Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

Kamson 15.06.2010 16:22

Cytat:

Przy pierwszej wpłacie przelewem bankowym nie ma możliwości wcześniejszego zaksięgowania depozytu.

Przelew trwa od 2 do 7 dni roboczych.
Wpłaty księgowane są od poniedziałku do piątku w godzinach porannych.

Jak tylko wpłacona przez Pana kwota pojawi się na naszym koncie bankowym, postaramy się o jej jak najszybsze dopisanie do konta gracza.

Serdecznie pozdrawiamy!

Twój bet-at-home.com Team
A bonus jest do jutra, ****a mać...

rabi86 15.06.2010 16:52

A nie możesz skorzystać z przelewy 24?

Maxior 15.06.2010 17:46

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 914506)
A bonus jest do jutra, ****a mać...

Możesz nawet z rana wpłacić przelewem, wyślesz do nich skana mailem i powinni dać kasę na koncie. Do 12godz jest promocja:D

Szarny 15.06.2010 18:36

Kamson olej ten bet-at-home. Jak nie masz jeszcze konta w bet365 to masz bonus do 200pln, też nieźle. A opcji do wyboru, livebetting, wysokosc kursów nieporównywalna. No i tv w bet365 przynajmniej działa w odroznieniu od baha:D. Tylko jakby co to wplata przez MB albo kartą. Spiesz sie, oferta wazna do konca czerwca ;)

Jak patrze na ten zalosny handicap w bahu, zawsze (0:1) albo (1:0) z dziadoskim kursem to mnie zalewa...
Nawet dzisiaj mecz Brazylia - Dzong Team i nie dali jakiegoś (0:2), tylko standardowo (0:1) po kursie 1,25:D, a w innych bukach z reguly w granicach 1,40

El'kabat 15.06.2010 18:53

BAH głownie bazuje na uzytkownikach,ktorzy zaczynaja,rozleklamowali sie i jako ludzi ida do nich :)
Zmieniaj na bet365(sam moge polecic,wszystko jak do teraz super,najlepszy live,szybkie wyplaty i wplaty przez moneybookers),unibet tez niczego sobie.

Hudy 15.06.2010 19:15

bawię się tak na poważniej od tych mistrzostw i przez to, że kiedyś tam założyłem konto w BAH wpłaciłem tam kaskę i teraz męczę się z tym bonusem bo z tymi stawkami żeby uzbierać kurs min 2 na to co gram u innych wystarczą dwa meczyki a tu o jeden więcej

mniejszy wybór i kursy niskie a jakie plusy??

Speedy 15.06.2010 21:27

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Speedy (Post 914200)

Nowa Zelandia - Słowacja
x/2 4,15
bramka w 93 min...

WKS - Portugalia
1 3,45
WKS bliski wygranej pod koniec meczu...

Brazylia - Korea Północna
(0-2) x 3,80
je**ny ci ciu cia...

Odechciewa mi się, ale lecimy dalej..

Honduras - Chile 2 1,60
Hiszpania - Szwajcaria
(0-1) 1 1,80

dubel z ako 2,88

RPA - Urugwaj 2 2,45
ale w sumie jeśli gospodarze mają wyjść z grupy to raczej tego nie przegraja...

londonfan 15.06.2010 22:04

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Hudy (Post 914621)
bawię się tak na poważniej od tych mistrzostw i przez to, że kiedyś tam założyłem konto w BAH wpłaciłem tam kaskę i teraz męczę się z tym bonusem bo z tymi stawkami żeby uzbierać kurs min 2 na to co gram u innych wystarczą dwa meczyki a tu o jeden więcej

mniejszy wybór i kursy niskie a jakie plusy??

nieznam dokladnie regulaminu owej oferty bonusowej , jednak jak w wiekszosci chodzi zapewne o obrot po okreslonym kursie , mozna to zrobic w zasadzie bez rzadnej straty, tzn stracimy pare groszy z kasy z bonusa jednak w ostatecznym wyniku i tak bedziemy na + im wiekszy bonus tym wiecej zarobimy, potrzebujemy 2 konta najlepiej na betfair (najwyzsze kursy) gramy surebeta z min strata (groszowe straty ) i juz po pierwszym zakladzie mozemy byc wlascicielami bonusiku badz obrucic bonus po fajnym kursie u buka , gramy do skutku ,mala wada ze im wiecej prob obrotu przerzucenia bonusu na...w tym przypadku betfair, musimy ladowac konto o kolejna gotowke ,wiec trzeba miec przygotowane pare zlotych na taki manewr , przy obecnym rynku bonusow...nic tylko kroic zlodziei.:)
CZYTAC REGULAMIN PRZED WEJSCIEM W DANY BONUS!!!

farciarz 16.06.2010 10:00

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Szarny (Post 914589)
Kamson olej ten bet-at-home. Jak nie masz jeszcze konta w bet365 to masz bonus do 200pln, też nieźle. A opcji do wyboru, livebetting, wysokosc kursów nieporównywalna. No i tv w bet365 przynajmniej działa w odroznieniu od baha:D. Tylko jakby co to wplata przez MB albo kartą. Spiesz sie, oferta wazna do konca czerwca ;)

Jak patrze na ten zalosny handicap w bahu, zawsze (0:1) albo (1:0) z dziadoskim kursem to mnie zalewa...
Nawet dzisiaj mecz Brazylia - Dzong Team i nie dali jakiegoś (0:2), tylko standardowo (0:1) po kursie 1,25:D, a w innych bukach z reguly w granicach 1,40


oferta jest do końca ale wrześnie:D

Na czym polege ten punkt w regulaminie bet365??
"Aby postawić zakłady za bonus, zagraj za kwotę kwalifikującego się depozytu jednokrotnie w wybranych zakładach sportowych. Musisz dokonać obrotu depozytem i bonusem 3 razy przed możliwością wypłaty."

mam postawić za całą kwotę którą wpłaciłem czy jak?? bo to że 3 razy to wiem

na dzisiaj troche szaleństwa:

Afryka Południowa - Urugwaj (Połowa/Wynik końcowy) X/X 4,90
Hiszpania - Szwajcaria (under/over 3.5) 2 3,20 ako: 15,68

Honduras - Chile 2 1,60
Hiszpania - Szwajcaria (Szwajcaria nie strzeli) 1,70 ako:2,72

Francja - Meksyk 1 2,10
Hiszpania - Szwajcaria (under/over 2.5) 2 1,75 ako:3,68

Szarny 16.06.2010 10:27

Chodzi o to, ze oni dopisują Ci ten bonus od razu po wpłacie, ale nie od razu można za te bonusowe pieniądze obstawiać. Trzeba zagrać w sumie za równowartość wpłaty (albo max. 200zł jeżeli wpłata była na ponad 200zł) , żebyś mógł obstawiać za tą bonusową kasę.

Glova91 16.06.2010 10:57

Ostatnio dobra passa wiec dzis:
Hiszpania (-1)- Szwajcaria 1 1,85złx100zł=185zł
i jezeli wyjdzie dobry sklad to uderze na poczatku to:
Hiszpania-Szwajcaria (1poł.) 1 1,75złx70zł=122,50zł

JAN ZEMBRZYCKI 16.06.2010 12:14

Cytat:

WKS - Portugalia X
1poł:X
Cytat:

Chile - Honduras 1
1poł:X
połowa/koniec:X/X

Clijsters - Safarova 2
dokładny wynik:2:1 Clijsters
Cytat:

Kuznetsova - Cristea 2
dokładny wynik:2:1 Kuznetsova

Petrova - Makarova 2
dokładny wynik:2:1 Petrova
Cytat:

Hiszpania - Szwajcaria 1
1poł:X
wynik 1 poł:1:0
handicap 0:2 dla Szwajcarii:X
Cytat:

Simon - Kuznetsov 2
dokładny wynik:2:1 Simon
Cytat:

Schuettler - Ward 2
dokładny wynik:2:1 Schuettler


Szarny
:
Hiszpania to David Villa i cała masa bezmyślnych białasów biegających bez ładu i składu??.
Zrobili co mieli zrobić.

farciarz 16.06.2010 17:26

Cytat:

Nowa Zelandia - Słowacja 1 8,10:D

Brazylia - Korea Północna (under/over 1.5)1poł 2 1,95
FC Flora Tallinn - JK Trans Narva 1 1,75 ako:3,41

WKS- Portugalia X 3,10
Brazylia - Korea Północna (Korea nie strzeli) TAK 1,45
Paide Linnameeskond - JK Tulevik Viljandi 2 1,80 ako: 8,09

Brazylia - Korea Północna (under/over 2.5) 2 1,55
Hiszpania - Szwajcaria 1 1,25
FC Kuressaare - FC Levadia Tallinn 2 1,10 ako: 2,13

WKS - Portugalia (Połowa/Wynik końcowy) X/X 4,75
Brazylia - Korea Północna (under/over 3.5) 2 2,20 ako: 10,45

na dzisiaj troche szaleństwa:

Afryka Południowa - Urugwaj (Połowa/Wynik końcowy) X/X 4,90
Hiszpania - Szwajcaria (under/over 3.5) 2 3,20 ako: 15,68

Honduras - Chile 2 1,60
Hiszpania - Szwajcaria (Szwajcaria nie strzeli) 1,70 ako:2,72

Francja - Meksyk 1 2,10
Hiszpania - Szwajcaria (under/over 2.5) 2 1,75 ako:3,68
no to mój optymizm został uciszony:D

na wieczór:

Afryka Południowa - Urugwaj 2
Vikingur Gota - NSI Runavik 2 ako:5,05

Szarny 16.06.2010 17:49

Cytat:

Pierwotnie napisane przez JAN ZEMBRZYCKI (Post 914988)
Hiszpania to David Villa i cała masa bezmyślnych białasów biegających bez ładu i składu??.
Zrobili co mieli zrobić.

Zaczynam Ci wierzyć:D.

Ja też jestem zwolennikiem teorii spiskowych, ale nie dopatrywałem sie tego w meczu Kamerunu bo ogladalem ich w mistrzostwach Afryki i tam grali słabiutko. Co innego Hiszpania, zawsze grają z goscmi, ktorzy murują caly mecz bramke ale zawsze tego gola potrafili wcisnąć. Bo w to ze są bez formy nie uwierze, widzielismy co zrobili z nami w Murcii. Moze to te "piękno futbolu" własnie ;) Sam juz nie wiem.. to co jutro na Grecję?:D

El'kabat 16.06.2010 18:01

Cytat:

Pierwotnie napisane przez El'kabat (Post 911626)
No wiec MŚ,kupon główny:

Hiszpania-Honduras 1
Anglia-Algeria 1
Holandia-Japonia 1

ako 1,94

Co do meczu rpa z meksykami to wezcie sobie podarujcie to lepiej,rozsadek mowi Meksyk,ale gospodarzom sie zawsze latwiej gra i tu moze byc kazdy wynik,podobnie jak Urugwaju z Francja,logika mowi Urugwaj,ale zabojadom zawsze moze mecz wyjsc bo ogórami do bicia to oni nie sa...:)


Do tego na 11 i 12 idzie :
Urugwaj-Fr Urugwaj strzeli
Anglia-Usa Anglia strzeli
Arg-Nigeria Arg strzeli

ako 1.85

I w zaleznosci od tego kuponu tak potem bedzie gra wygladala.

Dziś buki zrobiły przychód na następne pół roku,można zacząć coś grać na tych mistrzostwach...
Licze,że w nastepnych meczach Anglii,Holandi i Hiszpani juz takiej pyty nie bedzie.

suchyTSW 16.06.2010 18:10

Panowie oceńcie fachowym okiem :P

http://images39.fotosik.pl/301/8d6a223d97de185em.jpg

Glova91 16.06.2010 18:12

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Glova91 (Post 914948)
Ostatnio dobra passa wiec dzis:
Hiszpania (-1)- Szwajcaria 1 1,85złx100zł=185zł
i jezeli wyjdzie dobry sklad to uderze na poczatku to:
Hiszpania-Szwajcaria (1poł.) 1 1,75złx70zł=122,50zł

Chyba pierwszy raz byłem szczęśliwy, ze nie miałem prądu w czasie meczu...bo bym wtopił pięknie.

farciarz 16.06.2010 18:34

Cytat:

Pierwotnie napisane przez suchyTSW (Post 915246)
Panowie oceńcie fachowym okiem :P

http://images39.fotosik.pl/301/8d6a223d97de185em.jpg


za dużo meczów podziel na kilka(po 2 ,3 zdarzenia) i powinno być dobrze chociaż po wczorajszym i dzisiejszym dniu to nie wiem czego się spodziewać:lol:

suchyTSW 16.06.2010 18:40

mialem taki fajny kuponik, juz cieszyłem się wygraną bo wszystkie mecz ładnie wchodziły a tu Hiszpania przegrała :/

JAN ZEMBRZYCKI 16.06.2010 19:06

Urugwaj - RPA 1
DNB:Urugwaj
over 2.5gola

suchyTSW
Cytat:

Panowie oceńcie fachowym okiem
Dobry kupon ale:
Paragwaj 1.95 to jakieś 0,35gr za dużo.
No i USA bym dał czystą 2 :)

PelsonTSW 17.06.2010 09:06

Francja - Meksyk (Typ) 1 2,2
Argentyna - Korea Południowa (Typ) 1 1,4
Grecja - Nigeria (Typ) 2 1,85
ako:5,7

Hudy 17.06.2010 09:22

Cytat:

Pierwotnie napisane przez suchyTSW (Post 915246)
Panowie oceńcie fachowym okiem :P

http://images39.fotosik.pl/301/8d6a223d97de185em.jpg

Typowy kupon z obstawieniem na faworytów więc jest szansa

dwa mecze mi tylko podchodzą pod remisy
Grecja-Nigeria
Niemcy-Serbia
takie przeczucie:))

a dla mnie pewniaki to Słowenia-Stany X2 i Par-Słowacja 1X ale już nie gram bo miałem też innych:)))

Speedy 17.06.2010 09:54

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Speedy (Post 914756)

Honduras - Chile 2 1,60
Hiszpania - Szwajcaria
(0-1) 1 1,80

dubel z ako 2,88


RPA - Urugwaj 2 2,45

Argentyna - Korea 1
Grecja - Nigeria 2
Francja - Meksyk obie strzelą NIE

rabi86 17.06.2010 11:36

Ktoś wie czy ten bonus na bah co się już skończył dotyczy meczów z trzema możliwymi wynikami? Czyli że 1x2 można postawić, a np over/under 2.5 już nie?
Już nieaktualne.

farciarz 17.06.2010 11:43

Cytat:

na wieczór:

Afryka Południowa - Urugwaj 2
Vikingur Gota - NSI Runavik 2 ako:5,05
no nie ma to jak dobrze zakończyć:D

na dzisiaj

Francja - Meksyk 1X
Argentyna - Korea Południowa 1
Grecja - Nigeria X2 ako:2,28

Cytat:

Pierwotnie napisane przez rabi86 (Post 915548)
Ktoś wie czy ten bonus na bah co się już skończył dotyczy meczów z trzema możliwymi wynikami? Czyli że 1x2 można postawić, a np over/under 2.5 już nie?
Już nieaktualne.

wg. mnie to wszystko można obstawiać ale najlepiej napisz do nich

PelsonTSW 17.06.2010 11:54

czy na bahu sa zaklady z podporka to jest 1X i X2?
zakład podwójna szansa polega na tym, że jesli po polowie lub po calym spotkaniu wynik bedzie zgodny z obstawionym to zaklad wchodzi tak?

Donki 17.06.2010 11:59

Cytat:

Pierwotnie napisane przez PelsonTSW (Post 915562)
czy na bahu sa zaklady z podporka to jest 1X i X2?

Tak
10 znakó

JAN ZEMBRZYCKI 17.06.2010 12:10

Cytat:

Urugwaj - RPA 1
DNB:Urugwaj
over 2.5gola
Cytat:

Becker - Greul 2
dokładny wynik:2:1 Becker


Cytat:

Dent - Ebden 2
dokładny wynik:3:1 Dent
Cytat:

Argentyna - Korea 1
1poł:X
połowa/koniec:
Korea/Argentyna
Korea/X

Zagrałem tak gdyż dziwi mnie dlaczego w 1 połowie buki dają 7zl na Koreę i X2 1.6 ??.

Cytat:

Nigeria - Grecja 1
DNB:Nigeria


atbb 17.06.2010 18:33

dwa single:
LA Lakers-4.0 @ 1.52
zwrot
Francja v Meksyk (Dokładna suma goli) 0 goli @ 6.5

Kamson 17.06.2010 19:32

Francja - Meksyk 1
Anglia - Algieria 1

strzeli gola: Toulalan kurs 12 ;)

Speedy 17.06.2010 22:18

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Speedy (Post 915495)
Argentyna - Korea 1
Grecja - Nigeria 2
Francja - Meksyk obie strzelą NIE

Niemcy - Serbia 1
Słowenia - USA x
Anglia - Algeria (0-1) 1

farciarz 18.06.2010 11:41

Cytat:

na dzisiaj

Francja - Meksyk 1X
Argentyna - Korea Południowa 1
Grecja - Nigeria X2 ako:2,28
licze na faworytów:-D

Anglia - Algieria 1
Niemcy - Serbia 1
Holandia - Japonia 1 ako: 2,51

i mam nadzieje że się nie przelicze:lol:

Kamson 18.06.2010 12:18

Anglia (-1) i Niemcy. 2.33

Holandia mistrzem 8.0

Villa królem strzelców 10.0

Donki 18.06.2010 12:55

Niemcy i Anglia handi 2.33 ??:shock:

Kamson 18.06.2010 12:56

Z handi tylko Anglia :D

edit: pie***le te mistrzostwa...

JAN ZEMBRZYCKI 18.06.2010 14:47

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 916193)
Z handi tylko Anglia :D

edit: pie***le te mistrzostwa...

Zrozum że są stawiane ogromne sumy........i tyle.

USA - Słowenia 1
DNB:USA

farciarz 18.06.2010 18:50

Cytat:

Pierwotnie napisane przez farciarz (Post 916156)
licze na faworytów:-D

Anglia - Algieria 1
Niemcy - Serbia 1
Holandia - Japonia 1 ako: 2,51

i mam nadzieje że się nie przelicze:lol:

no to się przeliczyłem:-/

systemem Janka nadrobiłem:-D:

Petkovic A. - Flipkens K. 2
dokładny wynik: 2:1

Istomin D. - Garcia-Lopez G 2
dokładny wynik: 2:1

El'kabat 18.06.2010 20:44

jak patrze co Anglia robi to ja pierd...wały ,wały i jeszcze raz wały

Kamson 18.06.2010 22:30

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Podsumowania z Weszło
Najważniejsze: bukmacherzy kontra reszta świata 100:0

Nie postawie już złamanego grosza na te Mistrzostwa.

El'kabat 18.06.2010 23:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez Kamson (Post 916610)
Nie postawie już złamanego grosza na te Mistrzostwa.

Mnie ciekawi o jakie pieniadze gra idzie,jesli Anglia odpier*ala cos takiego...Rozumiem,ze mozna stwarzac sobie okazje,ale nie biegac calkowicie,potykac sie o siebie i to przez caly mecz to juz w takie cuda nie uwierze..A patrzac na miny anglikow,w tym Terryego to złodziejstwo dekady...


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 02:19.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl