Forum Kibiców Wisły Kraków

Forum Kibiców Wisły Kraków (https://forumwisly.pl/index.php)
-   Porady bukmacherskie (https://forumwisly.pl/forumdisplay.php?f=20)
-   -   Bukmacherki nadszedł czas... czyli nasze kupony (https://forumwisly.pl/showthread.php?t=104)

pan Dudi 08.01.2010 10:06

Jakbyś zagrał 2 z 3 za te 300 (w sumie), to mógłbyś wygrać:

ab- 189

ac- 185

bc- 220,5

jak wejdą wszystkie to wygrasz 594.

nbns 08.01.2010 10:25

dzieki... znasz sie cos Dudi na hokeju ;)

pan Dudi 08.01.2010 11:25

Cytat:

Pierwotnie napisane przez nbns (Post 838924)
dzieki... znasz sie cos Dudi na hokeju ;)


Znam się tyle, że obstawiam czasem na czuja nhl i czasami wchodzi :lol: Jakieś dłuższe analizy w tej grze nie mają sensu, bo tam chyba jest sporo przypadku (nic dziwnego z resztą, skoro goście grają tak często). A z tego co widziałem ostatnio, to Toronto lubi sobie czasem wygrać, a Buffalo dawno nie przegrało, więc ostrożnie z tym meczem. ;)

salek 08.01.2010 12:29

Na stronie www.igol.pl są co tydzień ciekawe analizy bukmacherskie, robione przez bet-at-home.com. Czasem warto skorzystać z ich podpowiedzi, choć nie zawsze się z nimi zgadzam:-)

Generalnie- obstawienie meczu Liverpool- Tottenham należy traktować jako loterię:-)

kameleon2323 08.01.2010 22:54

Salzburg-HDD Olimpija Over 5.5 +
Dusseldorf-Iserlohn 1
Pardubice-Ml.Boleslav 1
Ingolstadt-Kassel 1
Aalborg-Herning 1
Wegry-Polska
2

Lajcikowy kupon a wszedł :P

felipe 09.01.2010 13:13

Na dziś trójka:

Arsenal
Leeds
Villareal

Debiut w nowym roku :)

kameleon2323 09.01.2010 14:34

Vityaz Ch. - Omsk 2 - przełożony
AS Roma - Chievo 1
Xanthi - Panathinaikos 2

Villarreal - Almeria 1

AKO : 5.47
Stawka : 20


Inter M. - Siena 1
Valladolid - Atletico M. 2
PAOK - AEK 1
Sporting L. - Leixoes 1

Polska - Chorwacja 1

AKO : 11.46
wkład : 10

LuKaS TSW 10.01.2010 12:03

Na dziś:
Olympiakos-Larisa 1
Fiorentina-Bari 1
Real-Mallorca 1

Kameleon dlatego Ci mecz "przełożyli" :http://sport.interia.pl/hokej/aktual...minuty,1422140

fialo 10.01.2010 12:18

Bksch Delecta Bydboszcz - Mostostal Azoty Kedzierzyn Kozle 2 1,80
AC Fiorentina - AS Bari 1 1,65
SSC Napoli - UC Sampdoria 1,80
Kto uzyska lepsze miejsce? A.Kofler - W.Loitzl (Head to Head) Andreas Kofler (AUT) 1,65

kameleon2323 10.01.2010 15:13

Fiorentina - Bari (2.5) +2.5 1.90
Ambri - Bern 2 1.75
Litvinov - Kladno 1 1.70
Trentino - Macerata 1 1.37

kameleon2323 11.01.2010 17:39

Anorthosis F.-Salamina +2.5
Manch.City-Blackburn 1
Wyb.Kos.Sl.-Burkina Faso +2.5

Szarny 11.01.2010 23:46

Takie pytanie.

Wiecie może jak buki traktują odwołane i nierozegrane w przeciągu kilku dni mecze w zakładzie systemowym, np. 2 z 3? Też liczą je po kursie 1.00, a jeżeli wszystkie zostały odwołane to zwrot wkładu?

LuKaS TSW 12.01.2010 13:49

na dziś:
Villarreal-Celta 1
Neath-Aberystwyth X2
Egipt-Nigeria 1X
Zurich-Zug 1

kameleon2323 12.01.2010 14:10

Frolunda - Brynas 1
Zurich - Zug 1
Troicki V. - Baghdatis M. 2
Wolfsburg - Eisbaren (5.5) +
Panellinios - Nancy 1

Maciejo 12.01.2010 15:10

Tours FC - FC Istres 1
Basel - Bayern 2
Roma - Triestina (0:1) 1

Tours mocne u siebie, powinno poradzić sobie z Istres, które znajduje się w strefie spadkowej i nie wygrało od września żadnego meczu na wyjeździe.
co do Bayernu, wiem, że nie powinno się grać meczy towarzyskich, ale Bundesliga rusza niedługo i pewnie będą chcieli się sprawdzić przed rozpoczęciem rozgrywek, a Basel nie jest jakimś wygórowanym przeciwnikiem.
Roma w pucharze z drugoligowcem też nie powinna mieć problemów.


Bayern 3:1
Roma 3:1
Tours niestety przełożone.

grzesiek632 13.01.2010 18:56

Kurna mac..
dziś wszedł mi najwiekszy kurs w moim życiu 4,40 w meczu Guingamp 1 - 0 PSG... tylko co z tego jak Kamerun mi zwalil kupon...

szkoda..
pocieszam sie tylko tym ze postawiłem ten kupon jedynie za 20zł..

LeQ 13.01.2010 19:23

Dzisiejsze:
Monaco-Montpellier 1
Kamerun-Gabon 1
Jihlava-Kadan 1
AIK Sztokholm - Bofors 1
Philadelphia - New York 1

kameleon2323 14.01.2010 14:58

Krefeld- Inglostadt
typ: +5.5
kurs: 1.50
Angola - Malawi
typ: +2.5
kurs: 1.80
Thurgau
-Sierre
typ : 2
kurs: 2.05

El'kabat 15.01.2010 00:02

Na noc taki luzny kupon :
Boston Celtics
Atlanta Hawks
Pittsburg Penguins
Chicago Blackhawks


Jakies propozycje do przedyskutowania na dzis ? Caen,Bayern ?

Szarny 15.01.2010 14:53

Troche z innej beczki. Złote Globy:lol:

A (1 z 3)
1. najlepsza aktorka (dramat) - Helen Mirren (The Last Station) 12,00
2. najlepszy serial - Mad Men 2,30
3. najlepszy reżyser - Cameron (Avatar) 4,00

B (1 z 3)
1. najlepszy dramat - The Hurt Locker 5,90
2. najlepsza aktorka (komedia, musical) - Meryl Streep (Julia i Julia) 1,25
3. najlepszy aktor (dramat) - Morgan Freeman (Invictus) 8,00

stawka: 3
wkład; 27 zł
max. wygrana: 748,50 zł

---------------------------------------

A z piłki też systemowo.

A (2 z 4)
1. Bayern - Hoffenheim 1
2. Bolton - Arsenal 2
3. ManU - Burnley 1

4. Bilbao - Real 2

B (1 z 4)
1. Iraklis - AEK 2
2. Nancy - Lyon X2
3. Atletico M - Gijon 1

4. Chievo - Juventus X2

stawka: 3
wkład: 72 zł
wygrana: 200,40 zł (43,8 zł)

Kamson 17.01.2010 15:10

Aston Villa - West Ham 1
Bolton - Arsenal 2
Schalke - Nurnberg 1
Roma - Genoa 1
Milan - Siena 1


wkład 10, do wygrania 62

El'kabat 17.01.2010 17:55

No to Aston Villa dzis pojechala w pi*du....

kameleon2323 20.01.2010 15:31

Polska - Szwecja(Gr.C) 1 1.45
Marseille - Le Mans 1 1.32
Arsenal - Bolton 1 1.20
Slowenia - Niemcy(Gr.C) 2 1.60
CSKA - Sofia-Kazan 1 1.55

buk: Milenium

Kurs ogólny: 5.70
Wkład: 20.00 zł
Przewidywana wygrana: 102.53 zł


Niemcy : Powód prosty muszą wygrać aby wyjść z grupy . Myślę że Niemców nie zabraknie w dalszych rozgrywkach Słowenia dobrze zagrała przeciwko faworyzowanej Szwecji ale to wszystko na co było ją stać moim zdaniem. Niemcy wyjdą bardzo zdeterminowani na to spotkanie.

Maciejo 20.01.2010 15:42

no na Polskę bałem się zagrać, ale jak widać niepotrzebnie :)

na dziś:

Grenoble - Bordeaux 2
Arsenal - Bolton 1

Polska - Szwecja 1

pan Dudi 20.01.2010 15:51

Ja zagrałem na Grenoble. :P Dobry kurs, grzechem byłoby nie spróbować. Kiedyś muszą wygrać, a z kim, jeśli nie z mistrzem? ;)

Maciejo 20.01.2010 16:29

myślę, że po ostatniej stracie punktów z OM, piłkarze Bordeaux nie mogą sobie pozwolić na porażkę z takim outsiderem, bo na plecach czai im się Lille, które na wyjeździe z Sochaux nie powinno mieć problemu.

pan Dudi 20.01.2010 16:46

Hehe, to znowu się różnimy, bo uważam, że Lille może jednak się potknąć. Generalnie widzę tą kolejkę ligue 1 jako kolejkę cudów ;) Ale zagrałem tylko lekko to Grenoble, więc jak przegram, to się nie potnę ;)

Fuks 20.01.2010 16:53

czysta wygrana Grenoble dla mnie nie wchodzi w gre :D. Ciekawy jestem dlaczego taki wysoki kurs jest na Auxerre. Puscilem to DNB, tez przyzwoity ... do tego gram Węgry +4,5, Panathinaikos w siatke. No i Polske oczywiscie :D

LuKaS TSW 20.01.2010 17:02

Cytat:

Pierwotnie napisane przez pan Dudi (Post 844207)
Ja zagrałem na Grenoble. :P Dobry kurs, grzechem byłoby nie spróbować. Kiedyś muszą wygrać, a z kim, jeśli nie z mistrzem? ;)

dokładnie to samo pisałem przed meczem z Lyonen:lol:

na dziś:
Mallorca-Getafe 1
Słowenia-Niemcy 2

Gargamel 20.01.2010 19:19

Taki kupon mi wszedł dzisiaj rano:

B. Becker - Zemlja G 1
Suarez Navarro - Morita A. 1
Wozniacki C. - A. Wozniak 1
S. Bammer - Parra Santonja 1
Chiudinelli M. - Matosevic M. 1
Perkovic A. - Voracova R. 1
Zvonareva V. - Kucova K. 1
Hantuchova D. - Kutuzova V. 1
Llodra M - Vassallo A. 1

Soderling R. - Granollers M. 1

Soderling przegrał

typ 9z10 stawka 50zł wygrana 41zł


Na dzisiaj:

Arsenal - Bolton 1
Gospic - Wisła Kraków 2 84-85 uf!
Orlando - Indiana 1
Schiavone F. - Coin J. 1

Grenoble - Bordeaux 2
Fenerbahce - Tarbes 1
Radwańska - Kidryavtseva 1

Typ 6z7

stawka 49zł wygrana 156.1zł


Wszystkie daty podane są w GMT +1. Aktualna godzina to 15:40.

Zasilane przez vBulletin v. 3.8.7. Copyright © 2000 - 2026, Jelsoft Enterprises Ltd.
© 1998 - 2023 forumwisly.pl