![]() |
Cytat:
|
np. z Legią. No chyba, że uznasz, że ten mecz to gra o pietruszkę. Bo mistrza już mieliśmy. Ja minimalistycznego podejścia nie popieram. Tym bardziej, że nie graliśmy już w innych rozgrywkach.
|
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Ten mecz był ważny tylko dla kibiców a dla zespołu i Maaskanta już nie był ,ale niech Ci będzie to mamy zawalony rewanż z Apoelem i pół meczu z Legią dodam od siebie Podbeskidzie rewanż gdzie przy golu wypuścił piłke... więc 2 mecze i połówka z Legią ,a teraz pomyśl sobie w ilu meczach Pareiko bronił piłki których prawa obronić nie miał... |
Cytat:
|
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
|
Liga Europejska: pora na Odense. Zamknięty trening Wisły
http://www.gazetakrakowska.pl/sport/...isly,id,t.html |
Kolejnymi MP nie ma się co jarać, ta liga jest słabiutka, nie ma drużyny, która potrafiłaby zagrać równo nawet jeden sezon. APOEL ma taki sam budżet jak my, a broniliśmy się przed nimi jak przed mistrzem Premier League co najmniej. Równie dobrze mogło być 0-2 u siebie i 0-4 na wyjeździe i wcale nie byliby co niektórzy zaskoczeni. Popatrzcie na statystyki. Poza meczem z Lechem gramy antyfutbol, Melikson dostaje kontuzji i nie ma gry w ogóle.
Jaliens jest doświadczony i powinien grać równo. Wilk jest pomocnikiem a nie napastnikiem i ma piłkę umieć rozgrywać. Sobolewski - ja też jestem wojownikiem, może Stan mnie zatrudni. Ludzie, dzisiaj wojownik w pomocy jest ogrywany niemiłosiernie, piłka ewoluuje, jest coraz szybsza, a europejskie średniaki grają coraz lepiej technicznie. |
Zdaniem duńskiego trenera czwartkowych rywali nasz poziom jest:
Cytat:
http://translate.google.com/translat...la-krakow.aspx wprawdzie bardziej po polskiemu niż po polsku ale sens da sie zrozumieć. |
Bardzo jestem ciekawy czy uda się przełożyć dobre fragmenty z meczu z Amicą na solidnego europejskiego średniaka (choć może to trochę na wyrost, ale jednak wyeliminowanie Panathinaikosu...).
Bo tak naprawdę to w takich meczach można ocenić czy potencjał danego piłkarza rokuje nadzieję na oczekiwany przez nas poziom, tzn. regularność na średnim europejskim poziomie. Przede wszystkim czy wracamy do taktyki "europejskiej" czy też taktyka bardziej ofensywna? Co by nie mówić, to jeżeli mamy zbierać punkty do rankingu to przegrać z Duńczykami nie można! Tak naprawdę to nie ma dla drużyny żadnych wymówek. |
Cytat:
|
Cytat:
Cytat:
|
Cytat:
http://vimeo.com/7218526 Szmata zdarza się nawet najlepszym i to nawet kilka razy w sezonie. |
Cytat:
Pareiko zawiódł nie ma co się oszukiwać. Zawiódł w najważniejszym momencie , spalił się psychicznie co mu nie powinno się zdarzyć. Koniec kropka. Jednak jak nie tak to inaczej by nam strzelili te bramki. Cały zespół grał żenue i tyle. No ale dla mnie strach pomyśleć co by nawyprawiał pan Pawełek na miejscu Siergieja :) |
Cytat:
Wilk jest defensywnym pomocnikiem a defensywny pomocnik pierwsze ma odbierać piłki a od rozgrywania jest Melikson i Garguła,Znajdz mi w polsce defensywnego pomocnika który ci imponuje w rozgrywaniu piłki tylko daruj sobie Murawskiego i Vrodjaka ktorzy kosztowali po milionie euro.Wilk jest jednym z lepszych graczy Wisły a będzie lepszy gdy ogra się w pucharach. |
Cytat:
Cytat:
Z Apoelem było 2-3 w dwumeczu, a nie jakieś enigmatyczne 0-2, czy 0-4 …oj niektórzy to się nie mogą pogodzić z faktami. Zaś mogło to być 1-2 na wyjeździe i nasz awans do LM. Zaś statystyki są takie że w pierwszym meczu Apoel miał zero (0) sytuacji bramkowych, no ale przecież powinien wygrać 2-0, jakim cudem ? No powinien bo tak chcą nasi niby-kibice. Rozumiem że jak wygrywaliśmy z Legią 4-0 to też był „antyfutbol”, na polemikę z takimi tezami zresztą w istocie szkoda czasu. Jaliens ostatnio właśnie gra równo i dobrze. Wilk tak jak Sobol to def. pomocnicy jakby ktoś nie zauważył. Generalnie smutny jest los wiecznego narzekacza… no bo MP nie cieszy, bramki dla Wisły też nie cieszą (bo albo fartem albo „antyfutbol”), oj smutny jest los …smutasa. Na szczęście to kwestia wolnego wyboru. Ot bo można zarówno „jarać” się kolejnym MP i cieszyć z każdego zwycięstwa jednocześnie widząc niedostatki drużyny i kolejne rzeczy do poprawy jej gry. Tyle że to dotyczy tych co potrafią połączyć jedno z drugim, czyli jednak nie smutasów. |
Faktycznie klub bardzo słabo reklamuje mecz LE, ja nie widziałem nigdzie żadnego plakatu, reklam też w necie nie ma, jakoś tak dziwnie. Dziś kupowałem bilety zero osób. Ciekawe jak to jutro będzie z frekfencją. Godzina rozpoczęcia meczu też swoje robi.
|
przeciez sa na mieście plakaty już od ponad tygodnia
|
Cytat:
Godzina meczu właśnie bardzo dobra. Ludzie będą mogli po pracy / szkole, ew. obowiązkach domowych spokojnie pojechać na mecz. Co do marketingu- leży, kwiczy i robi pod siebie. |
Dla mnie godzina bardzo dobra. Zdąże z Śląska dojechać :)
|
Godzinę ustaliła fifa a nie klub oni to chyba dogadania nic nie mieli:mysli:
|
Cytat:
|
Cytat:
Tak, na Wiśle "mistrzostwo Polski" to jest nic, obowiązek, Puchar Polski traktujemy jak ciężar, niepotrzebny balast- głupota! Zachowując odpowiednie proporcje: Copa del Rey w Hiszpanii też nie jest zbyt popularne i cenione, a jednak Barcelona stara sie co rok sięgnąć i po to trofeum. A u nas? PP- ble, Mistrzostwo- nic wielkiego... Słaba liga? To pokażmy, że jestesmy ponad innymi wygrywając co się da na krajowym podwórku i błyśnijmy w Europie! Dziwiło mnie lekceważenie APOEL-u (cieszę się, że wygrali w LM i życzę im dalszych dobrych wyników- szcz. pozdrowienia dla "ekspertów"), mam nadzieję, że to się już nie powtórzy w przypadku LE. Mecz z Lechem daje nadzieje, że jutro nie polegniemy z kretesem, że coś zdziałamy. Liczę, że zobaczymy trochę akcji Meliksona, Ilieva i jeśli Kirm wejdzie to w końcu coś wykorzysta; po przerwie wpuścić nabuzowanego Małego, poszarpie... Oczekiwania spore, ale podejdźmy do tego spokojnie. WSPÓLNIE- piłkarze i kibice, razem! Zróbmy wszystko, by tej jesieni mówiło się o chlubie w odniesieniu do Wisły. (Bo czasem mam wrażenie, że w Wiśle siedzi jakiś kompleks, problem pt. "europejskie puchary".) |
Cytat:
Szanowny Panie, Chciałbym wyrazić nasze zaniepokojenie faktem braku transmisji spotkania Ligi Europejskiej PSV Eindhoven – Legia Warszawa na antenie kanału otwartego należącego do Grupy Cyfrowy Polsat, właściciela praw telewizyjnych do pokazywania rozgrywek UEFA Europa League w sezonie 2011/2012. Gra Legii i Wisły Kraków w fazie grupowej Ligi Europejskiej jest niezwykle istotnym wydarzeniem dla kibiców piłki nożnej oraz doskonałą okazją na promocję polskiego futbolu. Ograniczanie dostępności transmisji niezwykle atrakcyjnie zapowiadającego się spotkania, inaugurującego występy zespołów z naszego kraju w tych prestiżowych rozgrywkach, jest dla nas niezrozumiałe. Uważam, że wszyscy wspólnie – kluby, organizacje piłkarskie, media - powinni dołożyć wszelkich starań, aby możliwie najszerzej propagować polską piłkę i budować silną markę naszych klubów. Zdajemy sobie sprawę z uwarunkowań biznesowych, nie jesteśmy władni by kreować Państwa strategię działań, nie mniej jednak według naszej wiedzy, obowiązek pokazywania meczów polskich drużyn w rozgrywkach pucharów europejskich wynika z przepisów Ustawy o radiofonii i telewizji (art. 20b). Oczekuję, że biorąc pod uwagę powyższe argumenty podejmą Państwo decyzję o udostępnieniu meczu Legii szerokiej publiczności i czwartkowe spotkanie pokazane zostanie w kanale otwartym. Z poważaniem Leszek Miklas Wiceprezes Zarządu Legii Warszawa |
otwarty trening dla mediów przed meczem z Odense BK via KIKS.tv:
http://kiks.tv/2011/09/wisla-przed-liga-europejska/ |
Jestem ciekaw czy ITI będzie pokazywac mecze polskich drużyn w przyszłym sezonie w kanale otwartym bo jak nie to list Miklasa w przyszłym roku będzie można odebrac jako cyrk na kółkach jak cały ten kraj.
|
Cytat:
2. Z Apoelem u siebie zagraliśmy na 0 z tyłu, bo świetnie zagrali Chavez i Jaliens, z przodu zbyt wiele nie pokazywaliśmy, Wisła zawsze grała do przodu (do czasów Wernera Liczki). 3. Jeżeli chodzi o przywołany przez Ciebie mecz z Legią - w polskiej lidze powinniśmy brylować i odstawiać innych na 10 pkt na koniec sezonu. Taki Ci u nas poziom. 4. Wilk i Sobol do DM, spoko, tylko, że dziś pomocnik musi być wszechstronny, nie wystarczą podania do lepiej ustawionego... obrońcy. Dziś DM musi umieć uwolnić się spod krycia celnie zagrywają z 1szej piłki. Musimy mieć jeszcze przynajmniej jednego takiego piłkarza prócz Meleksa. 5. Ty widzisz naszą grę oczami kibica Wisły i chwała Ci za to, ale ciekaw jestem co by było gdyby strzał Tonewowi wyszedł. Takie mecze należy wygrywać 2-0, 3-0. To tylko polepsza morale. reszta później |
Cytat:
wiesz ile wynoszą podatki na Cyprze? |
Oglądając dziś Trabzonspor z Interem wreszcie zrozumiałem :D Graczy klasy Brożków to my musimy mieć na ławce, gracze pokroju Arka nie mają być ostoją defensywy tylko jej uzupełnieniem - wtedy pogramy w CL, jeszcze parę lat i doczekamy się ale musi być FREKWENCJA - a Mały niestety nie pomaga
|
Cytat:
Dzisiaj też miał role ostatniego stopera dyrygującego całym blokiem obronnym. A czy wyglądał lepiej czy gorzej od kolegów z obrony w tym akurat meczu to skrawa subiektywna i dyskusyjna Co do jutrzejszych meczów naszych i Legii - Rozumiem że puki co ani nas ani ich w Polsacie ani nawet na tv4 nie pokażą ? Zobaczymy co okaże sie jutro. Oby Drhtv działało lepiej niż wczoraj |
Cytat:
Co do meczu to nasz jest na TV4. |
Cytat:
|
Żeby zakończyć temat transmisji, to Borek w studiu LM wytłumaczył, że TV ma obowiązek pokazania przynajmniej jednego meczu w kanale otwartym.A więc żadnego prawa nie łamią.
I już zapowiedział, że za dwa tygodnie mecz Legii z Hapoelem będzie na antenie TV4, a Wisły w Polsacie Futbol.I chyba ten temat można zakończyć. |
Cytat:
|
A moim zdaniem w otawartym paśmie powinni puszczać mecz drużyny, która akurat gra na wyjeździe. Prosta przyczyna: kasa- na wyjazd nie każdego stać, a i miejsca są bardziej ograniczone.
Na mecz u siebie zawsze można pójść/pojechać, po normalnych cenach. Szkoda, że się tam ludziki w tym polsacie nad takim rozwiązaniem nie zastanowiły i nie pomyślały o tych (szcz. pieniądze) kwestiach... :/ EDIT: @hetzer- wiesz, o ile z ligą (Eklasą) może sobie Cyfra+ tak pogrywać, to już np. polsatowi moim zdaniem się nie opłaca. Przyczyna znów prosta: ani Legia, ani Wisła nie gwarantuje wyjścia z grupy w LE; żaden polski klub nie gwarantuje gry w LE co rok (i tak np. w przyszłym sezonie żaden może nie dostać się nawet do LE) więc myślę, iż bardzo mało osób pójdzie po dekoder polsatu, żeby pooglądać naszych "orłów". Kilka meczów można przemęczyć na necie ;) |
Cytat:
Cytat:
Myślenie że ligę powinniśmy zawsze wygrywać z 10 punktową przewagą jest okay, tyle że my ostatnio tak właśnie ją wygraliśmy (3 kolejki przed końcem i 10 pkt. przewagi). Byłoby też miło jednak abyśmy zauważyli że jest 2011 rok a nie 1999 czy 04' i Wisła Kraków już nie jest samotna wyspą w lidze i dlatego właśnie każde mistrzostwo należy szanować. Co do grania ofensywnego to jednak należałoby dać trochę czasu trenerowi, myślę że mecz z Amiką jest krokiem we właściwym kierunku. Nie od razu Kraków zbudowano, a z naszą drużyną jest tak jak ze stadionem czyli budujemy, ciągle budujemy. PS. Wyższy poziom sportowy Wisły, zwłaszcza w europejskich pucharach (!?) ... Jestem za ! |
Cytat:
|
| Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:23. |
Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl