych elementów... Podobno drużyny z czerwonymi krzesełkami statystycznie najwięcej wygrywają domowych meczów, także jestem za :D
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Dwa-to dyskusja o krzesełkach była ładnych kilka stron wcześniej i jakoś większa część krytykantów tego wzoru się zdrzemnęła i dopiero teraz się odzywa. Trzy - żaden wzór nie dogodzi wszystkim, to akurat pewne Cztery-do kłapania co się komu podoba a co nie - na necie jest masa ludzi- jak było hasło w styczniu żeby zebrać się i podziałać w sprawie stadionu i hali to zgłosiło się zaledwie parę osób.Nie widziałem żadnych czarnych,wonskich czy wojtal żeby byli chętni.Pozostawie to bez komentarza Pięć- nie ma żadnej pewności że za parę tygodni - jak odpowie prezydent- będzie sens cokolwiek organizować- w sensie konkursu, bo na wschodniej jak się ociepli- mogą już układać krzesełka, a na pewno je muszą wcześniej zamówić. |
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 10:27. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl